Rüya yorumu

Asansörde tırmandığınız rüya muamelesi

Pin
Send
Share
Send
Send


Asansör belirsiz bir semboldür. Bazı insanlar çeşitli tiplerden korkar - klostrofobi ve muhtemel düşmesi nedeniyle ölüm korkusu. Rüyalarda, bu görüntü aynı şekilde görünmez - her zaman onunla kutsal bir anlam taşır. Asansörde hangi hayallerin yükseldiğini anlamak için, hayal kitabını açmalı ve yorumlarıyla kendi gece görüşünüzü kontrol etmelisiniz.

Genel yorum

Uyuyan bir kişinin asansörde büyüdüğü bir rüyayı düşünürsek, detaylı olarak, hayalperestin yükseldiği, ancak bağımsız olarak değil, bu cihazın yardımıyla bir durum ortaya çıkacaktır. Bu nedenle, böyle bir rüyanın genellikle zor durumların başarılı şekilde üstesinden gelmek ya da bir hedefe doğru koşmak, ancak yalnızca kendi çabalarımızla değil, aynı zamanda dışarıdan gelen yardımlar sayesinde de yorumlanmasıdır.

Asansörün üst katlara yükselen gece görüşü, kariyerci denebilecek bir kişi tarafından görülüyorsa, gerçek hayatta gerçekten terfi etmesi bekleniyor.

Hayalperestin asansöre girdiği ve en üst kata yükseldiği bir rüya, onlara zarar vermemek ya da bir kez daha endişelenmelerini sağlamak için insanları kapatmak, gerçeği gizlemek için yalan söylemek zorunda olduğunuz bir durumu haber veriyor.

Eğer bir rüyada asansöre tırmandıysanız, içine sıkışıp kalıyorsanız, gerçek hayatta, durumu belirsiz olarak belirleyemezsiniz.

Asansör kaldırılırken kabin aniden hareket etmeyi durdurursa, gerçekte böyle bir resim gören uyuyan bir kişi büyük tehlike altındadır. Dikkatli olmalı ve şüpheli faaliyetlerden kaçınmalıdır.

Diğer detayların yorumlanması

Pek çok hayalci, bu nitelikteki birkaç rüya çeşidini tarif eder - ve her biri için bireysel bir yorum vardır.

  • Uyuyan kişinin kirli, lekeli ve hasarlı bir asansörde olduğu itici bir rüya bir uyarıdır. Hayalperest tarafından gerçekte seçilen yanlış yolu temsil eder. Belki de sevdiği işle meşgul değildir, hatta suç veya suç işlerine girmiştir. Durmaya ve eylemlerinin doğruluğunu düşünmeye değer.
  • Hem sıkıp hem de derin nefes almanın zor olduğu sıkışık ve havasız bir asansöre binmek, durumu kişiselleştiren bir rüyadır. Böyle bir görüntü görmüş bir kişi kendi hayatında rahatsız edicidir. Bu özellikle iş ve çalışma alanları için geçerlidir. Etrafınızdaki insanlardan gelen baskı - gevşemenizi önleyen şey budur.
  • Uyuyan bir kişinin birisinin şirketindeki asansörde sıkışıp kaldığı gece görüşü, gerçek hayatta kilitlenmeyen ilişkileri kişileştirir. Böyle bir ihtimal sizi korkutsa bile, cesur olmanız ve zor bir karar almanız faydalı olacaktır. Bu durumda herhangi bir gelişme, ölü bir merkezden daha iyi olacaktır.
  • Hayalperestin sadece kendi düşünce gücüne sahip bir asansör kullandığı, hareket yönünü ve hareket hızını seçtiği inanılmaz bir rüya harika. İş, iş ve iş alanındaki başarısını ve başarısını, yeni fikirlerin ortaya çıkmasını ve yeteneklerini gerçekleştirme olasılığını ön plana çıkarır.

Rüya yorumu Tsvetkova

Ünlü papazın hayalindeki kitapta yer aldığı yorumuna göre, asansöre binmek iyi bir aldatmacadır. Onu gören uyuyan bir adamı, yeni başarıları, bir servet gülümsemesini, başarıyı ve mutlu anları önemser. Hayal edilen asansör yavaş ilerlerse, gerçek hayatta işler beklenmedik şekilde hızlı bir şekilde gider. Bu cihazın kendisi yüksek hızda hareket ediyorsa - engel ve zorlukları bekleyin.

Medea'yı hayal edin

Bir rüyada görülen asansör, çevrelerindeki insanlar arasında daha fazla prestij elde etmek, sosyal statülerini yükseltmek için kendi yaşam yollarında daha fazla ilerlemek arzusunu somutlaştırır. Gece görüşünüzde asansörü kaldırırsanız - hedeflere ulaşılacak, ancak azimli bir anı beklemeniz gerekecek.

Rüya Miller

Asansöre binmek iyi bir alâmettir, sonrasında finansal durumun iyileşmesi beklenir ve terfi alınacaktır. Durmuş olan asansör zor bir durumu ya da hayalperest üzerinde asılı bir tehdidi önleyecektir. Dikkatli ve dikkatli olmak gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send