Rüya yorumu

Kadınlar için her gün olumlu ifadeler

Pin
Send
Share
Send
Send


Kadınlar için olumlu ifadeler, iyi bir ruh halindeki dalgayı dinlemenin ve tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin harika bir yoludur. Doğru ayarları günlük olarak formüle edip tekrarlayarak, zamanla hayatınızı daha iyi hale getirmek için sert bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Her gün için ifadeler

Kesinlikle bir kez tekrarlanan düşüncenin gücünün olmadığını hatırlamanız gerekir. Ancak birçok kez konuşulduğunda, arzularınızı gerçek dünya hayallerine dönüştürebilir. Ya da sürekli düşündüğünüz korkuları somutlaştırın.

Bu yüzden düşüncelerinizin çoğu zaman pozitif bir dalgaya ayarlanması çok önemlidir. Bu, isteklerin onaylamalarla hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirilebilmesi için kontrol edilebilir ve yapılmalıdır.

Olumlu düşünmeyi geliştirmek için, 21. gün için günlük evrensel doğrulamaları kullanın:

 1. “Evren beni seviyor, arkamda her zaman çok destek var, tamamen güvendeyim.”
 2. "Dünya ve insanlar beni seviyor ve ben onlara karşılık veriyorum."
 3. Sabahları tekrarlayın: "Bugün mutlu, hafif ve bulutsuz olacak."
 4. Yatmadan önce: "Hatırlayacağım ve anlatabileceğim güzel, hoş ve canlı rüyalar göreceğim."
 5. "Ben iyilik, sevgi ve mutluluk için bir mıknatısım. Sevgiyi, minnettarlığı yayarım ve onları üç kopya halinde geri alırım."
 6. "Tamamen ve kesinlikle sağlıklıyım, daima kendimi harika, enerji dolu hissediyorum."
 7. "Hayatım mutlu ve uyumlu, tam bir yaşam için ihtiyacım olan her şeye sahip."
 8. "Kendimi tamamen seviyorum ve kabul ediyorum."

Olumlu onaylamalar sizi olumsuzdan olumluya değiştirmeye zorlar ve bu sizin mutluluğunuza doğru atılmış büyük bir adımdır.

Önemli noktalar:

 1. Gün boyunca ne düşündüğünüzü takip edin. Kendinizi olumsuz bir duygu ile yakalarsanız, kafanızdaki gibi ilerleyin: "Şimdi kızgınım ve sinirlendiğimi itiraf ediyorum (örnek). Bu çünkü ...". Onları hissetmeyi bırakana kadar duygularını tamamen konuş. Hafifliği hissedecek ve negatiflerden çabucak kurtulacaksınız ve onu bilinçaltında saklayamayacaksınız.
 2. Kafanızdaki onaylamaları kaydırmak için herhangi bir boş dakikayı kullanın. Bu düşünceler aklınızda ne kadar sıklıkla ortaya çıkarsa, arzular o kadar çabuk yerine getirilecektir.
 3. Görselleştirmeyi de kullanın: almak istediğiniz şeyin hayal resimlerini çizin. Bu arzunun çoktan gerçekleştiğini hayal edin. Hangi duyguların sizi doldurduğunu deneyimlediğinizi hissedin.

Evrensel onaylamalar üzerine eğitimden sonra, daha spesifik formülasyonlara geçebilirsiniz.

Mutlu bir kadının ifadeleri

Mutluluk kavramı herkes için farklıdır. Bu nedenle, sizi mutlu hissettirmek için önce oturun ve yaşamınızda neler olması gerektiğini, neleri almak istediğinizi, neyin mutluluk halinde olmanıza neden olduğunu düşünün.

Ondan sonra, isteklerinizi yerine getirmeyi amaçlayan onaylamaları formüle etmeye başlayın. Örneğin:

 1. "Kendimi tamamen seviyorum ve kabul ediyorum." Kendini sevmeyen bir kadın asla mutlu olmaz. Kendisini kabul etmezse, başkalarıyla asla sağlıklı bir ilişki kurmaz. Kendini sevme, herhangi bir kimsenin mutluluğunun ilk nedenidir.
 2. "Bana her açıdan uygun olan bir adamla mutlu ve uyumlu bir ilişki içindeyim." Düzenlenmiş kişisel yaşam neredeyse bütün kadınlar için geçerlidir. Bu nedenle, hala yalnızsanız, bu ifadeyi deneyin. Ancak, seçilenlerden birinin “parametrelerinin” sizin için önemli olduğu bir kağıda yazmanız önemlidir. Onları en küçük ayrıntılara tarif edin.
 3. "Hayatım çok fazla, her zaman istediğim alımlar için yeterli param var, kendini hiçbir şeyden mahrum bırakmayan zengin bir kadının yaşam tarzını yönetiyorum." Mutluluk para içinde değildir, elbette, ama onlarsız kolay ve özgür hissetmek imkansızdır. Bu nedenle, hayatınızın bu alanında çalışmak önemlidir. İlginç bir şekilde, para beklenmeyen kaynaklardan gelmeye başlayabilir.
 4. "Ben her zaman harika bir ruh halindeyim, günün her anından memnunum, tüm tezahürlerinde hayattan zevk alıyorum." Bu ifade olumlu bir şekilde ayarlamaya ve iyi bir ruh hali içinde kalmanıza yardımcı olacaktır.
 5. "Sağlıklı, zayıf ve çekiciyim. Tamamen aşığım ve bedenimi kabul ediyorum, güzelliği ve şükranları yayarım." Bir kadının görünüşü hakkında kompleksler geliştirmemesi, aksine onlardan kurtulması çok önemlidir. Kendinizi güzel düşünün - diğerleri de düşünecek.
 6. “Hayatımda nezih adamları çekiyorum ve kalbim sevgiye açık” Uzun zamandır yalnız kalıyorsanız ve ne olduğunu anlayamıyorsanız, bu seçeneği kullanın.

Etkili kadın onay örnekleri içeren bir video izleyin:

Kendine güven için

Bazen hayatınızdan memnun kalırsınız, ancak tam olarak olan her şeyin tadını çıkarmak için yeterli kişisel nitelik yoktur. Modern kadınlarda en sık karşılaşılan sorun özgüven eksikliği ve birçok kompleks. Bu basit onaylarla çözülebilir.

örnekler:

 1. “Yüzde yüz kendime güveniyorum, güven enerjisini yayarım.”
 2. “Doğru hedefleri belirledim ve onlara kolayca ulaşıyorum.”
 3. "Kendimi olduğu gibi tamamen kabul ediyorum ve kendimi hiç bitmeden seviyorum."
 4. "Ben benzersiz bir insanım, ben bir bireyim, her gün kendimin daha iyi bir versiyonu oluyorum."
 5. “Bu hayatı seviyorum ve inanılmaz değerinin farkındayım, bu yüzden her anı mutlu olmak için kullanıyorum.”
 6. “En iyisini hakediyorum ve bu bana herhangi bir şüphe yaratmıyor.”
 7. “Hayatımda olan her şeyden sadece kendimin sorumlu olduğunu itiraf ediyorum. İstediğim ve ihtiyaç duyduğum her şeyi başarabilirim.”
 8. "Ben güçlü karakterli ve muazzam irade gücüne sahip bir erkeğim, kaderimin hanımıyım."
 9. "Düşüncelerimi ve hislerimi özgürce ifade ediyorum, etrafımdaki herkesle harika bir ilişkim var."

İstediğiniz bir onaylama seçin ve 21 gün boyunca 10-15 dakika boyunca her gün tekrarlayın. Sonra başka bir ifade seçebilirsiniz. Düzenli olarak pratik yapın ve zamanla arzularınızı doğru şekilde formüle etmeyi öğreneceksiniz ve bunları yalnızca düşüncenin gücü ile hızlı bir şekilde yerine getirin.

Pin
Send
Share
Send
Send