Rüya yorumu

Feng Shui Natalia Pravdina: Negatif alanın temizliği

Pin
Send
Share
Send
Send


Natalia Pravdina, feng shui'yi öğretiyor ve evde nasıl mutlu bir şekilde yaşayacağı konusunda nasıl örgütleneceğini anlamaya yardımcı oluyor. Binayı negatif enerjiden kurtarmak için yapılması gerekenler hakkındaki tavsiyelerini paylaşacağız.

Natalia Pravdina'nın tavsiyeleri

Natalia'ya göre, Feng Shui, insanla Evren arasında bir tür iletkendir. Günlük Yüksek Kuvvetlerden yardım ve destek almak için yardımcı olur. Ancak bu bağlantının çalışması için bazı tavsiyelere uymanız gerekir.

Natalia Pravdina'ya neler tavsiye eder:

 • Evinizin yaşayan bir organizma olduğunu hayal edin. Onunla sohbet et, görmezden gelme. Eşiği geçtiğinizde merhaba deyin, gülümseyin; ruh halinizi anında değiştirirsiniz;
 • Boşluğu pozitif enerji ile doldurmadan önce, tüm negatiflerden arındırılmalıdır, aksi takdirde Feng Shui yöntemleri işe yaramaz ve çabalarınız boşuna olacaktır.

Dairenin her bir bölümünü faaliyete geçirmeden önce, feng shui yardımı ile yapılması gerekenler hakkında konuşacağız.

İlk aşama: enerji temizliği

Natalia inanıyor: darmadağın, kirli, tozlu bir alanda, hiç kimse mutlu olmayacak. Bu nedenle, önce enerjinin serbestçe dolaşmasını engelleyen her şeyin evini temizlemeniz gerekir.

Ne yapmalı:

 1. Dairenin etrafında yürüyün ve karmaşasını ölçün. Eskilerin mekanını temizlemek için öncelikle yapılması gerekenleri düşünün. Neyin düzeltilmesi gerektiğinin bir listesini yapın.
 2. Her şeyden önce, çöp kutusuna gönderin: kağıt yığınları (gazeteler, gereksiz makbuzlar, dergiler, mektuplar, kartpostallar), bağışlanan ancak işe yaramaz biblolar, asla giymeyeceğiniz eski kıyafetler, çanak çömlek.
 3. Her türlü hediyelik eşya, ikebana, hiç kullanılmamış mutfak eşyaları, eski kartpostallar ve harfler yığını, evin sakinlerinde depresyon ve memnuniyetsizlik hissine neden olmaktadır. Çöpten kurtulana kadar, derin nefes alamaz ve yaşam sorunlarını başarılı bir şekilde çözemezsin.
 4. Dolaplardan, raflardan, çekmecelerden, içinde saklanan her şeyden çıkarın. Uzun süredir kullanmadığınız şeyleri yok edin, bağışlayın, verin ya da atın. Plyushkin sendromundan kurtulun - “yağmurlu bir gün için” çöp depolama alışkanlığı kimseye mutluluk getirmeyecektir.
 5. Bir gün içinde tüm çöplerden kurtulmaya çalışmayın. Yıllarca biriktirdiklerinizi ortaya çıkarmak imkansız. Bunu yavaş yavaş yapın: bir raf, günde bir çekmece.
 6. Tahmini: dairenizin yeniden dekore edilmesine, genel veya en azından ıslak temizliğe ihtiyacı var mı? Evde kir ve toz olmamalıdır - negatif enerjiyi çekerler, uzayla doldururlar.
 7. Cam ve aynaların temizliğini izlemek özellikle önemlidir - parlak güneş enerjisini çekerler ve yansıtırlar.
 8. Elinizde nemli bir bez alın ve ulaşılması zor tüm yerlerde yürüyün. Mobilyaları uzaklaştırın, süpürgelikleri silin, evin arkasındaki tüm tozu alın ve kurtulun.
 9. Daireye temiz hava girmesini sağlamak için daireyi düzenli olarak havalandırın. Günde en az bir saat camlar açık tutulmalıdır. En azından ılık mevsimde.
 10. Zeminlerin daima temiz olduğundan ve raflarda toz olmadığından emin olun.
 11. Temizlik sırasında iyi bir ruh hali içinde olmanız çok önemlidir. O zaman pozitif enerji boşluğu doldurur. Sinirlenirseniz, sinirlenirseniz veya incinirseniz, evinizde uygun atmosfer hakim olacaktır.

Kendinizi sadece çevredeki alanı temizlemeyecek, aynı zamanda onu sevginin, bolluğun ve başarının enerjisiyle dolduracak şekilde ayarlayın.

Ev aletleri ve elektronik

İkinci aşamada tüm elektrikli ev aletleri ve ev aletleri koymak için gerekli. Sobaya bir bakın - üzerinde ne kadar yağ ve kir var? Fırını ne zamandır temizlediniz? Evdeki tüm yardımcılarınız kusursuz saflıkta tutulmalıdır.

Pravdina'nın önerileri:

 1. Temizliği şükran ve sevgi ile yapın. Tüm ev aletleri, günlük ev işlerini kolaylaştıran yardımcılarınızdır. Zihinsel olarak "teşekkür ederim" deyin.
 2. Ampullerin durumunu izleyin. Kırık hemen değiştirilmesi gerekiyor, tozlu - silin. Bazen evin enerji alanını “yenilemek” için düzgün çalışanların bile değiştirilmesi mümkündür.
 3. İşinizde veya işinizde herhangi bir sorun yaşarsanız, kendinizi bir bez, fırça, ovma tozu ile temizleyin ve dikkatlice, sevgiyle, bazı ev aletlerini temizleyin. Süreçte, durumun nasıl olumlu bir şekilde çözüldüğünü hayal edin.

Feng Shui'ye göre mekanın organizasyonu için önerilerle Natalia Pravdina'nın videosunu izleyin:

Üçüncü Aşama: kitaplardan kurtulmak

Birçok insanın evde bir kütüphanesi var. Eski kitapları saklama ve atmama alışkanlığı, evinizde negatif, durgun enerjinin birikmesi gerçeği tarafından taciz edilebilir. Tüm yaşam süreçlerini engeller.

Büyük olasılıkla, kitabı atma tavsiyesi protesto etmenize neden olur. Ancak yine de evde bırakmaya çalışın, yalnızca beğendiğiniz yayınları düzenli olarak tekrar okuyun. Eski ders kitaplarını, ilgi çekici toplanmayan işleri ve diğer atık kağıtları satmak veya dağıtmak.

Evdeki her parçanın düzenli olarak kullanılması çok önemlidir. Dikkatinizi çekmeden raflarda uzun olan kitaplar "kırgın". Sonuç olarak - negatif enerji birikimi.

Bu nedenle, birkaç ayda bir, kütüphaneyi parçalarına ayırın. Kitaplıklar açın, havalandırın, yerdeki hacimleri yeniden düzenleyin. Aynı şey nadiren kullandığınız diğer şeylerle de yapılmalıdır. Dikkat çekmeden herhangi bir nesne bırakmayın.

Alanın fiziksel temizliğinin üç aşamasını da tamamladıktan sonra, ince bir seviyede temizlemeye başlayabilirsiniz. Ve ancak o zaman içini Feng Shui kanonlarına göre donatmaya başlar.

İnce enerjilerin saflaştırılması her dolunayda gerçekleştirilir. Bunu yapmak için daireyi iyi havalandırın ve odaların arasından mum mum ile çıkın, duaları veya mantraları okuyun. Tütsü çubukları veya esansiyel yağları kullanabilirsiniz.

Videoyu izle: Как улучшить свой дом к Новому году. Рекомендации от Наталии Правдиной (Temmuz 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send