Rüya yorumu

Gerçek hayatta tabanca ateşi nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir insanla uğraşmak zorunda kaldığın oldukça ilginç bir rüya gördün. Bu rüyada, katledilen kişiden tabanca modeline kadar her şey önemlidir. Öyleyse neden rüyada bir tabanca rüyası? Rüya yorumu gerekli cevapları verecektir.

Yorumlayıcı bir yorumlama için hafızalara ihtiyaç duyulduğu hemen anlaşılmalıdır. Kafanızda, halihazırda belirsiz anılar, bir iş parçacığının diğerini izleyeceği akıllı bir anlatımda sıralanmalıdır. Bu durum, gelecek yorumlamaya hazırlık olarak adlandırılabilir.

Rüyanın kendisi, cinayetle ilgili herhangi bir rüyalar gibi, hayalperestin başarıya ulaşmasını sağlayacak ilginç bir olay dönüşünü önler. Bir tabanca ile öldürülmüşseniz umutsuzluğa düşmeyin, koşulları hatırlayın ve belki de bilinçaltının size oldukça iyi rüyalar bıraktığını unutmayın.

Bir rüyanın yorumlanması gibi bir amaç uğruna, evinizin başka bir odasına veya yerine "gönderebilirsiniz", çünkü mücevher faaliyetlerinize müdahale edebilirler. Bilinçaltınızdan mümkün olduğunca çok bilgi çıkarmanız gerekir, çünkü size böyle bir rüya göndermesi için sebepsiz değildi. Gelecekte bu tür bilgilerle, birçok olayın seyrini etkileyebilecek, kendinizi kötü alışkanlıklardan kurtaracak ve tamamen ilkel bir şirket ile takılmayı bırakabileceksiniz.

Her halükarda, kafanızdaki görüntüleri icat etmek kategorik olarak yasaktır, bu yanlış bir yorumlamaya neden olur ve bu nedenle yorumlamak için bilgiye ihtiyacınız olmayacak veya tamamen farklı bir uyku versiyonunu yorumlayacaksınız, kendi oyununuzdan çıkacaksınız.

Rüyadaki arsanın yorumu ve bazı durumlar

Bilinçaltınızla senkronize edebiliyorsanız, o zaman doğrudan bir yorumlamaya başlayabiliriz. Sitemiz yorumlama için gerekli tüm bilgileri sağlar, hayalperestin sadece bakışlarını kapatması ve kafasında yeni ortaya çıkan değişkeni sitede verilen seçeneklerle ilişkilendirmesi gerekir:

  • Ruh eşini vur. Böyle bir drama sadece Shakespeare'in çalışmalarında değil, rüyanızda da ortaya çıkabilir. Bu durum aşırı derecede bir güvensizliği temsil ediyor, kalbiniz yabancı ve her ikisi için de bu ağır ilişkilere devam etmek istemiyorsunuz;
  • Uzun zamandır düşmanı vur. Çok iyi bir rüya, tüm girişimlerde nimet ve iyi şanslar vaat ediyor. Uzun süredir devam eden düşman, tamamen göstermeye ve ifade etmeye cesaret edemediğiniz tutkularınızı kişileştiriyor, bariyer yok olacak ve zaman zaman maddi refahınızı artırabilir ve profesyonel bir işçi olarak açabilirsiniz;
  • Atış, göreceli olarak gerçekleşti sevgili. Böyle bir rüyanın ardından şanslar hala eşlik edecek, çünkü olumlu kategoriye giriyor. Tamamen farklı bir meseledir, kendiniz için iyi şansın sembolünü gördünüz mü yoksa iyi şanslar bir akraba için. Her durumda, kimse dışarıda bırakılmayacak, ancak sorunlar ikinizi de atlayacak;
  • Sevilmeyen akrabanızı vurun. Bu durumda, şans size söz verir, kendinizi tamamen profesyonel bir şekilde ifade edebileceksiniz ve başarısızlığın sizi yeneceğinden korkmayacaksınız, çünkü bilinçaltı zihninden böyle bir gönderimden sonra başarısızlık bir hareket haline gelir;
  • Patronlarını tabanca ile öldürdüler. Böyle bir rüyanın ardından işyerinde yetiştirmek, hayalleri gördükten birkaç hafta sonra aktif olarak gelişir ve nihayetinde yaşamdaki önceliklerini belirleyebilir, ne yapmak istediğini tam olarak anlayabilirsin.
  • Bir tabanca ile kendilerini vurdular. Böyle bir rüya saldırganlığı sembolize eder, ilk önce mevcut durumdan memnun değilsiniz. Kötü alışkanlıklar veya kötü karakter çevreyi kötü etkiler, değiştirmek istersiniz, ancak değişiklikler çok korkar.

Psikologlar ve vizyonerler rüyayı nasıl yorumlarlar?

  • Vanga. Bulgar gören, hayallerden uzak durmadı ve net bir yorum yaptı - beyaz bir şerit gelecek, tüm dedikodular, düşmanlar ve diğer parazitler hayatınızı terk edecek, zor zamanlarda destek verebilecek sadece iyi insanlar kalacak;
  • Miller’e göre. Henry Miller asla bir rüyayı kesin olarak yorumlama geleneğini asla almaz, her iki tarafa da güvenerek her zaman yapar. Böylece, rüyanızda meydana gelen cinayet, bir yandan bir engelin üzerinden atlamayı, diğer yandan da sizi barış içinde yaşamanızı ve faaliyetlerde bulunmanızı önleyen saldırganlığı sembolize ediyor;
  • Freud'a göre. Sigmund Freud kökü görüyor ve böylesi bir şiddet tezahürünün, hayalperest tarafından istediği şekilde serbest bırakılmayan enerjinin maliyeti olduğunu belirtiyor. Okuyucu, en kısa sürede zihnini rahatsız edecek ve hayattan zevk alabilecek her şeyden vazgeçmelidir, çünkü bir saat, gerçek hayatta böyle bir atış olabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send