Rüya yorumu

Feng Shui'den yatak odası için resimler: Ne olması gerektiği

Pin
Send
Share
Send
Send


Yatak odası, evimizdeki en önemli ve rahat köşelerden biridir. Dinlenebileceğimiz yatak odasında, yeni günden önce yeni bir güç ve enerji ile dolu.

Feng Shui'nin yatak odasındaki resimler, etraftaki gerçeklikle içsel uyum ve uyum sağlamak için tasarlanmış sakin bir enerjiye sahip olmalı ve aynı zamanda odanın gerekli dekorasyonunu temsil etmelidir. Antik sanatın temel ilkelerinin yönlendirdiği yatak odası için tablo seçerken önemlidir ve bunun nasıl yapıldığını, bu materyali okuduktan sonra öğrenebilirsiniz.

Feng Shui Yatak Odası - tutku ve huzur yeri

Feng Shui'nin öğretilerine göre, yatak odasının iki anlamı var: bir yandan bir barış krallığı gibi davranıyor, diğer yandan içindeki tüm nesneler ve semboller aşk oyunlarıyla ilişkilendirilmeli.

Yatak odanız için bir resim seçmeye başlamadan önce, odanın genel renk düzenini belirlemeniz gerekir.

Genç bir çift bu odada kalırsa, yakın zamanda kendilerini aşk bağlarıyla kapatmışlarsa, tutkulu ve heyecan verici tonlar kullanmalıdırlar. İdeal çözüm elbette tüm kırmızı tonlarıdır, ancak genel tasarımda uyumlu görünmüyorsa, şeftali veya doymuş pembe ile başarıyla değiştirilebilir.

Yatak çarşaflarını unutma. Doğal tonlara mümkün olduğunca yakın beyaz, yatak ve diğer yatak odası takımları için en uygundur. Bu durumda, sorunlara yol açabilecek keten mavisi renk değişimlerini bırakmanız gerekir.

Genellikle insanlar yatak odalarını yemyeşil iç mekan bitkileriyle süslemeyi severler. Sonuncusu kendi enerjisine sahip, bilim adamları, insanlar gibi farklı duygular ve duygular yaşadıklarını ve sahiplerinin olduğu havayı hissettiklerini savunuyorlar.

Bu nedenle, yatak odanıza ikiden fazla saksı yerleştirmeyin. Ayrıca çiçeklerin durumunu dikkatlice izleyin, zaman içinde sulayın ve her zaman harika görünmelerini sağlamak için özel gübreler kullanın.

Feng shui'ye göre, yatak odası için en iyi çiçekler şakayıktır.

Resimlerin yatak odasına yerleştirilmesi

Şakayık resimlerinde de kullanabilirsiniz, böyle bir çözüm canlı çiçek kullanımından daha uygun olur. Özellikle tutkunun zirvesini yaşayan sevenler için uygundur.

Feng Shui öğretmek, yatak odanızın özlemlerinizi yansıtan resimlerle dekore edilmesi gerektiğini söylüyor. Örneğin, bir çiftiniz olmadığı sürece, yatağın yanına birkaç sevgili asmalısınız.

Eğer çocuk sahibi olmak isteyen evli bir çiftten bahsediyorsak, gülümseyen, mutlu çocukların resmini asmaya değer. Fotoğraf göndermeyin, ünlü resimlerin kopyaları ile değiştirilmeleri daha doğru olur.

Unutmayın, uyumak için odada su elementinin sembolizmi kabul edilemez. Şelaleleri, çeşmeleri, denizleri veya okyanusları resmeden diğer oda resimlerini temizleyin. Feng Shui, suyu konutun maddi zenginliklerine yönlendirir, ancak uyuyan kişiye zarar verebilir.

Su elemanı ayrıca, genellikle yatak odasına yerleştirilen akvaryumları da içerir. İnsanlar sevimli balıklara baktıklarında sinir sistemlerini sakinleştirdiklerini, ancak akvaryumu başka bir odaya koyarsanız daha iyi olacağını düşünüyorlar.

Feng Shui'deki yasağın altında kalır ve vahşi hayvanlarla fotoğraf çeker. Agresif enerjileri nedeniyle, bir kişinin hayatına çeşitli sıkıntılar çekecek, ayrıca ölüm enerjisine sahip olacaklar. Hayvan dünyasıyla ilgili dekoratif unsurlar da kabul edilemez - ren geyiği boynuzlarını taşımak veya cildinizi oturma odanıza taşımak daha iyidir.

Sonbahar manzaralarının kullanılması da uygun olmayan bir seçenek olacaktır, ancak yılın geri kalanını istediğiniz miktarda güvenle yerleştirebilirsiniz.

İlginç bir detay. Evli çiftler, yatak odasının iç kısmında parlak renkler yerine olgunlaşmış meyveler kullanmalıdır.

Kalabalık kutlamalara sahip görüntüler, yatak odası için en iyi çözüm değildir. Boyanmış olanın hoş hisler, neşe, romantizm ile ilişkilendirilmesi önemlidir.

Kanvas, kâğıt, kumaş veya başka bir şey olan ustanın ürününü oluşturmak için hangi malzemeyi kullandığı kesinlikle hiçbir rol oynamaz. Dekor konusunu kendi tercihlerine göre seçmek ve sezginin sesiyle yönlendirmek gerekir. Bu doğru - resme ilk bakışta resme sempati duyduğunuzda budur.

Yatak odanızın kabul edilebilir dekorasyonu

Yukarıdakilerin tümüne, birkaç nokta daha eklemeniz gerekecektir.

Keskin köşeleri, dişleri, nervürlü dekoratif elemanları, alçı kabartma tavanları terk etmek için bir yatak odası tasarladığınızda, bunların hepsi yatak odasının nasıl dekore edileceği en iyi çözüm değildir. Ancak feng shui'deki en büyük tehlike, mızrak ve oklara benzeyen dekor unsurlarıdır. İçinizi bir tür tehdit veya saldırganlık taşıyan her şeyden kurtarın.

Bunun yerine, ilginç bir ışık oyunu oluşturan farklı kristaller kullanmaları gerekir. Başarılı konsepte katkıda bulunacaklar ve ilişkiyi bir çift olarak uyumlu hale getirecekler. Aynı zamanda, ayrı ayrı kristaller ve bütün kompozisyonlar kristaller gibi davranabilir. Yapay aydınlatma koşullarında ışık oynamaya devam edebilmek için, bir avize veya abajur üzerine kristaller asılmalıdır.

Bilim Feng Shui yatak odasındaki aynalara karşı çok olumsuz bir tutum ifade ediyor. Bu doktrinin uzmanları, yansıtıcı konuların ortaklar arasındaki ilişkileri çok olumsuz yönde etkilediğinden emindir. Ek olarak, aynalar, başka dünya dışı varlıkların konutlara girebileceği paralel gerçeklere kılavuzluk eder.

Ve aynalara yönelik bu tutum sadece Feng Shui'de kabul edilmez - başka birçok mistik öğretide de ayna kullanımıyla farklı ritüeller uygulanır, aynı zamanda birileri öldüğünde aynaları asmak birçok ülkede popülerdir.

Aynı durumlarda, sizce bir yatak odası için aynalar gerekli bir özellik ise, yansıtıcı yüzeyi azaltmanın bir yolunu düşünmeniz gerekir. Örneğin geceleri ayna bir perde ile kaplanabilir. Hiçbir durumda uyuyan insanları yansıtmaması önemlidir.

Kendiniz için yatak odasındaki yatağın, ayakların kapıya gireceği şekilde yerleştirilmesi gerektiğini de unutmayın. Yatağınızı başlık yönünde, pencere yönünde, keskin köşelere veya dolaplara veya tuvalete doğru yerleştirmeyin. Bunu yapmak mümkün değilse ve listelenen faktörlerden biriyle yüzleşmek zorunda kalırsanız, sorununuzu bir perde veya perdeyle izole etmeniz önemlidir - bu, sizi olumsuz etkilerden korumanıza yardımcı olacaktır.

Feng Shui'ye göre hangi yerlere resim koyabilirsiniz?

Bu soruyu cevaplamak için, öncelikle yatak odasındaki tüm işlevsel alanları keşfetmeniz gerekir. Yatağın hemen yakınında nötr tonlarda yapılmış, hafif göze batmayan konulara sahip resimler bulunur. Fotoğrafın uyuyan kişinin kafasına asılması yasaktır, görüntüler yatağın yanlarına veya önünde dağıtılmalıdır.

Masaüstü yerleşimi alanında, ilgili resmi asın - klasik bir komplo ile, kısıtlanmış çizimlerin ve sessiz tonların baskınlığı ile.

Resimleri, yatak odasının karşısındaki yatak odasına yerleştirmek en iyisi olacaktır. Ancak, bir nüans var - modern düzende bu yer, kural olarak, feng shui uzmanları tarafından tamamen onaylanmayan TV tarafından işgal ediliyor. Ve daha fazlası - öğretim, kendinizi olumsuz bilgi maruziyetinden korumak için elektromanyetik radyasyon bulunan tüm ekipmanların yatak odanızdan çıkarılması gerektiğini belirtir.

Televizyon olmadan hayatınızı düşünmüyorsanız, en sevdiğiniz filmleri, hoş komedileri, hafif aile filmlerini ve iyi çizgi filmleri bırakın, haberi (özellikle suçluları), korku filmlerini, gerilim filmlerini ve diğer "eğlenceli ve pozitif" programları kaldırın .

Yıkıcı doğal olayların resimlerini yatak odanıza koymayın - örneğin bir volkanik patlama veya yıldırım deşarjı. Güçlü negatif enerjiyle dolu olmalarından dolayı ruh arkadaşınızla ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilecekler.

Ve sonunda, elbette, ilginç bir video izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send