Rüya yorumu

El taşıma hattı: temel özelliklerine genel bakış

Pin
Send
Share
Send
Send


El falığındaki avuç içi çizgisinin her özel durumda farklı bir ekranı vardır, ancak genel olarak pratikte onaylanması kolay olan oldukça öngörülebilir bir simgedir. Bu malzemenin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Hattın yandan hareket etmesi gereken ayırt edici özellikler

İkamet ettiğiniz yeri değiştirmeyi planlıyorsanız veya en azından bu konudaki planlarla sürekli olarak karşı karşıya kalıyorsanız, ancak aynı zamanda biraz kafa karışıklığı hissediyorsanız - planlarınızı onayladığınız veya inkar ettiğiniz el falığına yardım edeceksiniz. .

Aşağıdaki resme dikkat edin, hareketli çizgiye ayrıntılı olarak bakabilirsiniz. Alt bölgesinde yer alan Yaşam çizgisinin küçük bir bölümüdür. Ardından hareket eden çizgi, Yaşam çizgisinden biraz uzaklaşır ve Ay'ın tepesine doğru çabalamaya başlar.

Avucunuzun içinde geçiş çizgisinin mevcudiyetinin, bir yerde doğmuş olan bir kişinin, hayatının geri kalanını, kendi ülkesinden uzakta geçireceğini, kaderine göre, ikamet ettiği yeri değiştirmesi söylenmelidir.

Ayrıca durumun küçük bir açıklamasının yapılması da gereklidir - ikamet yerinin değiştirilmesi sadece apartman veya ev numarasının değiştirilmesi değil, aynı zamanda önemli bir uzun mesafe hareketinden oluşan koordinatlarda daha önemli bir değişiklik yapılması anlamına da gelir (bu, yurtdışına taşınan tam göç).

Çeşitli ayırt edici işaretler bir yandan hareket etmekten bahsedecektir, eğer Yüksek Güçler yurtdışında olmanızı istiyorsa, kuşkusuz ana hatlarda tezahür eder. Örneğin, bir kişinin yerini değiştirmenin sembollerinden biri, Destiny çizgisinde, yana kaydırılan boşlukların varlığı ve iş faaliyetine sahip bir ikamet yerinin değişmesi anlamına gelir.

Ayrıca, göç hatları ile hareketli çizgiler arasında belirli farklılıklar olduğu da belirtilmelidir. İlk satır daha açık ve uzundur, olay ne kadar önemliyse ve gitmeniz gereken hareket ne kadar uzak olursa, avucunuzda o kadar önemli olur.

Ayın höyüğünde yer alan seyahat çizgilerine özellikle dikkat etmek gerekir. Onlardan anlamlı yolculuklar ve hareketler, bir insanın yaşamında ne sıklıkta seyahat etmek zorunda kalacağı ve ikamet ettiği yeri değiştirmesine neden olan veya göçünü tamamlaması için motive edebilecek şeyleri öğrenebilirsiniz.

Gerçek göç çizgisine gelince, görünüşte Yaşam çizgisinden çok daha güçlüdür. Eldeki tüm karakteristik işaretlere ve ayrıca Ay Tepesi ve Yaşam çizgisinin özelliklerine, geçiş çizgisinin geldiği bölgelerde tezahürünün derecesine ve kesimlerin varlığına özellikle dikkat edin.

Genel olarak, hareketli bir çizginin bir tanımını yaparsanız, bunun kesinlikle pozitif bir çizgi olduğunu ve çoğu durumda neşeli olaylar hakkında, örneğin mutlu bir evlilik hakkında olduğunu ve genellikle avucunuzun içinde bir sevinç çizgisi olarak işaretlendiğini söylemelisiniz. Bir kişinin önemli içsel deneyimlerine ilişkin duygulardan sorumludur.

Elbette, herhangi bir yer değiştirme, kişisel gelişim, kalıcı kişilik değişiklikleri, yaşam koşullarının iyileştirilmesinden oluşur. Ancak aynı zamanda, bu çizginin aceleye başlamasına neden olan eldeki diğer semboller ve işaretler de unutulmamalıdır, çünkü durumu büyük ölçüde değiştirebilirler.

Çoğu durumda, başka bir duruma geçmekle sorumlu olan çizgi, ayın tepesinin yakınında bulunan düz bir yatay çizgidir. Yani, görünüşünde aşağıdaki şekilde bulunana benzer olacaktır.

Çok sık durumlarda, böyle bir planın taşınma çizgisi daimi ikamet yerine değişiklik gösterir ya da bir kişinin hayatı boyunca çok fazla seyahat etmeye zorlanacağını gösterir. Bu aynı zamanda denize veya dağlara yapılan yıllık geziler için de geçerlidir.

Çoğu zaman, avuç içi üzerindeki geçiş çizgisi, Yaşam çizgisinin altında bulunan ve Ay'ın tepesine doğru uzanan bir daldır. Bu çizgi başka bir şehre ya da başka bir devlete taşınıyor olanlar için tipik.

Göç etme ve yer değiştirme hatlarına ek olarak, yer değiştirmeyi önleyen birçok başka işaret vardır. Örneğin, ayın höyüğündeki bir köstebenin varlığı, yolculukta başarısızlık ve hatta tehlikeyi gösterecektir. Bu nedenle, sahip olmak, son derece dikkatli olmalısınız.

Ayın tepesindeki herhangi bir yatay çizginin varlığı deniz yolculuğunu anlatıyor. Avucunuzun içindeki benzer bir çizgi, denize uzun yolculuklar veya uzun yolculuklar hakkında konuşabilir.

Aynı durumda, avucunuzda hareketten sorumlu olan ve Mars tepesinde bulunan yatay bir çizgi gördüğünüzde, kara dolaşmaları hakkında bilgi verir. Avuç içindeki ayın tepesinden biraz daha yüksek, elin orta kısmına daha yakın bir yerde bulunuyor.

Göç hattının sonunda bir kare olduğunda, seyahat tehlikeleri hakkında bilgi verecektir.

Seyahat hattının bir çarpı ile bittiği avuç içi ile tanışın. Böyle bir işaret, yoldaki başarısızlıkları, deneyimler, huzursuzluk ve kederden bahseder.

Genel olarak, göç hattının yatay bir çizgi olduğu ya da kolun altında ve üstünde olabileceği ortaya çıkmıştır. Elinizde benzer bir çizgi görüyorsanız ve yurt dışına taşınmayı planlıyorsanız, sadece biraz çaba harcamanız gerekecektir ve kader, ikamet ettiğiniz yeri değiştirmenize yardımcı olacaktır ve yaşamınızın da en iyi yönde değişmesi muhtemeldir. .

Tüm yolculuklar avuç içi söyler mi?

El falı, bir insanın tüm hareketlerini kesinlikle bildiğinize dair% 100 garanti vermez. Burada duygular çok büyük bir rol oynamaktadır. Örneğin, bir kişi hayatı boyunca seyahat edebilir, ancak aynı zamanda avucunda da karşılık gelen hiçbir iz kalmayacak, çünkü tüm yolculuklar onu kayıtsız bıraktı, herhangi bir duyguya neden olmadı.

Örneğin, denizciler vasat bir durumdan diğerine hareketi algılıyorlar, çünkü buna alışkınlardı ve onlar için yolculuk bir rutine dönüştü. Bu durumda ya bu çizgileri ellerinde tutamayacaklar, ya da çok zayıf olacaklar.

Ve bunun tersi de mümkündür: Finansal şartların yetersizliği, ailevi koşullar nedeniyle veya sağlık yetersizliği nedeniyle kişi yurt dışına çıkamaz. Bu nedenle, yerinde kalır, ancak durum değişmiş olsaydı harika olurdu diye düşünceleri sürekli kafasında döner. Ve avuç içi bu hayal gücü oyununu yakalar.

Ve bazen böyle bir planın çizgileri huzursuzluk çizgileri olarak adlandırılır, çünkü çok sayıda benzer özelliğe sahip insanlar sürekli bir yerlerde kaçmaya çalışırlar, rutinden nefret ederler ve durumu sürekli olarak değiştirmeleri gerekir.

Kesinlikle herhangi bir seyahat hattı size çeşitli önemli hareketlerden bahsedecektir. Ancak bazen duygusal olarak, bir insanın mantar için ormanda bir av ya da bir zam algılaması olur, bu durumda aynı zamanda ele de yansıyacaktır. Ve yolculuğun önem derecesi ne kadar büyükse, gözlemleyebileceğimiz seyahat çizgisi o kadar yüksek olur.

El, seyahatin planlanan zamanını veya geçmişten gelen seyahatleri de yaklaşık olarak anlatabilir. Bu durumda, geri sayım, elin dibinden yukarı doğru gerçekleşir, ancak avuçiçi kesin tarihi söyleyemez.

Makalenin sonunda, ilginç bir tematik video izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send