Rüya yorumu

Bir çeşmenin hayalini kurdum - farklı rüya kitaplarının versiyonları, birçok detayda yorumlanmış

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazen rüyalarda, hayal gücünü büyüleyen ve uyanma anında hoş duygular bırakan gerçekten güzel görüntüler görüyoruz. Bununla birlikte, yorumları her zaman net değildir - iyi rüyalar iyi şanslar ve olumlu duygular vaat edebilirler, ama aynı zamanda bir şey hakkında uyarabilir ve uyarabilirler. Çeşmenin neden rüya gördüğünü anlamak için, rüya kitabını açmalı ve rüyanın bütün ayrıntılarını kontrol etmelisin.

Genel yorum

Çoğu zaman, rüyadaki bir çeşme, gören bir insanı, olumlu duyguları, hoş anları, çeşitli yaşam alanlarında refahı, neşeyi ve refahı ön plana çıkaran olumlu bir işarettir. Ancak, uykunun yorumlanması her zaman böyle olumlu bir şekilde yapılmamıştır.

Çeşmede su yoksa, gece görüşü boşuna harcanan zamanı sembolize eder. Hayalperestin işe koyma çabası takdir edilmez. Kapana kısılmamak için, bir şeye devam etmeden önce üç kez düşünmeye değer.

Kristal berraklığında ve şeffaf suya sahip çeşme, uyuyan kişiye keyifli bir olaylar zinciri vaat eden olumlu bir aldatmacadır. Yaklaşan sorunların çoğu kendileri tarafından çözülecek, yeni kapılar açılacaktır. Bekar insanlar için, böyle bir rüya hoş bir tanıdık sunar.

Boğulan çeşmede bol miktarda kirli su gördüyseniz, entrikalar etrafınızda döndüğü için dikkatli olun. Hem kopyalarda hem de taahhüt edilen işlemlerde dikkatli olmak gerekir. Yanlış bir hareket, itibarınıza ciddi zarar verebilir. Yüzen enkaz sevdikler dairesinde ihanet eder.

Donmuş su ile çeşme, gerçekte soğumuş duyguları kişileştirir. Aşkın eskisi kadar güçlü olmadığı gerçeğinden dolayı romantik ilişkiyi kırmak gerekli değildir. Bu zorluklar geçici olabilir ve ortaklaşa aşılması ittifakı güçlendirir.

Hayalperestin eylemlerinin yorumlanması

Hayallerin gerçek yorumu sadece uykunun konusu değildir. Ayrıca uyuyan kişinin kendisiyle nasıl etkileşimde bulunduğuna da bağlıdır. Bir rüyanın özünü tam olarak anlamak için, rüyanızdaki çeşmeyi görmenin ne demek olduğunu bilmekle değil, onunla yaptığınız eylemlerin ne anlama geldiğini bilmek de önemlidir.

  • Çeşmenin yakınındaki bir yürüyüş huzur ve sükunet hayal ediyor. Güvenli bir şekilde rahatlayabileceğiniz ve gevşeyebileceğiniz parlak bir grup geliyor.
  • Eğer bir rüyamda bir çeşmenin altında duruyorsanız - gerçek hayatta, etrafınızdaki insanlar otoritenizi hisseder ve konumlarınıza ve inançlarınıza saygı gösterir, sözlerinizi dinler.
  • Parlak, çok renkli müzikal çeşmelere hayran kalmak için - gerçek hayatta eğlenceli bir etkinlik bekliyor. Büyük olasılıkla, belki de yeni insanlarla tanışmak için keyifli ve dostane bir toplantı gerçekleşecek.
  • Madeni paraların votkaya atılması, seyahate çıkmak ve en sevdiğiniz yerleri ziyaret etmek için bir fırsat. Yolculuk hayalperestin karakterini radikal bir şekilde değiştirebilir.
  • Bir çeşmeden su içmek, eğer temizse, karmaşık bir soruna basit bir çözüm bulma ihtimaline. Su kirliyse, hayalperest düşüncelerinde karışır ve bu onu tedirgin eder.

Kadın için yorum

Bir kadın için, bir çeşmenin göründüğü gece görüşü, sis veya beyaz pusla kaplanmış, romantik ilişkilerde aldatma ve samimiyetten kaçınır. Bu görüntü ay ışığında yakıldıysa - kıza istenmeyen sonuçları olan kısa süreli bir tutku verilecek. Kavisli çeşme, romantik ilişkilerin sona ermesini, duyguların tükenmesini ve tutkuyu ön plana çıkarır.

Erkeklerin yorumu

Bir erkek rüyasında alışılmadık ve ilginç bir yapının büyük bir çeşmesini görürse - gerçek hayatta mutluluğu hakkında anlamsızdır, bu yüzden kaybetme riski vardır. Alkollü bir içecekle doldurulmuş bir çeşme, zengin ve lüks bir yaşamı ön plana çıkarır.

Olumsuz augury - çeşme içindeki suyun kuruduğu gece görüşü. Bu resim, samimi başarısızlıkları ön plana çıkarıyor ve etki gücünü azaltıyor. Fıskiyede yüzmek iyi bir işarettir. Onu mutlu bir kader gören bir adama vaat ediyor.

Hayalperest kişiliğin ilişkisi

Bir rüyadaki çeşmenin uyuyan bir insanın maneviyatını kişileştirdiği bir versiyon vardır. İçindeki su berraksa - hayalperest yaratıcı enerji, canlılık ve pozitif enerji ile doludur.

Kurumuş çeşme, sağlığın bozulmasını, ölü bir merkezde durduğunu ve aktivitede bir düşüş olduğunu gösterir. Rüyada böyle bir görüntü gören bir kişinin değerlerinde, maddi zenginlik, ruhsal yerine getirme üzerinde hüküm sürmektedir.

Rüya Miller

Bu rüya kitabının yorumuna göre, kristal berraklığında suya sahip bir çeşme, güneş parıldayan akarsularında, refah, huzur ve mutluluk, büyüleyici yolculuklar yaşamını müjdeliyor.

Bununla birlikte, kırılmış, kırılmış, boşta veya kuru çeşmeden bahseden başka bir yorum var. Uyuyan bir kişi bu görüntülerden birini görürse, talihsizlikler onu bekliyor.

Navlun Rüya Yorumu

Tanınmış psikiyatrist, bu görüntünün, hayalperestin onlarsız uzun bir süre boyunca kaçırmayı başardığı hızlı bir pozitif duygu dalgalanmasına yol açtığına inanıyordu. Belki de unutulmaz bir şekilde geçecek neredeyse unutulmuş bir insanla keyifli bir zaman geçirmek olacaktır.

Kırılmış ya da kırılmış bir çeşme, yaklaşmakta olan tarihin en iyi olmayacağını gösteriyor - daha hayırlı bir güne taşınmaya değer olabilir. Bazı fıskiyeler, hayalperestin acilen sorumlu bir karar vermesi gerektiğini öne sürüyor.

Simeon Prozorov'un rüya yorumu

İçinde güçlü bir basınçla dökülen su, jetleri gökyüzüne yönlendiren çeşme, çalkantılı bir romantizme dönüşebilecek bir şans toplantısı oluşturuyor.

Hayalinizin gerçekleşmesini istemiyorsanız, bu çeşmenin kuruduğunu hayal edin. Hayalinizdeki performansı görmek istiyorsanız bu fıskiyede banyo yaptığınızı hayal edin.

Pin
Send
Share
Send
Send