Rüya yorumu

Bir kocayı şaşırtmanın 5 yolu

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaşam ve günlük rutin aile ilişkilerinde romantizmi yavaş yavaş öldürür. Eşler birbirlerine daha az dikkat eder ve nadiren hoş sözler söylerler. Evliliği güçlendirmek ve aşk ilişkilerini sürdürmek için, hayatınıza parlak renkler getireceğinizi hoş sürprizler ve dokunaklı anlar şeklinde hatırlamanız gerekir.

5 yıllık evlilikten sonra, çiftimizdeki tutku ve romantizm azalmaya başladı, ben de geçmiş duyguların canlanması için özel bir şeyler yapmaya karar verdim. Bu yazıda size kocanızı nasıl şaşırtacağınızı ve ona karşı olan saygılı tavrınızı hatırlatacağım.

İlgi alanlarına yoğunlaşın.

Erkeğini şaşırtmak isteyen, ne yazık ki, kızlar her zaman kendi çıkarlarına uygun davranmıyorlar. Genellikle ne istediklerini seçerler, örneğin, mağazaya gitmek, eklem masajı yapmak, spa'da rahatlamak vb. Aşıklarının yüzünde mutlu bir gülümseme görmemiş olan bir kadın, çabalarını takdir etmediği için onu bile suçlayabilir.

Kocasına olumlu duygular vermek ve ona karşı tutumunu vurgulamak için neyle ilgilendiğini ve neyle ilgilendiğini bilmeniz gerekir. Buna dayanarak, örneğin hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz:

 • bir futbol maçı ya da en sevdiği grubun konseri için biletler;
 • bazı yararlı becerilere veya ilginç bir ana sınıfa hakim olma dersleri;
 • kırsal alanda açık hava rekreasyonu veya balıkçılık.

Kocanızı şaşırtmaktan hoşlanmak zor değil, sadece dikkatli olmanız ve onunla içtenlikle ilgilenmeniz gerekiyor. Bir kez daha, sevgisini vurgulamak için bazen birlikte vakit geçirmek yeterli - sevdiği bir filmi izleyin veya en sevdiği ekibin katılımıyla bir futbol maçı izleyin. Adamın karısının çıkarlarını desteklediğini ve hobilerine içtenlikle ilgi gösterdiğini bilmek hoş olacaktır.

Samimi bir sürpriz

Eğer sevgilinin özel hobileri yoksa ve bir erkeği nasıl şaşırtacağınızı bilmiyorsanız, o zaman mahrem doğanın bir sürpriz seçeneği kazan-kazan seçeneği olacaktır. Tek bir erkek, samimi bir hayatı çeşitlendirmeyi teklif etmeyi reddetmez ve sevgili kadın inisiyatif alırsa özellikle memnun olur.

Bu durumda, aşağıdaki gibi şaşırtabilirsiniz:

 1. Mumlar, şampanya ve hafif müzik eşliğinde romantik bir atmosfer yaratın.
 2. Yatakta yeni pozlar denemek için teklif.
 3. Erotik bir masaj yapın veya bir striptiz dansı yapın.
 4. Yetişkinler için seksi bir kıyafet ve oyuncaklar alın.

Tüm hazırlıklar kocanızdan gizli tutulmalıdır, çünkü Sürprizin etkisi onun duygularını güçlendirecektir.

Sebepsiz hediye

Dış ciddiyetine ve erkeklerin kısıtlanmasına rağmen, hediyelerden çok hoşlanırlar ve çocuklar gibi sevinirler. Bu nedenle, kocanızı şaşırtmak için, onun için küçük bir hediye satın alabilir ve sebepsiz yere böyle bağışta bulunabilirsiniz. Ama ne seçmeli?

Eğer bir erkek uzun süredir bir şeyi hayal etmişse ve şu anda rüyasını gerçekleştirme şansına sahipseniz, bunu yaptığınızdan emin olun. Sevdiklerinize mutluluk getirmek için özel bir fırsat, doğum günü veya Yılbaşı beklemenize gerek yok.

Koca için hoş bir hediye, hobileri, ilgi alanları ve hobileri ile ilgili bir şey olacaktır, örneğin:

 • müzik aleti;
 • eğirme;
 • bir kitap;
 • boyama için bir set;
 • araç için alet ve aksesuarlar.

Bir erkek ihtiyacı olan her şeye sahipse ve özel bir arzusu yoksa, ona sembolik bir hediye verebilirsiniz:

 • gravür ile malzeme yazmak;
 • fotoğraf kolajı;
 • sevginizi simgeleyen bir hatıra;
 • aynı tişörtler veya kazaklar.

Elbette ki herhangi bir hediye, bir erkekte pozitif duygulara neden olacak ve ona ruhun derinliklerine dokunacaktır.

İki zaman

Aile hayatındaki romantizm, özellikle çocuklar olduğunda yavaş yavaş buharlaşır. Eşler nadiren yalnızdır ve bu gerçekleştiğinde, ikisi de genellikle çok yorgundur. Kocanı şaşırtmak ve duygularını hatırlatmak için sadece iki kişilik zaman bulmaya değer. İdeal olarak, birlikte bir gezi planlayabilir ve romantik bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bir nedenden dolayı yapmak imkansızsa, o zaman evde romantik bir akşam düzenleyebilirsiniz. Lezzetli bir akşam yemeği, ilginç bir film ve keyifli bir sohbet, kocasını çok memnun edecektir.

Bir erkek ev dinlenmesinden hoşlanmıyorsa, ancak aktif eğlence ve eğitim faaliyetlerini tercih ediyorsa, aşağıdaki sürprizler onun için hazırlanabilir:

 • ana sınıfa ortak katılım;
 • heyecan verici bir geziye gezi;
 • paraşüt atlama;
 • aşırı spor öğrenmek.

Daha az ilginç değil ve aynı zamanda aktifken bir sevgili için sürpriz bir dairede bir arayış olacak. Herhangi bir hediyeyi saklayarak, konut boyunca ipuçlarını içeren notlar yerleştirmeniz gerekir. Çocuklar bile bu tür eğlencelere bağlanabilir, kesinlikle ilginç ve eğlenceli olacaklar.

Onun partisi

İşyerinde sürekli istihdam ve erkekler için ev işleri nedeniyle, uygun bir dinlenme için pratikte hiç zaman kalmadı. Sadece bir bardak bira üzerinde arkadaşlarla yapılan ve bir futbol maçı izleyen nadir karşılaşmalar, biraz rahatlamalarına ve rutinden uzak durmalarına izin verir. Kocasını memnun etmek için arkadaşlarıyla bir parti ayarlamanız önerilir. Böyle bir sürpriz için kesinlikle mutlu olacak.

Konukları evden aramak zorunda değilsiniz, çünkü barda onlar için bir masa sipariş edebilir, doğada veya ülkede mangal yapmak için arkadaşlarıyla anlaşabilirsiniz. Asıl şey, sevgili arkadaşlarıyla dinlenirken, onu çağrılar ve mesajlarla rahatsız etmenize gerek yok. Erkekler özgürlüklerine büyük değer verir ve bir şekilde kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Eşin bu tür bir hareketini takdir edeceklerdir ve neşeli bir tatili anlama ve organize etme konusunda kendisine minnettar olacaklar.

sonuçlar

 • Aile ilişkilerini güçlendirmek için sürekli birbirinizi şaşırtmanın yollarını bulmanız gerekir.
 • Erkekler, sevgili eşinden belirteçler ve hediyeler aldıkları için mutlular, bu yüzden onları daha çok şımartman gerekiyor.
 • Bir evlilik içinde yaşamak, çocuklar, akrabalar ve arkadaşlar olmadan birlikte zaman geçirmeyi unutmamalıdır.

Videoyu izle: İnsanları HEMEN İKNA ETMENİN 3 PSİKOLOJİK Yolu (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send