Rüya yorumu

Altın paralar bir rüyada ne anlama gelir ve rüya kitabının doğru yorumunu nasıl bulur?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada altın paralar - aldatma, hile ve sahtekarlığın en sık belirtisidir. Bir rüyada altın paralar görürseniz, tereddüt etmeyin bile, gerçekte sizi aldatmak isterler. Özellikle büyük işlemler ve krediler için çekici ve hoş ayrıcalıklı tekliflerin dikkatlice değerlendirilmesi için bile zaman harcayamazsınız.

Yakın gelecekte, alışverişe dikkat edin veya gerekli satın alımların zor listesini yapın ve listeden kaçmanıza izin vermeyecek bir arkadaş ya da arkadaş edin. Paranı sakla. Rüya kitabındaki altın para rüyasını düşünün.

Temel değerler

 • Bir rüyadaki para, finansal durum ve kar hakkındaki endişelere ihanet eder. Bu, gerçekte para hakkında çok şey düşündüğünüz anlamına gelir. Akıllı ve yetişkin bir kişi bir konuya aktif olarak dikkat ettiğinde, genellikle başarılı olur. Her durumda, bir rüyadaki altın paralar hariç.
 • Altın paralar, nümismatist değilseniz, boş hayallere yatkın, romantik bir doğa verir. Şu anda, altın sikkelerin kan dolaşımı yoktur. Büyük bankaların tonozlarında veya eski hazinelerde depolanırlar. Görünüşe göre hayata gerçekten bakmıyorsun, parayı değil, hazineleri hayal ediyorsun. Bu tür insanlar kolayca dolandırıcılara düşer. Muhtemelen rüyalardaki dualizmden kurtulmalısın. Aynı anda zenginlik ve sorunların yokluğunu hayal edemezsiniz. Bir şey seçin - ya da servete giden zor yolu ya da stres, gerginlik, risk yok ama çok para olmadan. Her seçimin avantajları vardır. Hazine bulmayı hayal eden insanlar genellikle hafif ve hoş karakterleri için takdir edilirler. Bir rüyada bile hisse senedi fiyatları gören insanlar, kendi köpekleri bile zorlukla dayanırlar.
 • Bir rüyadaki altın paralar, minimum veriyle aşırı beklentiler sağlar. En iyi, en pahalı, en altın ve pırıl pırıl arzusu sizinle kötü bir şaka yapacak. Belki de kumar oynama eğilimi vardır. Hazinenin peşinde koşarken, mütevazı gelirlerinizi ve hatta yakın insanların parasını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız; Sakin ol ve hayalet altını kovalamayı bırakmanın zamanı geldi.
 • Küçük bir madeni para hayal ediyorsanız - en sık ailenizde veya yakın çevrede bir çocuğun doğumudur.
 • Şans eseri bul - iyi bir fikir.
 • Dağınık toplayın - huzursuzluk, işe yaramaz güçlük.
 • Bir hazine bulun - cidden zevk için para harcayın, ancak biraz hatırlayabileceksiniz.
 • Parasal olarak toplanan altın paralar - Adaylığınız kabul edilir.
 • Madeni paraları ayaklarıyla ezmek, üzerine basmak, para ve saf altınla kaplı yol boyunca yürümek - büyük şans ve iyi şanslar, pazarlıklarda başarı. Saygın ve ciddi insanları projenizin arzu edilmesinde ikna etmeyi başaracaksınız. Yatırımcıları para vermeye ikna edebileceksiniz.
 • Altın parayla yıkanmak, örneğin bir karikatürden gelen ördek avcısı gibi - başarıya, başarılılığa, başarılı yatırımlara.
 • Para geniş bir nehirden bir koldan ya da cebinden akarsa, büyük harcamaları engelleyemezsiniz.

Yetkili makamların yorumu

 • İngiliz rüyası kitabı, bir rüyadaki altınları cüce cinlerin şakası olarak görüyor, zihni sislendiriyor. Bahçeye gömülü bir altın kap zengin bir hasat anlamına geliyor. Ev bitkisi olan bir tencerede bir hazine bulun - başarı ihtimali yüksek olan rekabet bahçeciliğine katılın. Hazineyi kuyunun dibinde veya havuzda açıkça görüyorsanız, yanlış sözlere dikkat edin.
 • Bir rüyadaki altın paralar seyahat tutkusu demektir. Belki de dünyayı nasıl göreceğinizi ve aynı anda ekstra para kazanacağınızı düşünüyorsunuz.
 • Rüya Rüyası Thelomena, bir rüyanın gerçek hayatta zenginlik anlamına gelebileceğini, ancak tüm paranın bütün, parlak ve güzel olması şartıyla olduğunu söylüyor. Bir rüyadaki sihir ve sahte altın, her bir madalyonun etrafında bir ışık parlar ve bir bütün olarak hazine verir. Kirlenmiş veya kırılmış para, küçük düşürülme ihtiyacı anlamına gelir.
 • Rüya Miller, denizde mutlu bir yolculuğa çıktığını iddia ediyor. Eğer para saydığınızı hayal ediyorsanız - sebat refahın temeli olacaktır. Miller'in bakış açısına göre bir hazine bulmak - zengin olacağınız konusunda ilham ya da çok iyi bir fikirle ziyaret edilirsiniz.
 • Freud'un rüya yorumu, uykunun, hayalperestin savaşamayacağı cimri ve sersemliği karakterize ettiğini, açgözlülüğünü, sağduyusunu ve duygusal soğukluğunu onuruna maruz bırakmaya çalıştığını iddia ediyor. Freud, açgözlülüğün yoksulluğa neden olabileceği konusunda uyarıyor.
 • Hayalinizdeki yorumlama Hasse, bir demirci veya eritici iseniz değerli metallerden para eritmek ve para kazanmakla meşgul olduğunuzu garanti eder - başarı sizi bekliyor. Diğer tüm durumlarda, güvensizliği göstermek ve karlı projelere katılmayı reddetmek daha iyidir.

Sonuç

Altın paraları bir rüyada görmek, sanki bir masaldaki gibi kendi ellerine düşecek olan muhteşem bir hazinenin rüyası demektir. Saf bir rüyanda, dolandırıcıların eline düşme tehlikesi yoksa ya da hayalet heyecanının alev almasının etkisi altında olmasaydı, korkunç ya da kötü bir şey yoktur.

Kolay zenginleştirme hayali aslında zararlıdır, çünkü herhangi bir gerçek çabayı yok eder, kendi başına çalışmayı gerektirmez - kanepede yatmak ve anlatılmamış zenginliklerin hayalini kurmak yeterlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send