Rüya yorumu

Rüyalardaki balıklar ne anlama gelir ve uyku yorumunun doğru anlamını nasıl bulabilirim?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyadaki balıklar oldukça eğlenceli bir işarettir. Bir akvaryumda ya da denizde çok renkli komik balıklar, bir zevk olduğunu izlemek, onları bir rüyada görürse neredeyse hiç evlenmemiş kızı minbere korkutabilir. Nedeni basit - kızlar kesinlikle balıkların hamilelik hakkında rüya gördüğüne inanıyorlar. Hayal kitapları için hangi balık hayallerini ayrıntılı olarak düşünün.

Temel değerler

Balıkların rüyalardaki asıl önemi, özellikle parlak ve güzel - çekiciliği, iletişim kolaylığı, sudaki bir balık gibi hissettiğiniz yeni, kolay buluşma. Seçmek için harika bir fırsat buluyorsunuz ve zamanla çok da sınırlı değilsiniz. Sürecin tadını çıkarın, zaman ayırın.

 • Renkli balık sürüsü haber anlamına gelir. Kural olarak, iyi ve meraklı bir haber.
 • Tomruk, mercan, karides ve yosun ile deniz akvaryumu izlemek - mutlu bir yaşam inşa sanatını öğrenmek, iyi ve rahat bir şekilde öğrenmek. Kolaylığın çok fazla işe ve muazzam çabaya değer olması gerçekten garip ama bu doğru. Bir deniz akvaryumu çok doğal görünür, ancak düzenli olması için çok çaba ve para gerektirir.
 • Denizatı görün - armağan, neşeli haberi.
 • Karidesler - gardırobunuzda dolaşmaktan hoşlanmayan ve belki de bir şeyler için yalvarıyor olan arkadaşlar sizi ziyaret edecek.
 • Soma - Akrabaların bakımından, onların yalnızca belalarından dolayı bıktınız. Her ne kadar bunun açıkça yapılmadığı ve oldukça hoş olduğu açıktır.
 • Piranhalar sahte bir tehlikedir. Korkutucu görünen şey, kendini bayılmaktan korkuyor. Bir piranha sürüsü - çocuk haydutları sizi ekibine çağırıyor, siz de bu teklifi düşünüyorsunuz.
 • Dekoratif kerevit - bazı şeyler en iyi şekilde gizli tutulur. Önemsiz şeyler hakkında konuşun, ruhunu ortaya çıkarmak için acele etmeyin. Yengeçler - Başkalarının hikayelerini ve anılarını toplayıp kendi efsaneni yaratırsın.
 • Bir akvaryumdaki lepistesler - bir sürü komik trivia, durması gereken hoş sohbet. Balıkların hareketsizliği bize zamanın yeri doldurulamaz bir kaynak olduğunu hatırlatır.
 • Akvaryumdaki balıkları avuçlarınızla yakalamak, kariyerinizi etkileyebilecek aptalca şeyler yapıyor. Belki de benzersizliğinize, kuyruğun şansını yakaladığına inanıyordunuz ve şimdi ne istersen yapabilirsin. Bir yandan, diğer yandan - önlemi bilmeniz gerekiyor. Japon balıklarının hikayesini hatırlayın ve belirgin hataları tekrar etmeyin.
 • Akvaryumda ölü balık - keder, hastalık, keder. Ölü balık yüzgeçleri etrafında küf veya çürük oluşması özellikle kötüdür.
 • Hamilelik gelince, bir rüyada balığın tefekkür gelen değil. Cinsel arzular, tutkular ve tehlikeli cinsel konuşma hakkında su yılanları ve büyük avcı balık rüyasında. Böyle bir rüya, kafanızı şehvetli tutkulardan kaybedebileceğiniz ve istenmeyen hamilelik tehlikesi de dahil olmak üzere kendinizi tehlikeye atabileceğiniz konusunda uyarır. Bu duruma karşı dikkatli olun ve bir ortak seçerken dikkatli olun. Eğer bir kişi sizinle ilgilenmeye hazır değilse ve kendi zevk anı için ciddi bir tehlike oluşturabilecekse, fiyatı değersizdir.

Yetkili makamların yorumu

 • Dream Vanga genç kızlar için hızlı ve mutlu bir evlilik vaat ediyor. Bir rüyada balık, iyi bir haber, iyi bir arkadaşlık seçimi, küçük bir kesinlik oranıyla iyi olma hali demektir. Wanga ayrıca sadece erkekleri cezbetmekle kalmayıp, aynı zamanda kucaklardan uzak durmayı ya da çok yakın arkadaşlığı öğrenmeyi de önerir.
 • Dream Miller, koçacılığın iyiliğe neden olmayacağına ve ciddi sorunların ciddi bir yaklaşım gerektirdiğine dair güvence veriyor. Miller, kızları kızarıklık eylemlerine karşı uyarır ve seçime acele etmemeyi tavsiye eder.
 • Freud'un rüya yorumu balıkları izliyor ve bir rüyada balık izliyor, kadınlık ve doğal arzuların uyanışı gibi. Dikkatli olun, size zararsız ve eğlenceli bir oyun gibi görünen her şey oyun olarak algılanmayacaktır.
 • Medea'nın rüya yorumu, rüyadaki balıkların eğlenceli, mükemmel bir şirket ve büyük bir şans payı olduğunu iddia ediyor.

Sonuç

Balıkları hayal etmek çok güzel bir rüya. Genç kızlar için zengin bir beyefendi seçeneği ve hoş bir kız arkadaşı şirketi vaat ediyor. Asıl mesele aceleci kararlar vermemek ve vaktinden önce tutkunun ana tavrına girmemek. Rüyadaki bir balık olgun bir kadını görürse, ruhunuzla inanılmaz derecede genç olduğunuz anlamına gelir.

Bir dizi şans bekliyorum. Kariyer basamaklarında bir şey elde etmek istiyorsanız - hareket zamanı. Flört edin, 14 yaşındaymış gibi büyülenin, ancak mesleki deneyiminizi ve sağlam bilgi bagajınızı unutmayın. Erkekler için, balık iyi haberler getirecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send