Rüya yorumu

Nisan 2018’de saç kesimi için uygun ve elverişsiz günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Her gün nisan, uzun zamandır beklenen yazıyı getiriyor. Kış dönemi için saç yorulur, besleyici maskeler ve bir vitamin diyeti ile yapılarının canlandırılması gerekir. Nisan 2018’de saç kesimi için uygun günler, saçın toparlanmasına ve güçlenmesine yardımcı olacaktır. Bunları ayrıntılı olarak, renklendirme bukleleri ve yüz cilt bakımı için günler gibi düşünün.

Uygun günler

Astrologlar, olumlu günlerdeki bir saç kesiminin yalnızca bir kadının imajını iyileştirmekle kalmayacağını, aynı zamanda canlandırıcı olayları hayata geçireceğini söylüyorlar. Bu nedenle, ayın kadın vücudu üzerinde yararlı bir etkisi olduğu ayın belirli günlerinde bir kuaföre gitmeniz gerekir. Bu günler takvimde kırmızı bir daire ile işaretlenmeli ve kaçırılmamalıdır!

Saç kesme 3 Nisan size canlılık yükü verecek ve vücudu bir tona getirecek. Aynısı vücut için de geçerlidir - fitness kulübüne gitmek sizi uzun süre enerji ile şarj edecektir. Ancak yüzün derisi yalnız bırakılmalıdır, kozmetik işlemlerden tahriş olabilir.

saç kesimi 7 ve 8 Nisan ruh ve sükunet, bedene huzur getirecek. Aynısı yüz ve vücut cilt bakımı için de geçerlidir. Bugünlerde herhangi bir prosedürün faydalı bir etkisi olacaktır.

saç kesimi 13 Nisan Sevinç getirin, sevdiklerinizle kolayca ve kolayca ilişki kurabilirsiniz. Yüz ve vücudun cildi ile yapılan manipülasyonlar bir gün daha ertelenir, zaman çok uygun değildir.

saç kesimi 15 Nisan mahremiyetinize mutluluk getirin. Bu gün, facelift ve kendi kendine masaj yapabilirsiniz. Enerji ve canlılık dalgası hissedeceksiniz.

saç kesimi 19 Nisan saç köklerini güçlendirmenin yanı sıra, rahatlama ve malzeme refahı verecektir. Yüzün cildi için herhangi bir kozmetik prosedür uygundur, vücut için iyi bir fiziksel efor iyidir.

günler 22 ve 26 Nisan yaşam beklentisi artar. Akne döküntülerinin gözeneklerinin temizlenmesi yüz için uygundur - 22 numara, ancak 26 Nisan'da yüz derisiyle yapılan manipülasyonlar alerjilere neden olabilir. Vücut bugünlerde sadece rahatlayabilir, aktif egzersizlerle uğraşmaz.

saç kesimi 28 Nisan bukleler yapısını güçlendirmek ve sevdiklerinize karşılıklı anlayış vermek. Ayrıca bu gün bir biowave yapabilirsiniz. Deriyle manipülasyon yapmamak, dinlenmesine izin vermek daha iyidir.

saç kesimi 29 Nisan iyi şanslar getirecek, fakat hayati enerjiyi elinden alacaktır. Bu gün, göz çevresindeki cilde bakım yapamazsınız, böylece göze zarar vermezsiniz. Vücuda uygun spa bakımları için.

Kötü günler

İşlevsiz bir günde saç kesimi yaparsanız saça ne olur? Bu saçın yapısını etkileyebilir - kırılgan ve kırılgan hale gelecektir ve uçlar dökülmeye başlayacaktır. Saç parlaklığını kaybedebilir ve parçalanabilir. Buklelerin güzelliğini korumak için olumsuz günlerden kaçınılmalıdır. Ayrıca, uygun olmayan bir saç kesimi süresi çeşitli sorunları ve hastalıkları etkileyebilir.

Nisan ilki Çeşitli sıkıntılar ve hatta ev içi yaralanmalar getirecek. Oksijen maskeleri cilt için, vücut için yararlıdır - gençleştirme için bireysel programlar.

saç kesimi 2 ve 5 Nisan sizi iyi şans ve sağlıktan mahrum edebilir. Yüz için buhar uygulamaları ve vücut için yaşlanma karşıtı tedaviler yapılabilir.

saç kesimi 4 ve 10 Nisan sinir bozukluğu ve sağlık getirecek. Yüzün derisi gözeneklerden temizlenebilir Çamur banyoları ve deniz yosunu ambalajları vücut için çok uygundur.

Gün 6 Nisan aynı zamanda bozukluk ve zihinsel dengesizlik getirir. Yaşlanma karşıtı yüz maskeleri kullanmak, bisiklete binmek faydalıdır.

günler 9, 21 ve 20 sayılar çatışma durumları getirecek. Yüz için kozmetik işlemler yapılabilir, ancak mutlaka yapılması gerekmez. Vücut için faydalıdır doğal maddelerden.

saç kesimi 11 Nisan Ancak, enerji kaybına ve sağlıkta keskin bir bozulmaya neden olacak, ancak finansal durumu iyileştirebilir. Yüz için herhangi bir prosedür vücut için aktif fiziksel aktivite için yararlıdır.

saç kesimi 12 sayı moral bozukluğuna katkıda bulunur. Yüz bakımı, başka bir güne ertelenmek için daha iyidir, vücut da yalnız kalsın. Herhangi bir manipülasyon için çok olumsuz bir gün.

Saç kesme 14 Nisan hayatı kısaltabilir. Yüz için, herhangi bir işlem - vücut için kırışıklıklara karşı maskeler yapabilirsiniz.

saç kesimi 17 Nisan bukleler yapısını kötüleştirebilir. Yüz derisi için gerekli maskeleri kullanın, vücutla herhangi bir manipülasyon yapmamak daha iyidir.

Gün 18 Nisan Bir kuaför ziyaret ederseniz şanssızlık getirmek. Saçınızı güncellemeniz gerekirse, şekillendirme araçlarını ve renklendirmeyi uygulamak daha iyidir.

günler 23, 24 ve 25 Nisan sizi enerjiden mahrum edecek ve vücudun koruyucu özelliklerini azaltacaktır. Bu günlerde, besleyici yüz maskeleri ve akupressür en iyisidir.

saç kesimi 27 Nisan kırgınlık getirecek. Yüz için, elverişsiz bir gün kozmetik manipülasyonlar için, her zamanki temizlik işlemlerini yapabilirsiniz.

saç kesimi 30 Nisan çok fazla sorun getirecek - ve maddi kayıplar, ev içi yaralanmalar ve çeşitli rahatsızlıklar. Ay ritimleri kozmetik manipülasyonları desteklemediğinden, yüz derisine dokunmamak da daha iyidir. Vücut için - rahatlatıcı tedaviler.

Saç boyama

Hayırlı bir günde boya yaparsanız, buklelerin rengi doygun hale gelir. Saçların güzelliklerle parlayacak ve omuzlarına cansız iplikler asmayacak.

Gün 4 nisan - uygun. Saç boyama başarı ile yapılacaktır.

renk 7 Nisan Bir ışık tonu seçerseniz, ilginç tanıdıklar getirecektir.

Nisan sekizinci saçınızı en sevdiğiniz renkte boyayacağınız zaman maddi kazanç sağlar.

Nisan dokuzuncu iyi bir ruh hali verecek. Gün o kadar uygun ki bukleleri en inanılmaz renkte bile boyayabiliyorsunuz.

renk 13 ve 29 Nisan neşe ve iyimserlik getirecek.

Günlük 16 Nisan Doğal boyaları seçmek en iyisidir. Güven ve istikrar getirecek.

Gün içinde 17 ve 25 Nisan Saçın köklerini Basma / kına ve sevdiklerinizle birlikte güçlendirebilirsiniz.

Doğal boyalarla saç boyası 18 Nisan maddi refah getirecek.

günler 19, 21, 26 ve 27 Nisan neşeli bir ruh hali getirecek ve aile ve iş arkadaşları ile ilişkileri geliştirecek.

Saçını koyu tonda boyarsan 30 Nisan, yaklaşan başarısızlığı önleyebilirsiniz.

Nisan ayında saç boyama için negatif günler: 6, 11, 15, 20, 22 ve 28 numara. Buklelere dokunmamak ve uygun bir süre beklemek daha iyidir.

Pin
Send
Share
Send
Send