Rüya yorumu

Hayalperest olan bir oğlanı hayal etmek - bu ne anlama geliyor

Pin
Send
Share
Send
Send


Erkek çocuk, yaşa bağlı hormonal dönüşümlerin başlamasından önce 12 yaşından küçük bir adam. Buna göre, erkekler çok küçük kızların rüyalarında romantik duygularla ortaya çıkıyor. Çocuğun hayallerini kurduğu, hayal kitaplarından hoşlandığı şeyleri çözmeye çalışacağız.

Sempati hissetmek veya hatta aşık olmak her zaman harikadır, ancak her zaman yetişkinlerden anlayışla karşılanmasa da. İnsanlar, yaklaşık 5 yaşından itibaren karşı cinsten insanlara aşık olabilirler. Çocukların aşkı genellikle parlak ve temiz renklerle boyanır. Genellikle erkekler aşık olduklarını kabul eder. Fakat zaman değişiyor, kızların artık erkeklere aşık olmalarına izin veriliyor.

Temel değerler

Hoşlanan bir erkek hiç bir erkek değildir. Bir çocukla oynamak eğlenceli, ona bakmak hoş, yakışıklı, nazik ve alışılmadık derecede sevimli.

 • Genç kızlar, rüyasında hoşlanan bir çocuğu görmekten mutluluk duyar. Çocukça aşk, cinsel taciz, hormonal dalgalanmalar, bu basit, güçlü ve hatta duygu, ne yazık ki, yetişkinlikte erişilemez anlamına gelmez. Basit zevklerde hayalleri seven bir çocuk temel ve temel anlamdır.
 • Büyümek istemeyen ve büyüyüp olgunlaşan kızlarla arkadaş olan Peter Pena hakkındaki ünlü hikayenin altında oldukça eski kompleksler var. Bazı erkekler kaygısız çocuklukta olabildiğince oyalanmayı tercih eder. Bu rüyalarda görünebilir. Eğer sevdiğiniz bir adam aniden büyüleyici bir çocuk olursa, çoğu kimse bu tür bir rüyanın kayıtsızlık işareti olduğuna inanıyor. Sevgili bir erkeğe benzeyen bir oğlanın senin ortak oğlun olduğunu düşünüyorsun. Çoğu zaman değil. Bir rüya, bir erkeğin çocukçılığını gösterir. Bir aileye karar verirseniz, kocanızın çocuklarına bakmak için evrensel bir anne olmanız ve şefkat göstermeniz gerekir.
 • Yetişkin bir kadınsanız ve çocukken hoşlandığınız bir çocuğu hayal ediyorsanız, çocukların basit ve samimi ilişkilerine, dostluğuna, samimi şefkatine, çocukların parlak duygularına, açıklığına dönmeyi hayal ediyorsunuz. Psikoloji açısından bakıldığında, duygusal gerileme, çocukçuluk ve çocukluğa geri dönme girişimleri, şiddetli stres, depresyonun özelliğidir. Maalesef, hiç kimse yetişkin varlığını sadece böyle bir şey olmadığından sevmiyor. Yetişkin ilişkileri daha zordur, daha doludur, ek yükümlülükler ve sorumluluklar gerektirir. Çocuk ilişkilerinde yeterince sempati var. Çocukken, sevdiğin çocuğa hayranlıkla bak, ama çocuklara göre yetişkin ilişkileri kurmaya çalışma.
 • Hoşunuza giden küçük bir çocuğun zorlu ve kaprisli bir çocuğa dönüştüğü bir rüya, sıkıntılı bir ilişki içinde olduğunuzu gösterir. Bu, eşin bir çocuğun pozisyonunu almaya çalıştığı ve sizin tarafınızdan muazzam bir fedakarlık gerektirdiği bir ilişkidir, çünkü o küçük bir çocuktur ve size çok nazik davranır.
 • Tombul güzel çocuk - zenginlik ve refah için.
 • İnce çocuk - kaprisleri ve yüksek beklentileri ile kışkırtılacak bir kavga.
 • Sarışın - eğlenceyi sakinleştirmek için. Lütfen kendiniz, trambolin merkezine veya tırmanma duvarına gidin. İlginç insanlarla tanışma şansı.
 • Esmer - arkadaşlarınızla buluşmak, hoş iletişim kurmak.
 • Güzel bir çocuk sana çiçek verir - birisinin çekingen sempatisinin nesnesi oldun. Caziben birçok insanın kıskanıyorum. İş yerinde terfi ya da yetkililerden beklenmedik bir övgü bekleyin.
 • Çocukluğunuzdan bir çocukla atlı karıncaya bindiğinizi hayal ediyorsunuz - her şey yolunda, ama hayat oluk boyunca hareket ediyor. Çeşitlilikten yoksunsun. Sıra dışı bir şeyle gel. Yeni bir mutfak deneyin, Meksika veya Kore restoranına gidin, bilinmeyen bir film için sinema bileti alın, bilinmeyen bir tiyatroyu ziyaret edin.

Yetkili makamların yorumu

 • Freud'un rüya yorumu, çocukluk sevgisinin hatıralarını mevcut ilişkilerde bir zorluk ipucu olarak yorumluyor. Eğer bir rüyanın ardındaki çocuk tatlı ve çekiciyse, biraz çaba sarf ederseniz, gerçek hayatta her şey yoluna girer. Eğer bir çocuk kaba ise, savaşır, kaçar, onun peşinden koşar ve uzlaşmaya çalışırsınız, gerçek hayatta temas kurmak zor olacaktır.
 • Bir kadın rüya kitabı, bilinçdışı annelik hayalini seven bir çocuğa muamele eder. Büyük olasılıkla, belirleyici değişikliklere henüz hazır değilsiniz, ancak bu olasılığı merakla düşünün.
 • Rüya Vanga, ideal bir ilişki hayalini seven bir çocuğu yorumluyor. Çocuğun saldırganlık göstermesi, bazı şeyleri seçmesi ve bozması, kaçması konusunda dikkatli olun. Size çiçek veren, tatlı veren, oyuncak paylaşan, sizinle birlikte bir şeyler inşa eden çocuk, gelecekteki maddi refah ve refahın bir işaretidir.
 • Bir Çin rüyası kitabı her zaman uykusunda erkekleri bir nimet ve tüm aile için mutluluğun bir işareti olarak görür.

Sonuç

Hoşlanan bir oğlanı hayal etmek genellikle kadınlar için aile değerlerine odaklanan hayırlı bir işarettir. Ailenin huzuru, düzeni, refahı olacak, hayatınız sakin ve ilginç olacak, güzel yerlere seyahat edecek, doğanın tadını çıkaracaksınız.

Şanslıysanız, aileniz herkes için yeterince geniş ve konforlu olan harika bir ayrı ev inşa edecek. Ama kaprisli, öfkeli, kaprisli bir çocuğu hayal ediyorsanız - hepsi o kadar parlak değil. Hayallerin gerçekleşmesi için başka bir ortakla ilgilenmeye değer olabilir.

Videoyu izle: BURÇLARIN AŞK VE İLİŞKİ UYUMU : KOVA VE BALIK (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send