Rüya yorumu

Zodiac'ın başlatıcıları, izleyicileri ve hakaretleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bildiğiniz gibi, zodyakın 12 işareti - ve herhangi bir Ophiuchus'a inanmıyorum - üç ana gruba ayrılır. Ve bilmek çok, çok önemli! Tabelanızın değişebilir bir kareye veya kardinal bir şeye ait olduğu gerçeğiyle ne kadar açıklandığını bile hayal edemezsiniz. Bunu istişarelerimde hep kastediyorum.

Örneğin, Rusya'da, genellikle zayıf oldukları düşünülerek Kanserlere saygısızlar. Ancak, bu işaretin kardinal kareye ait olduğunu, yani dünyayı dönüştüren ve değiştiren yeni sistemler yarattığını hatırlıyorum. Kanser, mutlak kadınlığı otoriterlik ve yaratıcı enerjiye dönüştürmeyi başaran çok güçlü bir işarettir. Sadece Rusya bir Kova ülkesidir ve Kova, Kanserin efendisidir ve bu da ümit ettiği şeydir. Kova'nın kendisi her zaman Japonya'da ve Avrupa'da hor görecektir. Ancak bu ülkelerdeki kansere büyük saygı duyulmaktadır. Ve diğerleri hariç, Rusya hariç.

Öyleyse "kareleri" anlayalım. Onlardan üçümüz var:

  • kardinal
  • Sürekli dayanıklı
  • Değişken, değişken.

Üç nitelik, üç ilke, üç hedef ...

Bütün bu "kareler" ne hakkında?

Zodyak burçlarının nasıl çalıştığını ve dünyadaki asıl amaçlarının ne olduğu hakkında. Bildiğiniz gibi, herhangi bir eylemin üç aşaması vardır - başlangıç ​​(başlangıç, inisiyatif), devamı (başkasının başlattığı şeyin gelişimi) ve nihayetinde değişiklik (dönüşüm ve hatta yıkım, eleştiri).

Böylece, hangi kareye ait olduğunuza bağlı olarak, kendinizi başlatıcı, kurucu ve başlatıcı olarak ölümlü hayatta tezahür ettirirsiniz. Yoksa, başka birinin inisiyatifini almış olan, işi bitirecek, devam edecek kişi olacaksınız. Ve nihayet, bir eleştirmen, düşürücü ve yıkıcı, fırsatçı doğabilirsin. Ancak bu, geleneksel "kötülük meydanına" ait olduğunuz anlamına gelmez. Aksine: yeni bir alan açmak için eski, eski formları ve fikirleri imha etmeniz gerekir. Ama her kare hakkında konuşalım.

Kardinal kare

Ana, ana işaretleri içerir: Koç, Kanser, Terazi, Oğlak. Bunlar her zaman "diğerlerinden daha fazla" ihtiyacı olan insanlar. Şu anda açgözlülükten değil, statükodan memnun olmaya hazır olmadıkları gerçeğinden bahsediyoruz - işlerin uzun zaman önce onlar için düzenlenme şekli. Hayır! Dünyanın iyileştirilmeye ihtiyacı olduğunu görüyorlar, içlerinden, Cancer gibi bir susuzluktan, Aries veya Oğlak burcu gibi, yaratıcılığa susamış, Kanser gibi ve susuzluk ve uyumu yeniden sağlayıp susamış, Terazi burcunda doğanlar gibi sürdürülebilir sosyal yapılar yaratan içten içe boğulmuşlar.

Kural olarak, bunlar zor mizacılı insanlardır, ancak bunun için onları suçlamayın. Aksine, onları huzursuz ve aktif yapan, daha yüksek hedefler için çabalayan iç uyuşmazlıktır. İlk önce, onları “papa dikiyor, bir insanı değil” olarak düşünüyorsunuz. Ama sonra herkes istekli yoldan geçen yolu izler ve keşiflerinden, emeklerinin ve fetihlerinin meyvelerinden zevk alır. Ve eğer bu sıkıntılı insanlar için olmasaydı, insanlığın gelişimi içinde sıkışıp kalacak ve kaynaklarını tüketecek olan yok olacaktı.

Kardinal kare durgunluk ve durgunluk, tembellik ve rahatlık ile bir savaşçı. Hala oturmana izin vermeyecekler. Bunlar çok hırslı insanlar, her zaman inisiyatifle yaklaşan yeni fikirler. Toplumun gelişimindeki tüm acı ve kriz noktalarını gören ve tehlikenin nereden geldiğini anlayan ilk kişiler onlar. İlk yaklaşımını hissetmek ve alarmı çalmak.

Öyle hayal edebiliyorsunuz ... Güzel bir tropik ada var, üzerinde bol miktarda yemek var, işte öldürülmeye gerek yok, deniz nazik ve hatta köpekbalıkları körfezde yüzmüyor. Ve adanın merkezinde büyük, inanılmaz güzel bir dağ duruyor - bölgeyi çok süslüyor! Fakat bir adam, herkes gibi pozitif olmak yerine etrafta koşan ve nedense yılanların dağdan inmeye başladığını söyleyen bir kabilede başladı. Dün garip bir itme hissettiğini - geceydi. Acilen bir şeyler yapmamız gerekiyor! Büyük bir sal oluşturalım ve dağın olmadığı komşu bir adaya gidelim.

Herkesi nasıl kızdırıyor! Nasıl bu kadar olumsuz olabiliyorsun, insanların hayattan zevk almasını engelle? Dahası, herkesin uyarılarına aldırış etmediğini fark ederek, sinirlerini küfretmeye ve dövmeye başladı. Git buradan, hayatlarımızı zehirleyerek!

Ve tek başına aptal gibi bir sal yapar, diğerleri ise birbirlerine pozitif ve ahenkli bir şekilde hayattan keyif alırken, “Rab sorun yaşamasına izin vermez!” Demiştir. Protesto eden bir aileyi bu salın üzerine indirir ve başka bir adaya yüzer. Bir ay sonra, bu cennet gibi bir yerde, bir volkanın görkemli bir patlaması meydana gelir ve tüm güzel ve pozitif insanlar yok olur. Sadece aşağılık negatif tip hayatta kaldı. Ve ailesi hayatta kaldı. Öyleyse, zorlu doğasına rağmen, kardinal meydanındaki insanları takdir edin.

Sabit kare

Bunlar sözde muhafazakar işaretler: Boğa, Aslan, Akrep ve şimdi merak ediyorsunuz, Kova. Onu muhafazakarlar arasında görmeyi beklemiyordun, değil mi? Rusya muhafazakar bir ülke değil mi? Kova ülkesi değil mi? Bu aynı şey!

Bunlar kardinal meydanının inisiyatifini almış ve devam ettirmiş insanlardır. Kalıcıdırlar, davayı sona erdirmeye alışırlar, sahip olduklarını korurlar ve arttırırlar. Bunlar, Zodyak'ın en ahenkli insanlarıdır, dünyevi hayattan mutlular - alarmcı değiller ve tehlike arayışına girmiyorlar, ancak sıkıca dövülmüş pistte. Güçlü bir istekleri ve inançları var - onları annelerinin sütüyle emdiler, dünyada belirli kurallar olduğunu ve onları kırmanıza gerek olmadığını biliyorlar.

Tabii ki, Kova bu karenin işaretlerinin geri kalanından biraz farklıdır, ancak o bile bir şeyin başlatıcısı değildir - kendi özlemleri yoktur. Kendi ateşli arzusundan, tutkusunu, yaratıcı duygularını tahrik etmekten mahrumdur. Ancak önceden hazırlanmış, ancak mantıksız bir düşünceyle karşılaştıysa, onu yakalayıp dünyaya mükemmel bir keşif olarak verebilir.

Evet, gerçekten - bu mükemmel bir keşif. Ancak Kova, tutkuyla sahip olan bir başkası acı çekerek, dokunmakla, bu fikrin tanesini bulamaz ve Kova'ya aktarmazsa, bunu yapamazdı. Veya Kova'nın oynayabileceği sanatsal, bilimsel bir yapı yaratmadı. Rusya’nın diğer tüm formları tüm tarihinden nasıl ödünç aldığını ve onları manevi gücüyle nasıl doldurduğunu görürsünüz. Bütün hayatı Avrupa'dan öğreniyor.

Değiştirilebilir kare

Merhaba beyler eleştirmenler ve oportünistler: İkizler, Başak, Yay ve Balık. Hepiniz inkar ve boyun eğmek, eleştirmek ve gücü için test. Sizler büyük reformcularsınız ve her şeyin çok durgun olduğu yerlerde ihtiyaç duyulur ve antik temeller insanların ilerlemesini ve yeni şeyler yaratmasını önler. Şöyle haykıracak: "Ve kral çıplak!", Maske ölümden koparmak, etrafta yaşayan ve her şeyi zehirleyen olarak poz vermek.

Başak karanlığı kesin ve tarafsız bir eleştiriyle yok eder - argümanları kusursuzdur, hepiniz artık böyle yaşayamayacağınızı anlayacaksınız.

İkiz şişirilmiş otoritelere daima maruz kalacak ve gülecek - ölümcül ideolojik saldırısından sonra “ölü” küçülecek ve korkusuz hale gelecektir. İnsanlar yükselip onları devirecek.

Yay, eski fikirleri zekice reddediyor, yenilerini yaratıyor, insanlara silah veriyor.

Ve Balık eski düzeni yok ediyor ... sevgi ile! Evet, herkesi birbirini sevmeye ve kollarını bırakmaya çağırıyorlar. Ve hepsine itaat ettikleri zaman, arenada genç, acımasız ve açgözlü avcılar ortaya çıkmakta, geri kalanı kardeşleşip öpüşürken dünyayı ele geçirmektedir. Dünyanın her zaman taze avcılara ihtiyacı var - ilerlemeye devam ediyorlar.

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send