Rüya yorumu

Erkekler ve kadınlar için bir rüyada öpüşmek ne demektir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada öpüşmek şefkatli romantik duygu ya da önlenemez merakın bir işaretidir. Siz kendiniz rüyanızın yaratıcısısınız ve en hassas sempatiyle, sorun romantik öpücüklerin ötesine geçmiyorsa, bu aşırı çekingenliğin bir göstergesidir.

Belki bir rüya, sempati nesnesinin sizdeki duygusallığı uyandıramadığını, ilişkinizin, karnaval tutkularını rahatsız etmeyecek kadar yumuşak ve ince olduğunu gösterir. Bir rüyada her şey olabilir, öpüşmeler tamamen beklenmedik insanlarla ve tuhaf durumlarda mümkündür. Neden rüya rüyalarında rüya kitaplarında öpüşmeyi hayal edin.

Temel değerler

Bir rüyadaki öpücük, ani bir yakınsama olasılığı anlamına gelir ve bir tahmin olarak değil, varsayımsal bir olasılık olarak kabul edilir. Aynı zamanda kendi tepkinizi de istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

 • Bir şeyi veya nesneyi öpmek, bu öğeyi hayal ettiğiniz ve satın almak istediğiniz anlamına gelir, ancak bir nedenden ötürü değil. İstediğini elde etmeye çalış, yasal olarak daha iyi. Sadece zevk almakla kalmayacak, aynı zamanda harika bir muska da alacaksınız. Lego'dan bir dinozor olsa bile.
 • Bir koca ya da normal bir erkek arkadaşla öpüşmek nadiren rüyalar. Neden, sen ve gerçek hayatta sevdiğin birini öpmek için istediğin kadar öpüşme şansın var. Eğer kocanla öpüşmeyi hayal ediyorsan, onu özlediğin anlamına gelir, yeterince ateşin ve sevgin olmaz. İlişkide zorluklar olabilir.
 • Öpüşmek başkalarını hayal etmek kıskançlık, macera için bir fırsat. Dikkat edin, can sıkıntısıyla başlayacağınız masum eğlence, sizi tamamen emecek ve hareketlerinizi kontrol etmeye başlayacak güçlü bir çığa dönüşecektir.
 • Motifleri senin için net olmayan bir insan tarafından öpülüyorsun. Belki de paralı askerlik amaçlarından veya kariyer hedeflerini takip etmekten uzaklaşmaya çalışıyordur. Bir rüyada, şaka yapıyorsun ve kendini öptüm, eğlendirdin. Böyle bir rüya bir uyarı ve bir tehlike uyarısı olarak alınmalıdır.
 • Bir yabancıyla bir öpücük, bir yabancı - meraklı bir sürprize.
 • Uzak bir tanıdıkla öpüşmeyi heyecanlı kılan meslektaşım, güvenlik görevlisi, umutsuzca kaçırdığınız ve kafanızdaki maceraları yakalamaya hazır olduğunuz anlamına gelir. Bozulmayı önlemeye çalışın ve kendiniz için maceralar düzenleyin - tatile gidin, tırmanma duvarına gidin, yürüyüş yapın, trambolin parkına gidin. Bu durumda sinema veya tiyatro uygun değildir - duyguları atmanız ve yenilerini kazanmamanız gerekir.
 • Bir arkadaşıyla tutkulu bir öpücük - belki de gerçekten ruhuna yakınsın. Bu, arkadaşlıkları derhal cinsel olana çevirmek veya tersine ilişkiden kaçmak için bir neden değildir. Dişi hormonları dengesizdir ve birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eşcinsel eğilimler için hafifçe tereddüt etmemelisiniz. Yanaktan bir arkadaş ya da kız arkadaşı ile öp - kar için.
 • Eski bir kocayla ya da erkek arkadaşıyla bir rüyada öpüşmek şu anda değerli bir yer bulamadığın ve bazen eski duyguların seni rahatsız edebileceği anlamına geliyor. Bir şey söylenmemiş, bitmemiş bırakıldı. Her şeyi kesinlikle sona erdirmek, düşüncelerinizi ifade etmek veya tam tersine kollara koşmak zorunda değilsiniz. Karar verilirse ve zorsa, sadece ağlayarak sallayın ve devam edin. Herkesin geçmişinden hayaletler vardır, fakat hepsinin geri gelmesi gerekmez.
 • Beğendiğiniz bir erkekle bir rüyada yakınlaşma, gerçeklikte müthiş bir romantizm vaat ediyor. Aynı kişiyle ille de olmaz.
 • Hayal kurarsanız, aynayı yavaşça öper ve kendi düşüncenizle flört edersiniz - bu yüksek narsisizm düzeyi gösterir. Belki kendinden gerçekten hoşlanıyorsun ve artık kimseye ihtiyacın yok. Bu size uygunsa neden olmasın? ama gerçekte, bu davranış çok rahat değildir, çünkü çevrenizdeki insanlar karşılıklılık gerektirir ve karşılıklı bir karşılıklı tepki olmadan, istediğiniz gibi aynı sevgiyi vermeye hazır değildir.

Yetkili makamların yorumu

 • Rüya yorumu Veles ölü bir adamla bir öpücüğün neşe ve miras kârı almayı vaat ettiğini iddia eder. Cinsiyetinizin bir üyesi ile bir öpücük, entrikaya rastladığınız anlamına gelir. Yeni "gündelik" buluşma konusunda dikkatli olun.
 • Freud'un rüya yorumu, kadınlar için keyifli ve heyecan verici bir tanıdık vaat ediyor, ancak para avcılarına karşı dikkatli olmalı. Erkekler için uyku, kaçırıldığını ve desteğine ihtiyacı olduğunu hatırlatır.
 • Wanderer'in rüya yorumu, ihanet ve sadakatsizlik korkusu gerektirir. Başınızı tamamen çevirecek yerel bir ünlü ile baş döndürücü ve şanssız bir ilişki olabilir.
 • Rüya Lofa, hisleri uyandırmak için bir arzu olarak, bir rüyadaki öpücükleri görür. İhalenin diğer insanları kucakladığını ve öptüğünü izlerseniz, kendi hayatınızın pahasına yabancılara çok dikkat ediyorsunuz. Böyle bir rüya işinizle, kendi hayatınızla ilgili bir işaret olarak görülmelidir. Öyle görünüyor ki, başkalarına yakın ilgi gösterdiğinden, hayatınızda ilginç hiçbir şey bulunmuyor. İlgi odağını kendinize döndürün çünkü büyüleyici ve romantik bir macera bekliyorsunuz.
 • Apostolik rüya kitabı gelecek için iyi umutlar vaat ediyor.
 • Rüya Miller karanlıkta öpücüklere dikkat eder ve hayalperestleri gelecekteki açıklık ve ahlaksız davranış için önceden düşünür. Miller, yüzünü göremediğiniz bir adamla öpüşmeyi hayal ederseniz, bunun ahlaksızlığın kaynağı olduğunuz anlamına gelir. Geçen yüzyılda, kötüydü, bizim zamanımızda bir iltifattı. Miller'in seni seksi aradığını düşün.
 • Rüya Vanga, uzlaşma, çekişmenin çözümü, iyi anlaşmaların sonuçlandırılması, birlikte çalışmanın bir rüyasında öpüşmesinin olduğunu söylüyor.

Sonuç

Bir rüyada öpüşmek, başkalarının nasıl öpüştüğünü görmek - gerçekte eksik olan bir duygusallık işareti. Hayatta yeterince öpücük varsa, rüya daha fazlasını istediğinizi gösterir, yeni bir şeyler deneyin. Belki de ilişki yeterince içten duygulardır. Her durumda, bir rüyada öpüşmek para, eğlence, ilginç ve meraklı maceralar, küçük ama hoş olaylar demektir.

Pin
Send
Share
Send
Send