Rüya yorumu

Bir rüyada, anneni çok fazla podshofe gördün - bu iyi bir işaret mi?

Pin
Send
Share
Send
Send


Her gün ebeveyninizin sarhoş olduğunu göremezsiniz (tabii ki alkolizm bağımlılığı yapmazsa). Ama neden bir çift kızartma camını "devrettiğini" hayal ediyorsun? Böyle bir rüya, rüyayı iyi bir işaret olarak görüyor mu ve annenin bugün hayatta olması veya uzun süredir dünyayla barış halinde olması önemli mi?

Bu "sarhoş" uykunun genel yorumu

 • Pek çok ezoterapist eminiz: Bir rüyadaki sarhoş kişi en iyi işaret değildir. Ve problemler hayalperestin kendisinde ve rüyasında "geçitin üzerine dökülen" gibi başlayabilir.
 • Sarhoş bir anne, gerçek hayatta bile bir içki içmeyi, içmeyi veya uyuşturucu bağımlılığı yapmayı seviyorsa ne hayal ediyor? Böyle bir rüya yorumlanmamalı: Sadece sağlığı için endişelendiğinizi söylüyor, çünkü geceleri bile bu görüntüyü başınızdan “bırakamıyorsunuz”.
 • Eğer anne ısrarcı ve ayık bir kadınsa, ama rüyanızda aniden içmeye karar verdi, demek ki: "gerçek" de hastalanabilir ya da iletişim ile ilgili sorunlarla karşılaşabilir.
 • Bir rüyadaki sarhoş bir anne de şu anlama gelebilir: kendinizle ilgili bir mükemmeliyetçisiniz (“mükemmel öğrenci kompleksi” olan bir kişi) ve bu rahatlamanıza izin vermeyerek hayatınızı zorlaştırır. Dikkatlice, depresyon içine düşebilir veya yakın biriyle kavga edebilirsiniz!
 • Sarhoş bir ebeveyni ile kavga ediyorsanız (örneğin, kavga, hatta savaştıysanız), bunun anlamı şudur: ailenizden birine talihsizlik olabilir ve bunun için kader suçlanacak. Cesaretini kırmayın: Şafak her zaman geceden sonra gelir ve bu siyah şerit de kesinlikle beyaza dönüşür!
 • Böyle bir rüyayı gördüyseniz, önemli bir olaya hazırlanırken (örneğin, yeni bir eve taşınma, düğün), bu bir işarettir: bir şey planladığımızda, Tanrı planlarımızı dinler ve sessizce sırıttı. Gelecekle ilgili fantezilerinizi unutabilirsiniz - gerçek hayatta her şey tamamen farklı olacaktır. Bu önemli olayla ilgili öngörülemeyen zorlukları sizin için çabucak çözmeniz gerekebilir.

Anne hala hayatta

 • Babanla ve belki üvey babayla mı yaşıyor? Annenin "sarhoş" demesi mümkündür: kocası onu kızdırır, hatta belki de seni (ve bu rüya vicdanın tarafından dikte edilir). Onunla dürüstçe konuş, belki ona yardım edebilirsin.
 • Eğer rüyanda içme arkadaşlarıyla içerse, anne ya da babanın "gri saç, sakal, kaburga" ilkesiyle yaşamaya başladığı anlamına gelir.
 • Anne - bekar (dul, boşanmış)? Bu durumda, rüya onun sıcak bir romantizm başladığını ima edebilir. Dahası, bu “sarhoşluk gecesi”, bu duygularının normal ilişkilere yol açmayacağına, sadece kalbinizin kalbini kıracağına işaret ediyor.
 • Ayrıca, uyku kahramanının yaşı da önemlidir. Örneğin, eğer uzun zaman önce emekli olmuşsa, bu rüya - hastalığına (yani kronik bir sorunun alevlenmesi). Uykusunda ne kadar sarhoş olursa, bu hastalık o kadar kötü olur. Bir rüyada, votka ya da şarabın etkisi altında bilincini bile kaybederse, gerçek hayatta hastalık onu öldürebilirdi.

Annen artık hayatta değil

 • Zaten yas tuttuğun sarhoş anneyi görmek kötü bir işaret ve bu senin kendi hayatın için de geçerli. Sorunlar veya keder size dokunabilir.
 • Ebeveynin sadece birkaç kokteyli kızdırmadığını, uzun süre içtiğini gördüyseniz - hareketlerinize özen gösterin. Büyük bir hata yapmak üzeresiniz, bunun için uzun bir zaman ödemeniz gerekir - ya da son birkaç gün içinde yaptığınız tüm eylemlerin açık bir şekilde “yanlış bozkırda”?
 • Durumu yüzünden sadece “kapandı” mı? Favori anne uyarmak için bir sonraki dünyadan geldi: bazı kötü alışkanlıklar sizi yok edebilir. Ve bu bir metafor değil, hayatınız gerçekten tehlikede! Öyleyse içmeyi bırak, şekerle uzak durma, şeker hastasıysanız, kendinizi aşırı rekreasyon türünü yasaklayın ... Genel olarak, acilen “bağlamak” için gerekenleri gayet iyi biliyorsunuz!
 • Fakat eğer anne sadece “sarhoş” olsaydı ve rüyanın neşeli duyguları doluydu (örneğin, tatildeyken ya da bir restoranda şarap içtiniz) - bu iyi bir işaret. Hayatında beyaz bir grubun gelişini vaat ediyor.

Peki yazar kitapları ne diyor?

Çok sayıda tercüman, bir annenin rüyasındaki görünüşü hakkında yazmaktadır, ancak transkriptlerinin çoğu, hastalık, ölüm ve anneyle yakın ilişkilerden bahsetmektedir. Ancak, sizin için, “sarhoş” rüyanızı tam olarak yorumlayan kitaplardan alıntılar bulduk.

Navlun Rüya Yorumu

 1. Bir ebeveynin rüyasındaki herhangi bir varlığı, hayalperestin bir maternal ya da ödipal kompleksine sahip olduğunu gösterir.
 2. Annenizi sık sık rüyalarda görüyorsanız, bilinçaltınızın rüyaları belirlediğini söyler. Sırasıyla, sırayla, annene nadiren geldiğiniz, neredeyse ona seslenmediği, çok az iletişim kurduğu ve genel olarak ona yeterince ilgi göstermediği gerçeği hakkında vicdanı kemiriyor. Bu can sıkıcı hatayı acilen düzeltin!

Rüya yorumu

Bu rüya kitabına göre, rüyadaki sarhoş bir anne, başkalarının kendinize "binmesine" izin veren, zayıf iradeli bir insan olduğunuzu gösterir. Tabii ki, çok uygun ... Siz hariç herkes! Kendini takdir etmeyi öğren - başkaları sana daha saygılı davranırlar.

Pin
Send
Share
Send
Send