Rüya yorumu

Ayakkabı almayı hayal ettim - rüyanın yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada, genellikle bazı tanıdık, günlük eylemler gerçekleştiririz, ama bir rüyada, özel ve sembolik bir anlamı vardır. Örneğin, neden ayakkabı almayı düşlüyorsunuz? Rüya yorumu, yeni sandaletler veya ayakkabılar kazanmanın bir rüyada gerçekleştiğini iddia ediyor: Bu görüntünün yardımıyla bilinçaltınız sizi bilincinizin belirli bir durumuna işaret ediyor.

Genel olarak, ayakkabı almak iyi bir işarettir. Böyle bir rüya, fırsatlarınızı genişletmeyi, bir hedefe doğru ilerlemeyi ifade eder. Gerçekten de ayakkabılar hareketin sembolüdür! Ek olarak, burada hoş izlenimler hakkında konuşabiliriz, çünkü herhangi bir alışverişin oldukça olumlu bir anlamı vardır. Hem zevk hem de maddi güvenliğin güçlendirilmesi olarak düşünülebilir. Ancak, bir rüyanın herhangi bir karakteri için, burada seçenekler mümkündür.

Alıcı kim

Eğer aktif oyuncu sensin ve bir rüyada ayakkabı alacaksan, gelecekte kişisel yaşamında bir yolculuk, yolculuk veya hoş bir değişiklik bekleyebilirsin.

Bazı tanıdıklarınızın bir çift ayakkabı satın alma konusunda ne yaptığını görürseniz, o zaman bu kişinin hayatında büyük olasılıkla değişiklik olacağı konusunda sizi bilgilendirir: işleri değiştirecek veya başka bir yere taşınacaktır.

Kimler için yeni bir şey?

Kendin için olmayan ayakkabıları seçebilirsin. Rüya uzmanları, eğer bir eş kocasının ayakkabılarını nasıl seçtiğini hayal ederse, yaşamında erkeklerin görevlerini de içeren çok fazla şey üstlendiğini ve genellikle tamamen gereksiz olan kocasına tavsiyelerde bulunduğunu açıklar. Eğer benzer bir rüya yetişkin bir oğul için ayakkabı almakla ilgiliyse, rüya uyarır: Oğlunuza bağımsızlık verme zamanı geldi, onun için tüm işlerini yapmanıza gerek yok.

Eşinin bütün ayakkabı koleksiyonuyla eşi için sakladığı bir rüya, sessiz aile hayatınızın tehdit altında olduğunu söyleyebilir - kocanın yanında birileri var. Evlenmemiş bir kızın sevdiği bayramlık erkek ayakkabılarına aldığı nadir bir rüya, yaklaşmakta olan düğünü anlatıyor.

Gerçekte bilmediğiniz biri için ayakkabı seçerseniz, rüya sizi makul olmayan harcamalar ve olası finansal ve diğer sorunlar hakkında uyarır. Yaşamınızın, itibarınızın veya maddi durumunuzun tamamen başkalarına bağlı olması mümkündür.

Diğer bakış açıları

Ayakkabı satın almakla ilgili rüyanın başka yorumları da var: örneğin, Yahudi rüyasında, böyle bir rüyanın telaşlı, kafası karışmış bir hayatı sembolize ettiği belirtiliyor. Asıl şeye odaklanmıyorsunuz, hedefe ulaşmak istemiyorsunuz, ama sadece hayatınızı etrafta koşmaya harcıyorsunuz.

Birçok uzman, ayakkabıların (güzel veya yıpranmış olsun) öncelikle seyahat etmeyi hayal ettiğini düşünüyor. Bazı kaynaklarda, böyle bir rüyanın seçim ihtiyacının olduğu konusunda uyardığı belirtiliyor. Yeni ayakkabıların - yeni yola, yeni fırsatlara. İşleri değiştirme, kendini gerçekleştirmenin yeni yollarını bulma şansın var. Bir rüya diyor ki: hareket zamanı! Değişime tamamen hazırsınız.

Miller'in yorumu

Rüyalarda tanınmış bir uzman, ayakkabı satın alma konusunda uykunun öneminin, ayakkabıların görünümüne ve bir rüyada yaşadığınız duygulara bağlı olduğuna inanıyordu. Örneğin, çok güzel bir çifti ölçüp satın almaktan memnunsanız, bu harika bir işarettir - neşe, başarı, tanınma için bekliyorsunuz. Eğer ayakkabılar garip görünüyorsa, hoşuna gitmiyor, ama nedense hala bir satın alma işlemi yapıyorsun, o zaman bu, hayatında seni memnun etmeyecek belirli olaylar hakkında konuşabilir - belki de profesyonel veya kişisel alanda sorunların olması bekleniyor.

Yaşlanırsa, aşınmış ayakkabılar yaşarsanız, hayatta ciddi bir sorun için bekleyebilirsiniz.

Ayakkabının rengi de hatırlarsanız önemlidir. Örneğin, hafif ve güzel ayakkabılar, özgüven ve yüksek cinsiyetten insanların dikkatini çeker.

Görüş Sigmund Freud

Her zaman olduğu gibi, Freud'un dikkatini esas olarak cinsel yaşam üzerine yoğunlaştırıyoruz. Onun bakış açısından ayakkabılar bir kişinin cinsel enerjisinden bahseder. Yeni kıyafetlerden memnunsanız, aile hayatınızdan, eşinizle olan ilişkiniz en üst düzeyde tamamen memnun olduğunuz anlamına gelir. Bir ayakkabının içinde bir sorun varsa, seni zorlar ya da bir şeyden hoşlanmazsa, o zaman seksin hayalini kurduğun sevinci getirmediği bir sorudur.

Pin
Send
Share
Send
Send