Rüya yorumu

El ile ilgili hayalinizdeki rüyanın değeri - kod çözmenin nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


El, hareketin bir sembolüdür. Bu, sizin kendi eyleminiz ve başka bir kişi tarafından sizin üzerindeki etkiniz olabilir. Psikologlar, vücudun bu kısmına yakından dikkat ettiğiniz uyku şeklinin anlamını en çok bu şekilde düşünür. En yetkili rüya kitaplarının elini neyin hayal ettiğini görelim.

Başka birinin eli - diğer insanların sorunları

Eğer bir rüyada ellerinizi dikkatlice incelerseniz, bu kendi problemlerinize, görevlerinize odaklandığınız anlamına gelir. Bu iyi bir işaret, özellikle de rüya genel olarak olumluysa ve ellerinizi ilgiyle görüyorsanız. Başkalarının ellerine odaklanıyorsanız, görünümlerini, özelliklerini göz önünde bulundurursanız, bu aslında gerçekte görevlerinize odaklanmadığınız, başkalarına yardım etmeye çalıştığınız anlamına gelir. Bu iyi değil aslında.

Başka bir görüş, tanıdığınız birinin yakın zamanda yardımınıza ihtiyacı varsa, diğer insanların ellerini hayal edebilecekleridir. Ayrıca, birisinin avucunun mülkünüze zarar veren kıskançlığa gölge düşüreceği görüşünde. Bu yüzden dikkatli ol!

Bir kız sevgili elinin hayalini kurar, eğer gerçekte her konuda ona yardım etmeye hazırsa. Bu, erkeğine güvenebileceğin anlamına geliyor! Ellerini tutar mısın? Bu harika bir işaret, sendikanızın gücünden ve ilişkinin samimiyetinden bahsediyor.

Diğer insanların avuçlarındaki kan türü bayağı kötü görünüyor, ama yorumu çok kana susamış değil - birileri sizi iftira etmeye çalışacak, itibarınızı mahvedecektir. Bazı uzmanlar bu durumda çatışmaların da mümkün olduğuna inanmaktadır.

Farklı görünüm

Bir rüyadaki kendi eliniz uzun görünüyorsa, bu harika fırsatlar demektir. Bu durumda, eğer avuç beklenmedik bir şekilde küçükse, o zaman güçsüzlük, sağlığın kötüleşmesi konusunda uyarabilir. Çok güzel görünen bir el, sizi yeteneklerinize tamamen güvendiğiniz konusunda uyarır, çok fazla enerjiniz vardır, işiniz iyi gidebilir. Büyük avuç içi, iş yerinde herşeyin, iyi iletişimin, topluma saygı duyduğun anlamına gelir.

Nadir durumlarda, bir el bunun hakkında bedenden ayrı bir hayal kurabilir. Bu olumsuz bir sembol, gelişiminde durduğunu söylüyor. Bazen bozulma, ruh seviyesindeki problemler hakkında konuşabiliriz. Bir rüyada bir şeyi, herhangi bir nesneyi kaplayan bir el, ölüm korkusundan bahseder.

Parmaklardaki kir kötü bir işarettir, ikinci yarı sizin için yanlış olduğunu söylüyor. Eğer bir işadamı böyle bir rüyanın hayalini kuruyorsa, ortakları ona karşı kötü bir şey planlıyor olabilir.

Eski rüya kitapları ne diyor

Eski rüya kitaplarına göre, kesilmiş bir el bir hizmetçinin ölümünden bahseder. Artık hizmetçi olmadığından uzmanlar bu hayali işini, bir arkadaşını ya da bir tür maddi fırsatı kaybetme tahmini olarak açıklar.

Ayrıca eski rüya kitaplarında, benzer bir rüyayı gören bir kadının gerçekte bir koca ya da sevilen birisini kaybedebileceği yazıyor. Bir rüyada avuç içi yünle kaplıysa, o zaman bu bir hapis cezası öngörüsü olabilir. El yıkamak sıkıntılar, kaygı, küçük deneyimlerle ilişkilidir.

Şişmiş parmaklar iyi bir işarettir, böyle bir rüya fayda sağlar. Parmakların güzel görünümü, şık avuç içi bazı büyük güçlük sona erdiğini bildirir. Ayrıca, böyle bir rüya aşkla ilişkilerde başarı, finansal dolandırıcılıkta başarı ile ilişkilidir. Her zamankinden daha kısa eller - ihanet olasılığı. Bazı antik kaynaklar, el imgesini skozluk, iltifat tehlikesi, astların tarafındaki samimiyetsizlikle ilişkilendirir. Ek olarak, bir arkadaşını kaybedebilirsin - ya başka bir şehre gidecek, ya da ciddi bir şekilde kavga edeceksin.

Modern rüya kitapları

Modern rüya uzmanları, böyle bir rüyanın en zor zamanda bile, arkadaşlarınızın sizi her zaman destekleyeceğini söylediğine inanır. Kırık bir kol bir hastalığın mümkün olduğunu gösterir. Hem siz hem de akrabalarınız hasta olabilir. Kesilen el, finansal sorunların yanı sıra talihsizliği ön plana çıkarır. Fırçadaki kir, eşinizin sadakatsizliğini anlatır.

Psikologlar açısından bakıldığında, özenle boyanmış tırnaklara sahip güzel eller, işte başarıya işaret eder. Belki şöhret bulacaksın, uzmanlık alanında saygın bir uzman olacaksın. Parmaklardaki kan, arkadaşlarla kavgaya neden olur, evlilik partneriyle çatışır.

Pin
Send
Share
Send
Send