Rüya yorumu

Refah, başarı ve iyi şanslar için nasıl bir onaylama yapılır?

Pin
Send
Share
Send
Send


Başarı ve iyi şans, refah, mutluluk ve refah için doğrulamalar var mı? Birçoğumuz başarılı olmayı, mutlu olmayı, istikrarlı bir finansal durumun olmasını ve hiçbir şeye ihtiyaç duymamayı hayal ediyoruz. Ancak az sayıda insan, sihir büyüleri gibi hayatımızı değiştirebilecek basit sözel formüller kullanarak bunların hepsine kolayca ulaşılabileceğini bilir.

Beyanlar - nedir?

Muhtemelen, herkes neden sürekli şanslı olduğunu düşündü, şartlar en uygun ve diğerleri için, ne kadar zorlarlarsa çalışsınlar, her şey ters gidiyor. Hayatınızda başarı ve başarıyı çekmek için, sadece onu arzulamak, zeki ve yetenekli olmak, işinizde iyi bir profesyonel olmak yeterli değildir.

Öncelikle, düşüncesini pozitif yapmak için bilinçaltınızı bir başarı, mutluluk ve refah dalgasına ayarlamanız gerekir. Ve bunun için ve doğrulamalar var - olumlu üzerinde güçlü bir ortam içeren ve bilinçaltımızın tamamen yeniden inşa edilmesine yardımcı olan sözlü formüller.

Evrenin bizi mutlu, sağlıklı ve başarılı kılmak için gerekli tüm kaynaklara sahip olduğu ortaya çıktı. Ancak tüm bunların yaşamınıza çekebilmesi gerekiyor. Olumlu bir zihniyetiniz yoksa ve bu yapılamaz.

Kaybeden bir kişi kendisini sürekli olarak hayatından, başarısızlığından, para eksikliğinden şikayetçi yapar. Her kelimenizi ve şikayetinizi duyan Evren, size aynı şekilde cevap vermeye devam ediyor. Ne de olsa, sözlerin ve düşüncelerin, uzaya yolladığın enerjiyi çekiyor.

Herhangi bir olumsuz durum: fobiler, kaygı, öfke, kıskançlık, hastalanma, mıknatıs gibi rahatsız edici durumlar, sorunlar ve başarısızlıklar bizi çeker. Bunun nedeni, herhangi bir olumsuzun büyük bir güç ve duygusal renklendirmeye sahip olmasıdır. Sonuç olarak, olumsuz düşüncelerden ve duygulardan kurtulmak çok zordur. Başlarında uzun süre dönüyorlar, yeni problemler ve sıkıntılar çekiyorlar.

İyi şans ve başarı dalgasına ayak uydurmak için, Evren'e yalnızca olumlu düşünce ve duygular göndermeyi öğrenmeniz, ona mutluluk için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuz için teşekkür etmek, başarılı, sağlıklı ve sevilmeniz gerekir. Olumlu zihinsel imgelerin sayısı kritik bir noktaya ulaştığında, sonunda bir başarı ve refah dalgası yaşarsınız, elverişli koşullar, iyi insanlar ve tüm tezahürlerinde şans çekmeye başlar.

Bu değişiklikler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir. Ne de olsa, bir insanın yaşamı zihinsel olarak bir kaybeden olduğunu söylerse, hiç şansını kaybetmediyse, onu düzeltmek için çok fazla pozitif enerji yatırmanız gerekir. Bu nedenle, düşüncenizi değiştirmeye ilk girişimi başarısız olursa, umutsuzluğa kapılmayın. Bu çok çaba gerektirir.

Beyanlar bilinçaltınıza başarı ve refahın yolunu gösterecek bir tür pusula olacaktır. Bu sözel formüller kısa ve uzun, bağımsız olarak icat edilmiş veya internetten alınmış, farketmez. Asıl mesele bu ifadelerin bilinçaltı zihinde başarı için bir kurulum enjekte etmesi ve düşünceleri sadece olumluya çekmesidir.

Doğrulamalar nasıl yapılır?

. Basit bir sözlü cümlenin gerçek bir sihir büyüsü olabilmesi için, oluştururken belli kurallara uymanız gerekir.

 • Beyan, sadece şimdiki zamanda ve ilk kişiden yapılabilir: "Mutlu ve başarılıyım." İfadeleri ileriki zamanda kullanmayın: "Zengin olacağım." "Ben", "Ben" de daha fazla zamir kullanmaya çalışın, çünkü başarı ve refah isteyen sizsiniz.
 • İfade mümkün olduğu kadar kısa ve açık olmalıdır. Böylece bilinçaltınıza ve evrene iletmek daha kolaydır. Bilinçaltı çok ayrıntılı cümleleri bir sözcük koleksiyonu olarak algılayacaktır. Yalnızca size anlaşılır ve erişilebilir görünen, hoş hissetmeye neden olan kelimeleri kullanın.
 • Olumlama, olumlu bir tavır ve olumlu duygular taşımalıdır, kendi zevkinize göre olmalıdır. Olumsuz bir anlamı olan kelimeler içermemelidir.
 • "Değil" parçasını kullanamazsınız. Şöyle ki: “Ağrım yok” yanlış olacaktır. Şöyle demeli: "Kendimi harika hissediyorum."
 • İfadeler mümkün olduğu kadar açık olmalıdır. İstediğiniz sonucun net bir görüntü ortaya çıkmadan önce.
 • "İstiyorum" fiilini kullanmamalısın çünkü bilinçaltı tarafından bir düzen olarak algılanmıyor. "Mutlu hissediyorum" demek değil, "mutlu olmak istiyorum" demek daha iyidir.
 • Sadece gerçekçi olarak gerçekleştirilebilecek olanı arzulayın. Bilinçaltınızdaki aklınız, "Ben bir milyoner olacağım" kurulumunu kabul etmeyecek gibi görünmüyor. En iyisi: "Her gün finansal durumum iyileşir."
 • Olumlu sonuçlara inanın ve yaşamın başarısı eşlik eden tüm insanların şanslarının başarısız olabileceğinden şüphe duymadıklarını unutmayın. Başarılı olmaları için kanıt gerektirmeyen doğal bir durumdur.

Onaylamalar nasıl uygulanır?

Onaylamaların etkili olması için, onlarla çalışmak için belirli kuralları uygulamanız gerekir:

 • Sözel formülleri olabildiğince sık tekrarlayın.
 • Sabahları ve akşamları, yataktayken telaffuz etmek en iyisidir. Gerçek şu ki, bu dönemde insanlar geçici bir bilinçlilik durumundadır ve mantıksal düşüncenin uyanıklık sırasındaki kadar aktif olmadığıdır.
 • Onaylamalar ile ne kadar süre çalışmalı? Net bir cevap olamaz, çünkü tam olarak zamanında kullanılan bir ilaç değildir. Her kişi, kendisiyle, onaylarla çalışmaya ne kadar zaman ayıracağına karar vermelidir. Bu mesleğin asıl meselesi sizin için keyifli ve etkileyiciydi. Zorla yapmayın. Havamda değilseniz, daha sonra yapmak daha iyidir
 • Bazı durumlarda, onaylamalar telaffuz edilmelidir. Örneğin, trafik sıkışıklığı veya sıkışmış kalması durumunda veya öngörülemeyen zorluklar ortaya çıkar. Böyle bir anda kesinlikle birkaç kez tekrarlamaya değer. "Her zaman şanslıyım. Kendime sadece olumlu durumları çekiyorum."
 • Sözel formülleri söylerken, birinin parlak renklerde ne istediğini kesinlikle hayal etmesi gerekir. Görüntü ne kadar parlak ve netse, gerçeklik o kadar kısa sürede somutlaşacaktır.
 • Beyanları düzenli olarak tekrarlamayı unutma. Kendinden şüphe duymaktan tamamen kurtulmak için, yıllarca hayatınızı mahveden başarıya dair şüphe ve inançsızlık birkaç gün veya hafta yeterli değildir. Gerçekten bir sonuç elde etmek istiyorsanız, daha fazla zamana ihtiyacınız olacak. İlk denemeler çok başarılı olmasa ve sonuç somut olmasa bile, onaylamalarla çalışmayı bırakmayın.
 • Hayatın her anı, her düşünce için sorumluluğunu hatırla, çünkü onlar senin geleceğini yaratırlar. Eğer acı, sıkıntı ve sıkıntı düşünceleri size gelirse, bu akışı durdurun ve olumlu yönde düşünmeye başlayın. Zihinsel olarak veya yüksek sesle dilediğiniz kadarıyla hayatınızdan şikayetçi olun - bunu yapmayın. Ne de olsa, bu şekilde başarı ve iyiliğe yol açmayan düşük ve ağır enerji sıklığını ayarlarsınız.

Yararlı bir rehber: yatakta yatarken onaylamalarla çalışmak ne kadar rahat? Sonuçta, öğrendiğimiz gibi, bu pozitif formüllerin sabah veya akşam yatmadan önce okunması en iyisidir. Aynısını komodinin dışına çıkarmayın veya bir kitap için kaçmayın.

En uygun yol, sihirli mutluluk ve başarı formüllerinizi ayrı kağıda yazdırmak ve yataktan asmamak için onları yataktan asmaktır. Bundan utanmayın, çünkü hiç kimse yatağın başında asılı olan simgelerden şaşırmayacaktır. Herkes, inandığı gibi Evrenden destek isteme hakkına sahiptir. Bu teknik size uykudan sonraki ilk dakikalarda tüm gün için güçlü bir pozitif enerji yükü alma fırsatı verecektir.

Başarı, şans, refah, mutluluk ve refah için ifadeler

Yaşamınızdaki başarı ve şansınızı, refahınızı ve refahınızı çekmek, mutlu ve sevilen hissetmek istiyorsanız, size bu kadar etkili ifadeler öneriyoruz:

 • Bugün iyi bir güne giden bütün engellerin üstesinden geleceğim;
 • Başarı vücudumdaki her hücreye nüfuz ediyor;
 • Başarıyı ve iyi şansları hak ediyorum;
 • Şimdiki ve gelecekteki başarılarım için evrene minnettarım;
 • Her başarı beni yeni bir başarıya götürür;
 • Her geçen gün hayatım daha da güzelleşiyor;
 • Dokunduğum her şey başarıya dönüşüyor;
 • Taahhütlerimin herhangi biri iyi şanslar ve başarılarla bitiyor;

Pin
Send
Share
Send
Send