Rüya yorumu

Değer kartları Lenormand kehaneti

Pin
Send
Share
Send
Send


Anna Maria Adelaide Lenormand dünyaca ünlü bir Fransız gören ve falcıydı. Yaşamı boyunca, Madam Lenormand'ın, sansasyonel tahminlerde bulunduğu kendi güvertesini yarattığına inanılıyor. Bu yazıda Lenormand haritalarının anlamını ortaya koymak istiyorum.

Önem Lenormand: Tanımlama Kartları

Süvari. 9 solucanlar

Bu kement, haber alma, önemli haber anlamına gelir. Olumlu olup olmayacakları, komşu pozisyonlar tarafından paylaşılacaktır. Bilgi, seyahat, hareket, hızlı iyileşme, sürprizler, beklenmedik karşılaşmalar ile ilişkili.

Senaryodaki Süvari aşağı açılır kartı, yakında beklenen haberleri veya paketi alacağınızı gösterir.

Yonca. 6 tef

Arkan, tahminde bulunan bir kişiye umut vermek, iyimserliğini güçlendirmek, depresyon ve umutsuzluktan kurtulmak için çağrılır. Yonca, mutluluğunuzun geri dönüşünden bahseder, iyi şanslar, tüm planlarımızın (en gerçek dışı bile olsa) gerçekleşeceği bir dönem oldu. Başkalarıyla iletişim kurmaya, yalnızlıktan uzaklaşmaya çağırır.

Yonca şans, şans, kolaylık, sürpriz ile ilişkilidir.

Gemi, en yüksek 10

Arkan, seyahat, motivasyon ve bir şeye tutkulu bir istek duyduğunu anlatır. Sektörde yeni perspektiflerin, planların, fırsatların ve şansın ortaya çıkmasını vaat ediyor. Başarılı bir gezi hariç değildir. Bir falcının hayatında, kişiliğini büyük ölçüde değiştirecek yeni bir şey ortaya çıkacaktır.

Psikolojik olarak bazen güçlü bir değişim arzusuyla ilişkilendirilir, içsel yolculuktan, derin meditasyondan bahsedebilir.

House, Kalplerin Kralı

Ev tüm ev, güvenlik, korunma, aile, istikrar ile kişiselleştirilir. Evinizi bulmaktan bahsedebilir ya da - iyi bir sonuç, bir şeyin başarılı bir şekilde tamamlanması.

Olumsuz değerlerin etkisini hafifleten çok olumlu bir göstergedir. Güvenliği anlatır.

Ağaç, 7 solucanlar

Birincil özellik: sağlık, doğal, organik. Falcılıktaki kart, sağlık, büyük iç kaynaklar, istenen her şeyi yerine getirme gücü ve yetenekleri hakkında bilgi verecektir.

Ancak etraftaki göstergelere dikkat etmeye değer: eğer ağaç "kötü" konumlarla çevrelenmişse - o zaman bir kişi refahını düşünmelidir. Belki de çok çalışmış, stres altında dinlenmeye ihtiyacı var.

Bulutlar, Kral Tref

Krizin habercisi, belaya yaklaşıyor. Falcılıkta karışık, belirsiz, bastırılmış, gizlenmiş bir şey ifade eder. Arkan Bulutları, atmosfer o kadar sıcak olduğu zaman, küçük bir olay bile (kıvılcım) fırtınayı kışkırtacak bir fırtınanın yayılma enerjisiyle doludur.

Ancak, kalbinizi kaybetmek için acele etmeyin - diğer taraftan, yağmur tüm balastları ortadan kaldırır, sizin için doğal olmayan bir şey. Evet, bulutlar anında dağılabilir.

Yılan, Leydi Tref

Yılanın temel kavramları: rekabet, kıskançlık, güvensizlik, öngörülemezlik.

Senaryoda ortaya çıktıysa, ciddi bir uyarı olarak düşünün. Çevrenizin özelliklerini düşünün: kesinlikle aldatmak ve ihanet edebilecek düşmanlar vardır. Bu nedenle, bir şey konuşurken veya konuşurken çok dikkatli olun.

Tabut, 9 adet tef

Arkan, birisine bağımlılık, ağır bir kayıp, bir hastalıktır. Ve ayrıca: değişim, dönüşüm, tamamlama.

Olumsuz bir işaret olarak kabul edildi. Birisinin hastalığını, ölümünü veya diğer önemli zorlukları anlatır. İstenmeyen, maddi kayıpların bir sembolü olarak hareket edebilir. Yaşamdaki belirli bir dönüm noktasını anlatır. Yaşamın belli bir aşamasını sonlandırdı.

Buket, Bayan Maça

Kartın ana özellikleri hediyeler, şükran, dekorasyon, sürpriz, bahar ile ilişkilidir.

Buket, mutluluğun, yaşam memnuniyetinin bir sembolüdür. Her şeyde iyi şanslar vaat ediyor. Özellikle kızlar için çok olumlu değer. Muhtemelen hoş bir hediye olan partnerden sevgi ve ilgiden bahseder. Genel olarak, size işlerin sakince, pürüzsüzce gelişeceğini, sağlığının ve ruh halinin düzeleceğini söyleyecektir.

Tükürmek, Jack tef

Tükürük hasat, sonbahar, tehlike, şok, acele, geri dönüşümsüzlük, zamanında olma ile ilişkilendirilir.

Arkan destedeki ana uyarı. Çok ciddi bir tehlike ile baş etmeye yardımcı olacak akıllı ve ihtiyatlı bir karara gerek duyulduğunu belirtir. Tükürmek olası bir kaza, yaralanma, kaza olduğunu gösterir. Ancak, tahmin eden kişi zamanında uyarıldıysa ve Kaderin mücadelesini kabul ettiğinde, talihsizlikle başa çıkmak için gerçekten.

Süpürge, Jack Tref

Ana özellikleri: çatışma, öfke, kaçınma, sürekli tekrar.

Bir süpürge kavga, uyumsuz ilişkiler, aile sıkıntıları önemser. Bazen - arkadaşça ilişkilerin, benzer düşüncelere sahip kişilerin eksikliğini, diğer insanlarla aynı fikirde olmadığını gösterir. Temizliği, fazlalığın giderilmesini, ancak çok katı bir biçimde sembolize eder.

Baykuşlar, 7 tef

Arkan sohbet, konuşma, heyecan, büyütme, taklit etme ile ilişkili.

Harita üzerinde gösterilen birkaç baykuş, çok ciddi sorunların değil, günlük zorlukların kişileşmesidir. Baykuşlar devam etmeyi tavsiye eder, pes etmeyin. Geçici sıkıntılar hayatta kalmak için gücü bulun - onlar sonsuz olmayacak.

Bebeğim, Jack zirve yapıyor

Çocukça, olgunlaşmamış, küçük, güven her şeyi kişileştirir.

Buna rağmen, Çocuk başlatılan yolu ve birçok olasılığı sembolize eden olumlu bir işaret gibi hareket eder. Zamana ayak uydurursanız, yeni fikirleri algılarsınız - harika umutlar sizi bekliyor.

Ayrıca, kement güven, uyum, falcının yetkili pozisyonu, hak ettiği saygı, bebeğin görünüşü hakkında bilgi verecektir. "Kötü" komşuların sayısı - aşırı yatkınlık hakkında konuşun, naivete.

Tilki, 9 Tref

Arkan kurnazlık, hayatta kalma, avantajların kullanımı, el becerisi, zihin ile ilişkilidir.

Çeşitli baştan çıkarmalar, cazibeler, kurnazlık, kurnazlık, aldatma, kurnazlık niyetleri, entrikalar hakkında bilgi verecek. Olası aldatmalara dikkat etmeyi öneren bir uyarı kartı yapar, tuzaklar.

Eğer Fox size düşmüşse - dikkatli olun, acı çekmemek için başkalarına niyetlerinizden bahsetmeyin.

Ayı, 10 Tref

Bir ayının temel özellikleri: kuvvet, güç, sorumluluk, cömertlik, esneklik.

Ayı yüce hedeflere asalet, cesaret, güç, hizmet sembolüdür. Pervasız kemente yakınsa, güçlü ve etkili bir kullanıcı hakkında bilgi verecektir. Ancak "kötü" konumlarla - kıskançlık, kıskançlıktan ve kişisel olarak hoşnutsuzluktan kaynaklanan kötülükleri önler.

Yıldız, 6 kurt

Değerler: uyum, zerafet, netlik, ilham.

Yıldızlar şanslı bir karttır (Tarot Yıldızının karşılık gelen kementine benzer şekilde). Onlar umut, ilham ve gelecekteki başarının sembolüdür. Ancak aynı zamanda, kement olası "yıldız" hastalığı hakkında uyarır, mütevazı olmayı tavsiye eder. Kişinin hedeflerinin gerçek yetenekleriyle eşleşmesi önemlidir.

Leylek, Kalplerin Dame

Değişkenlik, bakım, iyileştirme, geliştirme, yardımcı ile ilişkili.

Leylek mutluluğu, vatanı, konjonktürel değişiklikleri sembolize eder. Prensiplere bağlılığı, geleneklere bağlılığı anlatır. Falcı kementine yakın olmak - önemli yaşam değişikliklerinden bahsediyor. Kadınlar - bebeğin görünüşünü vaat eder. Ancak, bir dizi negatif kart varsa, daha kötüsü için değişiklikleri öngörecektir.

Köpek, 8 solucan

Yararı, samimiyeti, desteği, güvenilirliği, düşünen kişi ile ilişkili.

Köpek - arkadaşlığı, yardımı, istikrarı kişiselleştirir. Ayrıca güvenliği anlatıyor, bir falcının güvenebileceği, sadık bir arkadaşı anlatıyor.

"İyi" kartlarla çevrili - iyi şanslar işareti. Ve olumsuz çevrili - kötü arkadaşlar, güvenilmez ortaklar, olası başarısızlık hakkında söyleyecektir.

Kule, 6 tepe

Kartın ana özellikleri: organizasyon, resmi, resmi, yalıtılmış.

Arkan Tower kesin bir sonuçtan bahsedecek: bir işin sonucu, uzun vadeli çabalar ve hatta tüm yaşam. Kararlılığı, güvenilirliği, istikrarlı pozisyonu sembolize eder. Genellikle uzun ömür, mutluluk hakkında konuşun.

Ancak “kötü” kartlar yakınsa, başarısızlıkların, hastalıkların ve yoksulluğun sembolü olarak hareket edeceklerdir.

Bahçe, 8 tepe

Bahçe, tatilden bahsedecek, keyifli bir şirketin tadını çıkaracak, dinlenecek. Nazik ruhlardan oluşan bir toplumda olmak, bir reenkarnasyon yeri, düşünce dünyası, zarif duygular ve görgü dünyası.

Öte yandan, kement asılsız yanılsamaları, eksantrikliği, aşırı rahatlamayı, kendine güveni sembolize ediyor. Daha fazla gerçekçilik göstermeyi tavsiye eder.

Eğer "kötü" kementle çevrili ise - kötü bir şirketi, aşırı karışıklığı, yanlış arkadaşlık tehlikesini tanımlar.

Dağ, 8 trof

Bir çağrı ile ilişkili, gecikme, engelleme.

Dağlar hayattaki engellerdir. Onlarla, istenen sonucu elde etmesine izin vermeyen hem özel kişilikler hem de şartlar kastedilmektedir. Sorgu yapan kişi dağları nasıl aşılacağına dair bir yöntem aramalı - bu yayın tavsiyesi budur.

Çatal, bayan tef

Ana karakteristikler: karar verme ihtiyacı, seçim, belirsizlik, alternatifler.

Arkan Razvilka, önemli kararların habercisidir. Yaşam yolundaki bir çatalı sembolize edebilir. Tahmin etmek, problemine en iyi çözüm olan doğru yönü seçmelidir.

Ayrıca kart, belli bir aşamanın tamamlandığını, yeni bir şeyin eşiğinin durumunu, bilinmeyeceğini söyleyecektir.

Sıçanlar 7 trёf

Ana dernekler şunlardır: yıkım, art arda kaybolma, tasfiye, yutma.

Falcılıkta ortaya çıkan Rat kartı, hasarlı mal, kayıp, kayıp, hırsızlık hakkında bilgi verir. Kapı kilitlerinin onarılması gerekip gerekmediği konusunda evinizdeki güvenliği dikkatlice kontrol etmenizi önerir.

Pozitif kartların yanına düşmek - zararı bulma sözü verir ve negatif kartlarla - geri dönüşü olmayan zarar.

Kalp, kupa ceketi

Arkan; aşk, romantizm, duygular, değişim, memnuniyet durumu ile ilişkilidir.

Kalp, arkadaşlık, aşk, ahenkli ortaklıklar, neşe, mutluluk, duygusal rahatlık, empati hakkında bilgi veren çok uygun bir kart olarak kabul edilir. Falcı yeni duygulara ve ilişkilere sahip olabilir. Ya da karşılıklı duygular, mevcut bir ittifaktaki sevgi artacaktır.

Olumsuz haritalarla çevrili kalp, çatışmayı ve ciddi duygusal deneyimleri anlatır. Bencilliğini azaltmak için ikinci yarısına daha fazla dikkat etmeyi tavsiye eder.

Yüzük, Savaş Ası

Birleştirme, bir araya bağlama, vaat etme, taahhüt etme özelliğine sahiptir.

Zil Kartı kesinlikle kesinleşmiş veya yaklaşmakta olan bir evlilik belirtecektir. Ayrıca ciddiyet ve sorumluluk gerektiren belirli türden yükümlülüklerin verildiği ilişkilerden bahsedecektir.

Günlük veya işle ilgili meseleleri okurken: güvene dayalı, karşılıklı sevgiyle sonuçlanan bir tür anlaşma.

Kitap, 8 tefler

Tahmindeki temel değerler: gizli, bilgi, farkındalık.

Kitap, tüm anlamlarıyla bilgiyi anlatıyor. Tahminin nüfuz edeceği, anlamlı bir keşif, karmaşık bir bilmece, Varlığın gizemi. Ayrıca belirli bilgilerin kasıtlı olarak gizlendiğini gösterir. Yeni bilgilerin kavranmasını tavsiye eder. Daha fazla - bir sır sembolü, yakında ortaya çıkacak olan sırlar.

Mektup, en yüksek 7

Kartın temel özellikleri: mesaj alma, iletişim, metin.

Arkan Mektubu belli bir delil, gündem, bir anlaşma yapılması için önerisini veya feshi hakkında bilgi verecektir. Tüm "kağıt" resmi işleri hakkında anlatacağım. Pervasız kemente ne kadar yakınsa belge o kadar önemlidir. Gayri resmi mesaj hakkında konuşabiliriz (çağrı, mektup).

Adam, Kupa Ası

Kart bir erkeğin bütün erkeksi, cesur, kişiliğiyle kişileştirilir.

Eğer falcı bir kadınsa kement eşi, eşi, erkek arkadaşı veya sevgilisi hakkında bilgi verecektir. Ayrıca baba ve oğul ile ilişkili. Daha güçlü cinsiyet temsilcisini veya kadının ilgilendiği kişiyi tanımlayabilir.

Diğer durumlarda - belirli bir MCH'nin sorgulayıcısının yaşamına katılım hakkında bilgi verecektir. Arkana'nın doğru yorumu mahallede düşen kartlarla doğru orantılıdır.

Kadın, Maça Ası

Tahmindeki ana değerler: kadın kişi, kadın varlık, kişi.

Tahmin kartı yapar, genç bir kızı ya da kadını kişiselleştirir. Bir erkek tahmin ederse, kement eşini, gelinini, sevgilisini, belki de anne veya kızını tanımlar.

Arkan Kadını tarafsız bir suçlama ile ayırt edilir, belirteç konuşur (bir tahminde bulunan kişiyi tanımlar). Birinin metresini, karısını veya akrabasını tarif ederken sembolik bir anlam kazanır.

Lilyum, Maça Kralı

Kart vade, deneyim, tutku, koruma, yavaşlama ile ilişkilidir. Gençlik, bekaret ve çekiciliği kişileştirir.

Yüksek bir sosyal konumu gösteren çok uygun bir kart. Belli bir kement falcılıkta düştüğünde sakinleşebilirsiniz - etrafınızda iyi insanlar var, gelecekte neşe, mutlu ilişkiler bekliyoruz, yaşamınız uzun ve başarılı olacak.

Güneş, Ace tef

Kartın temel özellikleri: Güneşli, hayat, başarı, mutluluk.

Güneş, bireysel eylemlerin, niyetlerin, canlılığın kaynağının bir sembolüdür, evrenin yüksek kuvvetlerini kişileştirir. Senaryoda ortaya çıkan kazanım, servet, zafer, neşe, samimiyet, hakikat, tanınma, aydınlanma, iyileşme hakkında bilgi verecektir. Yaşamın her alanında başarıyı, kazanımları, kazanımları, arzuları yerine getirmeyi, başarılı dönemi, mükemmel iyiliği, iyimserliği anlatır.

Ay, 10 kurt

Arkan, iş, duygusal durum, onur ve tanınma ile kişiselleştirilir.

Şu anda olanların nedenlerini anlamak için tahmin eden kişiyi geçmişine dönmeye motive eder. Altıncı hissinin rehberin olmasına izin ver. Ay yolunda kesinlikle güneş ışığına çıkacaksınız.

Luna ayrıca kariyer gelişimi, şöhret ve onur almak istiyorsanız yeteneklerini ve deneyimini kullanmanızı önerir.

Anahtar, 10 tef

Anahtar Kart açma / kapama, koparma, ifşa etme, güven ile ilişkilendirme çağrıştırıyor.

Tahmin eden bir kişi doğru kararı bulma göreviyle karşı karşıya kalır, onun yaşam deneyimine güvenmesi önemlidir. Bir problemi çözdükten sonra, diğer tüm konularda ilerleyeceksiniz. Bu soru, diğerlerinin dayandığı "anahtar" dır.

Balık Kral tef

Ark Balık, finans, kararsızlık, takas, sıvılarla kişiselleştiriliyor.

Tüm umut ve planlarınızın gerçekleşeceğini ve beklediğinizden daha iyi olduğunu söyleyen son derece elverişli kart. Çoğu zaman yatırım yapılan güçlerin ve araçların büyük bir geri dönüşü olacak, hayalini kurduğunuz her şeyi ve daha fazlasını alacaksınız. Balık, mükemmel sağlık, artan kar, başarı vaat ediyor, ancak sadece düşüş şansını kullanıyorsanız.

Çapa, tepe 9

Kart güvenlik, istikrar, güvenilirlik, dayanıklılık ile ilişkilidir.

Güven, istikrarı sembolize eder. Sevdikleriyle çevrili sessiz bir iskele bulmaya söz veriyor. Hedefine, başarına ulaşacaksın. Dahası, Kement Çapasının değeri, komşu kementinden bağımsız olarak pozitif kalır.

Çapraz, 6 trof

Haç kaderi, kaçınılmazlığı, yükü, gerekliliği ile ilişkilidir.

Kişinin gerçekleştirdiği bir senaryoda ortaya çıkar: Ne kadar zor olursa olsun, alınması gereken bir yaşam dersi vardır. Kader sizin için daha önce yapılmış bir test hazırladı ve sadece önümüzde olabilir. Yüksek hedefler uğruna bilinçli olarak kabul edilen ıstırapları, yoksunlukları anlatır. Ağrı temizleme oluşur.

Sonuç olarak, Lenormand haritaları hakkında birbirleri ile anlam ve kombinasyon hakkındaki videoları tanıyın:

Marissa

Videoyu izle: Bir Kart Seç Aklımdaki kişi benim hakkımda ne düşünüyor? (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send