Rüya yorumu

Eldeki işaretler - el falı, kod çözme karakterleri

Pin
Send
Share
Send
Send


El falı, bir insanın kaderini ve niteliklerini onun avuç içi hatları boyunca inceleyen gizli bir bilimdir. Antik çağda insanlar, bir insanın kaderinin elin yapısıyla, onu kaplayan derinin özellikleriyle ve avuç içi çizimlerle olan ilişkisini fark etmişlerdir. El falığının elindeki işaretler belirli bir alanda seçildi, işaretlerin tepelere ve çizgilerdeki yerlerine bağlı olarak yorumlanması tespit edildi. Eldeki ana işaretlerin özelliklerini ve anlamlarını düşünün.

Avuç içi işaretleri

El falı bir insanın avucunu tüm yönleriyle inceler. Her yöne doğru uzanan çizgiler ve tepeler göz önünde bulundurulur - güneş sisteminin gezegenlerinden sonra adlandırılırlar. İşaretler nerede bulunur? Hem çizgilerde hem de tepelerde görülebilirler.

Karakter türleri:

 • yıldız;
 • üç çatallı;
 • haç;
 • ada;
 • kare;
 • dikdörtgen;
 • nokta;
 • bir daire;
 • üçgen;
 • ızgara.

Bu karakterler hem kalıcı hem de geçici olabilir. Zaman damgaları bazen görünür, kaybolur ve yeniden görünür. Gizemli sembollerden biri, avuç içi merkezinde mistik bir haç olarak kabul edilir - bir kişinin gizli uygulamalara olan ilgisini ve bilinmeyene olan yükü sembolize eder.

Her karakterin değeri

Bir eldeki semboller ve işaretler farklı anlamlar taşıyabilir -
olumlu ve olumsuz. Bu karakterlerin özelliklerini ve anlamlarını düşünün. İnsan avuçlarında sıkça bulunabileceklerini. Bununla birlikte, daha birçok karakter var, onların yorumları el kitaplarındaki kitaplarda ve el kitaplarında bulunabilir.

star

Bu sembol bulunduğu yere bağlı olarak farklı şekilde yorumlanır - hatta veya tepe üzerinde. Çizgideki yıldız insanlara her zaman elverişsizdir. Bu her zaman önceden tahmin edilemeyecek kader bir sürprizdir. Yıldız, kaderin önceden belirlenmesini sembolize eder.

 • Satürn'ün höyüğü - yıldız trajik ölüme işaret ediyor, bir adamın yüceltileceği için.
 • Ayın höyüğü - insanın tüm talihsizlikleri, hayal gücünün meyvesidir, yani uzaklara çekilmiştir. Bazen bir sembol su yoluyla boğulma yoluyla zamansız ölüme karşı uyarıda bulunabilir.
 • Mars'ın Şövalyesi - Yıldız, bir tiranın elinde ya da bir kazada şiddetli ölüm olasılığı olduğu konusunda uyarıyor.
 • Venüs Knoll - talihsizlik karşı cinsin kişiye neden olacaktır.
 • Apollo knoll - servet ve şöhret mutsuzluğunu tahmin eder, yoksa servet dürüst olmayan yollarla elde edilir.
 • Jüpiter'in tepesi - bu yerdeki yıldızın insanlar üzerindeki etki ve gücünü belirlediği için olumlu bir yorumu var.
 • Mercury's Knoll - ticaret, iletişim ve iyi niyette şans ve başarıyı tanımlar. Bununla birlikte, bir kişi niteliklerini dürüst olmayan amaçlarla kullanmaya özendirilecektir.

üç dişli mızrak

Bu işaret genellikle avuç içi çizgilerinin başında veya sonunda bulunur. Sembol Jüpiter'in tepesine yerleştirilirse, kişi halkın tanınması ve başarısı ile karşı karşıya kalır. Apollo'nun tepesindeki tepeciklerin ortaya çıkışı, baş döndürücü başarıyı ve evrensel hayranlığı garanti eder. Trident diğer tepelerde bulunuyorsa, tepe noktalarının gösterdiği alandaki başarısını belirler.

çapraz

Çizgiler normal bir şekil oluşturuyorsa bu simge pozitiftir. Bozuk form kötü bir değerdir. Örneğin, evlilik hattındaki çirkin bir haç boşanmayı öngörüyor. Ayrıca, işaretin yorumlanması gezegenlerin tepelerinde bulunduğunda farklıdır.

 • Jüpiter'in höyüğü - çarmıhın açık bir işareti, başarılı bir evliliği gösterir.
 • Satürn'ün höyüğü - sembol ölümcül bir anlam alır. Bu, kazara ölüm veya bir insanın hayatındaki başka bir ölümcül olay olabilir.
 • Apollo Hillock - haç gelişiminde bir duruşu sembolize eder. Bir insan sanatla uğraşıyorsa, haç kaderi üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir - ilham ve fantezinin eksikliği.
 • Merkür'ün Tepesi - dürüst olmayan bir insana, sahtekarlara işaret ediyor. Haçın çirkin şekli, bireyin ahlaksızlık derecesini gösterir.
 • Venüs Knoll - haç ölümcül trajik bir aşk öngörüyor. Ancak, aynı sembol Jüpiter'in (iki haç) tüberkülünde yer alırsa, bu aşk mutlu olacaktır.
 • Mars'ın Knoll - haç kabadayı ve kabadayı işaret eder. Haç Mars'ın olumlu tarafında bulunuyorsa, aktarılan işlemleri gösterebilir.
 • Ayın Tepesi - Bir haç patolojik bir yalancı kınadı.

adaları

Bunlar haritadaki bir adaya benzeyen, birbirinden ayrılan ve birleşen çizgilerdir. Bu işaret elverişsiz olarak kabul edilir ve avuç içi çizgilerle gösterilen olumsuz olayları tanımlar. Örneğin, kader çizgisindeki bir ada zina, ahlaksız davranışı öngörebilir. Adaların yorumlanmasında, yaşamdaki engellerin genel bir anlamı vardır.

 • Kalbin çizgisi - ada kardiyak patolojilerin gelişimini veya kişisel yaşamdaki olumsuz bir aşamayı gösterir.
 • Yaşam çizgisi - büyük boyutta bir işaret, canlılıkta, aşılamaz problemlerde azalma olduğunu gösterir.
 • Başarı çizgisi - küçük bir ada yaşam yolunda küçük engeller gösterecektir.
 • Baş çizgisi - işareti sinsi planları veya zihinsel rahatsızlıkları belirler.

kare

Bu sembolün bir koruma değeri vardır. Olumsuz çizgiler üzerinde bir kare (dikdörtgen, eşkenar dörtgen) bulunuyorsa, bu, bir kişiye yukarıdan yardım verileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, meydanın Venüs tepesi ya da yaşam çizgisinin yanındaki konumu, irade ve seçim özgürlüğünün kısıtlanmasını belirler.

Zihin çizgisinin, Kalbin çizgisinin, Kaderin çizgilerinin ve Başarı çizgilerinin kesişme noktası büyük bir dikdörtgen oluşturur. Bu kombinasyon, geniş bir kalbi ve kalbin iyiliğini olan birini tanımlar. Dikdörtgenin şekli bozuksa, narsistik doğayı, korkaklığı ve kararsızlığı belirler.

nokta

Bu işaret, olumsuz olarak kabul edilir ve beklenmedik bir kader darbesi olduğunu gösterir. Eğer nokta kalbin çizgisinde lokalize ise, kişi beklenmedik kederle karşılaşır. Noktalar aydınlık ve karanlık olabilir. Işık noktaları, bir insanı şaşırtacak beklenmedik olayları tanımlar. Karanlık noktalar her zaman trajedi taşır ve mücbir durumları zorlar.

yuvarlak

Bu işaret yaygın değildir. Avuç içi tüberkülozlarında bulunan bir daire tüberkülün değeri ile ilişkili mutlu bir dönemi gösterir. Ancak, baş çizgisindeki bir daire negatif bir alâmet taşır - görme veya göz kaybı.

üçgen

Bu işaretin çok olumlu olduğu düşünülüyor, bir kişinin yüksek zihinsel yeteneklerinin değerini, kesin bilimlere olan eğilimi taşıyor. Bununla birlikte, bir işaretin yanlış düzenlenmesi veya düzensiz şekil üçgeninin olumsuz bir anlamı vardır.

 • Jüpiter Knoll - işaret, gelişmiş bir zihin olan diplomasi yeteneğini simgeler.
 • Satürn'ün höyüğü - işareti kara büyüye olan mistik ve ilgiye olan eğilimi belirler.
 • Ayın höyüğü - tasavvuf eğilimi, yaşamın gizemlerinin anlaşılması.
 • Venüs'ün köpeği, aşk ilişkilerinde basiretli bir adamdır.

ızgara

Bu işaret aşırılıkları veya engelleri simgelemektedir. Örneğin, Venüs'ün tüberkülündeki bir işaret, cinsel hobilere, sapkınlıklara ve duygusal zevklerin doygunluğuna bir saplantı gösterir.

Jüpiter'in tepesindeki ızgara, ihtişam sanrılarını takıntılı bir kişiyi karakterize ediyor. İhtişam sanrılarına ek olarak, bir kişi aptallık, kibir, oburluk ve en iyi olma arzusu ile karakterizedir.

Satürn tepesindeki kafes, sefil bir varlığa sürüklenen patolojik kaybedeni belirler.

Apollon'un tepesindeki işaret aptallığı, konuşkanlığı, düşüncesizliği ve aldatmayı tanımlar. Aşırı durumda, bu deliliğe yol açabilir.

Bir Merkür tüberkülünün üzerindeki işaret, sahtekar, kirli olmayan bir kişi gösterir. Böyle insanlardan uzak durmalı.

Mars'ın tepesindeki ızgara, kaba kuvvet ve despotizm gösterir. Başka bir yorumda, işaret bir tiranın elinde şiddetli bir ölüm öngörebilir.

Ayın zirvesindeki kafes, melankoliyi gösterir, her nedenden dolayı depresyona ve umutsuzluğa düşme eğilimi gösterir. Bazen kafes, başkalarının manipülasyonuna yatkın, kaprisli bir insanı gösterebilir. En zor durumda, kafes delice davranış gösteren ya da fanatik olan histerik bir insan gösterir.

Eldeki işaretlerin bir cümle olmadığını unutmayın. Kader her zaman rasyonel davranışlarla değiştirilebilir ve kendi üzerinde çalışılabilir. Manevi pratisyenlere yapılan çağrı birçok yönden kaderi değiştirebilir ve ellerin avuç içi hatları farklı çizgiler kazanacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send