Rüya yorumu

Mumların Büyüsü: Evde nasıl iyi şanslar ve mutluluk çekmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Mumlar, çeşitli büyülü ritüellerde ve ayinlerde aktif olarak kullanıldığından, mistikizmle ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. Ancak herkes mumların büyüsünün kendi başına faydalı olabileceğini bilmiyor: Yaydıkları enerji, evinize sağlık kazandırabilir! Nasıl olduğunu bilmek ister misiniz? Sonra bu makaleyi okuyun.

Evinizde iyi şanslar ve mutluluk için mum büyüsü

Her zaman sıradan boyanmamış mumların (ideal olarak mumdan yapılmış) olması önemlidir. Onların yardımıyla odayı olumsuzdan arındırabilir, yaratıcı enerji akışlarıyla doldurabilirsiniz. Bütün ailenin toplandığı odada en az 7 günde bir yanarlar.

Ateşin gücü çok güçlüdür, hem ısınma hem de tahribat için kullanılır. İnsan sadece orman yangınlarının verdiği hasarı hatırlamak zorunda ... Ancak ocaktaki yangın, aksine, çok kullanışlıdır. Ve eylemi, ısı ve pişirme ile bitmiyor.

Eski zamanlardan beri atalarımız Slavs, ocakta yanan bir yangının sadece fiziksel ısı enerjisini vermek olmadığını biliyordu. Alev, negatif enerjiden kurtulmak için evde pozitif bir enerji merkezidir.

Bugünlerde işler çok değişti. Bugün, tüm evler normal gaz sobasıyla karşılaşamaz, açık ateşten söz etmez - örneğin, şömine şeklinde. Fakat üzülmeyin - bu sorunu kolayca ve uyumlu bir şekilde çözmek mümkündür - evde düzenli olarak mum yakmak.

Makalenin başlangıcında renksiz balmumu mumlarından bahsettik, ancak diğer çeşitlerini de alabilirsiniz. Her şey şamdan büyü kullanarak hangi zorluklarla başa çıkmak istediğinize bağlı olarak kalacaktır.

Renge göre sihirli mumlar

Farklı renk değişimlerindeki mumların etkisini düşünmeyi öneriyorum:

 • Beyaz - Enerjiyi temizlemenizi sağlar, uyku bozukluklarından faydalanır, sinir sistemini rahatlatır, stresi azaltır.
 • Yeşil - hasta bir kişinin yatak odasına koymaları önerilir. Ek olarak, yeşil mum arkadaşlığı ve karşılıklı anlayışı sembolize eder. Aile ilişkilerini geliştirmek istiyorsanız ışıklandırın. Bunu yapmak için, akrabalarınızla yemek paylaşma töreninden önce mutfak masasına koyun.
 • Kırmızı olanlar, tutkuyu simgeleyen aşk yaşam alanından sorumludur. Bu nedenle, eşinize fiziksel çekicilikte bir azalma hissederseniz, yatmadan önce yatak odanızda 2 kırmızı mum yakın.
 • Sarı - depresyon, anksiyete arttıracaktır. Her şeyi tamamlandığında, onları aile kutlamalarına veya hafta sonlarına koyun. Sarı mum, bağlılık ve eğlencenin yanı sıra zeka ve sağduyuyu da sembolize eder. Zihinsel yüklerin artması için faydalı olacaktır, seyahat ederken korur.
 • Mavi - hafızanın, zekanın geliştirilmesine katkıda bulunur. Önemli bir karar vermek zorundaysanız veya kritik bir durum ortaya çıkarsa, mavi mumları yakınız. Ne düşündüğünüzü yoğunlaştırın, her detayını düşünün, sonra mumu söndürün ve uyuyun. Durum en iyi senaryoya göre gelişme sözü veriyor!
 • Menekşe - maddi zorlukların varlığında yararı olacaktır. Yoksulluktan kurtulmak için 7 akşam mor bir mum yakıp banyoya (tuvalete veya banyoya) koymanız önerilir.

Uygun tedavi

Mum enerjisinin daha iyi açılmasını sağlamak için daha güçlü, daha güçlü, onu işlemek için bazı kurallara uymalısınız:

 1. İşe başlamadan önce, önce odayı 15–20 dakika boyunca iyice havalandırın, ardından camı örtün.
 2. Tüm elektrikli aletleri kapatın.
 3. Olumlu nezaket ve sevgi duygularına uyum sağlayın, aklınızdaki olumsuzlukları giderin.
 4. Alevin içine bakarak mumun yanında beş dakika oturmanız önerilir.
 5. Mum yandığında - artıklarını atamazsınız. Ya gömülmeli ya da akan su akıntısına atılmalıdırlar.
 6. Mum, diğer nesneler tarafından değil, yalnızca eşleşmelerle ateşe verilir.
 7. Bir mum yakmadan önce şu sözleri söyleyin:

"Ateşin Gücü

Etrafımda dolaş

Evin etrafında git

Her şey size tanıdık gelsin!

Fırınımda Ateş Ol

Temiz, koru! "

Ne birleştirilebilir

Mumlar, herhangi bir kuvvet öğesinin etkilerini artıracaktır. Eylemlerini daha da güçlendirmek isteyenlerin, üzerine biraz Perşembe tuzu konulan bir standa koymaları gerekir.

Ne birleştirilemez

Mum büyüsü kesinlikle elektrikle birleştirilmez. Bu nedenle, mumları yakmaya karar verdiğinizde, önce yapay ışığı söndürmelisiniz. Elektrikli cihazların (buzdolabı, TV vb.) Çalışmasını mümkün olduğunca karıştırın.

Mumların büyüsünü kendi iyiliğin için kullan, tüm olumsuzluklardan kurtul, kötülükten ve en iyi ve kibarlığından kendine çek!

Sonunda bu konuyla ilgili videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send