Rüya yorumu

Doğum tarihine göre Slav muska

Pin
Send
Share
Send
Send


Son zamanlarda, eski Slavların belirli bir zaman diliminde doğan insanları koruyan kendi takvimlerinin ve tanrıları olduğunu öğrendim. Bu takvim veya Svarog dairesi batı, doğu, diğer burç çatallarıyla ortak özelliklere sahiptir. Bu durumda, belirli bir tarihte doğan insanların karakter özelliklerine göre, ilkeye de saygı duyulur.

Slav takvimler ve tanrılar

Slav ve sıradan takvimler arasındaki temel farklar:

  • gecenin başlangıcı günbatımında düşer;
  • ayın süresi 41 gündür;
  • 16 kutu (12 ay yerine);
  • hafta süresi - 9 gün.

Don (12/24/30)

Çernobil bu dönemin koruyucu tanrısı olarak kabul edilir ve Frost soğuk algın efendisidir. Antik Slavlar, küçük boylu gri sakallı yaşlı bir adam şeklinde temsil Don. Soğuktan şikayet eden insanları sevmiyor, onları kibar ve neşeli, güçlü ve güçlü kılıyor.

Bu dönemde doğan insanlar amaçlı, hızlı bir şekilde konsantre olma yeteneğine sahipler. Frost'un çocukları öğrenilebilir, pratikte bilgiyi uygularlar, küçük şeyleri değiştirmezler, yüksekliğe ulaştıkları herhangi bir aktivitede. Chernobog, insanlara Don ihtiyatı verir, her zaman çevrelerine kibirli davranırlar.

Sechen (31.01-29.02)

Bölümün koruyucu tanrısı, ustanın aklını kişileştiren Veles'tir. Bir ayının kabuğundaki somutlaştırılmış, zenginlik tanrısı, evcil hayvan olarak kabul edilir. Şubat doğanın uyanış eşlik ediyor.
Velez halkı, beyaz ayakkabı giymeyi tercih ederek doğru ayakkabıları seçmeye çalışır. Velesas, karnavalları sever, yürür, paraya sarılmaz, insanların gizli niyetlerini çabucak anlarlar. Doğa ile yakın ilişkileri var, çok seksi. Kolayca takılar kullanırlar, kolayca karıştırılabilirler, başkalarını yanlış yönlendirebilirler.

Kuru (1.03-31.03)

Bu dönemde doğan insanların koruyucu azizi Veles'tir. Arazi ile ilgili tüm mesleklere, hayvancılığa, avcılara ve tüccarlara yardım eder. Mart, yeni yılın başlangıcını, soğuk havaların başlamasını, tüm yaşamın yeniden canlanmasını sembolize eder. İnsanlar çok güçlü, engel göremiyorlar, doğrudan hedefe gidiyorlar. Veles halkı çok gizemli, anlaşılması zor olabilir, kendileri de insanlarda çok iyi bilgilidir. Mükemmel iletişim becerilerine sahipler, hızla güven kazanıyorlar.

Huş ağacı (1-30.04)

Ayın ilk yarısında doğan insanların patronluğu, tanrıça yaşayan Ali'dir. Doğurganlık, ilkbahar, doğum, gençlik, doğanın güzelliği kişileştirme olarak kabul edilir. Zaman zaman karların erimesi üzerine düşer, eski zamanlarda eriyik suyu tıbbi amaçlar için kullanılmıştır.

Tanrıça Ziva kadınları himaye eder, erkekler ayrılık karakterlerinde farklılık gösterir, refahlarını arttırmaya çalışırlar. Tıpta kolayca ustalaşırlar, beden dışı yeteneklere sahiptirler, doğaya çok düşkünlerdir. Çocuklar gençlikte her zaman mümkün olmayan erken evlilik için yaşıyor.

Çimen (1-14.05)

Bu ay yeşilliklerin büyümesi aktive olur, ağaçlardaki yapraklar çiçek açar. Dönemin patronu Yarila'dır. Çocukları ılımlı, savaşçı olarak doğmuş, çalışmayı çok seviyorlar. Aralarında birçok lider var, böyle bir mizaç politikaya uygun. İnsanlar Yaril kendilerini hiçbir şey inkar etmez, sonuna kadar yaşarlar. Sevgiye ihtiyaçları var, sürekli yaşamdan ilham alıyorlar.

Lelia (15.05-2.06)

Bu dönemin himayesi, Slavların sevgisini sembolize eden tanrıça Lelia'dır. Bu süre zarfında doğan insanlar asla yalnız değildir. Yaşlarını çocuklar ve torunlarla çevrili olan hayatlarını inşa ederler.

İnsanların ayırt edici özellikleri mizah duygusu, nezaket, sıcak bir kalp olarak kabul edilir. Bu insanlar cesaretle kendilerini ilan eder, yanlış anlama, kınama üzerine yanılmaktan korkmazlar. Lelya, yeni evliler için olumlu, 21 Nisan'da - tanrıça günü düğün planlanmalıdır. Yeni evlileri kutsuyor, zorluklarla baş etmelerine yardımcı oluyor.

Izok (06/03/06/07)

Slavların müşterileri Kostroma (2-12.06) ve Dodola'dır (13.06-06.07). Kostroma yetenekleri döneminde doğanlara atfedilen Slavlar, dualite. Bugün yaşıyorlar, geniş bir sosyal çevreye sahipler, geç aileye başlıyorlar.
Samanlık döneminde doğan insanlar, tüm yaşamları boyunca genç kalır, çocukçadırlar ve bir akıl hocalarına ihtiyaç duyarlar. Mucizelere inanırlar, genellikle şanslılar.

Cherven (7-31.07)

Tanrıça Lada, ayın himayesi olarak kabul edilir, eski Slavlar, evlilikten sonra ona hediyeler getirdi. Bu insanların etrafında her zaman şenlikli bir atmosfer vardır, güzelliği, kendine güveni, sanatı, kaprisellikleriyle ayırt edilirler. Konumlarını kazanmak oldukça zor, ama içinde başarılı olan gerçek mutluluğu bulacak.

Cherven (7-31.07)

Tanrıça Lada, ayın himayesi olarak kabul edilir, evlilikten sonra eski Slavlar hediyelerini getirdi. Şenlikli atmosfer her zaman böyle insanlara hükmeder, güzellik, kendine güven, sanat, kaprisellik karakteristik özellikleri olarak kabul edilir. Konumlarını kazanmak oldukça zor, ama içinde başarılı olan gerçek mutluluğu bulacak.

Glow (1-8.08)

Augustus, gök gürültüsünü ve şimşekleri kontrol eden tanrı Perun tarafından himaye edildi. Bu döneme gök gürültülü fırtınalar, hasadı, toprağın dönüşümü eşlik eder. Perun’un çocukları telif hakkı, majesteleri, dikkat çekmeyi sever, lider olabilir, her zaman destek olabilir, tavsiyede bulunurlar. Her durumda gerekli stratejiyi geliştirir, hızlı düşünür ve karar verir. Olumlu faaliyet alanları politika ve askeri meselelerdir.

Seva (29.8-13.09)

Eski Slavlar, tanrıça Seva tarafından himaye edilen Eylül Harabesi adını verdi. Elinde üzüm ve elma olan bir kadın şeklinde çizildi. Güzel havayı ve doğurganlığı korudu. Misafirperverlik Seva halkına bağlandı, onlar her zaman arkadaş canlısı, espri anlayışıyla, çatışmaları çözme, düşmanları denemeye meyilli.

Uygulanabilirlik, orantı hissi, sakinlik, onlarla çalışmak kolaydır, özel bir evde yaşamayı tercih etmekten çok memnunlar. Ayırt edici özellikler, bir zamanlar belirlenmiş düzene uyma eğilimi olarak dikkat, güvensizlik, muhafazakarlık olarak da kabul edilir.

Mokosh (14-27.09)

Tanrıça Mokosh dünyayı kişileştirir, doğurganlığı destekler, doğum yapar. Mokosh'un insanları ölümcüldür, bakımları, disiplini ve çalışma konusundaki detaylı tutumları ile ayırt edilirler. Yemek yapmayı seviyorlar, zamanlarına değer veriyorlar, çok çalışıyorlar.

Yüksek performansa rağmen her zaman dinlenmeye zaman bulurlar, tavsiye vermeyi severler. İnsanlar otoriteye saygı duyarlar, kendilerini genellikle askeri meselelerde, gazetecilikte ve yazarken bulurlar. Oldukça sosyaldirler, herhangi bir toplumda kendilerini iyi hissederler.

Svarozhich (28.09 - 15.10)

Dönemin koruyucu azizi, Slav kabilesinin bazı temsilcilerinin de savaşlar ve zaferler ile ilişkili olduğu ateş tanrısı Svarog veya Svarozhich olarak kabul edilir. Yaşamın ilk yarısı mücadelede harcanır, yaşlılıkta saygı ve refah kazanırlar.

Svarog'un çocukları zarif sanatsal zevkleriyle ayırt edilir, her yerde güzellik görülür. Bu insanlar çok dikkatli, kibirli ve rasyonel. Asıl amaç, yaşlılık ideallerini korumaktır.

Morena (10,16-8,11)

Tanrıça Morena patronluk olarak kabul edilir, çocukları sebat, sabır ve amaç ile ayırt edilir. Bir kez daha endişelenmeyecekler, çünkü istediklerini daima alabileceklerinden eminler. Morena'nın insanları mükemmel cerrahlar, canlandırıcılar, hayat kurtarıcı armağanlara sahipler, nadiren felaketlere düşüyorlar. Ayırt edici özellikler disiplin, ödün vermeyen, esneklik, bazen de haklılık olarak kabul edilir.

Kış (9-28.11)

Kış kasımın himayesi sayılıyor. Bu insanlar, arkasında büyük bir ruhun saklı olduğu soğukluğu göstermektedir, daima kendilerine güvenirler. Kış çocuklarına, evrensel kötülükle savaşmalarına yardım eden, onların yaşamları üzerinde etkisi olan hafif bir gücü vardır. Onların asıl amacı, gerçeği, temel nedeni bulmak, inançla ilgili herhangi bir şey almadan önce, kanıtları olan güçlü argümanlara ihtiyaçları var.

Öğrenci (29.11 - 23.12)

Dönemin koruyucu azizi yeraltı tanrısı Karaçun olarak kabul edilir. Çocuklarının sağlığı güçlü değil. Başkalarıyla iletişim kurmakta zorluk çekiyorlar, bu yüzden hayvan toplumu için tercihte bulunabilirler. İnsanlar oldukça soğuk, huzursuz, suratsız. Sendikalaşma maskesi altında, üzüntüye eğilimli mütevazı insanları gizler.

Sonuç

  1. Slav takvimine göre, bütün yıl 16 saray ayrılmıştır. Sarayınızı bilmek, karakter özelliklerini tahmin etmenizi, koruyucu tanrılarınızı tanımanızı, çekiciliğinizi ve runenizi seçmenizi sağlar.
  2. Eski Slav burçlarında, çekiciliğin hazırlanmasında kullanılan önemli bilgiler toplanmıştır. Yıldızların insanlar üzerindeki etkisinin incelenmesi, olan bitenler üzerindeki derin etkilerini fark etmelerine yardımcı olur.
  3. Kutsal bilgi aynı zamanda her bireyin kaderini geliştirmeye yardımcı olur, uygun bir faaliyet alanı bulmasına yardımcı olur.

Pin
Send
Share
Send
Send