Rüya yorumu

Runelerin değeri: kendi aralarında birleşmeleri, kullanımları

Pin
Send
Share
Send
Send


Uzun süredir runes yapıyorum ve çeşitli ezoterik süreçlerde nasıl kullanıldığını biliyorum. Bugün size runeleri nasıl birleştireceğinizi, değerlerinin neler olduğunu anlatacağım.

Run oluşturma

Runes, eski Almanların ve İskandinavların yazılarının sembolleridir. Ayrıca, her rune bazı sihirli değerlere bağlandı, nasıl kullanılacağını bilmek gerekiyordu. Zamanla, runes sadece unutulmakla kalmaz, aynı zamanda tüm ezoterik uygulamalarda aktif olarak kullanılmaya devam eder.

İnsanların kendileri runeleri yaptılar, bunun için çeşitli malzemeler kullandılar - ağaç kabuğu, kemik, deri, taş, taşlar - kıymetli ve yarı kıymetli. Ancak, bu çok az - sadece rune yapın. Bir tür gizemli amaç edinmeleri için, aktive edilmeleri gerekir. Bu nedenle, bağımsız olarak runeleri üreten herkes aşağıdaki adımları atmalıdır:

 1. Tüm runeleri, özellikle özelliklerini ve gizli değerlerini iyice inceleyin.
 2. 1, 3 veya 9 gün - runların çalışması için kesinlikle sınırlı bir süre verilir.
 3. Runik meditasyon, runlarla çalışırken gerekli olan şeydir. Bunu yapmak için, aklınızdaki görüntüleri sürekli olarak yeniden oluşturmanız, onları düşünmeniz, çeşitli sembollerle kendi ilişkilerinizi icat etmeniz gerekir.
 4. Ancak her runenin anlamı netleştikten sonra, runelerin aktivasyonunun geçtiğini söyleyebiliriz.

Değer runes

Toplamda 24 run var, her birinin kendi anlamı ve amacı var.

Fehu

Ateş ve Dünya'nın öğelerini sırasıyla birleştirir, rengi kırmızıdır. Fehu çok güçlü bir rune, iktidarı, gücü, parayı, şansı, doğurganlığı, iki insanın ahenkli birliğini, hızlı gelişimini kişileştiriyor. Enerji, runeyi nasıl kullandığınıza bağlı olarak hangi kombinasyonda olursa olsun, hem yaratıcı hem de yıkıcı olabilir. Ters çevrilmiş devletteki aynı rune daima risk, engel, kriz, hayal kırıklığı anlamına gelir.

Uruz

Bu enerji, hayati aktivite olan bir kişiyi suçlayan bir runedir. Uruz, karşıtların, eril ve dişillerin birliğidir. Bu rune sağlığı güçlendirir, uyum getirir. Diğer tüm koşularda olduğu gibi, Uruz da tersine çevrilmiş bir olumsuzluk taşıyor: bir kişi sınır çizgisinde, bir adım depresyondan sorunlara yaslanmaktan uzak.

Thurisaz

Bu, Tevrat'ın değerine göre enkarnasyonudur - güç (ve hem yıkıcı hem de koruyucu). Bu rune belli bir dönüm noktası, en iyisi için bir şans demektir. Ters Turisaz tatsız insanlar, tehlike, tehdit, kaygı, yorgunluktur.

Ansuz

Bu daha yüksek bir güç, olabilir. İstihbarat, ilham, bağımsızlık ve enerjiyi kişileştirir. Ansuz, yabancıları etkilemeye yardımcı olur. Ansuz, kavşakta olan ve hangi yolu kullanacağını bilmeyen bir kişiye yardım edebilir.

Raido

Gevşeme sembolü, barış, daha iyiye doğru değişim, başarılı bir finale doğru hareket, refah. Ancak, onu almak için. Bir erkek çaba sarf etmek zorundadır. Ters Raido - bu ciddi bir problem, bozulma, yanlış hareket yönü, finansal problemler.

Asarel

Bu, her şeyden önce, günahlardan arındırmanın yanı sıra, yeni bilgiler, öz-bilgi, başkaları üzerindeki güç, gelişim, iyi sağlık, sorunların başarılı bir şekilde çözülmesidir. Ters çevrilmiş durumda, Kenaz kayıplar, ayrılık, fırsat kaybı, aşılmaz engeller, tedavi edilemez hastalıklar anlamına gelir.

Gebo

Polar, hediyeleri ve ortaklığı kişileştirir. Bu rune, ters çevrilmiş bir değere sahip olmadığı için benzersizdir. Bu nedenle, sadece bazı diğer runlarla kombinasyon, negatif verebilir.

Vuno

Bu, sağlam bir pozitif, en iyisinin ifadesi: başarı, neşe, mutluluk, vb. Ancak aynı zamanda, tüm bu faydalar yalnızca gerçekten hak edenlere ve başkalarıyla paylaşabilecek olanlara verilecektir. Ters Vuno; engeller, sıkıntılar, meslektaşlarına ihanet etmek, aşka hayal kırıklığı, üzüntü ve özlemdir.

Hagalaz

Tehlikeli, en yıkıcı (ancak - iyinin imhası) rune, yalnızca doğru kullanıldığı takdirde faydalı olabilir. Hagalaz simetrik olduğundan, ters bir değer yoktur.

Nauthiz

Zor rune, ihtiyaç ve engeller anlamına gelir, ancak - gelişmenin bir yolu olarak. Bu testlerde karakter temperlenmişse, o kişi çok şey başaracaktır.

Isa

Su elementi, kelimenin tam anlamıyla - "buz", yaşamdaki durgunluk, fakat olan bitenlerin farkındalığı ve yeniden düşünülmesi için gereklidir. Isa'nın değeri, özellikle de ilişkilere gelince, çoğu zaman elverişsizdir.

Hyeres

Dünya'nın elementi, bir uyumun işareti, hareket, bir vakanın tamamlanması ve diğerine geçiş.

Eyvaz

Yanlış kullanılırsa güçlü bir işaret kendinize zarar verebilir. Bu rune, doğru ve net bir şekilde ayarlanmışsa, bir kişinin hedefi hızlıca başarmasına yardımcı olur. Ters pozisyonda - başarısız başlangıçlar, daha kötüsü için değişiklikler, problemler ve zorluklar.

Perth

Su işareti, yeniden doğuş sembolü. Dik konumda - büyük karlar, yetenek bulma, sırları açığa vurma. Ters Perth - bir kaza, tehdit edici bir gizem, sevilen biriyle çatışıyor, bela.

Algiz

Kelimenin tam anlamıyla "koruma", bu yüzden bu rune her zaman korumaya hizmet eder: sorunlardan, zorluklardan. Ama aynı zamanda, etkili insanların himayesi, dostluk halidir. Ters Algiz - sağlığın kırılganlığı, ilişkilerde sorunlar, sevdiklerinizle kavgalar.

ruh

Zafer, güç, güç, sağlık, güçlü enerji sembolü. Ama aynı zamanda - zihinsel acı.

Teyvaz

Bu bir hava işaretidir, erkek prensibi şiddetle ifade edilir, bu nedenle - güç ve güç, savaş ve çatışmalar, ama aynı zamanda adalet ve zafer, kendisiyle mücadele eder. Buna ek olarak - aşka iyi şans, kâr, iyi sağlık. Ters Teyvaz - çatışmalar, kavgalar, işle ilgili sorunlar.

Berkana

Bir dişi işareti, anneliği, her şeyin doğuşunu, anlayışın sembolü, iyi şansları kişileştirir. Ters Berkana - ailede bir kriz, olumsuz duygular, herhangi bir işte başarısızlık, kadın sağlığı ile ilgili sorunlar.

Evaz

Bu bir "at" yani anlam, hareket, hız, yaşamdaki hızlı değişimler, daha iyiye doğru gelişme, karşı cinsiyete saygı.

Mannaz

Bu zeka ve kendini tanıma, kendini gerçekleştirme, bu dünyada birinin görevinin bir duygusu, yetenek. Ters Mannaz - Düşmanlar ve rakipler, kendi bencillikleri nedeniyle sorun çıkarırlar.

Laguz

Bu bir başlangıç. Sezgi, hafıza, öğrenme yeteneği. Ters Laguz - olası tehlike, kendini imha, olumsuz etkisi olan bir kadın.

Inguz

Bu bereket, bereket, enerjidir.

Odal

Satın almaların sembolü (mülk, bağlantılar, avantajlar, para, tarihlendirme). Dik konumda - en iyisi - büyük bir satın alma, miras, aile ve arkadaşlar için destek, istikrar. Ters Odal - planların uygulanmasındaki zorluk, kötü düşünülmüş eylemler, zor bir finansal durum.

Dagaz

Olumlu bir sonuç veren eylemler, yaşamın bir sonraki aşamasının başarıyla tamamlanması, neşeli haberler, daha iyi, maddi zenginlik, iyi duygular için değişiklikler.

Kombinasyon runes

Daha önce de belirtildiği gibi - runes bile kendi kombinasyonu kadar önemli değildir. Birlikte kullanılan runeler birbirlerinin etkisini çoğaltır - sonuç yıkıcı olabilir.

Bu gibi kombinasyonların örnekleri arasında şunlar bulunur:

 1. Fehu-Nautyz - iflas, büyük kayıplar (maddi ve hatta insan).
 2. Fehu-Gebo - tehlikeli bağlantılar, yakındaki öngörülemeyen insanlar.
 3. Fehu-Isa - işsizlik, eserlerdeki sorunlar.
 4. Fehu-Turisaz - güçlü bir sinirsel gerginlik, kayıp, ama bu sayede hepsi anlama geliyor.
 5. Fehu-Ansuz - Her türlü finansal ve maddi menfaat, kar.
 6. Fehu-Teyvaz - her şeyde başarı ve zafer.
 7. Fehu-Inguz - bir arıza, dinlenme için büyük bir ihtiyaç.
 8. Fehu-Otal - en beklenmedik olaylar, yangınlar ve diğer tehlikeler.
 9. Uruz-Ansuz - yakın insanlara yardım, yurtdışında eğitim için maddi bir fırsat ortaya çıkması.
 10. Uruz-Raido - romanın kaderini değiştirecek bir yolculuk.
 11. Uruz-Nautyz - tüm finansal işletmelerin çöküşü.
 12. Uruz - Isa - tembellik, ilgisizlik, görevlerini göz ardı etmek.
 13. Uruz - Perth - ilde fakir akrabaların ortaya çıkışı, beklenmedik ve istenmeyen hamilelik.
 14. Uruz-khagalaz - ciddi hastalıklar, iktidarsızlık, kazalar - sakatlığa yol açabilecek her şey.
 15. Uruz-Berkana - küçük işletmelerde başarı, kâr ve verimlilik.
 16. Thurisaz-Gebo - hedeflere ulaşma şansı, tüm planların çok hızlı bir şekilde uygulanması, beklenmeyen bir yerde yardım.
 17. Turisaz Soulu - ciddi sonuçlara yol açabilecek tehlikeler, yaralanma.
 18. Turisaz-Vird - büyülü etkiler - hasar, nazar, büyük başarısızlıklar.
 19. Ansuz-Hagalaz - sıkıntılar, zina, kayıp, sel.
 20. Ansuse-Eyvaz - riski en aza indirmenin daha iyi olduğu öngörülemeyen durumlar.
 21. Ansuz-Souru, dünyadaki en büyük felaketleri (örneğin, nükleer) ön plana çıkaran çok tehlikeli bir runes birliğidir.
 22. Raido-Evaz - Başarılı ebeveynlik.
 23. Raido-Wyrd - psikiyatri, akıl hastalığı alanında bir hastalık.
 24. Kenaz-Perth - esaret, hapishane güvenli bir şekilde serbest bırakılması.
 25. Kenaz-Inguz - Kanıtlanmış ve yeni ortaklarla (hatta yabancı) en başarılı girişimler, anlaşmalar, sözleşmeler.

Tabii ki, bu tüm runelerin kombinasyonu değil - bunların birçok kombinasyonu var.

Sonuç

 1. Runes büyük mistik bir anlam taşıyan sembollerdir.
 2. Runes bilmek ve anlamak gerekir, aksi takdirde zarar ve yıkım getirecektir.
 3. Yorumlanması ve runların kombinasyonu çok farklı olabilir.

Videoyu izle: Gebelikten korunmada hormonlu ve bakırlı spiral arasında nasıl bir farklılık vardır? (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send