Rüya yorumu

Mart 2018'de bir saç kesimi için elverişli ve elverişsiz günler - takvim

Pin
Send
Share
Send
Send


İlk bahar ayı güneş ısısı ve soğuk algınlığı alevlenmesinden memnun. Saçın korunması, besleyici maskeleri ve dikkatli bakımı gerekir. Mart 2018’de saç kesimi için uygun günler düşünün. İmajımı ve boya buklelerimi ne zaman değiştirebilirim?

Saç kesimi için uygun ay günleri

Ay döngüsü iki döneme ayrılır - yükselen ay ve azalan. Dolunay, bu iki dönemin sınırıdır ve bilgi bileşenlerini içerir. Büyüyen ay boyunca saçınızı kesmeyi planlıyorsanız, uçlar süzülen aydaki kesimden sonra daha hızlı büyür.

Dikkat! Saç kesiminin daha uzun süre kalması gerekiyorsa, azalan bir ayda kuaföre git. Daha hızlı saç büyütmek istiyorsanız, büyüyen aydaki ipuçlarını kırpın.

Peki, Mart ayında hangi günlerde saç kesimi için uygun sayılır? Çok değiller.

2 Mart olumsuzluktan kurtulacak. Bu, bir insanın enerjisinin en üst düzeyde açığa çıkarıldığı dolunay zamanıdır. Hayatında kötü bir şeyden kurtulmak istiyorsan, bu günü kaçırmayın! Astrologlar, vücudu toksinlerden arındırmak için saunaya gitmeyi tavsiye eder. Yüz derisi ile kozmetik işlemler yapmamak daha iyidir.

Sekizinci mart ruh halinizi iyileştirin ve tonu yükseltin. Dudaklarından dövme yapabilir, kozmetik işlemler yapabilirsin. Depilasyon sonuçları ve komplikasyonları olmayacak. Hayırlı bir gün.

saç kesimi 16 ve 21 Mart maddi refah sağlayacak. Ama kıskançlardan sakının! Yüz ile kozmetik işlemler yapılamaz, yüz derisinde büyük sıkıntılara yol açacaktır. Yasak aynı zamanda bedensel prosedürler için de geçerlidir - bu güne daha iyi dinlenin.

saç kesimi 24 Mart sağlığı geliştirmek ve yaşamı uzatmak. Kozmetik prosedürlere zaman ayırmak önerilmez - cilt dinlenmelidir. Ayrıca, vücudu manipüle etmeniz gerekmez - sadece rahatlayın ve dinlenin.

Özel günler kabul edilir 1 ve 31 Mart. Bugünün saçını kestirmek, maddi işlerin kurulmasına yardımcı olacak, ancak çok fazla hayati enerji alacak. Nasıl olacağına kendin karar ver.

Kuaför Konseyi. Patlama eşsiz bir saç parçası: görüntünün bireyselliğini vurgulayabilir ve kusurları gizleyebilir. Kısa patlamalar görünümün etkililiğini vurgular, çekik - görsel olarak geniş yüzünü darlaştırır, düşük düz olarak - dar yüzünü görsel olarak genişletir.

Olumsuz günler

Mart ayında olumsuz günler elverişli olmaktan çok daha fazlasıdır. Bu nedenle, kendinize kuaföre gitmenin doğru zamanını önceden not alın.

Saç kesme 3 ve 22 Mart sorun ve problem getirecek. Üçüncü sayı cilt bakımı için uygun değildir, sadece temiz havada kalmak ve rahatlamak daha iyidir. 22 Mart'ta, cildinizi mineral tuzlarına veya suya dayalı bir maske ile besleyebilirsiniz. Bugünlerde vücutla yapılan manipülasyonların gerçekleştirilmemesi daha iyidir.

saç kesimi 7 Mart Duygusal rahatsızlığın gelişmesine katkıda bulunacaktır. Deri ile yapılan kozmetik işlemler strese neden olacaktır - hiçbir şey yapmamak daha iyidir. Bu gün tıbbi oruç tutmak veya oruç tutmak için bir diyet düzenlemek daha iyidir.

saç kesimi 10. gün stresli bir durum getirecek. Vücudunuz için bir masaj yapabilirsiniz, ancak rahatlatıcı değil - tonik. Gün kaşları düzeltmek yanadır - güzellik uzmanına gidin.

saç kesimi 15. gün hayatı kısaltır. Yüzün cildi için kontrast işlem yapmakta fayda vardır - sıcak ve soğuk suyla yıkamak. Vücudun banyoyu ziyaret etmekte fayda var, zıt duşu.

saç kesimi 19 Mart bukleler yapısını zayıflatır, kırılgan ve cansız hale getirir. Bu günde, boynun cildi için maske yapmakta fayda vardır.

saç kesimi 20 Mart planlanan planların uygulanmasını engelleyebilir. Kil maskeleri yüz için faydalıdır, vücudun rahatlamasına izin verilmelidir - hiçbir şey yapmayın.

Saç kesme 23 Mart Çatışma durumunu ağırlaştırabilir. Bir güzellik uzmanını daha iyi ziyaret edin - cildin herhangi bir şekilde manipüle edilmesi fayda sağlar. Vücut için, herhangi bir prosedürü uygulayabilirsiniz, ancak çok fazla etki getirmeyeceklerdir.

günler 25, 26 ve 27 Mart kesme için elverişli sayılmaz. Başkalarıyla kavga edip hasta olabilirsin. Cildin bakımı için günler de olumsuz olarak kabul edilir, normal günlük temizlik işlemlerini yapabilirsiniz.

Boyama bukleler

Saç boyaması her zaman iyi gitmez. Bu, boyanın kalitesinden değil, kuaförün yeteneğinden değil, ay günlerinin etkisinden kaynaklanmaktadır. Saçlarınızı iyi renklendirmek ve parlak görünmek için doğru ay gününde kuaföre gitmeniz gerekir.

Saç boyama 5 Mart iş dünyasında başarı getirecek ve moral katacak. Bununla birlikte, tonun değiştirilmesine gerek yoktur - saçınızı normal renkte boyayın.

Saçını boya 6 Mart sadece doğal tonlara ihtiyacınız var - o zaman sizi pozitif enerji ile doldurur.

Gün 8 Mart ayrıca boyama için elverişlidir. Sadece saç rengini aydınlatma yönünde değiştirin. Harika bir toplantı, sevinç ve mutlu anlar bulacaksınız.

Saçını boya 9 Mart sadece doğal boyalara ihtiyacınız varsa, mali işleriniz iyi gidecektir.

Boyama bukleler 10 Mart zevk getirecek. Ayrıca saç kökleri için sıkılaştırıcı maske kullanılması önerilir.

günler 19 ve 21 Mart bukleleri doğal tonlarda boyamanız durumunda faydalı toplantılar getireceksiniz.

Gün 20 Mart Otoritenin güçlendirilmesine ve hizmet alanının durumunu yükseltmeye yardımcı olacaktır. Bukleler tamamen gizlice, etki çok etkileyici olacak.

günler 28 ve 29 Mart her bakımdan olumlu olarak kabul edilir.

Olumsuz Boyama Günleri

Mart ayındaki bu günler azdır, ancak sağlığı kötüleştirebilir ve başkalarıyla çatışmalara yol açabilir. Bu nedenle, olumsuz günler 3, 7, 16, 22, 24 ve 30 Mart olarak kabul edilir. Saç rengiyle deneme yapmayın.

Pin
Send
Share
Send
Send