Rüya yorumu

Eldeki çizgiler - küçük çizgiler ve işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


El falı, kaderi belirlemek için avuç içinde çizgiler kullanarak eski bir mistik tahmin yöntemidir. Bir kişinin elindeki çizgiler, karakter, eğilimler, yaşam olaylarının gelişimindeki çeşitlilikler ve hatta yaşam yolunun uzunluğundan bahseder. Çizgiler, zihinsel ve yaratıcı yeteneklerin oluşumunu belirleyebilir, gelecekteki çocukların ve eşlerin sayısını öğrenebilir. El falığının tüm sembollerinin temel değerlerini düşünün.

Ana çizgiler

Yorumlama ile tanışmaya başlamak için eldeki ana ve küçük çizgileri incelemelisiniz.

Ana hatlar:

 • kader;
 • kalp;
 • akıl (kafa);
 • hayat.

İkincil çizgiler:

 • sağlık;
 • evlilik, sevgi;
 • servet;
 • teşekkür;
 • geometrik şekiller

Bundan sonra, avuç içi figürler göz önünde bulundurulur: noktalar, haçlar, kareler, yıldız işaretleri, kafesler. Sonunda, el bileğinde bilezikler yorumlanır - çevresindeki çizgiler.

Kader çizgisi

Kader çizgisinden kehanet ve yorum başlar. Parmaklardan oluşur ve el bileğine iner. Bazen kader çizgisi avuç içi merkezinde oluşabilir. Süreksiz bir kader çizgisi görüyorsanız, kişi önceliklerinde tutarsızlık ile ayırt edilir.

Konumuna bağlı olarak kader çizgisinin değerini göz önünde bulundurun:

 • orta parmaktan - bir kişi bağımsız bir karakter deposuyla ayırt edilir;
 • işaret parmağından - serveti gösterir;
 • yüzük parmağından - hayattaki başarı kendi çabalarına bağlıdır;
 • Küçük parmaktan - bir kişi bir harabe bekleyebilir.

Bu çizgi bileğe dalsa, iyi bir işaret olarak kabul edilir. Eğer çizgi uzunsa, hayat uzun olacaktır. Kader çizgisi, avuç içi kenarında oluşturulabilir, bu durumda, kişi mistik ve aşkın her şey için bir tutkuya sahiptir.

Kalp hattı

Bu sembol duygusal alanı gösterir. Bir kişinin iç çevreyi nasıl algıladığını belirlemek için kullanılabilir. Ayrıca, çizgi insan sağlığı durumunu gösterir - kalp hastalığı. Duygusallık hakkında çarpık bir özellik söyleyecektir. Net bir şekilde görünmüyorsa, kişi akut hassasiyet ile ayırt edilir.

Parmaklara yakın konum, duyguları ifade edememeyi gösterir, avuç içi merkezine yakın konum, samimi duyguları gösterir.

Kalbin çizgisi, kafa (zihin) ve yaşam çizgileriyle kesişiyorsa, bu patolojik bir kıskançlığa işaret eder: bir kişi öldürmeye bile gidebilir. Çizgi uzarsa, kıskanç bir karakter gösterir.

Açıkça tanımlanmış olan çizgi, hislerin ve niyetlerin asaletini, koyu kırmızı ve ateşli bir sevgiyi ve tutkuyu gösterir. Çizgide “dallar” yoksa, kişi doğanın kuruluğu ve kalpsizdir. Diğer ince çizgiler çizgiyi geçerse, ihanete ve sadakatsiz bir kalbe eğilim gösterir. Kalbin çift çizgisi sadık eşi gösterir.

Kafa hattı

Bu sembol entelektüel gelişimi ve düşünme yeteneğini gösterir. Çizgi, elin birinci ve ikinci parmakları arasında oluşur ve el bileğinden aşağıya iner ve avuç içinden geçer. Ne kadar uzun olursa, bir kişinin sahip olduğu zihinsel yetenekler o kadar büyük olur. Eğer özellik avucunun diğer ucuna ulaşırsa, bir kişinin içgörüsünden ve öngörme olaylarının armağanı hakkında konuşur.

Eğer çizgi çatallarsa, kişinin yaratıcı bir düşünceye sahip olduğu ve farklı fikirler üretebileceği anlamına gelir. Bu işaret, yazarları, şairleri ve sanatçıları birbirinden ayırır. Bazen yaşam ve zihin çizgileri birleşir - zihnin bağımsızlığını ve bağımsız kararlar alma yeteneğini gösterir. Eğer bu çizgiler birbirine yaklaşırsa, bu kişi dikkatli olduğu ve asla başını havuza sokmadığı anlamına gelir. Bulanık zihniyet çizgisi çekingen ve zayıf bir ruhtan bahsedecek.

Hat kesintiye uğrarsa, kişiye zayıf bir hafıza verilir. Nasıl konsantre olunacağını bilmiyor ve ortalama zekâyla bile farklı değil. Çizgi genişse, sıcak bir mizaç ve maceracı bir mizaç gösterir. Küçük çizgileri geçmek, sık sık baş ağrıları ve zayıf hafıza hakkında bilgi verecektir. Derin renksiz özellik, kırmızı renkle boyanmış - zulüm ve despotizm, narin pembe renk - yüksek zekaya sahip bir kişinin düşünceliğini ve ciddiyetini karakterize eder.

Hayat çizgi

Sağlıklı bir insanda, bu çizgi açıkça tanımlanacak, derin ve uzun olacak. Bu, doğası gereği iyi bir yapımdır. Avucunun en ucunda oluşuyorsa ve net bir anahattı varsa, bu belirleyici bir karakter gösterir; zincir bağları biçiminde görünüyorsa, kişi büyük ölçüde başkalarının görüşlerine bağlıdır.

Yaşam çizgileri ve başın birleşimi, doğal olarak dikkat çekiyor. Bağlantı kesimi çok uzunsa, kişi şüpheli ve utangaçtır. Bu iki özellik birbirine bağlı değilse, o zaman yetenekli, yetenekli bir insan budur.

Kısa, ancak net bir şekilde tanımlanmış bir çizgi ne gösterir? Bu tür çizgiler zayıf sağlık anlamına gelir, ancak kısa bir yaşam değildir. Başka bir ince çizgi bu çizgiye paralel görünüyorsa, kişinin “koruyucu meleği” olarak adlandırılır. Kesik çizgi, bir insanın yüzleşmek zorunda kalacağı yaşamdaki çarpıcı değişiklikleri gösterir.

İkincil çizgiler ve işaretler

Eldeki ikincil çizgilerin de kendi anlamları vardır. Dört ana hattın yorumlanmasından sonra dikkate alınırlar.

sağlık

Bu çizgi küçük parmaktan oluşur ve yaşam çizgisine bağlıdır. Eğer parlak ve iyi görülebiliyorsa, kişi mükemmel bir sağlık ve güçlü bir enerji kaynağına sahiptir. Bir sağlık hattının olmayışı insan hastalıkları hakkında değil, maddi değerlere bağlılıktan bahsetmektedir. Böyle bir insan maneviyatı çok az önemser, tamamen dünyevi problemlere odaklanır.

Evlilik, sevgi

Bu çizgi, avucunun kenarındaki küçük parmağın altında, kalbin çizgisinin üzerinde bir çizgi gibi görünür. Aslında, bu çizgi evlilik hakkında konuşmayabilir, ancak bir kişinin samimi etkilerini gösterir. Bu çizgi, kalp çizgisine ne kadar yakınsa, kişi o kadar erken evlenir. Küçük parmağa ne kadar yakınsa, evlilik daha sonra bir kişiyi bekler.

Evlilik hattı enine kene ile kesişmiyorsa, açık çizgileri ve parlak renkleri varsa, evlilik uzun ve başarılı olacaktır. Evlilik çizgisi iki şubeye ayrılırsa, evlilik sevgisiz olur. Eğer çizgi aşağı bakarsa - boşanmayı bekliyor, eğer sert düşerse - muhtemelen erken dul. Evlilik hattına paralel başka bir ince çizgi ise, çift birlikte yaşamaktan mutlu olacaktır.

servet

Dolayısıyla, zenginlik çizgisi yoktur, bu sembol kader çizgileri ile baş çizgisini kısa bir çizgiyle kesişen birliğe oluşturur. Sonuç, parasal denilen bir üçgendir. Açıkça ifade edilirse ve boşluk yoksa, kişiye sağlanacaktır. Üçgenin kırık figürü, olası imha gibi parayı elden çıkaramamayı gösterir.

şan

Zafer işareti nerede? Kader çizgisine paralel olarak yerleştirilir. Bu kişi, sosyal öneme sahip herhangi bir alanda ünlü ve popüler olacak. Belirli bir faaliyet türünün eğilimi, zihin, kalp ve yaşam çizgilerinin özelliklerinden belirlenebilir.

Geometrik Şekiller

Çoğunlukla elin ana hatları üzerinde çapraz, yıldız, kare ve ızgara şeklinde geometrik şekiller bulunur. Temel değere bir katkı olarak kabul edilirler.

Izgaralar, ilişkilerde karışıklığa, net olmayan koşullara ve her türlü engele işaret ediyor. Haçlar engelleri ve zorlukları temsil eder. Eğer meydanda bir çarpı işareti belirirse - kişiye olağanüstü yetenekler verilir.

Kareler koruma ve desteğin varlığından bahsediyor. Bir insanda her zaman yaşam konusunda yardımcı olan bir müşterisi olacaktır. Yıldızlar üç çizginin birleştiği yerde oluşur ve bir rehber yıldızın bir insana eşlik ettiğini söylerler. Bazen yıldız işaretleri eğlenceli olaylar gösterir.

Adalar, birbirinden ayrılan ve bağlanan çizgilerden oluşur. Bunlar olumsuz depresyon belirtileri ve histeriklere eğilimdir. Bazen adalar yalnızlık gösterebilir.

yorumlama

Hatların değerini izlemek için hangi taraftan? Önde gelen el (birlikte yazdığınız), insan eylemlerinin bir sonucu olarak meydana gelen değişiklikleri gösterir. Pasif koldaki çizgiler doğumun doğuşu anlamına gelir. Doğru bir tahmin yapmak için, çizgilerin konumunu her iki avuç içinde karşılaştırmak gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send