Rüya yorumu

İnsan enerji alanı: nedir, nasıl kirlenir

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsan enerji alanı bir çakra enerji sistemidir. Çakraların yardımıyla kozmik enerjilerin, kişinin psikolojik aktivitesini sağlayan (hisler, duygular, imgeler, gönüllü hareketler ve eylemlerle ifade edilen) psikolojik aktivitesini sağlayan psişik enerjilere dönüşümü vardır.

İnsan aurası: özellikleri

Bazı ezoterik yayınlarda, bir insanın ince gövdeleri, şekilleri ve yapıları açıklanmaktadır. Bu nedir? Aura birkaç katmandan oluşur (sayıları kişinin ruhsal gelişimine bağlı olacaktır) ve birleşmiş olmaları ortak bir yapı haline gelir - enerji alanı.

Alanınızla, özellikle de koruyucu amaçlarla nasıl çalışacağınızı öğrenmek için, gerçek durumların doğru bir şekilde anlaşılması önemlidir. Süper güçleri olan bazı insanlar, “üçüncü göz” olarak adlandırılan tüm bunları çıplak gözle gözlemleyebilirler.

Bugüne kadar, aura kişisinin fotoğrafını çeken cihazlar var. Üzerinde toplam enerji miktarını, çakraların durumunu (dengeli veya kapalı), aurada delik olup olmadığını görebilirsiniz.

Bir insanın aurası her zaman iç enerji merkezleri, çakralar ve harici enerji zarfı - biyofield ile aynı frekanstadır. Auranın dış alanının, ışık alanının enerji ışınımının dışındaki dışında bir bilinç yansıması olduğu ortaya çıktı. Ve auranın iç alanı tarafından - çakraların durumu ve bir bütün olarak biyofield hakkında bilgi ediniriz.

Enerji alanı ve çakralar

Çakralar, bir kişinin kozmik enerji aldığı ve depolandığı iç enerji merkezleridir. Aslında, çakralar bir kişinin ince bedenlerine karşılık gelen iç enerji merkezleri olarak hareket eder.

Kozmosun içinden geçen enerji, yüksek bilinç tarafından üretilen uyumlu enerjinin yenilenmesine ve güçlendirilmesine katkıda bulunur. Ek olarak, çakralar enerji alanını dengeler.

Toplam tahsis 7 çakra:

  1. İlk çakra (Muladhara) - bulunduğu bölge omurganın tabanını oluşturur. Fiziksel sağlıktan sorumlu.
  2. İkincisi (Svadhistana) - alt karın bölgesinde, duygusal plan, zevkler, cinsiyet, yaşam aktarımı ile ilişkili.
  3. Üçüncü (Manipura) - Solar pleksus bölgesinde bulunan, eterik planın çakrası, diğerleri arasında kendine güven, sosyal statü ve otorite için sorumludur.
  4. Dördüncü (Anahata) - Kalbin yakınında bulunan, zihinsel düzlemi ifade eder. Tüm tezahürleri ve duyularında, duygularında sevgi için sorumludur.
  5. Beşinci (Vishudha) - konumunun konumu - boğaz. Bu enerji merkezi karmik (isteğe bağlı) plana atıfta bulunmaktadır. İletişim, kendini ifade etme, yaratıcılık, öneriden sorumlu.
  6. Altıncı (Ajna) - kaşların arasındaki alan. Böylece ünlü "üçüncü göz") davranır. Psişik yetenekler, sezgi, telepati sorumludur.
  7. Yedinci (Sahasrara) - Başın üstünde bulunur. Maneviyat ve aydınlanma merkezidir, ilahi sevgi bu çakraya yoğunlaşmıştır.

Enerji hayatımızı nasıl değiştirir?

İnsan gerçekliği, doğrudan bilincinin yaydığı enerjiye bağlıdır. İkincisi etrafımızdaki dünyayı uyumsuz dalgalar (insanları problemler ve zorluklar için bir mıknatıs haline getirir) veya uyumlu olanlar (pozitif, huzur çeken) olarak ayırt edebilir.

Bir kişi olumsuz yönelimli bir düşüncede yaşıyorsa - korku ve güvensizlik belirtileri çekiyor. Bütün bunlar bir bütün olarak hayatı için kötü. Ancak, kendi yeteneklerini fazla abartmasıyla birlikte, tehlikeli ve çok iyimser bir gerçeklik algısı var. Bu aynı zamanda, sebebi pozitif enerjinin aşırı salıverilmesi olan çevre realitesinde bozulmalara yol açar.

Bu, 3 boyutun ağır, olumsuz duygulara daha fazla uyarlanmış olmasından kaynaklanmaktadır. Pozitif enerji yüksek oranda stabil değildir, dünyanın daha yoğun bir negatif enerjisi ile karşı karşıya kaldığında, bunun karşıtı olur.

Bir insanın enerji zarfının pozitif enerjiyi yayması önemlidir (ilahi bilinç ile aynı frekansta olan güven, sakinlik). O zaman bu elverişli enerji, 3 boyutlu ağır enerji alanını temizlemeye yardımcı olacaktır.

Uyum, ışık ve karanlık enerjinin bir birleşimidir ve çoğu kişinin düşündüğü gibi mücadelelerini değil. Sonuçta, aslında, bir enerjinin tam varlığı, tam tersi olmadan imkansızdır. Olumlu ve pozitif enerjilerin karşılıklı tamamlayıcılığının bir sonucu olarak uyumlu bir gerçeklik yaratılır (çok "altın ortalama" elde edilir).

Enerji Vampirliği ve Bağışı

Muhtemelen, bazı insanlarla iletişim kurarken hafiflik, rahatlık hissettiğinizi ve başkalarıyla da uzun süre yakın olamayacağınızı fark ettiniz. Ampuller yanmaya başlayan insanlar arasında böyle güçlü duygusal (enerji) gerilimi vakaları vardır ...

Ters hikayeler de var - onlardan ilk bakışta aşkla ilgili bir fikir ortaya çıktı. Sözlü olmayan bu sözlü iletişim sırasında sözlü iletişim sırasında ortaya çıkan enerji akışları ve bağlantılar hakkında bilginiz varsa bu kolayca açıklanabilir.

Böylece, insanlar temasa geçtiğinde, enerjinin her iki yönde de aktığı, biyolojik alanları arasında kanalların oluşumu. Karşılıklı sempati ile etkileşime giren katılımcılar aktif olarak enerji alışverişinde bulunurlar. Birbirlerine karşı nefret varsa, her iki taraftan da enerji akar. Oluşan bu kanallar çok uzun bir süre devam eder - yıllarca, on yıllarca bir hayattan diğerine geçerler. Bir bağlantının sadece bedenler arasında değil, ruhlar arasında da kurulduğu ortaya çıktı.

Kusurlu düşünme, umutsuzluk ve diğer olumsuz duygularla (öfke, kıskançlık, açgözlülük vb.) Havasıyla kirlenen kişiler, çevredeki gerçeklikten enerji alamıyor - enerji kanalları tıkalı, çakralar kapalı ya da zayıf işleyen bir durumda.

Yukarıda listelenen olumsuz duygusal deneyimler, sağlıklı bir insanın aurasına nüfuz edebilir (karanlık bir enerji akışı gibi görünür). Böyle bir durumda, enerji sağlıklı bir havası olan bir insandan saldırgana akmaya başlar - enerji vampirizmi başlar.

Bu nedenle, iletişimden ve her zaman olumsuz olan whiler, agresif, kaba insanlar, depresyoncularla olan herhangi bir etkileşimden kendinizi korumak için bu kadar önemlidir. Pişmanlık duymadan onlara saygı duymaya ve kendi enerji alanınızı kırarak değerli enerjinizi boşa harcamayı kesmeye değer!

Sonunda

Hadi özetleyelim:

  • Enerji alanı, kozmik enerjileri doldurmanıza ve psişik enerji için değiştirmenize izin veren bir çakra sistemidir.
  • Bir insan olumsuz duygularla üstesinden gelirse, çakraları kapanır, enerji kanalları engellenir ve Uzay'dan enerji alamaz. Başkalarını vampir etmeye başlar.
  • Farkındalık seviyenizi arttırmaya başlayarak, meditasyon ve diğer manevi pratikler yaparak ve kendinize doğru beslenme, fiziksel aktivite ve doğa ile iletişim sağlayarak enerjiyi yenileyebilirsiniz.

Son olarak, konuyla ilgili bir video:

Marissa

Videoyu izle: Aura Temizleme. Negatif Enerjiden Arınma. Nazar ve Kötü Enerji için Frekans (Mart 2023).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send