Rüya yorumu

Hayallerin haftanın gününe göre anlamı - rüyanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği

Pin
Send
Share
Send
Send


Nasıl bir rüya görmüş olan rüyanın bugün gerçek olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bize, peygamberlik planlarının hangi günlerde hayal ettiğini ve gece görüşlerine önem vermenin ne zaman gerekli olmadığını anlamaya çalışalım.

Haftanın gününe göre rüyalar

Rüya kitaplarının çoğu yazarları, rüyalar gördüğünüz haftanın gününün çok önemli olduğuna inanır. Yayını olup olmadığına bağlıdır.

Pazar-perşembe:

 • Bu gece, rüyalar bir insanın psiko-duygusal durumunu yansıtır, düşüncelerini ve duygularını karakterize eder;
 • Gerçek hayatta hiçbir şeyden rahatsız olmazsanız, rüya aydınlık ve neşeli olacaktır;
 • Olumsuz duygular hüküm sürerse, bilinçaltı gece görüntülerinde karmaşık sahnelerin yardımıyla kendilerini onlardan kurtarmaya çalışacaktır;
 • Pazar rüyalar gerçekleşmiyor, bu yüzden çok fazla önem verilmemesi gerekiyor.

Pazartesi ve Salı:

 • Bu gündeki düşler, bir insanın yaratıcı ve entelektüel potansiyelinin bir ifadesidir, genellikle çok renkli, hareketli ve canlıdır;
 • En canlı izlenime dikkat etmeniz gerekiyor - yeteneklerinizi gerçekleştirmek için gerçek hayatta ne yapmanız gerektiğini gösterir;
 • Uyandıktan sonra, hemen yaratıcı hedefler belirlemeniz ve bunların uygulanmasına katılmanız gerekir. Tembellik ve sessizlik için bir yer değil - yaratın, çalışın ve meyve verir;
 • Rüya kötüyse, tam tersine, kuvvetli faaliyetlerden kaçınmak daha iyidir. Sevdiklerinizle zaman geçirin, sessiz ev işlerinin tadını çıkarın ve rahatlayın;
 • Eğer bir rüyada bir şey kazanır ya da bir düello kazanırsanız, gerçek hayatta iyi bir şey olacağı anlamına gelir. Yeni bir satın alma, kaderle tanışmak veya beklenmedik bir hediye.

Perşembe'ye Salı:

 • Bugünün gecesi çeşitli olaylarla dolu canlı bir rüya görüyorsanız, gerçekleşmesi pek mümkün değildir. Şu anda, bilinçaltı zihin beynini boşaltıyor ve son zamanlarda yaşanan duyguları serbest bırakıyor. Böyle bir anlam vizyon taşımaz;
 • Salı günleri rüyalar kehanet olur, ancak yalnızca tanıdık bir kişi görürseniz ve onunla bir rüyasında konuştuysanız. Gerçek hayatta, bu konuşma yakında tekrarlanabilir.

Perşembe-Cuma:

 • Hatırlanması gereken peygamberlik rüya. Gerçekleşecek, ancak yakın gelecekte değil, ancak yaşamınızda bir dönüm noktası ortaya çıktığında ve önemli bir karar vermeniz gerektiğinde;
 • Çoğu zaman rüyalar komplosunda yakın insanlardır, ilişki ile ilgilidir: arkadaşlık, aşk ya da iş;
 • Perşembe günü, sezgi keskinleşir, bu yüzden bir rüyasında bir tür kader işareti görebilirsiniz. Sorunlu bir durumda nasıl ilerleyeceğini gösterecektir;
 • Duygusal durumunuz çok önemlidir - arsa gerçekleşmemiş olsa bile, gerçek hayatta Morpheus aleminde geçen gece yolculuklarında olduğu gibi aynı duyguları deneyimleyeceksiniz;
 • Bazen perşembe rüyalar iyi şanslar vaat ediyor. Bazı rüya kitapları ertesi gün şansın her şeyde size eşlik edeceğini gösteriyor.

Cuma-Cumartesi:

 • Rüyada neler olup bittiğini izlerken neler hissettiğini hatırlamaya çalış. Gerçek hayatta aynı duyguları çok yakın bir zamanda deneyimleyeceksiniz;
 • Hayal edilen her şey gerçek olabilir. Ama hayalperestin hayatında değil, yakın ve sevgili insanlarıyla. Rüya tahmini olumsuz ise, onları yaklaşmakta olan olaylara karşı uyarmaya değer.

Cumartesi ve Pazar:

 • Olayları aynı gün gerçekleştirilecek olan peygamberlik rüya. Çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor, eğer arsa çok iyi değilse, kendini korumaya çalış;
 • Gerçek hayatta uyku performansını istemiyorsanız, onu kağıt üzerinde ayrıntılı bir şekilde tanımlamanız ve ardından sayfayı yakıp külleri suyla yıkamanız gerekir.

Hayallerin ne zaman ve neden gerçek olduğuna dair bir video izleyin:

Ayın Etkisi

Uyku gerçekleşecek ya da gelmeyecek - bu sadece haftanın gününe değil, ayın evresine de bağlı, çünkü ay enerjisi sürekli olarak bir insanın yaşamını ve durumunu etkiler.

Nasıl yorumlanır:

 1. Yeni aydaki rüyalar çok neşeli, olumlu, olumlu duygularla dolu. Hayalperestin azgın arzusunun hızlı bir şekilde yerine getirilebileceğine söz verebilirler.
 2. Düşen ayın gecesinde, insanın bir şeyden kurtulmasını vaat eden rüyalar gerçek oluyor. Örneğin, uzun bir hastalıktan kurtulabilir, kötü bir alışkanlıktan kurtulabilir veya hoş olmayan biriyle iletişim kurmayı bırakabilirsiniz.
 3. Peygamberlik rüyalar dolunayda rüya görüyor. Ve şaşırtıcı bir doğrulukla ve çok yakın bir gelecekte gerçekleşiyorlar. O yüzden Morpheus aleminde sana ne olduğunu hatırlamaya çalış.
 4. Büyüyen ayın gecesinde insanlar "boş" rüyalar görüyor, çoğunlukla olumsuz. Önem vermek zorunda değiller. Bu zamanda, bilinçaltı zihin kötü duygulardan ve deneyimlerden kurtulur, bu bir tür beynin yeniden başlatılmasıdır.
 5. 19. ay günü, erkeklerle olan geçmiş ilişkilerden kurtulma zamanıdır. Bu süre zarfında, eski bir genç adam, sevgilisi veya kocası hayal edebilir. Bu, sizi bağlayan ipliklerin yok olduğu gibi hissettirdiği ve ince bir seviyede kendini hatırlatmak istediği anlamına gelir.
 6. 27. ay günü, olumlu hayallerin zamanıdır. Seni daha iyi hissettirebilirler, ama peygamber değiller, bu yüzden onları unutabilirsin.
 7. 30. ay günü, inanılmaz bir doğrulukla gerçekleşen peygamberlik hayallerinin zamanıdır. Bu, bir tür arzuyu yerine getirebileceğiniz berrak hayallerin pratiği için ideal bir gün ve gerçek hayatta somutlaşacak.
 8. 25. ay günü "hane" hayallerinin zamanıdır. Genellikle insanlar ev işlerini nasıl yaptıklarını, çocuklarla nasıl oynadıklarını veya arkadaşlarıyla nasıl karşılaştıklarını görürler. Bu, hemen unutabileceğiniz, "boş" bir rüyadır.

Yıl boyunca bir rüyalar günlüğü tutabilir, gözlemlerinizi paylaşabilirsiniz. Günlüğün analizi, hangi günlerde peygamberî düşleri gördüğünüzü, rüya kitaplarının öngörülerinin gerçekleştiği ve hangi durumlarda rüyanın hiçbir anlamı olmadığını belirlemeye yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send