Rüya yorumu

Arzuların yerine getirilmesi: teori ve etkili teknikler

Pin
Send
Share
Send
Send


Nasıl hareket edeceğini biliyorsanız, arzuların yerine getirilmesi kolay ve basit olabilir. En etkili teknikleri kitaplardan ve ünlü eğitmenlerden paylaşacağız.

Dilekleri yerine getirme yolları

Arzularınızı yerine getirmenin birçok yolu vardır. Hepsi insan bilinçaltının gücüne ve pozitif düşünce eğitimine dayanıyor.

En popüler ve etkili olanlar:

 1. Beyanlar günlük olarak tekrarlanması gereken olumlu beyanlardır. Seçenek psikolojik psikolojik eğitim. Sizi bilinçli zihninizin arzularınızı yerine getirmek için her türlü yolla bulması sonucu sizi olumlu duygu ve düşünceler dalgasına sürükler.
 2. Bir dilek kartı ile görselleştirme. Uygun resimleri çizer veya arar, bunları kağıt kağıdına yapıştırır ve olumlu onaylarla imzalarsınız. Yıl boyunca bütün dilekler gerçek oldu. Bir dilek kartının nasıl oluşturulacağı ve etkinleştirileceği ile ilgili detaylar, bu yazıda yazdık.
 3. Meditasyon ve enerji uygulamaları. Birçoğu var - aşağıda arzuların anında yerine getirilmesi için en etkili tekniklerden birini anlatacağız.

Kullanacağınız yöntem ne olursa olsun, günlük olarak çalışın. Olumlu düşünme alışkanlığını geliştirin ve sonra bir sihirli değnek dalgasıyla rüyalar gerçekleşecek.

Su bardağı tekniği

Bu yöntem iki varyasyonda sunulmaktadır. Jose Silva ve Vadim Zeeland'ı uygulamak için bir bardak su tekniği önerildi.

Yazarın “Transurfing Reality” yöntemine göre arzuların nasıl yerine getirileceği:

 1. Bir bardak içine temiz su dökün. Damıtılmış su veya kaynak suyu kullanmak gereklidir, su tesisatı çalışmayacaktır.
 2. Bir parça kağıda önceden yapılmış gibi bir dilek yazın. Örneğin: "N şirketindeki menajerlik pozisyonunu aldım".
 3. Camı bir kağıdın üzerine koyun. Avuç içlerine oturun ve birbirleriyle temas edin, ancak temas etmemelerini sağlayın. Gözlerini kapat
 4. Elleriniz arasında, örneğin bir ateş topu gibi, sıkı bir enerji pıhtısı hayal edin ve hissedin. Nasıl döndüğünü ve daha güçlü hale geldiğini hayal edin.
 5. İsteğinizin sözlerini yüksek sesle söyleyin ve ardından ateşli enerjiyi toptan cama "dökün". Ondan sonra su iç ve uyu.

Jose Silva'nın yolu:

 1. Elinize bir bardak temiz su alın ve iki parmakla solar pleksusun hizasında tutun - başparmak ve işaret parmağı.
 2. Arzunuza dikkat edin ve sonra gözleriniz kapalıyken, yarım bardak su için. Boğazlarını alırken tekrar et: "Sorunumu çözmek için tek yapmam gereken bu."
 3. Uyu ve sabahları kalan suyu iç.

Önemli: Zeland'ın yöntemi arzuların anında yerine getirilmesi için idealdir. Silva'nın yöntemi de sizi ilgilendiren bir sorunun cevabını almak için uygundur. Bu durumda, bir dilek tutmayın, bilmek istediğiniz şeyi formüle edin. Örneğin: "İşe gitmenin daha iyi olduğu bir yer: N veya B şirketine"

"Ateş topu" arzularının yerine getirilmesi Tekniği

Bu, sadece iki günde çok hızlı çalışan arzuların yerine getirilmesi için bir meditasyondur. Bu dönemde kolayca başarılabilecek hedefleri seçmek önemlidir.

Ne yapmalı:

 1. Keyifli müziği açın ve mümkün olduğunca rahat olmanız için uzanın. Gözlerini kapat Sol eli kalbe, sağ eli mideye takın.
 2. Nefes almaya konsantre olun: Burnunuzla derin bir nefes alın ve ağzınızla nefes verin. Tamamen rahat olduğunuzu hissedinceye ve hem olumsuz hem de pozitif olan tüm duyguları bırakana kadar 30-50 nefes ve nefes al.
 3. Solar pleksus bölgesine her iki elinizi de uygulayın. Vücudunuzun bu yerinde bir ateş topu ortaya çıktığını hayal edin.
 4. Döndüğünü hissedin ve topun ısısı tüm vücudunuza yayıldı. Nasıl arttığını hayal edin.
 5. Top çok büyüdükten sonra, arzunuzu formüle edin. Zihinsel olarak bir kağıda yazın ve demeti topun içine atın.
 6. Ateş topunun döndüğünü hayal ederek derin nefes almaya devam edin.
 7. Sonra topu serbest bırak, isteğinle uçmasına izin ver.
 8. Vücudunu hisset ve yavaşça odaya dön, gözlerini aç.

Önemli: Topun gökyüzüne nasıl uçtuğunu kolayca hayal edemezseniz, isteğinizi yerine getirmeye henüz hazır olmadığınız anlamına gelir, bunun kolayca gerçekleştirilebileceğine inanmayın. Yüksek Gücün gerekli tüm fırsatları göndereceğine inanmanız gerekir.

Ayrıca bu teknikle bir video ekleyebilir ve spikerin söylediği her şeyi tekrarlayabilirsiniz:

Kurallar ve Öneriler

Belirli kurallara uyulmaması durumunda tek bir dilek yerine getirme tekniği işe yaramayacaktır.

Önemli faktörler:

 1. Ne kadar çok enerjiniz varsa, istekleriniz o kadar hızlı yerine gelir. Bu nedenle, doldurulması önemlidir: harici ve dahili olarak. Sağlığınızı izleyin, size zevk veren ve sosyal çevrenizden "toksik" insan - enerji vampirleri dışında bırakan şeyler yapın.
 2. Evrenin mutlaka gerekli yetenekleri göndereceğine inan. Öyleyse hayalleriniz hızla ve kolayca beklenmedik şekillerde gerçekleşir.
 3. Olumlu düşünme pratiğini yapın. Olumsuz tutumlardan, duygulardan ve düşüncelerden kurtulun - arzuların gerçekleşmesini engellerler.
 4. Arzuları niyetlere çevir - hareket et. Hareketsizce oturmayın ve malların gökten düşmesini beklemeyin. Denge önemlidir: içten inanç, gerçek eylemlerle birleştiğinde - başarının anahtarı.
 5. Arzuları formüle ederken inkar etmekten kaçının. Evren bir "değil" parçasını fark etmiyor. “Hasta değilim” diye sorarsanız, Yüksek Kuvvetler sizi “hasta oluyorum” olarak duyacak.

Ve unutmayın: evren için size ne gönderileceği hiçbir fark yoktur. Daima düşündüğü kişiyi düşüncelerinde dile getirerek gönderir. Bu nedenle, olumsuzdan soyutlamak ve sorunları üzerinde durmamak önemlidir. Kararlarının sonucunu daha iyi düşünün.

Bize daha önce denediğiniz arzuları yerine getirme tekniklerini söyleyin - yorumlarda geri bildirim paylaşın. İstediğiniz sonucu aldınız mı?

Videoyu izle: Eleştirel Teori'de Teknoloji Soruşturması (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send