Rüya yorumu

Hapishaneyi hayal ettim - rüya kitaplarının yorumlanmasının nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Ünlü atasözü: “Cezaevinden ve cezaevinden feragat etme” diyor. Gerçekten de modern gerçeklik, şüpheli olan masum bir insanın bile hapse atılabileceği şekildedir. Popüler rüya kitaplarında hangi hapishane hayallerini öğreniyoruz.

Genel yorum

Bir rüyadaki bir hapishane, zihinsel veya fiziksel izolasyonun sembolüdür, kısıtlamadır. Bu zorunluluk durumunu, hastalığın, başarısız bir aşk deneyiminden kaynaklanan ahlaki travmanın, kariyer gelişiminize baltalama girişimleri nedeniyle yaşayabilirsiniz. Bu süre zarfında özgürlüğün sınırlamaları, herhangi bir yaşam alanında mükemmel bir şekilde yaşanabilir. Her şey hayalperest için şu anda önceliğin ne olduğuna bağlı.

Kendinizi parmaklıklar ardında görmek, çevrenizden kaynaklanan tehlikeyi ön plana çıkarır. Zindanda bir başkasını gördüyseniz, bu kişiyle olan iletişimi sınırlandırmak veya kesmek istersiniz.

Birçok yorumda, hapishane barları bir uykunun içsel tecrübeleri, acıları, kaygıları, kaygıları ve rahatsızlıklarıdır. Ancak, mahkeme kararını iptal edip özgürlüğe bıraktığını varsaydıysanız - yakında iyi olaylar için umut vermeniz gerektiği anlamına gelir. Özgürlük sizin ruh halinizdir, kendi yolunuzu seçmekte özgürsünüz.

Hapishanede rüyada başka ne anlama geliyor?

  • Bir rüyada kaçış - gerçekte zor durumda olan bir hayalperest için koşulların olumlu bir birleşimi. Hasta bir kişi için böyle bir vizyon hızlı bir iyileşme gösterir;
  • mahkumlar arasında kendini görmek - ihanet etmek. Bir tehdit veya tehlike konusunda uyarılmayacaksınız;
  • gözaltına alınan - kişisel gelişim ve kişisel eğitimde bir engel;
  • Koloninin parlak bir şekilde kutsanmış pencereleri - içgörü ve içsel sezginizin sorunların önlenmesine yardımcı olacağının bir işareti;
  • rüyalardaki ceza ve tutuklamalardan kaçınmak - sıkıntıları ve talihsizlikleri atlamak, gerçek değerlere daha fazla önem vermek;
  • hapis cezası hücresinin bir rüyası vardı - gerçekte zulüm ve adaletsizlikten çıkan bir adamın güçlü baskısı altında olmak.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Hapishanede yalnız bir hücrenin çevresinde dolaşmak, iktidarsızlığa bağlı depresyon yaşamaktır. Gücün, belki fırtınalı gençlik yüzünden ya da yaşlılığa yaklaşma nedeniyle düşüyor. Şimdi yaşam biçimini yeniden düşünmeye hazırız, ancak istenen sonucu vermeyecek.

Bazıları için, böyle bir vizyon, güçlü çekim hissini, kendini tatmin etmeyi bastırma arzusunu ifade eder. Sevgili hapishanede görün - gerçekte ona yakın olma hakkını vermeyen kişiyle samimiyet istiyorsun. Bu kişiyi ele geçirme ve ele geçirme arzusu, saldırgan davranışlara ve tarafınızdaki sınırsız sebatlara neden olabilir.

Wang

Tahminin olumsuz mesajı, karanlık hapishaneyi bir rüyada görenleri bekliyor. Bu, korkunç bir sır ile emanet edilen hayalperestin sessizliğini yansıtabilir. Bu durum zihinsel durumunuzu olumsuz yönde etkileyecek, endişe, endişe ve duygular katacaktır. Başkasının sırrını söylemek için, Puritan'ın yetişmesine izin vermezsiniz, ancak bunu kendinize saklayacak güce sahip olmayacaksınız.

Parmaklıklar ardında olmayı hayal ediyordum - gerçekte zor yaşam koşullarını etkilemek için kendini savunamayacaksın. Bu en çok güvendiğiniz kişilerin hain davranışlarının nedeni olma olasılığıdır.

Sevilen birini hapishanenin duvarlarında görmek - bir akrabayı, ismini, statüsünü ve toplumdaki etkisini kullanarak zor bir duruma sokmak. Gerçekten desteğinize ve yardımınıza ihtiyacı olduğu an. Onun kaderine katılımınızı göstermek, iyi ve samimi ilişkiler kurmanızı sağlamak amacıyla suçluluk duygunuzu düzeltmek demektir.

Hapishanenin dışına çıkmak, özgürlük için - acı çeken endişelerden ve sorumluluklardan kurtulmak için. Bir ışık şeridi üzerinde çıktınız, arkadaki sıkıntılar, sadece daha fazla ne için çaba göstereceğine karar vermek için kaldı.

Nostradamus

Bir hapishane, hayalperestin payına düşen ve onu eylemlerde veya düşüncelerde kısıtlayan bazı denemeleri kişileştirir. Bazı olayların sonucunda yalnızlık, tecrit, tanıtım korkusu olabilir. Bir keşiş görüntüsü, karşıt cinsiyete yakınlık korkusunu geliştirerek komplekslerinizin insafına kalmanıza izin verir.

Bir pencerenin çubukları içerisinden hapsolmak, bağımsızlığınızı, inisiyatifinizi, ideolojik değerlerinizi bastırmaya çalışan, değerlerinizi, tutumlarınızı ve kararlarınızı bastırmaya çalışan yetkili bir kişinin güçlü etkisi altında olmak demektir. Bu kişiden tam kontrolünü engellemek için, kişi patronajından vazgeçmelidir.

Hapishanedeki barları kırmanın hayalini kuruyor - bu, hemen kendine güven ve kişisel özgürlüğü hissedeceğiniz güçlü, kendine yeten bir kişinin pozisyonunu alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu, uyuyan kişinin yaşamında büyük değişiklikler vaat eden ciddi bir adım olacaktır.

Bir yabancıyı hapisten kurtarmak için - güvenilir ve sadık bir eş bulmak, yalnızlık korkusunu ortadan kaldıran arkadaş. Duyarlılığınızı, özeninizi ve şefkatinizi göstererek, gelecekte ikinci yarınız olabilecek birinin kalbini kazanırsınız.

Gustov Miller

Kötü bir işaret kendini hapiste görmek. Böyle bir rüya, kendinizi eylemlerde, kelimelerde sınırlandırmanız, duyguları sınırlandırmanız gerektiğine işaret eder. Bir iş insanı için bu, kariyer gelişimindeki zorlukları ve engelleri ön plana çıkarır. Belki de yetenekli bir çalışana organizasyon dışında başarılı olma şansı vermemek için fikirleriniz bilinçli bir şekilde düşünülmeden bırakılır.

Aşık olanlar için, böyle bir komplo acı çekmeye işaret ediyor. Mutlu bir aile geleceği için seçenekler düşünmeden duygularınızı gizlemeniz gerekir. Sebep şu an için maddi olarak bağlı olduğunuz evlilik, akrabalar, ebeveynler olabilir.

Paketi sevgili birinin hapishanesine nakletmek için genç bir bayana - yaşam tarzı, amaçları ve niyetlerinde hayal kırıklığına uğramak. Seçtiğiniz güvenli aile hayatından beklediniz. Fakat kesinlikle ciddi bir ilişki için hazır değil.

Beklenmedik hoş haberler için af nedeniyle - kendi serbest bırakılma hayalim vardı. Tüm maddi zorluklarla başa çıkacak, istikrar ve sakinlik bulacaksınız.

Evgeny Tsvetkov

Yalnız bir hapishane hücresinde bir rüyada zamana hizmet etmek, bir dizi karmaşık olayı gösteren kötü bir işarettir. Orada harcayacağınız yıl sayısını hatırlıyorsanız, bu kötü şans döneminin devam edeceği dönemdir.

Bekar bir erkek onun tutuklandığını hayal etti - gerçekte, birisi kasten seninle evlenmek istiyor. Böyle bir olay dönüşümü size yarar sağlayabilir ve kaderi ilginç ve yeni bir kursa çevirebilir.

Pin
Send
Share
Send
Send