Rüya yorumu

Rüya çekimi ne anlama geliyor - rüya kitaplarındaki detayların yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Uyuyan bir kişiye enjeksiyon yapılan bir rüya oldukça nahoş bir durumdur ve hayalperestin en iyi duygu ve alçaklara neden olmamasına neden olabilir. Bununla birlikte, önceden korkmamalısınız - böyle bir rüyanın yorumunun zararsız veya hatta olumlu olması oldukça muhtemeldir. Rüya yorumu, her bir özel durumda enjeksiyonun ne olduğunu bulmak için yardımcı olacaktır. Bunun için rüyanın detaylarını hatırlamaya değer.

Genel yorum

Uyuyan bir iğnenin uyuyan adama keskin bir iğneyle enjekte edilmesi durumunda, gerçek hayatta, öngörülebilir gelecekte gerçekleşecek olan beklenmeyen olaylara hazırlıklı olmalısınız. İğne kör olsaydı, birinin kendi görüşünü savunması ve diğer insanları kendi dinlemeye zorlaması zor olurdu.

Eğer şiddetli ağrı hissettiğiniz bir rüyanıza enjeksiyon yapıldıysa, yakında biriken negatifin ortaya çıkmasına izin verebileceksiniz. Öte yandan, hayalperest cildin piercingini hissetmediyse, gerçekte her şeyi her zaman kontrol altında tutma ve sinirini kaybetmeme yeteneğine sahiptir.

Olumsuz bir işaret, uyuyan kişiye profesyonel bir doktor tarafından değil, tıp eğitimi almayan bir kişi tarafından enjeksiyon yapıldığı bir rüyadır. Böyle bir rüya, hayalperestin kurbanı olacağı mutsuzluk vaat ediyor. Ne kadar çekici olursa olsun, risk ve tehlike ile ilgili faaliyetlere katılmamalısınız.

Gece görüşündeki uyuyan bir kişi zehirli bir şırıngadan bir enjeksiyon alırsa, gerçek hayatta hayalperest birinin önünde durur. Şırıngada vitamin varsa, yakınları ve diğer yakın insanlar bunun için yaşıyorlar.

İsteğinize karşı bir enjeksiyonun verildiği bir rüya, en iyi olayları göz ardı etmiyor, hedefinize ulaşmak için yanlışlıkla sevilen bir tanesine saldırır ya da kırılırsınız. Bu durumda, içtenlikle özür dilemelisiniz.

Enjeksiyonu kim ve kim yaptı?

Rüya yorumu, enjeksiyonun tam olarak nerede yapıldığına ve enjeksiyonu kendinize mi yoksa başka bir kişiye mi verdiğinize bağlı olacaktır. Genel olarak, kendinizi zorlamak zorunda kalırsanız, gerçekte kendi görünümünüzle ilgili bir hata bulursanız, onu iyileştirmeyi deneyin. Bu nahoş tıbbi prosedürü başkası için uyguladıysanız - bir rüya sizi özenli, duyarlı ve özenli biri olarak kişiselleştirir.

Hayalperestin kalçanın içine bir iğne soktuğu gece görüşü, uyanmış bir vicdandan bahsediyor, pişmanlık duyduğu acı işliyor. Eğer uyuyan kişi başkasına enjeksiyon yaptıysa - gerçek hayatta uygunsuz davranışlarından dolayı yakınlarından bazılarını utandırmak zorunda kalacak. Bu temelde çatışma ortaya çıkabilir.

Gece görüşünde, arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın çevresinden bir kişiye enjeksiyon yapıldıysa, onunla gerçekte onunla konuşmalısınız. Bir hayvana enjeksiyonun verildiği bir rüya, uyuyan adamın diğer insanların sorunlarına aşırı dikkatini verir - birinin hayatı hakkında daha fazla düşünmeye değer.

Arkadaşınıza büyük bir şırınga ile enjeksiyon yaptığınız bir rüya, birlikte büyüleyici bir olayı veya macerayı ön plana çıkarır. Sizin girişiminizde tam olarak başlayacaktır. Bir gece görüşünde bir arkadaşınıza enjeksiyon için minnettar olsaydı, gerçek hayatta maceranızdan unutulmaz bir zevk alacak.

Enjeksiyon nerede yapıldı?

Rüyanın doğru yorumu ayrıca, iğnenin yerleştirildiği vücudun bir kısmına da bağlıdır. Birisinin alt sırtına enjeksiyon yapmaya çalışırken izlediği, ancak bacağında durduğunu gördüğünüz bir rüya, kısacık görünecek hafif bir romanın başlangıcını müjdeliyor. Ancak, daha sonra birçok sorun ve talihsizlik getirecek olan büyük sevgiye dönüşecek.

Gece görüşünde bir vende bir atış görme şansınız olsaydı, önemli miktarda enerji alırsınız. Böyle bir rüyadan sonraki süreç yeni başlangıçlar, fikirlerin, projelerin ve planların gerçekleşmesi için en iyisidir.

Enjeksiyonun vücudun diğer bölümlerine değeri:

  • Göğüs veya gövde - tehdit altında olduğu için sağlığınızı dikkatlice izleyin;
  • Geri - geçmişin anılarına;
  • El - kar için, arkadaşlarla vakit geçirmek, yeni iş;
  • Bacaklar - kariyer basamaklarını yükseltmek için;
  • Baş - uzun akıl yürütme, yeni fikir ve fikirlerin ortaya çıkması;
  • Boyun - şans için, daha iyisini yapmak için bir şeyi değiştirme şansı.

Diğer detayların yorumlanması

Gece görüşünde birinin tıbbi bir şırıngada ilaç kullandığını izlerseniz, gerçek hayatta önemli bir olaya hazırlanıyor olacaksınız. Cildinize bir enjeksiyon için hazırlanmak için alkolle cilt bakımını yaptığınız bir rüya sizi ciddi bir hatadan kaçınmak için memnun edecektir.

Hayal edilen devasa şırınga, uyuyan bir kişinin korkularını canlandırır ve gerçek hayatta ona işkence eder. Bir rüyamda, bir enjeksiyon yapmak için tıbbi bir tesise ulaştıysanız ve sıra beklemekten yorulduysanız, oradan emekli olmaya karar verdiniz - gerçekte yolun ortasında herhangi bir projeyi bırakacaktınız.

Bir rüyada birden fazla enjeksiyon bir defada ortaya çıktıysa - gerçekte vücudun durumu hakkında ciddi şekilde düşünmeniz gerekir. Bir rüyada size enjeksiyon yapan birine direnirseniz, gerçekte verilen karardan veya gerçekleştirilen eylemden pişmanlık duyabilirsiniz. Enjeksiyondan sonra kükrerseniz - gerçekte sevdiklerinizin desteğine ihtiyacınız olacak.

Enjeksiyon için pek çok aksesuar gördüğünüz gece görüşü, maceralara girerek sürekli risk altında olduğunuzu söylüyor. Bunlardan biri sizin için en iyi sonuçlarla bitmeyebilir.

Longo hayal

Bu rüya kitabının verdiği yoruma güveniyorsanız, enjeksiyon en uygun işaret değildir. Eğer bir rüyada size bir enjeksiyon verildiğini hissederseniz, o zaman gerçekte kendi duygularınızın kontrolünü kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Çaresizce kimsenin sana bıçaklamadığı bir rüya, gerçekte sana yakın birisinin vicdanını uyandıracağını ve ondan uzun süre saklanamayacağını öne sürüyor.

Ezoterik rüya kitabı

Gece görüşündeki bir enjeksiyon, daha önce yapılan hataların intikamını sembolize eder. Bu durumda ne kadar nahoş olursanız olun, unutmayın - bunlar sadece kendi eylemlerinizin sonucudur.

Rüya Rüyası

Hayalperest enjeksiyon, hayalperestin gerçek yaşamdaki acı deneyimlerini kişileştirir. Enjeksiyon için kullanılan tıbbi malzemeler hayalperestini, aşırı cinsel tercihlerinde ve özenli partner seçerken dikkatli olmaya değer olduğu konusunda uyardı. Er ya da geç cinsel yaşam sorunlara yol açabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send