Rüya yorumu

2018 Rusya için Tahminler: Vanga, Nostradamus ve psişiklerin görüşleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Rusya için 2018 için farklı tahminler var: olumlu ve çok iyi değil. Bazı kâhinler ülke için aydınlık bir gelecek vaat ederken, bazıları talihsizlik, felaket ve doğal afetler konusunda uyarıyorlar. Ünlü kehanetleri inceleyelim.

Wang peygamberlik eden nedir

Kör peygamber birçok peygamberliğin arkasını bıraktı. Wang, Rusya'yı sevdi ve öngörülerinde bir kereden fazla hatırladı.

Rus devletini görüşüne göre neler bekliyor:

 1. 2018'de Rusya, Orta Doğu ülkeleriyle aktif olarak işbirliği yapacak. Çin ve Hindistan ile müttefik anlaşmaların imzalanacağı da muhtemel.
 2. İşletmeler aktif olarak gelişmeye başlayacaktır. Ülkedeki iyi ekonomik durum sayesinde, kendi işletmelerinin sahiplerine refah ve maddi refah dönemi gelecektir.
 3. İnsanlar krizi unutacak: hayat iyileşecek, refah yavaş yavaş ailelere gelecek ve yaşam standardı büyüyecek.
 4. Sadece maddi refah insanlardan gelir. Aktif bir manevi değerlerin teşviki de başlayacak, bu ahlaki ilkelerin, ahlakın canlanmasının başlangıcıdır. İnsanlar daha kibar olacaklar, şefkatli, merhametli olacaklar, birbirlerine yardım edecekler.
 5. Maneviyatın büyümesi sayesinde, ülke gelişiminin yeni bir aşamasına girecektir. Her yıl ekonomik durum sadece gelişecektir.
 6. Ama hepsi o kadar iyi değil. Ahlaki değerlerin azlığı, gelecekte Rus halkına “gelecektir”. Tam olarak ne olacak, kehanet araştırmacıları deşifre edemedi.

Wang'ın 2017'deki tahminleri parlak bir gelecek için umut veriyor. Ülkenin ekonomik krizden çıkması, insanların daha iyi yaşamaları ve daha mutlu olmaları bekleniyor.

Nostradamus Tahminleri

Nostradamus ayrıca, kehanetlerinde Rusya'nın dikkatini de mahrum etmedi. Kuatrenlerini ne kadar doğru yorumlayabildiğimizi bilmemekle birlikte, çok şey çoktan gerçekleşti, bu nedenle araştırmacıların yorumlarının gerçekliğini umut edebilir.

Büyük astrologa ne söz verdi:

 1. 2018'de iki devlet uzlaşacak: Rusya ve Ukrayna. Her iki ülkenin de dünyadaki konumunu önemli ölçüde güçlendirecek güçlü ve tahrip edilemez bir birlik içinde birleşecekler. Amerika bu gerçeğe agresif bir şekilde tepki verecek, onun için olumsuz eylemler başlayabilir.
 2. 2018-2020'de Çin ile tartışma başlayacak ve uluslararası çatışma tehdidi olgunlaşacaktır. Ancak ülkeler bir uzlaşma bulmayı başaracaklar, bu nedenle ciddi olumsuz sonuçlardan kaçınılacak.
 3. 2023 itibariyle, devlet sistemi çarpıcı bir şekilde değişecek. Değişikliklerin en güçlü şekilde neyi etkileyeceğini söylemek zordur - bu öngörü çok belirsiz ve belirsizdir.
 4. Nostradamus'un dörtlüklerinde, iktidara gelecek ve insanların zihnine sıkıca yerleşecek güçlü bir cetvelden bahsediliyor. O sadece Rusya'nın refahını getirmeyecek, aynı zamanda ülkenin manevi gelişimini etkileyebilecek, halkın görüşünü ve düşüncesini değiştirebilecek.

Genel olarak, Nostradamus'un prognozu olumludur - Rusya manevi ve ekonomik gelişiminde güçlü bir atılım yapacak, bilim adamları inanılmaz keşifler yapacaktır.

Meryem Duval'in Kehanetleri

Gözaltı, tüm gezegeni etkileyecek ekonomik krizin Rusya ve vatandaşları üzerinde en az etkiye sahip olacağından kaymasına izin verdi. Birçok ülkede harabeler hüküm sürecek ve Rusya Federasyonu'nda her şey az ya da çok kalacaktır.

2018'de devletin büyümesi tüm alanlarında başlayacaktır. Ekonomik durum iyileşecek, yaşam standardı artacak, Rusya’nın kurallarını ve yasalarını diğer ülkelere dikte edebilmesi için siyasi konumlar güçlendirilecektir.

Maneviyat ve ahlakta ilerleme kaydedilecektir. Nüfusun kültürel seviyesi sadece artacaktır. Genel olarak, insanlar daha sakin, şefkatli, kibar ve merhametli olacaklar. Halklarının tarihi ve gelenekleriyle ilgilenmeye başlayacaklar.

2018 tahminleri Rusya için nasıl ses çıkardığını tam anlamıyla ses bu videoda görebilirsiniz:

Modern psişik görüş

Rusya ve modern basiretçiler, medyumlar ve medyumlar Rusya'yı görmezden gelmedi. Görüşleri birbiriyle örtüşmüyor, onları detaylı olarak görüyoruz.

Ünlü kehanetler:

 1. "Medyumlar Savaşı" Üyesi Julia Wang, şunları söyledi: 2018 yılında ülke nüfusu ile hükümet arasında çatışmalara başlanacak. Her yerde birçok kişi memnuniyetsiz - insanlar ekonomik durumdan memnun değil, umutsuzluk yüzünden olumsuz eylemlere girecekler.
 2. Gösterinin bir başka katılımcısı olan Elena Golunova da olumlu tahminler vermiyor. Kaosun 2018’de eyalette hüküm süreceğine ve Rusya’nın dünyadaki konumunun kötüleşeceğine inanıyor.
 3. Başka bir girdap, Fatima Hadueva, meslektaşlarının görüşleriyle aynı fikirde değil. Kehanetleri cesaret verici: ekonomik krizden sonra ülkeye bir iyileşme sözü veriyor, yaşam standardının artacağına ve halkın bütün sıkıntılarının 2025 yılına kadar biteceğine inanıyor
 4. Fatima ayrıca devletin şu an karmik bir borcunun parasını ödediğine inanıyor: geçmişte kraliyet ailesini vurmak. İnsanlar bunun için her türlü talihsizliği yaşadılar, ancak zaten yeterince parasını ödediler, bu yüzden refah çok da uzak değil.
 5. Psişik Zirradin Rzayev, Rusya'nın yavaş yavaş kimsenin meydan okumaya cesaret edemediği en güçlü dünya gücü olacağına inanıyor. Bununla birlikte, 2018'de nüfusun yaşam standardıyla tatmin olmamasından dolayı iç davaların mümkün olduğu gerçeğini dışlamaz.

Çağdaşlarımızın öngörüleri ne kadar doğru, sadece zaman söyleyecektir. Sadece iyi kehanetlerin gerçekleşeceğini ümit etmek mümkündür.

Ülkeyi kim yönetecek?

Birçok kâhin, iktidara gelecek olan güçlü ve yeni bir yöneticiye atıfta bulunuyor ve bir kardinal değişim dönemi gelecek. Parlak, olağanüstü bir kişilik olacak. Yanında yeni bir felsefe, belki de tüm dünya nüfusunun zaman içinde kabul edeceği bir din getirecek.

Pin
Send
Share
Send
Send