Rüya yorumu

Ay takvimine göre uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Ay takvimi eski zamanlardan beri kullanılıyor, güneşten önce icat edildi. Ay takvimi güneşe denk gelmez, çünkü ayın güneşin doğuşu ve batışı başka bir zamanda gerçekleşir. Her ayın insan vücudunu ve ruhunu etkileyen kendi enerjisi vardır. Olumlu günler ve olumsuzlar var. Anlamlarını detaylı olarak düşünün.

Uygun günler

Bu ay günlerinde ışık enerjisi var. Bir insan başarılı olur, başkalarıyla ilişkiler iyidir, insanlar şu anda hastalıklara duyarlı değildir.

6, 7, 12, 16, 24 ve 28. günler ayın hayırlı günleri sayılır.

Astrologlar, ayın olumlu günlerini yaşam, iş planlaması ve diğer önemli olaylardaki bir değişiklik için kullanmanızı tavsiye eder. Bununla birlikte, ilk iki ay evresi günlerini, yani yeni bir aydan dolunağa kadar kullanmak en iyisidir.

Bir şeyden kurtulmak için, ayın ikinci yarısını kullanmanız gerekir - dolunaydan yeni aya kadar. Yeni aya ne kadar yakınsa o kadar iyidir.

Olumsuz günler

Hangi günler olumsuz kabul edilir? İlk olarak, bunlar yeni ayın arifesinde ve dolunay günüdür. Bu zamanda, insan ruhu depresyonda. Yeni bir ayın arifesinde, sevilen bir kişiyle ayrılabilir ya da yetkililerle bir ihtilaf nedeniyle işinizi kaybedebilirsiniz.

Olumsuz günlerde önemli toplantılar yapmak ve iyi kararlar vermek mümkün değildir. İçsel hislere odaklanmak ve duyguların kontrolden çıkmasına izin vermemek gerekir.

Yeni Ay tehlikeli bir enerji tüketimidir. Kişi uyuşuk ve tahriş olmuş hissediyor, eylemleri başkalarının eylemleri ve kendi iktidarsızlıkları ile sinir bozucu. Ancak, dolunay arifesi en tehlikeli olarak kabul edilir, çünkü psişik enerji patlıyor. Bugünlerde en çok felaketler, suçlar ve zihinsel çöküşler yaşanıyor.

Faz değişim kavşağındaki günler de olumsuzdur. Bu geçiş zamanları

9, 15, 23 ve 29. aylar geçiş dönemidir ve olumsuz olarak kabul edilir.

Her ayın karakteristiğini düşünün. Belirli bir günde ne yapabilirsiniz ve yapmamak daha iyi ne olabilir?

Ay günlerinin karakteristikleri

 1. İlk gün lamba sembolü var. Bu günde, planlama yapabilirsiniz: yaklaşan ay ayı için neyi değiştirmek istersiniz? Ayrıntılı bir eylem planı hazırlayın ve günün enerjisi değişiklik yapmanıza yardımcı olacaktır.Bu gün, bir dilek tutabilirsiniz. Bu sırada provokasyonlara cevap vermenin gerekli olmadığını unutmayın - diğer insanların duygularının patlamasına dikkat etmeyin.
 2. İkinci gün cornucopia sembolizmine sahip. Bu gün bayram ve eğlence planlayabilirsiniz. Bununla birlikte, kavga etmek ve ilişkileri çözmek için tavsiye edilmez - yakın arkadaşlarınızı sonsuza dek kaybedebilirsiniz. Ayrıca, astrologların aşırı oburluğa maruz kalmamaları önerilir, çünkü kolayca kilo alabilirsiniz. Garip bir şekilde, ancak bu gün kuru açlık ve buhar odasını ziyaret için çok uygundur - hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.
 3. Üçüncü gün Bir leopar sembolü var. Bu, eylem ve kararlı eylem için iyi bir zamandır. Spor yapmak için ilk ay gününde planlanan yeniden yapılanmayı uygulamaya güvenle başlayabilirsiniz. Saldırganlık, idrar kaçırma ve pasiflik gösterilmesi önerilmez.
 4. Dördüncü gün cennet ağacını sembolize ediyor. Bu günde, toplantıları veya sosyal etkinlikleri planlamamak daha iyidir, aksi takdirde cazibelere kolayca kapatabilirsiniz. Dördüncü gün, daha sonra acı bir şekilde pişman olacak olan tehlikeli yanlış eylemlerdir. Bu gün ne yapılabilir? Dinlenmeye ve hareketsizliğe ayırın. Ormanda veya parkta yürüyüşe çıkabilir, ailenizle sosyalleşmenin tadını çıkarabilirsiniz.
 5. Beşinci gün bir tek boynuzlu at sembolizm var. Hareket, planlama ve sonuç zamanıdır. Günün enerjisi yiyeceklerin iyi bir şekilde sindirilmesine katkıda bulunur, bu nedenle ziyafetlere ve yıldönümlerine güvenle katılabilirsiniz - bu fazladan kilo almak zor olacaktır. Ancak oruç ve oruç tavsiye edilmez - zihinsel bozulmalar mümkündür.
 6. Altıncı gün kuş sembolizmine sahip olmak. Bu, gelecek olayların sezgisel beklentisiyle ilgili bir öngörü günüdür. Yalnız olmak, hayatın anlamını düşünmek, meditasyon yapmak iyidir. Alçakgönüllülük günü ve şükran ile algılanması gereken sade bir yaşam görüntüsü. Kader hakkında şikayet etmek ve hoşnutsuzluğu göstermek önerilmez.
 7. Yedinci gün bir rüzgar gülü sembolü var. Bu, yüksek sesle konuşulan herhangi bir kelimenin veya ifade edilen bir düşüncenin gerçekleşebileceği gizemli bir gün. Çatışma durumlarına izin vermemek için dikkatli olun. Bu gün özellikle haksız konuşmak ve samimiyetsizlik göstermek tehlikelidir. Uzun vadeli projeler planlayamazsınız - uygulanmadılar.
 8. Sekizinci gün bir yangın sembolü var. Bu, eski ve gereksiz olan şeylerden kurtulabileceğiniz bir arınma günüdür. Düşmanlarını affet, kendini affet - eskilerin temizleyici bir alevde yanmasına izin ver. Ayrıca bu gün, herhangi bir girişimde şansa eşlik edeceğinden, inanılmaz bir macera mümkün olacak. Ne yapılamaz? Ateşi kullanırken çok dikkatli olmalısınız.
 9. Dokuzuncu gün yarasa sembolizmine sahip olmak. Bu, en olumsuzlardan biri olarak kabul edilen ay takvimine göre geçiş günüdür. Bu zamanda, karanlık düşünceler görünebilir, bilinçaltı korkuları ortaya çıkar. Bu günde, aldatılabilir, soyulabilir veya kendi amaçları için kullanılabilir. Emekli olmak ve halka açık yerlerde görünmemek en iyisidir. İlişkiyi bulun ve kavga edin - kabul edilemez.
 10. Onuncu ay günü Çeşmenin sembolizmini taşıyın. Enerji, bir fıskiye yener, sınırdaki aktivite. Bu kararlı eylemler ve eylemler günüdür. Fiziksel aktivite kolaydır, evde genel bir temizlik başlatabilirsiniz. Önceden başlatılmış davaları başarıyla tamamlamak istiyorsanız, onuncu ay gününde planlayın. Şu anda ne tavsiye edilmiyor? Pasif ve pasif ol.
 11. On birinci gün tacı sembolize et. Bu günde, fiziksel emek yapamaz ve vücudunuzu zorlayamazsınız. Cesedi temizlemeyi planladıysanız, 11. ay gününde yapmanız en iyisidir. Günün enerjisi kararsız - aşırılara gidemezsiniz, önlemi her şeyde takip etmeniz gerekiyor. Bu nedenle, pasiflik ve aşırı aktivite tavsiye edilmez. Bu zamanda maceracı karakter aktiviteleri başarısız olacak.
 12. Onikinci gün Kalbi sembolize et. Şu anda, düğün törenlerini ve aile kutlamalarını planlamak iyidir. Hiçbir şey planlamadıysanız, bu günü yalnız geçirmek ve eylemlerinizi yansıtmak daha iyidir. Sevdiklerinizle çatışamazsınız, affetmek en iyisidir. Bu, dua, merhamet, karşılıklı yardımlaşma ve sempati günüdür. Kendine acıma tahammül edemez, küstahlık yüzünden ağlayabilir ve diğer insanlara karşı acımasız olamazsınız.
 13. On üçüncü gün yüzüğü sembolize et. Bu gün, eski hakaretler ve hayal kırıklıkları aniden akla gelebilir: hayat bir daireyi tanımladı ve kendi kendine kilitlendi. Hakaretleri affetmek ve olumsuz geçmişin ruhunu temizlemek gerekir. Saunada yürüyüş, grup dinlenme, masaj odası - bu sefer için en iyisi. Kaderdeki değişimi planlayamaz ve sorumlu kararlar veremezsiniz.
 14. On dördüncü gün bir boru sembolü var. Yeni başlangıçlar ve projeler için harika bir zaman. Enerji maksimum seviyede olduğu için gün, büyük fiziksel efor için uygundur. Üzüntü ve melankoli ile şımartmanın yanı sıra bol miktarda içki içmek mümkün değildir.
 15. On beşinci gün yılanın sembolizmi var. Bu bir şeytani ay günü, aşırılıkların tehlikeli bir tezahürü. Geceleri, kabuslar öğleden sonraları hayal edebilir - özlemi kırmak için. Çok tehlikeli zaman, çünkü enerji ve ruhlar kendi yollarını arıyorlar. Kendi duygularınızı kontrol edemiyorsanız, toplu etkinliklere katılmamak daha iyidir. Bu gün, gereksiz olanı kolayca çözebilir, çok kapsamlı sonuçlara sahip olan hoş olmayan bir hikayeye sıkışıp kalabilirsiniz. Ne olabilir - açlıktan ölmek, çabuk olmak. Ne olamaz - partilere katılmak ve başı ile havuza acele.
 16. On altıncı gün güvercin sembolü var. Bu bir manevi arınma ve iç gözlem zamanıdır. Başkalarına karşı saldırgan olmanız tavsiye edilmez, önemli olaylar planlayabilirsiniz - bir düğün, yaşamda bir değişiklik. Yüksek sesle müzik dinleyemez, sıkıntı çekemez ve şiddetli şekilde olayları çözemezsiniz.
 17. On yedinci gün bir asma sembolü var. Bu günde tamamen rahatlayabilir, eğlenceli aktivitelere zaman ayırabilir veya "hiçbir şey yapmadan" yapabilirsiniz. Ciddi iş toplantıları planlayamaz, anlaşma yapamaz ve önemli belgeleri imzalayamazsınız. Ayrıca yemin ve vaatlerde bulunmanız da tavsiye edilmez - saklamayın.
 18. Onsekizinci gün bir ayna simgesi var. Bu gün tehlikeli yanılsamalar ve yanılsamalar. Bir kişi kendi korkuları ve tartışmalı durumlarının kurbanı olabilir. Günün enerjisi iç gözlemine aittir, çünkü o gün kendiniz hakkındaki gerçeği duyacaksınız. Hoş görünmeyebilir, ancak yine de sonuçlar çıkarmanız gerekiyor.
 19. On dokuzuncu gün örümceği sembolize ediyor. Bu, manevi arınma ve tövbe günüdür. Sorumlu projeler için plan yapamaz ve planı uygulayamazsınız. Yalnız kalmak daha iyi, sadece sessiz ol. Peki yardım ve su tedavileri.
 20. Yirminci gün amblemi sembolizm ayı. Şu anda bir şeyler planlayabilirsiniz, ancak projelerin uygulanmasına dahil olamazsınız - her şey tersi olur. Ay enerjisi düşüyor ve insan kesin adımlar için yeterli güce sahip değil. Öfkeli olamazsın, kavga edersin ve çatışma edemezsin - hasta olabilirsin.
 21. Yirmi birinci gün bir at sembolü var. Bu gün, yeterince cesaretin olmadığı bir şansı deneyebilir ve bir eylemde bulunabilirsiniz. Bu bir adalet ve dürüstlük, açıklık ve cesaret zamanı. Kendine çekilmek ve yalnız kalmak için tavsiye edilmez.
 22. Yirmi ikinci gün fili simgeliyor. Bu bilgi alma ve öğrenme günüdür. Bununla birlikte, günün enerjisi, dünyanın zararına bilgiyi kullanmak zorunda değildir, aksi halde bir misilleme grevi alabilirsiniz. Bu günü öz-eğitime, yeni şeyler öğrenmeye ve bilgiyi başkalarına aktarmaya adamak.
 23. Yirmi üçüncü ay günü timsahı sembolize ediyor. Günün enerjisi öfkenin tezahürünü, intikam duygularını ve suçun intikamını kışkırtır. Böyle bir devlet iyi sonuç vermeyeceğinden, bu hissin üstesinden gelinmesi gerekir. Bu gün ay evresi değişiminin birleştiği noktada, bu nedenle, olumsuz olarak kabul edilir. Tövbe etmek, hakaretten kurtulmak ve kaçınmak iyi bir uygulamadır.
 24. Yirmi dördüncü gün ayıyı sembolize ediyor. Günün enerjisi üzüntü ve umutsuzluğa kapılmak zorundadır. Depresyona girmemek için bu devletlerin üstesinden gelmek gerekiyor. Bu süreyi sağlık prosedürlerine adamak ve orta derecede egzersiz yapmak daha iyidir.
 25. Yirmi beşinci gün kaplumbağayı sembolize ediyor. Yaygara koparamaz, kuvvetli aktiviteye ve fiziksel aktiviteye giremezsiniz. Şu anda, yapılanları özetleyebilir, günü yalnızlık ve yansıma içinde geçirebilirsiniz. Yeni bir iş planlayamaz ve başlatamazsınız.
 26. Yirmi altıncı gün bir kurbağa sembolize. Bu sefer, önceki günkü gibi, aktivite ve telaşa atılmıyor. Dinlenmek, yalnız kalmak ve rahatlamak daha iyidir.
 27. Yirmi yedinci gün trident sembolü var. Şu anda, su işlemlerini planlamak, su üzerinde seyahat etmek, karmaşık durumları anlamak iyidir. Bu güne geçmiş bir sezgi ve içgörü gününü, kendini dinle.
 28. Yirmi sekizinci gün nilüfer simgeliyor. Bu, doğa ile içsel bir uyum ve birliktelik hissetme günüdür. Çatışma ve saldırganlık gösteremez, yeni şeyler planlayabilir ve aktif olamazsınız.
 29. Yirmi dokuzuncu gün Ahtapotu simgeliyor. İhanet ve sanrılarla dolu hain şeytani bir gün. Kötü düşünceler ağına girmemek için monoton çalışmalarla uğraşmak daha iyidir. Ruhların temizliği için toksinlerin vücutlarını açıp temizlemede iyi günler - dua et, meditasyon yap.
 30. Otuzuncu gün Altın kuğu sembolize eder. Bu, yapılan işi tamamlamak, borçları ödemek ve verilen sözleri yerine getirmek için iyi bir zamandır. Rahatlamak için harcayabilir ve her şeyden dinlenebilirsiniz. Yaygara yapamaz ve aktif olamazsınız.

Pin
Send
Share
Send
Send