Rüya yorumu

Aşk ve mutluluk için bir erkek nasıl bulunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Zamanımızda, eğilim çok fazla sayıda kız ve kızın yalnız olduğunu gösteriyor. Bazıları kıskanç entrikaları tercih ederek böyle bir duruma istifa etmiş, bazıları ise anlamaya çalışmakta aktif: "Mutlu bir ilişki için bir erkek nasıl bulunur?". İkinci kategorideyseniz, aşağıda listelenen önerilere başvurmanızı tavsiye ederim.

Adamınızı nasıl bulabilirsiniz: ipuçları

Öyleyse başlayalım. Nefret dolu yalnızlıktan çabucak kurtulmak için ne yapmanız gerekiyor?

Her şeyden önce - kendini bul

Kendinizi henüz bulamadıysanız, birini bulmak imkansızdır. "Kendini bul" terimi ile kastedilen nedir? Kişiliğinizi olduğu gibi anlamak ve kabul etmek demektir. Karakteriniz, mizaç, ilgi alanlarınız hakkında daha fazla bilgi edinin, sizin için bir hobi seçin.

Ne de olsa, ne istediğinizi bilmiyorsanız, belirli bir MCH'nin sizin için uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz? Sadece gerçekte kim olduğunuza geldiğinizde, ilkeleri ilişkide nasıl algılarsınız, onlarda hangi rolü oynamak istersiniz - durum ölü noktadan hareket eder.

Ne tür bir adama ihtiyacın olduğunu düşün.

Kimi arayacağınızı bilmiyorsanız aramak kesinlikle anlamsızdır. Katılıyor musun? Öyleyse, bu aşamadaki hedefiniz hangi MCH'nin size en uygun olduğunu, hangisinin yanında olduğunu görmek ister misiniz? Bazı kızlar vücut geliştirmeyi tercih ediyor, bazıları gelişmiş bir akıl tarafından baştan çıkarılıyor, bazıları ise pencerelerin altındaki romantik baladlar için deliriyor ...

Ayrıca ortak hedefleri ve ilgi alanlarını düşünün - çünkü bunlar bir ilişkide inanılmaz derecede önemlidir. Amaç - "Bir çift olarak nereye taşınıyoruz?" Sorusuna cevap veriyor.

Örneğin, bir erkeğin başarılı bir kariyer yapmak istediği, bir meslekte gerçekleştirileceği, “dünyayı görebileceği” ve bir kadının çabucak evlenmek istediği, çocuk sahibi olabileceği ve ev hanımı olmak istediği bir birliği hayal edin. Bir çift olarak ne kadar süre hayatta kalabilirler? Cevap açıktır.

Bu nedenle, düşünün, yaşam hedeflerinize gerçekten uyumlu bir şekilde hangi yaşam hedeflerinin uyduğunu düşünüyorsunuz? Ayrıca, istenen MCH'nin tüm karakter özelliklerini, görünüşünü (bu gerekli olmasa da, kişilik tanımının yeterli olacağı), olumlu nitelikleri, sizin için önemli olan tüm küçük şeyleri listeleyeceğiniz bir kağıda stoklayın.

Diğer insanların modası ya da fikirlerini değil, sadece kendi isteklerinizi yönlendirerek, rehber olarak alarak "yürekten" yazmalısınız. MCH'nin “karakteristiğini” derlemiş olması, gözleriniz gün boyunca mümkün olduğunca sık üzerine düşecek şekilde belirgin bir yere yerleştirilmelidir.

Lütfen arzularınızı değiştiremeyeceğinizi unutmayın! Bu konuyu dikkatlice değerlendirmek için birkaç hafta ayırmak, listeyi günlük olarak düzeltmekten daha doğrudur. Yani sadece evreni karıştırıyorsun ve istenen sonucu elde edemiyorsun.

görüntüleme

Hızlı bir şekilde hayatınızın bir parçası haline gelmek istiyorsanız - görselleştirme sanatını öğrenmeniz gerekir. Bu görselleştirme, doğru şeyleri veya insanları çekmenizi sağlar. İnsan beyninin, hayal gücünüzün gerçek olup olmadığını veya sadece sizin tarafınızdan icat edilip edilmediğini ve her iki durumda da gerçeği algıladığını ilke edinmiştir.

Bu yüzden, ikinci yarınızı aramak için uğraşırsanız - MCH'nin görüntüsünü alın ve rüyanın nasıl gerçekleştiğini hayal etmeye başlayın. Adamınızla nasıl zaman geçireceğinizi, hangi duygu ve duyguları yaşayacağınızı düşünün. Boş zamanlarınızda her gün düzenli olarak görselleştirin!

Bu süreçte sadece kişisel isteklerinizi ifade etmek, sizin için ilişkide neyin önemli olduğunu düşünmek çok önemlidir. Arkadaşlarına bakma, tanıdıklar, deneyimlerinden bir şeyler öğrenmeye çalışmayın, çünkü onlar siz değilsiniz, kendi dünya görüşünüz, hayalleriniz ve Wishlist ile benzersiz bir insansınız.

Senin gibi bir erkek bulmaya çalış

Eğer kendini geliştirmeyi uygulayan, sağlıklı bir yaşam tarzı olan ve güvenle başarıya giden akıllı, güzel, eğitimli bir genç kadınsanız, sizi uyumlu bir şekilde tamamlayabilen iyi bir MCH aramalısınız.

Sağlıklı bir ilişki, her iki ortağın da kendi iç kaynaklarında yaklaşık olarak eşit olduğu, aynı istihbaratta benzer hedefleri olduğu zamandır. Ancak o zaman birbirleriyle uyumlu bir şekilde enerji alışverişinde bulunabilirler.

Aksi bir ilişki başlatmak anlamsızdır, çünkü onlardan tam bir içsel ahlak memnuniyeti hissetmeyeceksiniz. Öyleyse, neden böyle bir sonuç önlenebiliyorsa, eşi suçlayarak, “böyle olmadığını” suçlayarak ilişkiyi bulmak için değerli zamanınızı ve enerjinizi boşa harcayın.

Sizi bir şeyle doldurabilecek, olumlu niteliklerinizi kendisiyle tamamlayacak, içinde bir sıkıntısı yaşayanların sıkıntısını dolduracak bir erkek aramaya başlamak daha iyidir. Bu tür ilişkilerde, açılacak, bir araya geleceksiniz, sizi her gün uyum ve mutlulukla dolduracaklar, ruh eşinizi bulduğunuz gerçeğinden rahatsızlık duymadan sevinç duyacaksınız.

Umarım hayallerinin erkeğini nasıl bulacağın biraz daha netleşmiştir. Makalenin konusu ile ilgili ilginç bir video izlemenizi tavsiye ederim:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send