Rüya yorumu

Hayalperest sinekler - rüya kitaplarının anlamı ne?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyadaki sineklerin birçok anlamı olabilir. Gerçekte, böceklere karşı tutum oldukça olumsuzdur, herkes uçan ve öfkeli satıcılardan rahatsız olur. Bazı sinekler ısırmakta iyidir. Zararsız meyve sinekleri bile yiyecekleri bulaşık larvaları enfekte eder.

Cehennemin iblislerinden biri buna denir - sineklerin veya Beelzebub'ın egemenliği. Daha eski dinlerde prototipi var - Nyakhotep uçurumdan gelen bir böcek bulutu şeklinde ortaya çıkabilir. Öte yandan, böcekler aşk tatlıları ve onların aşklarını anlıyoruz. Rüyada hangi rüyaların uçtuğunu düşünün.

Temel değerler

Bir rüyadaki birçok sineklerin ana değeri, içeriden kemiren kaygı olarak kabul edilir. Bir karar vermenin ve iç dengeye gelmenin bir yolu yok. Ayrıca kötülük ve aptal dedikodu ve dedikodu, koleksiyoner ve masalların yazarları anlamına gelir. Büyük olasılıkla, hiç kimse söylentilerin doğruluğu hakkında endişelenmeyecek, ancak sayıları felaket olabilir. İkinci değer, hoş olmayan bir olay ve sağlık sorunları olarak kabul edilir.

Belki bazı belirtileriniz olduğundan şüpheleniyorsunuz, özellikle de internette tıbbi bilgiler bulunduğunda rahatsız edicidir, uzun süre doktora gitmeye cesaret edemezsiniz ve nihayet sınava girdiğinizde zamanında tedavi ile önlenebilecek ihmal edilmiş hastalıkları göreceksiniz.

 • Bir rüyada uçar aptalca anlaşmazlıklar, kavgalar demek. İçsel endişe, huzursuzluk ve küçük hoşnutsuzluğun gelişmesine katkıda bulunduğundan itiraf kaynağınız olabileceğini itiraf etmeliyiz. Bir psikoloğa gidin, yeni başlayanlar için yoga yapın, kediotu ya da nane ile çay için. İç kargaşanın üstesinden gelebilecek ve görünüşte karmaşık, karışık ve çözülemeyen sorunları çözmenin ne kadar kolay olacağına şaşıracaksınız.
 • Etrafta dolaşan can sıkıcı insanlar, sanki balla bulaşmış gibi, genellikle hiç bal aramazlar. En çirkin sırlarla ve uygunsuz vahiylerle ilgileniyorlar. Uzlaşmacı bilgiler aldı ve güvenleri ovuldu, dedikodu yaymaya uçacaklar.
 • Sadece böcek görmekle kalmayıp aynı zamanda dokunma hissi veren dokunsal hisleri deneyimlemeyi hayal ediyorsanız - onlar size oturuyorlar, ağzınızda, gözlerinizde gezinmeye çalışın - minik eleştirmenler veya sorunlar sizi şaşırtıyor.
 • Sinekleri çıkarın, zehirleyin, yapışkan bantlar asın - boşuna sorun. Örneğin, küçük aşağılık dedikoduları yenmek, örneğin çorbaya tükürdüğün iddiayı reddetmek veya halının altına döküntü atmak, saçınızda kepek var ve ağzınızda çürük olması imkansız. Sadece steril saflıkta koyun ve bakımını yapın, sizi saçma ve pisliklerden biraz koruyacaktır. Saflık, sinekler ve dedikodular için aynı derecede faydalıdır.
 • Yiyeceklerdeki böcekler korkuyor ve iğreniyor.
 • Büyük, yağlı sinekler abartmaya meyillidir. Dedikoducuların en inanılmaz detayları şimdiden yapmış olmaları mümkündür.
 • El ilanını öldürmeye cesaretin yok - seni kötü yapan, kırılmaktan korkan kişinin toplumunu besle. Endişelenme, dikkatsizce yaşayacak. Ve kesinlikle senin için üzülmeyeceksin.
 • Rüyadaki böcekler bir nesnenin etrafında geziniyorsa, onu iyi incelemeli ve neyin yanlış olduğunu bulmalısınız. Belki de bu antika ya da koleksiyon değeri olan bir değerdir. Belki ürün kötü niyetli tarafından bağışlanmıştır. Sadece durumda, nesneyi bir dezenfektan veya sirke çözeltisiyle silin ve sakinleştirin.
 • Bir rüyadaki sinekler, çevrenizi, yaşam şeklinizi yeniden gözden geçirmenin zamanının geldiğinin habercisi olabilir. Bir şey bozulabilir, çürür. Kıskançlıkların ve manipülatörlerin çevrelenmesine izin verirseniz, kendi içsel durumunuzun huzursuz ve gergin kalmasına şaşırmamalısınız.

Yetkili yorumlar

 • Miller’in rüya kitabına göre, kızlar ve kadınlar için, aile hayatında ve baylar seçiminde ciddi sorunlar vaat eden bir rüyada uçuyor. Aslında, en aşağılık ve en kirli dedikodular etrafınızda dolanırken, onları çürütmek zordur. Ama aslına bakarsanız, erkeklerin o ciddiyetle size sadık ve ilgi duyduğunu tespit edebileceksiniz. Yeni tanıdıklara dikkat edin, çünkü bunlar arasında kolay ve hızlı erişim konusunda dedikoduya inanan erkekler olabilir. Bir rüyadaki böcekler yapışkan bantlara yapışır ve asılırlarsa, iğrenç bir şekilde pençelerini hareket ettirirlerse - skandallardan kaçınılamaz.
 • Freud'un rüya yorumu beklenmedik şekilde çocuklar gibi sinekleri ele alıyor. Görünüşe göre, yaşlı Zygmund çocukları şikayet etmedi. Rüya yorumu, başarısızlıklarınızın, kızgınlığınızın, öfkenizin, kesinlikle çocuklardan kopacağınızı, onlara daha sonra psikanaliz ofisine yönlendirecek çok çocukluk ahlaki travmalarını sağlamanızı öngörür. Psikanalizin kurucusunun ihtiyatına saygı gösterelim, daha sonraki meslektaşlarına değer veriyor.
 • Bir kadın rüya kitabı, kıskanç arkadaşlarla ve ciddi bir niyeti olmayan sinir bozucu erkek arkadaşlarıyla uçar. Hem onlar hem de diğerleri memnuniyetle kötü dedikoduları yaydılar ve kendilerini başkalarıyla iletişimden daha iyi korurlar. Bir rüyadaki böcekler sizi rahatsız etmiyorsa, ancak sempati duyuyorsa, belki bir sinek sizsiniz. Sevdiklerinizi kuşattığınız aşırı kaygılar ve çabalar, tavsiyenizi, yardımınızı ve keklerinizi reddetmeleri için onları rahatsız ediyor. Ateşini ölç ve olumlu yönde gönder.

Sonuç

Bir rüyadaki sinekleri görmek en iyi işaret değildir, çünkü reçellere akın ediyorlar ve hala veba, dedikodu, skandal yayıyorlar. Dedikodulardan ve ilgi çekici ayrıntılardan uzak durun, iştah açıcı insanlar arkadaşlarınız ve yabancılarınız hakkında her türlü ilginç şeyi söyler.

Aynı tutku ve kibar bir gülümsemeyle, senin hakkında konuşuyorlar ve ne söylendiğini kendin hakkında bilmek istemezsin. Rüyada uçuyor diyebiliriz - kırılganlığınızın bir işareti. Böyle sahte arkadaşlardan kurtulmalarına izin vermek kolay değildir ve biraz zaman alacaktır, işte işe girme zamanı.

Pin
Send
Share
Send
Send