Rüya yorumu

Morg rüyalarda ne anlama geliyor ve neden önemli?

Pin
Send
Share
Send
Send


Morg veya eski moda, ölü, ölüm nedeninin gerekli çalışmaları sırasında cesetlerin depolandığı yer, patolog tarafından açılması, hastalığın zarar ve sonuçlarının tespit edilmesi için organların çıkarılması. Morg ayrıca cenaze töreni veya yakma işleminden önce cisimler için bir depo yeridir. Böylece bir araştırma merkezi, önbellek ve depolama alanıdır. Morgyu bir rüyada görmenin ne demek olduğunu ve rüya kitapları için morga almanın ne demek olduğunu düşünün.

Temel değerler

Bir rüyadaki bir morg, gizli egonuza hitap eder. Uzun zaman önce gömüldüğünü düşündüğün gerçeklik katmanına. "Bir yazar ya da iyi bir şair senin içinde öldü" - "evet, evet, oldukça doğru, her birimizde biri öldü, bazen sallanıyor" gibi ifadelerle cevaplanan kötü atasözünü hatırla.

Bu, bunun kötü olduğunu söylemek değil, ilginç ve gizemli - uzun zaman önce eski gibi görünen karakter özelliklerinin canlanmasını gözlemlemek. Öte yandan, aşırı bir durum olmadan böyle metamorfoz olmaz. Muhtemelen, birisi seni çok kırdı. Gönüllü veya istemsiz metamorfoz nedeni haline gelenlerin büyük ölçüde iyi olamayacağını varsaymak mantıklı olacaktır.

Her zaman uyku özelliklerinin uyanmasının nedeni intikam arzusundan kaynaklanmıyor. Belki birdenbire evlenmeden önce ciddi bir kariyer planladığınızı ve aniden alakalı olan kaybedilen umutları hatırlattığınızı hatırlarsınız.

Sevimli mutfağınıza bakıyorsunuz ve uyanmış ölü bir adam gibi tanımıyorsunuz. Artık yağlı lekeleri temizlemek için tarifler ve yöntemler ile ilgilenmiyorsunuz, yatırım politikasını tartışmak veya kutup koşullarında elmasları işlemek için yöntemler geliştirmek istiyorsunuz.

  • Kendinizi morgda bir ceset veya birkaç ceset olarak görmek, ancak ayrılmak - seçeneklerinizi göz önünde bulunduruyorsunuz ve hayatta yapabileceğiniz şeylerin şu anda yararlı olabileceğini anlamaya çalışıyorsunuz. Büyük olasılıkla, fazla zevk almıyorsunuz, çünkü önceki becerilerinizi unutmak için bir nedeniniz vardı. Ek olarak, restorasyon kaçınılmaz olarak tahrişe neden olamayacak fakat tahribata yol açmayacak kaynaklar, faaliyetler, harcamalar gerektirecektir. Sorun değil, kesinlikle başa çıkacaksın.
  • Morgda bir uzman olarak, bir patolog olarak olmak - bazı olayların saklı nedenlerinin en altına inmeye çalışıyorsunuz. Belki bir avukatla veya diğer danışmanlarla iletişim kurmalısınız. Soru sizin için önemliyse, yardım istemediğinizden emin olun.
  • Eğer yarı ayrışmış ceset görüyorsanız, tehlikeli bulaşıcı bir hastalığın izlerini - bu mutsuzluğun bir işaretidir. Geçmişin bir şeyini, geçmişten gelen bazı yetenekleri canlandırmak istersiniz, ancak onları tamamen uygun olmayan bir durumda görür ve çok üzülürsünüz.
  • Birçok rüya kitabı, özellikle uykunuzdaki canlandırıcı ölülerle savaşma şansınız olsaydı, garip bir gün vaat ediyor. Başarısızlıklar beklenmedik şekillerde sizi rahatsız edecektir. İşleri karıştırmamak için dış dünyayla olan temasınızı bu gün azaltmaya çalışın.
  • Yeniden canlanan ölü bir adam gibi hissetmek - beklenmedik bir güç dalgalanması, aniden dikkatinizi vermeyen tamamen beklenmedik ve çok basit şeyler farkedersiniz.

Yetkili makamların yorumu

  • Rüya Miller, morgyu bir rüyasında, akrabalarının yanında şok edici bir haber olarak yorumluyor. Modern bir insanı neyin şok edebildiğini hayal etmek zor, ancak Miller on dokuzuncu yüzyılda yaşadı ve bir rahip olarak çalıştı. Rüya yorumu, satırlar arasında dolaşmanın ve sevdiklerinize bakmanın doğru olabileceğini tahmin ediyor.
  • Kadın rüyası kitabı, çeşitli zor ve öngörülemeyen durumlara düşme tehlikesinin arttığı konusunda uyarıyor.
  • Rüya yorumu Melnikova, ölülerde kendinizden birini bulursanız, ciddi bir kavga olacağını tahmin ediyor.
  • Dream Longo ayrıntılara girmez, ancak hayalperest başarıyı ve yeni heyecan verici bir yolda iyi şanslar vaat eder.

Sonuç

Morg hayal etmek, kendinizi erken gömdüğünüzü gösteren çok iyi bir rüyadır. Eski becerileri yok edin ve yeni gençlik kazanın. Zor olacak, ama çok heyecan verici. Eğer bilim ile uğraşıyorsanız, bir rüyanın yorumuna "hazine, gizli hazine" anlamında bakabilirsiniz.

Ölülerin bedenleri, bilim açısından gerçek bir hazinedir. Herhangi bir araştırma enstitüsü, cesetleri bilimsel amaçlar için memnuniyetle satın alır. Rüyayı gizli fırsatları, hazineyi, karı ve gizemi keşfi olarak kabul edin.

Tabii ki, problemler olacak ve bunlar değişmek istemekten hoşlanmayan yakın insanlarla ilişkili olacak, çünkü imajınızdaki başka bir şeye alışkınlar. İnsanlar bencildirler ve rahatlıklarını en ufak bir şekilde tehdit ediyorlarsa başkasının rüyasını mahvetmeye hazırdırlar. Değişikliklerden sonra şimdiki gibi aynı işlemlerin devam edeceğine söz vermeyin. Böyle bir söz tutabilecek olmanız pek mümkün değil

Pin
Send
Share
Send
Send