Rüya yorumu

Arzuları yerine getirmek için su bardağı tekniği: Zeland ve Silva'nın yolları

Pin
Send
Share
Send
Send


Arzuları yerine getirmek için "Su Bardağı" tekniği, bilinçaltının gücünü kullanarak istediğinizi elde etmenin hızlı bir yoludur. Tekniğin iki versiyonu var: Vadim Zelanda ve José Silva. Onların inceliklerini ve nüanslarını daha ayrıntılı olarak düşünün.

Teknolojinin özellikleri

Su, özel özelliklere ve enerjiye sahiptir, bu nedenle genellikle büyülü ritüellerde ve ayinlerde kullanılır. Kendi başına nötrdür, ancak içine gömülü bilgileri biriktirme, saklama ve iletme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle, su konuşarak başarı çekebilir ve arzuları yerine getirmeyi öğrenebilirsiniz.

Tüm su donanımlarımız için uygun değildir. Önemli noktalar:

 1. Kaynamış veya musluk suyu kullanmak mümkün değildir - “canlı” enerjiden yoksundur, bu nedenle büyülü özelliklerle şarj edilemez.
 2. Damıtılmış, şişelenmiş, kaynak veya eriyik suyu kullanabilirsiniz. İdeal olarak, doğal bir kaynaktan alınmalıdır.
 3. Suyun enerjisine özellikle güçlüydü, birkaç damla limon suyu ekleyebilirsiniz.

Sonra, iki versiyonda bir bardak su tekniğinin performansının özelliklerini göz önüne alıyoruz - Vadim Zelanda ve José Silva. Basit eylemlerin yardımıyla, şu anda en çok önemsediğiniz soruya bir cevap alırsınız ya da en büyük dileğinizi yerine getirirsiniz.

Vadim Zeland tarafından "Bir bardak su" dilek yerine getirme tekniği

Bir tür arzuyu acilen yerine getirmek gerektiğinde bu yöntemi kullanın, ancak bunun nasıl yapılabileceğini hala göremiyorsunuz. Evrenin gücüne ve kendi bilinçaltınıza güvenin - bu yöntem neredeyse anında işe yarayacaktır.

Ne yapmalı:

 1. Bir cam kabı hazırlayın, temiz suyla doldurun. Ayrıca bir parça kağıda ve kaleme ihtiyacınız olacak.
 2. Arzunuzu formüle edin ve yazın, sonra da önceden hazırlanmış suyla bir kabın üzerine koyarak masanın üzerine koyun.
 3. Gözlerini kapat ve avuçlarının arasında dönen bir ateş topu olduğunu hayal et. Nasıl döndüğünü hissedin, gittikçe yoğunlaşıyor, ondan gelen sıcaklığı hissedin. Duygularınıza mümkün olduğunca konsantre olmaya çalışın.
 4. Zihinsel veya sesli, arzunuzu söyleyin, birkaç kez yapabilirsiniz. Ardından ateş topuna "atın" ve ateşli enerjiyi arzu ile birlikte cama aktarın.
 5. Bundan sonra, suyu tamamen içmeniz ve uyumanız gerekir. Çok yakında dileğin gerçekleşecek.

Önemli: Tekniği yatmadan önce yapmanız, sabah veya öğleden sonra kullanmamanız gerekir.

José Silva Yöntemi

Bu teknik, hem uygulanmasında hem de uygulama amacında Zeland'ın yönteminden biraz farklıdır. Jose Silva Metodu hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek şekilde tasarlanmamıştır. Ancak, yaşamın şu anında sizin için çok önemli olan bazı sorulara cevap almanıza yardımcı olur.

Örneğin, iki şirkette aynı anda çalışmak üzere davet aldınız ve hangi işverenin reddedileceğine karar veremezsiniz. Ya da iki adam seninle aynı anda ilgilenir ve kimi daha çok sevdiğini anlayamazsın. Bir seçim yapmanız gereken, teknolojinin uygulaması için uygun herhangi bir sorunuz.

Ne yapmalı:

 1. Temiz bir bardağa su dökün ve oturun. Rahatla, gözlerini kapat, birkaç derin nefes al ve nefes al. Aklınızı gereksiz duygulardan ve yabancı düşüncelerden kurtarın.
 2. Bardağı elinize alın, böylece parmaklarınızla etrafa sarın - her bir elin başparmak ve işaret parmağı. Kapasiteyi solar pleksus bölgesine getirin - işte hedeflerin gerçekleştirilmesinden sorumlu olan üçüncü çakra. Serbest parmaklarını aç.
 3. Sessizce sorunuzu söyleyin. Bunun gibi bir formüle etmek gerekir: “Şu anda iş sorununa bir çözüm arıyorum” veya “Şimdi iki ortağın hangisini seçeceği sorusunun cevabını arıyorum.”
 4. Yavaş yavaş, küçük yongalarda, içindeki tüm suyun yarısını bir bardaktan iç. Sonra söyleyin: "Şimdi soruma bir cevap almak için gerekli olan her şeyi yaptım."
 5. Bardağın üzerinde kalan su ile bardağı bırak ve uyu. Sabahları sıvının kalanını iç.

Cevap sizi o gece hayal edebilir, yoksa tamamen beklenmedik bir kaynaktan alırsınız. Etrafınızda olan her şeyi görmeye ve farketmeye çalışın: Evren, kısa sürede kesinlikle bir işaret verecektir.

Tekniğin ayrıntılı bir tarifi ile videoyu izleyin:

Erimiş su nasıl yapılır

Ekipmanı kullanmak için uygun suyu “alma” imkanınız yoksa, erimiş suyu evde kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Ne yapmalı:

 1. Musluk suyunu bir sürahiye veya sürahiye dökün ve bir saat bekletin.
 2. Bundan sonra, suyu yüzeyden tahliye edin - en fazla klor ve safsızlık var. Gerisini tavaya dökün, ancak alttan da sıvı kullanmayın.
 3. Ocakta biraz ısıtın - su kaynamaya başlamamalı, yalnızca ısıtılmalıdır. Bunu takip et. Soğut.
 4. Sonra suyu dondurucuya koyun ve küçük bir buzun içine girmesini bekleyin. Bu ince buz tabakasının kaldırılması ve kalan su tamamen donuncaya kadar beklemesi gerekir.
 5. Elde edilen buz parçasını alın. Beyaz donmuş pıhtıları varsa, onları sıcak su altında çözün. Kalan temiz ve şeffaf bir kirlilik içermeyen buz oda sıcaklığında erir.

Sonuç olarak, dilek yerine getirme tekniği için kullanılabilecek tamamen temiz ve kullanışlı eriyik suyu elde edersiniz.

İfade sırları

Dileklerinizi gerçekleştirmek için doğru şekilde formüle etmeniz gerekir:

 • şimdiki zamanda;
 • Olumsuz ve "değil" bölümlerini kullanmadan;
 • olumlu bir şekilde;
 • sadece bir başkasının niyetini etkilemeyen kendi arzusu;
 • gercekten ne istiyorsan.

Hayallerinin nasıl gerçekleşeceğini düşünmemek çok önemli. Senin için tamamen beklenmedik olabilir. Sadece bilinçaltınızın gücüne ve evrenin desteğine inanın, şüphe ve şüphecilikten kurtulun.

Dilek tutmanın en güzel zamanı yeni aydır. Dolunayda, tarif edilen teknikleri kullanmamak daha iyidir.

Pin
Send
Share
Send
Send