Rüya yorumu

Hangi rüyalar sel sesini hayal eder?

Pin
Send
Share
Send
Send


Sel rüyasının nedenini ortaya çıkarmak için bu makaleyi okuyun. Böyle bir rüya çok önemlidir - hayatınızı tersine çevirebilecek olaylar hakkında anlatabilir. Hayallerimi incelerken kullandığım rüya kitaplarının yorumlarını hazırladım.

Simeon Prozorov'un rüya yorumu

Bu rüya kitabının yorumlanması yakın gelecekte başınıza gelen olaylara ışık tutacaktır. Onları dinleyin böylece önemli hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

tahminleri:

 1. Sel kendi evinizde olsaydı, bu sağlık sorunları yazan olumsuz bir işaret. Zamanında harekete geçmezseniz, çok ciddi bir hastalığın karşısında güçsüz olabilirsiniz.
 2. Bir sel için pencereden izlediyseniz, o zaman hayatınıza dramatik bir değişim dönemi gelecek. Bazen, dünyanın ayaklarınızın altından kaydığı, tahmin edilemeyen koşullara direnmek için güçsüz olduğunuz görülecektir. Ancak “fırtına” er ya da geç sona erecek ve yeni bir yaşam evresine gireceksiniz.
 3. Bir taşkın sırasında temiz, berrak su - yaşamınızda kalitatif değişikliklere yol açacak iyi değişikliklere. Refah düzeyi artacak, özel yaşam artacaktır. Ancak çamurlu ve kirli su - karşılaşacağınız sorun ve sıkıntılara.
 4. Bir rüyada suyun evinizi nasıl tamamen doldurduğunu gözlemlediyseniz, pencerelere gelirse, bu bilinçaltınızın aklını rahatsız edici bir sinyaldir. Kelimenin tam anlamıyla, hayatınızdaki bir şeyi en kısa zamanda değiştirmeye başlamanız gerektiğini bağırıyor. İrade ve kararsız eylem, er ya da geç, büyük sorunlara yol açabilir.
 5. Şehri yutan, binaları tahrip eden, ağaçları kıran suları hayal etmek - hayatınızın tüm alanlarını etkileyecek büyük sıkıntılara. Beklenilen ve para kaybı, sevdiklerinizden ayrılma ve iş yerinde çatışmalar.

Rüya Miller

Gustav Miller sel sesini korkutucu bir işaret olarak görüyordu. Böyle bir rüyanın yardımıyla bir kişinin bilinçsizinin kelimenin tam anlamıyla çığlık attığını ve yardım istediğini düşünüyordu.

İşte yorumları:

 1. Su altındaki şehir veya köyü, çalkantılı çamurlu su akışlarını izleyin - yaşamdaki kişisel felaketinize. Karşı koyamayacağınız bir zamanda çok kötü bir şeyin olacağına dair bir övgünüz var.
 2. Çok sayıda insanın şiddetli su akıntılarıyla ne kadar uzaklaştığını görün - büyük maddi kayıplara ve büyük alarm durumuna. Gerçek hayatta, güvenlik duygunuzu kaybedersiniz, umutsuzluk hissedersiniz, hatta belki depresyon.
 3. Berrak ve şeffaf suyla dolu büyük alan, aksine, olumlu bir işarettir. Böyle bir rüya her şeyde refah ve refah vaat ediyor. Hayatınızdaki uzun siyah bir çizgiden sonra, mutlak bir mutluluk dönemi sonunda gelecek.
 4. Bir rüyada su sizi sel sırasında götürdüyse, enkazın arasında dolaşıyordunuz - sizin için büyük önem taşıyan bir neden büyük problemlerle sonuçlanacak. İstediğiniz sonucu elde edemezsiniz, ancak birçok yeni sıkıntı ve zorluk çekeceksiniz.

Rüya yorumu Tsvetkova

Bu hayal kitabının yazarı olan astrolog, yıldızların bilgisine dayanarak hayalleri analiz etti.

İşte yorumları:

 1. Sel sırasında temiz su - sizin için bazı önemli sorunların çözülmesinde gecikme. Sorun istediğiniz kadar çabuk çözülmeyecek, sabırlı ve beklemeniz gerekecek, bu durumda aktif eylemler tamamen işe yaramaz.
 2. Çamurlu ve kirli su - kendinizi çok garip, sıradışı bir durumda bulacaksınız ve koşulları hiçbir şekilde etkilemeyeceksiniz. Hızlı bir şekilde yeni yaşam koşullarına adapte olmak zorunda kalacağız, normal şekilde yeniden inşa edeceğiz.
 3. Eğer selin merkez üssündeyseniz, ama aynı zamanda elementleri kontrol edebileceğinizi düşündüğünüzde, bu olumlu bir işarettir. Gününüzün sonuna kadar refah ve lüks içinde yaşayacaksınız, para konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

İngilizce rüya kitabı

Bu, uzak atalarımızın kullandığı en eski rüya kitaplarından biridir.

İşte yorumlar:

 1. Panik yaşamadığınız bir sel, servet vaat eden hayırlı bir işarettir. Tam bir refah içinde yaşayacaksınız ve finansal problemleri unutacaksınız. Geçmişte yaptığınız eylem ve eylemler için başkalarının yararına verilen bir ödül.
 2. Eğer böyle bir rüyanın mesleği su ile ilgili olan bir kişi için bir rüya görmüşse, bu olumlu bir işarettir. Kariyeri büyüyecek, iş gezileri başarılı olacak. Ve servet tam olarak en sevdiğiniz iş yerinin işgalinden doğacak.
 3. Diğerleri için ise tam tersi doğrudur - düşleyen rüya, yaşamın her alanında somut problemler vaat eder. Buna ek olarak, hayalperest, hedeflerine ulaşma yolunda kendisini engelleyecek düşmanlar ve engelleyiciler de katacaktır.
 4. Selin merkezinde olmak - yakın gelecekte, direnemeyeceğiniz inanılmaz bir panik ile kaplanacaksınız. Durumun kontrolünü kaybetmemek için kendinizi bir araya getirmeye çalışmak ve rahatsız edici duygulardan uzaklaşmak önemlidir.
 5. Selden muzdarip olmak için - gerçekte, kafanla düşünmeyi unutup sık sık duygularına güveniyorsun. Bu nedenle, sizi ilgilendiren sorunların çoğu başınıza geliyor.
 6. Yandan doğal bir felaket izlemek - yakında başınıza gelecek bir olay olacak, bu da tüm hayatınızı alt üst edecek. Olağan yaşam biçimini terk etmek ve yeni koşullara uyum sağlamak zorunda kalacağız.
 7. Selden sonraki suyun iz bırakmadan toprağa nasıl emildiğini görün - hayattaki olumlu değişikliklere. Şans ve şans akışındasınız, bu nedenle tüm isteklerinizi yerine getirmek için bir dakikanızı ayırın.

Pin
Send
Share
Send
Send