Rüya yorumu

Neden geceleri aynaya bakmıyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir ayna her evde olan bir şeydir. Ayna yüzeyleri olmadan hayatımızı hayal etmiyoruz, ancak birçok çözülmemiş sırları var ve çeşitli işaretler ve inançlar bunlarla ilişkili. Mesela, karanlıktan sonra aynaya düz bir yüzeye bakmak yasaktır. Neden geceleri aynaya bakmıyorsun? Bu soruyu bulalım.

Geceleri aynaya bakma!

Pek çok ulusun efsaneleri, özellikle de Slavlar, aynanın diğer dünyalara giriş olduğuna inanıyor. Normal şartlar altında, yaşam onlara nüfuz edemez ve bu nedenle gündüz aynaya düzgün bir şekilde düzgün bir şekilde bakmak için giremez. Ancak geceleri ayna objesi ile teması yasaklayan kurallar tamamen farklıdır.

Gece düştüğünde diğer gerçekliklere ve boyutlara açılan kapılar açılır. Şu anda ayna düz yüzeyine bakarsanız - "ayna cam" sakinlerini düşünebilirsiniz. Aynı zamanda, sadece büyük ölçüde korkmakla kalmıyorsun (her ne kadar etkileyici kadınlar için yeterli olsa da), aynı zamanda hayati enerjinizin bir bölümünü varlıklara verme riskiniz de var. Ve onlardan önce çok, çok mahkumlar.

Ayrıca, bir insanın böyle bir başka dünyaya ait varlığın dünyamıza girmesine yardım edebileceğine inanılmaktadır. Ve bunun korkunç sonuçlar doğuracağı gerçeği hakkında, muhtemelen açıklamaya gerek yoktur. Ne bitti? Sadece tahmin edebiliriz.

Ayna, gece, mum

Ezoterizm, gece ayna objelere bakmanın gerçekten çok fazla sorun gerektirdiğinin de farkındadır: hastalıklardan ciddi kazalara, hırsızlıklara hatta ölüme.

Genellikle yanan bir mum insanlar üzerinde olumlu ve koruyucu bir etkiye sahiptir: kötülük, nazar ve diğer talihsizlikler onlardan uzaklaşır.

Ancak geceleri, özellikle sözde "şeytani" saatlerde (00: 00-03: 00 arası) - aynadaki mumların yansıması çeşitli şeytani varlıkların dünyaya açılmasına yol açabilir. En azından, içerideki ünlü Noel kehanetini hatırlayın, "damat" ifadesi aynada göründüğünde hemen onu örtmelisiniz, aksi halde üzücü sonuçlar göz ardı edilmez.

Anneannem bana korkunç bir hikaye anlattı, gençliğinde kızlar ayna ve mumla servet okumak için nasıl bir araya gelmeye karar verdi. Bu tek tek yapıldı, çünkü kehanet kurallarına göre, kız odada yalnız kalmalı.

Bu yüzden şanslı olanlardan biri gerçekten çok hızlı bir şekilde yaklaşmaya başlayan gelecekteki kocasının yüzünü gördü. Korkusuyla uyuştu ve tek bir hareket yapamadı - felç oldu. Aynı zamanda esası yaklaştı, yaklaştı ve sonra kızın yüzüne kuvvetlice vurdu ve ortadan kayboldu.

Bundan sonra tahminlerin bir sevgili bayıldı. Ve arkadaşları onu bulduğunda ve onu duyularına getirdiğinde - çok uzun bir süre onun yüzünde, birinin anlatımını hatırlatan birisinin “elinin” parlak kırmızı bir noktası vardı.

Bu hikaye icat edilmedi ve aynalarla ve mumlarla yapılan gece manipülasyonlarının tüm "cazibelerini" mükemmel bir şekilde gösteriyor. Umarım bu tür eylemleri reddetmeniz için sizi motive eder, çünkü gerçekten güvensiz olabilirler! Geleceği bilmek istiyorsanız - alternatif yöntemlerde daha iyi durun: haritalar, astroloji, numeroloji, çok daha güvenlidirler.

Neden geceleri çatlak aynayı izlemiyorsun?

Kırık ayna yüzeyleri, hepsinden bile daha büyük bir tehlike ile doldurulur. Sadece geceleri değil, gündüzleri de kullanılamazlar. Bu, ayna parçalarının ışığı büyük ölçüde değiştirip onu kırarak almasından kaynaklanmaktadır. Ve eski efsanelerin söylediği gibi, kendisine bakan bir insanın ruhunu değiştirebilirler.

Geceleri kırılan ayna objesi bir insanın enerji bedenine ciddi zarar verir: Hastalığa veya başka olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Güvenlik kuralları aynalar

Onlardan yararlanmalı, kendilerini muhtemel sorunlardan korumak istiyor.

  1. Evinizdeki tüm ayna yüzeylerinin mükemmel temizliği sağlayın. Bunları sürekli nemli bir bez, toz ve lekelerle silin. Eviniz hoş olmayan bir kişi tarafından ziyaret edilirse özellikle bu tür faaliyetleri yapın. Kim bilir, belki aynaya bakıp kötülüğü diledi - bu durumda, olumsuz düşünceler gerçeğe dönüşme riski taşıyor. Ayna, bir tür depolama ve negatif enerji yayıcıdır. Bu nedenle, güvenlik önlemleri almanız gerekir ve ziyaretten sonra hoş olmayan bir kişi dairedeki tüm aynaları dikkatlice siler.
  2. Bir ayna nesnesini yanlışlıkla kırırsanız veya üzerinde çatlaklar oluşursa, hemen atmalısınız. Kırık aynalar boş zamanlarında değil çünkü boş zamanların talihsizlikleri etkilediği düşünülüyor.
  3. Eğer hastaysanız, çok yorgunsanız veya sadece kötü bir ruh haliniz varsa - sık sık aynaya bakmamalısınız. Gelecekte siz ve çevreniz üzerinde bu tür olumsuz bir etki, çünkü nesne negatif bilgiyi "hatırlayacak" ve gelecekte çoğaltacaktır.
  4. Aynaların yatağınızı yansıttığı kabul edilemez. Bunun nedeni, uyuyan bir kişinin negatif enerjiden tamamen savunmasız olmasıdır. Diğer gerçekliklerden gelen yaratıklardan etkilenebilir. Artı, ayna görüntüsü yalnızlığınızı (eğer kendiniz uyursanız) ya da ihaneti kışkırtmak için birkaç kişiyi hayata geçirme riskini artıracaktır.
  5. Bir aynanın evdeki hoş olmayan yerleri yansıtması da imkansızdır: kirli çamaşırları olan bir sepet, çöp tenekesi, tuvalet vb.
  6. Hiçbir koşulda ayna karşısında sevdiklerinizle tartışmayın.
  7. Ailenin tüm üyelerinin kendilerini tam büyüme içinde kolayca görebileceği koridorda büyük bir ayna asılması önerilir. Ve vücudun bir kısmını yukarıdan veya aşağıdan "kesen" bir ayna tamamen elverişsiz olarak kabul edilir. Nasıl bir fark yaratabileceğinizi düşünün.
  8. Ve son olarak, her şeydeki "altın ortalama" kuralına uymanızı tavsiye etmek isterim. Aynalara sıyrılmayın, her beş dakikada bir ona bakın. Olumlu bir modda olmak için ayna objelerine yaklaşın. Ve onlardan uzaklaşın - tekrar gülümseyin, kendinize iyi bir ruh hali ve başarılar dileyin!

Tematik bir video izleyerek makaleyi okumayı bitirin:

Marissa

Videoyu izle: Zafer Akıncı uyardı! Aynaya üç dakikadan fazla bakmayın (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send