Rüya yorumu

Mastürbasyon bir rüyada ne anlama gelir ve yorumların doğru bir şekilde nasıl ele alınacağı?

Pin
Send
Share
Send
Send


Mastürbasyon ya da cinsel ihtiyaçların kendini tatmin etmesi oldukça nadir görülen bir rüya grafiğidir. Erotik rüyalar çok sık hayal kurar, çoğu zaman insanlar erotik vizyonu gerçek mastürbasyon ile tamamlar. Fakat bir rüyada mastürbasyon görmek erotik bir rüya değildir, çünkü insandan kaçınma, kopma, muhtemelen zulüm anlamına gelir. Rüya kitabına göre, hangi mastürbasyon hayallerinin değerlerini anlayacağız.

Temel değerler

Bir rüyanın temel anlamı üzüntü ve hayal kırıklığıdır. İyi ya da aşık olduğunuz bir kişi, tüketici tutumu ve ilkel düşüncesi ile sizi hayal kırıklığına uğratır. Kısacık hissi tutmaya çalışmayın, daha büyük hayal kırıklıklarına yol açacaktır.

 • Eğer bir rüyada, tanıdık bir kişinin kendini tatmin etmenin nasıl bir işe yaradığını görürseniz, kendisinin sizin için tatsız olduğunu güvenle söyleyebilirsin. Belki de bir kişi gösteri davranışı, can sıkıcı, gizli mengenelerden şüpheleniyorsunuz.
 • Eğer bir kız mastürbasyonla uğraşırsa, kendine güvenmiyorsun, kendi çekiciliğinden şüphe ediyorsun ve aynı zamanda kızın uykusundan çok düşük bir görüşü.
 • Aileden biri, rüyanızda bir onanizmle meşgul - bir aile skandalı demleniyor gibi görünüyor. Sadece çevreyi tamamen değiştirerek veya taşıyarak uyarılabilir.
 • Bir koca ya da sevgili, kendi kendine tatminle uğraşır - ihanet olasıdır, düzeltilemeyen ilişkilerin soğuması muhtemeldir.
 • Kendi mastürbasyon genellikle saçma veya beklenmedik bir bağlamda bir rüya. Örneğin, bunu kendi evinizde, işte, bir partinin ortasında yaparken yakaladınız. Böyle bir rüya şerefsizlik korkusu, gerçek veya hayali hatalar, ifşa etmek istemediğiniz sırları gösterir. Ancak aynı zamanda kendiniz için en inanılmaz dedikodularla paylaşmak istiyorsunuz. Bu durumda, iyi bir psikoloğa dönüşmek ve özgüvenini düzeltmeye çalışmak doğru olacaktır.
 • Bir rüyada mastürbasyon yapan bir kalabalık görürseniz - bu imtiyaz ne olursa olsun dini bir törendir.
 • Kendini tatmin etmekten dolayı cezalandırıldığın bir rüya, olası bir çocukluk çağı travmasını gösterir. Bir çocuğun mastürbasyonu için sizi mutlaka cezalandırmadınız, şaplak atıp ellerinizi battaniyenin üzerinde tuttunuz. Bazen normal çocukların korku hikayeleri ve korkunç hikayeleri ciddi bir izlenim bırakıp kabusa dönüşebilir. Cinselliğin masum tezahürleri için çocukların tokatları ve sert cezaları genellikle BDSM eğilimleriyle kendini gösterir. Bazı insanlar seksten zevk almanın tadını çıkarır.
 • Bir rüyada dikizlemek, bir süredir aktif faaliyetlerden uzaklaştırıldığınız anlamına gelir. Şimdi izlemek, izlemek, bakmakla ilgileniyorsun. Gerçek hayatta toplumdan çok uzak olmayın, başkalarına güvenmeyin. Gelecekte sizi hayal kırıklığına uğratmaları olasılığı yüksek.

Yetkili makamların yorumu

 • Bir kadın rüya kitabı, can sıkıntısı, yalnızlık ve eğlenmek için sakarca girişimler gibi bir rüyada mastürbasyon yapar. Belki uyku, depresyonun ilk belirtilerini ifade eder. Bir şeyleri sallamanız, kendinize iyi bakmanız, uygun bir fiziksel aktivite bulmanız gerekiyor. Bir stadyum, spor salonu, yüzme havuzu, tırmanma kulübü veya iyi bir atmosfere ve hoş insanlara sahip bir turizm kulübü ihtiyacınız olan şeydir.
 • Freud'un rüya yorumu, rüyadaki mastürbasyonu kendi çaresizliğinin bir işareti olarak görür. Eğer cinsel ihtiyaçların tatminiyle meşgul olduğunuzu hayal ediyorsanız, bir rüyanın eşinin veya istenen bazı nesnenin görünmemesi gariptir. Ayırma ve duygusal soğukluk hayatın tadını çıkarmayı zorlaştırır. Aslında, bazı harika insanlar inanılmaz keşifler için duygusal iletişimi reddediyorlar. Belki de soğukluğunuzu bir şekilde haklı çıkarmak için, ciddi bir fizik veya matematik dersine girmeniz gerekecektir. Ama neşelendirmeye çalışsan iyi olur. Akşam boyunca tüm yaşamın sevgisini bulamazsınız, ama denemeye değer.
 • Doğu rüyası yorumu, rüyadaki kişisel tatmini geçici bir çöküş olarak yorumluyor. Canlılığı arttırmak için, rüya kitabı birkaç düzine farklı egzotik yemek önermektedir - sığır yumurtaları, kurutulmuş hayvan penileri, normal baharatlı yumurtalar ve kökleri olan sert et suyunda erişte. Bir Doğu rüya kitabına göre, hastanın göğsünden bir rüyada yapışkan ve yapışkan soğuk bir ter çıkmalıdır. Bunun için ve baharatlı yemekler kullanılır. Yapışkan ter ile birlikte gider ve üzüntü.

Sonuç

Mastürbasyon hayal etmek - yorgunluk belirtisi. Rüya açıkça, onu biraz zevk almak umuduyla ruhunuzu çekmeyi bırakmanız gerektiğini açıkça ortaya koyuyor. Güç kazanın, gevşeyin, güzel yerlerde yürümeyi, sağlıklı ve doyurucu yemeklere dikkat et, sağlıklı eğlenceden uzak durma - müzik dinle, tiyatroya veya sinemaya git, insanlarla iletişim kur. Yakın gelecekte ilişkileri kapatıp kapatmayın.

Pin
Send
Share
Send
Send