Rüya yorumu

2019 ay saç boyama takvimi

Pin
Send
Share
Send
Send


Ayın insan sağlığı üzerindeki etkisi eski zamanlarda fark edildi. Ay parladı, sıvı besiyerini etkiler, vücutta belirli değişikliklere neden olur. Ancak arkadaşım ve ben bu bilgilere dikkat etmedik, güvenilmez olduğunu düşünüyoruz. Sonra bir gün kız arkadaşım ilk ay gününde daha sonra çok pişman olduğu bir kuaför salonunu ziyaret etti.

Sadece saçların lekelenmediğini değil, bir ay sonra da rakibi yüzünden sevgilisinden ayrıldı. Şimdi her zaman ay gününü takvimde kontrol ediyoruz, böylece sorun çıkarmayacaksınız. 2019 ay saç boyama takvimi ne tavsiye eder? Bu soruyu ayrıntılı olarak düşünün. Size ayın evrelerini ve insanlar için anlamlarını da anlatacağım.

Ay evreleri

Astrologlar, her biri bir hafta süren 4 aşamayı birbirinden ayırır: dolunaydan önce iki, dolunaydan sonra iki. Ayın başından dolunay'a kadar ayın diski büyümeye başlar ve sonra yavaş yavaş azalmaya başlar. Gökyüzündeki ayın yaklaşık iki günü görünmez - bunlar yeni ayın günleri. Bundan sonra, ayın ince bir orak gökyüzünde görünür - ay gelmeye ve şişman büyümeye başlar.

Dikkat! Yeni Ay ve Dolunay, ay takviminde özel, geçişli günler olarak kabul edilir.

Yeni ay Sadece birkaç saat sürer, bu sefer tüm ayın enerji tabanını bırakır. Vücut mümkün olduğu kadar zayıf, görünümü ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır. Bu ay gününde, bu ay için bir eylem planı hazırlamak önemlidir. İlk ay gününde tasarlanan her şeyin cari ayda kesinlikle gerçekleşeceğine inanılıyor.

İpucu! Bebek ilk ay gününde kesilirse, erkekler erken kelleşir ve kızlar kırılgan ve seyrek saçlara sahip olur. Bebekleri dolunay veya ay büyümesiyle biçin.

İkinci günden itibaren ilk ay çeyreği başlar. Ayın orağı hala çok zayıf, ama her yeni güne güvenle ulaşmaya başlıyor. Dolunay'a kadar, vücut büyük miktarda hayati enerji alır, saçla yapılan herhangi bir manipülasyon başarılı olursa:

  • bukleler iyi boyanmış;
  • saç kesimi başarılı;
  • Sıkılaştırıcı ve besleyici maskeler harika sonuçlar verir.

Dolunayın üç günü - 14, 15, 16 - bir kişinin zihinsel durumu üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Bu süre zarfında, güzellik salonlarını ziyaret etmemek daha iyidir, çünkü imajı büyük ölçüde değiştirmek için cazip olabilirsiniz. Dolunayda esmer, bukleleri beyaza boyayabilir ve bu acıdan sonra pişmanlık duyuyor. Bununla birlikte, görünüşte köklü bir değişiklik kararı, dolunaydan önce yapılmışsa, o zaman şu anda gerçeğe dönüştürülmesi gerekiyordu: cesaret ancak fayda sağlayacak.

Azalan ayda, kısa bir saç kesimi yapabilir ve iplikçiklerin hızlı bir şekilde büyümesi için endişelenmeyebilirsiniz. Ayın yalnız günlerinde, özellikle saç kesimini uzun süre düzeltmek istiyorlarsa saç kesilir. Bununla birlikte, çok sık, azalan bir aydaki saç kesimi istenmez: saç kökleri büyük ölçüde zayıflar. Bu dönemde, saç köklerini güçlendirmek için prosedürler uygulamak daha faydalı olur.

Saç boyama

Saç rengini değiştirmek veya yenilemek için en iyi gün ay diskinin büyüme günleridir. Bu dönemde bukleler renklendirici maddeyi iyi emer ve yüksek kalitede boyanır. Boya uzun süre yıkanmaz ve yoğun bir gölgeye sahiptir. Buna ek olarak, vücut gücü ve enerji dolu, olumlu herhangi bir olumlu değişikliği algılar.

İpucu! Leo ve Başak takımyıldızlarında önümüzdeki ayın günleri sadece bukleleri renklendirmek için değil, aynı zamanda finansal başarıyı çekmek için de uygundur.

Düşen aydaki bukleleri boyamak zaman ve para kaybıdır. Boya çok hızlı bir şekilde yıkanır ve hava bozulur. Vücudun enerji düşüşü saçın durumunu olumsuz yönde etkileyecektir: boyadıktan sonra cansız ve donuk görünecektir. Fakat bu yine de önemli değil: saçlar güçlü bir şekilde kırılıp düşebilir ve buklelerin uçları ayrılmaya başlar.

Dikkat! Düşen ayın günlerinde imajı değiştirmek, finansal sektördeki, ilişkideki ve sağlıktaki başarısızlıkları ve sorunları etkileyebilir.

Sağlam bir aydaki sağlığınıza dikkat etmek daha iyidir ve yeni ay biter bitmez stilist ve kuaföre gitmekten çekinmeyin.

Özellikle reddedilecek olumsuz günler, diskin Yengeç ve Balık burcunun işaretlerinden geçmesi dönemleridir. Bu zamanı dinlenmek veya hoş bir boşta kalmak için ayırmak daha iyidir, ancak bir güzellik salonunu ziyaret etmek tehlikelidir. Ne olabilir? Şımarık bir ruh hali garantilidir.

Ay günlerinin karakteristikleri

On birinci ay günü kuaföre bir ziyaret için yeni yaratılmış: saç kesimi başarılı olacak, boyalı bukleler uzun süre gölgelerini koruyacak. Bu dönemde sadece bir saç kesimi vücudun gelişmesine ve hatta yaşamın uzamasına katkıda bulunur. Kısa saç kesimlerinden hoşlanmıyorsanız, astrologlar saçın sadece uçlarını kesmenizi önerir.

İpucu! Ayın 11. gününde saç kesimi ve buklelerin rengi, çekiciliği ve çekiciliği arttırır.

Ayrıca, 11. ayda saç rengi ve saç kesimi finansal başarı getirecek, meslektaşları ve akrabaları ile olan hasarlı ilişkilerin onarılmasına yardımcı olacaktır. Boyanın rengi hiç önemli değil: tadına bakmak için herhangi bir rengi seçebilirsiniz.

Ayın ikinci evresi saçla yapılan deneyler için genellikle elverişlidir: uzaydan pozitif enerji çekecektir. Buklelerdeki boya çok uzun sürüyor, iplikler hızla büyüyor ve çekici görünüyor. Bu süre saç ve cilt ile yapılan sağlıklı yaşam uygulamaları için çok uygundur. Berbere gidilecek en hayırlı gün, takımyıldız Leo olan aydır.

Lekelenmeyi sadece ağartma veya renklendirme ile değiştirmek mümkün müdür? Tabii ki yapabilirsin. Boya ve temizleyicileri olan herhangi bir çalışma fayda sağlayacaktır.

Dolunay kadınların refahı için özel bir zaman olarak kabul edilir. Duygular tam olarak ortaya çıkar; ruh gergin bir dize gibi gergin. Ay sıvıları güçlü bir akışta akar ve bir kadının tüm vücudunu benzeri görülmemiş enerjiyle doldurur. Bu dönemde saç boyaması en inanılmaz sonucu verecektir: Saç ay enerjisini emer ve uzun süre tutar.

Ay armatüründen sadece güçlü bir enerji beslemesi bukleleri kimyasalların olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Bu nedenle, dolunaydaki saçları renklendirmek, güvenlik açısından en çok istenen durumdur. Dolunayda, saçı (veya sadece buklelerin uçlarını) kesmek, kalın ve sağlıklı olmaları gelenekseldir. Kadınların gözlemlerine göre, dolunayda kesilen saç kesimleri yarılmayı bırakıyor.

Dikkat! Ay ve güneş tutulmaları günlerinde saç boyamak için tavsiye edilmez.

İlk l. d - Bu gün saçınızı boyamaya karar verirseniz, o zaman sadece doğal boyaları kullanın - kına, basma, ceviz kabuğu, çay demleme.

İkinci ld - Şu anda şampuan, deriler ve köpükler kullanmak en iyisidir. Saç boyası basma (veya diğer doğal yollarla) finansal başarıyı çekecektir.

Üçüncü l. d. - Boya kullanabilirsiniz, ancak bukleleri hafifletip rengi azaltamazsınız. Uygun ve doğal boyalar.

Dördüncü ld - Refahı ve iyi şansları çekmek için bukleleri doğal renkte veya yakınına boyamanız gerekir. Radikal görüntü değişikliği önerilmez.

Beşinci l. d. - bukleleri kolayca hafifletebilirsiniz.

Altıncı ld - Buklelerin doğal boyalarla bile boyanması imkansızdır. Saç dinlenmeli.

Yedinci ld - İmajdaki bir değişiklik cinsel başarıyı etkileyecektir. Bukle tonunu güvenle değiştirebilir ve saç kesimi yapabilirsiniz.

Sekizinci ld - kilitleri dinlendir. Saçla yapılan herhangi bir manipülasyon, itibarınızı olumsuz etkileyecektir.

Dokuzuncu l. d. - 1-2 tonun netleştirilmesi yaşamda başarı getirecektir.

Onuncu l. d. - önerilen doğal boyalar.

On birinci d. - saf altının tonları refah ve başarıyı etkileyecektir.

On iki litre. d. - doğal boyalar ve renkli şampuanlar tavsiye edilir.

Onüçüncü l. d. - saç boyama için elverişsiz bir gün.

On dördüncü l. d. - Renk tonu köpükleri ve köpükler tavsiye edilir, buklelerin rengindeki kardinal değişiklik büyük sıkıntı çekecektir.

Onbeşinci d. - Bu gün, bukleler 2-3 ton daha koyu lekeli.

Onaltıncı ld - Buklelerinizi daha koyu hale getirebilirsiniz.

On yedinci l. d. - bukleleri cesaretle hafifletin. Kırmızı tonlarında saç boyaması inanılmaz bir başarı getirecektir.

Onsekizinci l. d. - Renklerle ve farklı tonların bir kombinasyonuyla güvenle deneyler yapabilirsiniz.

Ondokuz l. d. - Doğal saç rengine olabildiğince yakın bir tonda doğal boyalar veya kimyasal bir boya kullanılmasına izin verilir.

Yirminci l. d. - saç boyaması tavsiye edilmez.

Yirmi birinci l. d. - Bukleleri hafifletebilirsin, kırmızı tonlarda renklendirmek iyi şans getirir.

Yirmi saniye ld - Doğal saç renginize yakın boyaları uygulayabilirsiniz.

Yirmi üçüncü ld - Bu gün, herhangi bir boya uygulayabilirsiniz, ancak bukleleri kendiniz boyamalısınız (yabancılar yardımı olmadan).

Yirmi dördüncü l. d. - bukleleri birkaç ton daha koyu boyamak mümkündür.

Yirmi beşinci l. d.- buklelere herhangi bir manipülasyondan bir mola verin.

Yirmi altıncı l. d. - doğal tonlarda tavsiye edilen saç boyası.

Yirmi yedinci ld - saç renginde güvenle deneyebilirsiniz.

Yirmi sekizinci ve yirmi dokuzuncu ay günü - Buklelerin boyanması tavsiye edilmez.

Ay ve burç işaretleri

Ay ışığı gökyüzünde 12 zodyak işareti ile dolaşıyor. Bu eski zamanlarda fark edildi ve özel zodyak haritaları yarattı. Ayın burçtan belirli bir şekilde geçmesi bir insanın sağlığını ve kaderini etkiler.

Oğlak, Toros, Aslan ve Başak - Bukleleriniz, oksitleyici maddelerin, bukle veya ütü kullanımının olumsuz etkilerinden sonra yapılarını hızlı bir şekilde geri kazanacaktır. Zodyakın bu işaretleri saçın iyileşmesine katkıda bulunur ve kökleri güçlendirir. Bu dönemlerde etkili iyileşme buklelerinin sırrı, şifalı maddeleri ayın herhangi bir gününden daha hızlı emme kabiliyetinde yatmaktadır.

Hangi günlerde saçları boyamak, kesmek ve kıvırmak için elverişsiz sayılır? Takımyıldızlar Balık, Kanser, Akrep ve Koç bukleler manipülasyon için en olumsuz olarak kabul edilir. Ay evlerinde parladığında, saçınıza hiç dokunmamanız daha iyi olur. Bu olumsuz günlerde rahatsız edildiğinde buklelere ne olabilir? Ipuçları ayrılmaya başlayacak, saç dökülecek, kafa derisinde kepek görünebilir. Riske girmemek daha iyi.

Terazi burcu Karşıdaki doğal tonda saçın görüntüsünde ve renginde köklü bir değişiklik için uygun değildir, Kova bunun için çok uygundur. Kova Burcu Bukleleri çok parlak ve sıradışı tonlarda boyamayı seçmelisiniz. Ateş unsuru belirtileri (Aslan, Koç, İkizler) saç boyaması için çok uygundur.

Burç işaretinden ve ay gününden bağımsız olarak, adet günlerinde saç boyamanız önerilmez. Bu süre zarfında, boya saç yapısına emilmez ve zaman ve para israf edilir.

Pin
Send
Share
Send
Send