Rüya yorumu

Sarhoş bir baba hayal - rüya kitapları için şifre çözme özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Alkol bağımlıları her zaman başkaları tarafından kınanır, çünkü yetersiz davranışları kendileri ve başkaları için silinmez sonuçlara yol açabilir. Sarhoş bir babanın ne hayal ettiğini, kanıtlanmış rüya kitaplarında öğreniriz.

Genel yorum

Bir rüyadaki sarhoş bir baba, gerçeklik ve etrafınızdaki insanlar tarafından çarpıtılan yaşam hakkındaki görüşlerinizi kişileştirir. İçsel tutumlarınızı, dünyayı ruhsal, algılamalardaki, içsel sezgilere algılamanıza yakın olacak değerleri araştırıyorsunuz. Ebeveynler her zaman otoriter görüşlerle, doğru tutumlarla, onları yaşam boyunca yönlendiren, düşünceleri tercüme eden, arzuları yerine getiren varsayımlarla ilişkilendirilir.

Bu durumda alkol zehirlenmesi, birinin şu anda bulunduğunuz ortamın algısını, tutumunuzu dengesizleştirmeye çalışmasıdır. Bütün bunlar hayalperestin sanrıları, erken sonuçları ve yanlış sonuçları yansıtabilir. Hatalara ve nahoş sonuçlara yol açabileceğinden, gerçekliğin kötü bir işareti nedir.

Olumlu bir yorumlama, babanı iyi bir fırsat vesilesiyle bir sıçrayanda gördüğün bir rüyayı taşıyabilir. Bu, önemli bir olayın hayatınızda kısa sürede gerçekleşeceği anlamına gelir. Böyle bir vizyon, büyük bir projenin başlatılması arifesinde gelirse, işinizin başarısı ve karlılığı konusunda hiçbir şüphe yoktur. Tüm gücünüzü, sabrınızı ve azmınızı birleştiren planlarınızı, fırsatlarınızı tam olarak anlıyorsunuz.

Rahmetli babasının sarhoş olduğunu hayal ediyordu, ancak yaşamı boyunca alkollü içkiler içmedi - iç tesisatlarınız ve kurallarınız obsesif bir dış ortamın etkisi altında çökerken geçiş döneminden geçtiğinizin bir işareti. Koşullar yaşam tarzında, geleneklerde ve alışkanlıklarda değişikliklere neden olur; bu da sizi rahatsızlığa ve strese neden olur.

Gerçekte alkolizmden muzdarip, sarhoş bir ebeveyn hayal ediyordu - gerçekte, kişi basit gerçeklerden emin olmalı, güvenilir olmayan birine güvenmemeli, zor zamanlarda ihanet edebilecek kişilere güvenmemeliydi. Zayıflığına kapılmak ve bir insanı önceki hataları için affetmek, ondan çok pahalıya mal olabilecek yeni sorunları beklemek anlamına gelir.

Sarhoş baba size bir peri masalı anlatıyor - gerçekte sizin yardımınızla büyük miktarda para kazanmak isteyenlerin özgeciliğine inanmamalısınız. Yeni bir projeye katılmak için takıma götürdüklerinizin tüm sırlarını ifşa etmeyin, bu işbirliği zarar görebilir ve sermaye kazanamaz.

Sarhoş bir ebeveyn caddede çıplak yürürse - bir rüya, döküntü eylemleriniz nedeniyle büyük finansal maliyetleri önler. Muhtemelen aşırı cömertlik veya finansal olarak uygunluğunuzu gösterme arzusu şimdi size parasal esaret ve borç yükümlülüklerine mal olabilir.

Sarhoş bir babanın hayalleri başka

  • Kızıl saçlıysa - kurnaz ve sinsellikli biri tüm planlarınızı karıştırır ve başarı için umut verir;
  • Esmer - söz verdiğiniz ve kehanet ettiğiniz her şeye güvenmeyin;
  • kel - sağlık ve potens ile ilgili sorunlar olabilir;
  • kahverengi saçlı - sadık dostların çemberinde, kişisel ticari amaçlarla şöhretinizden ve başarınızdan yararlanmak isteyen kişi olacaktır.

Yazarın rüya kitapları

Gustov Miller

Sarhoş bir ebeveyn, gerçekte karakterinizin negatif özelliklerinin çok fazla tezahür edebileceğini hayal eder. Bu zararlı alışkanlıklara, kötü isteklere, güvenin kötüye kullanımına, dikkatine ve şefkatine yansıyabilir. Güvenilmez davranışlarınız, eylemlerin ahlaksızlığı diğerleri arasında saygı ve yetki kaybına yol açabilir.

Alkolün etkisi altındaki saldırgan baba çatışmalara girer - bir rüya meslektaşlarınızla veya ev halkınızla olan davalarınızı tahmin eder. Skandalın başlatıcısı büyük olasılıkla, başkasının nüfuz ve önerisinin etkisi altında olacaksınız. Pozisyonunuzu değiştirerek kararınızı değiştirmeye sizi ikna ederek kolayca kandırdığınız süre. Bu tür davranışlar başkalarıyla olan ilişkileri etkileyecektir, büyük olasılıkla artık bilgeliğinize, deneyiminize ve sezginize inanmayacaklardır. Durumu değiştirmek, genel olarak düşüncelerinin, eylemlerinin ve davranışlarının hassas kontrolüne yardımcı olacaktır.

Wang

Kız, uzun süredir görmediği, sarhoş bir babayı hayal ediyordu - bu, gerçekte genç bir bayanın, akrabalarıyla olası temaslardan kaçınmak istediği anlamına geliyor. Bu tür davranışlar, makul olmayan bir şekilde akrabalardan ayrılmaya neden olan ebeveynlere karşı içsel bir şikayeti yansıtabilir. Geçmişteki suçlamaları, kavgaları ve ileri gelenleri affedin - bu sevilenleri görmezden geleceğin tövbe etmekten kaçınmak anlamına gelir.

Babanızın düğünde nasıl sarhoş olduğunu hayal etmek - babanın seçtiğinize karşı olumsuz tutumunu işaret ediyor. Büyük olasılıkla, dar görüşlü, tembel ve umutsuz olduğu düşünüldüğünde, bu kişiyle geleceğinizi görmüyor. Bu durumdan itibaren, yaşlı adam duygusal sıkıntısını ve depresyonunu gizleyerek, çok acı çekiyor.

Sarhoş ebeveyn bir rüyada eve döndü - gerçekte, geçmiş hatalar kendilerini hissettirecek. Durumu düzeltmek için güç ve yetenek dolu olduğunuz an.

Sigmund Freud

Bir rüyadaki sarhoş bir baba, bilinçli ahlaki davranıştan uzak olduğunuzun bir işaretidir. Anlamsız yaşam tarzınız, sayısız aşk ilişkisi, gelecekteki yerleşiklik, istikrar ve istikrarın bir ipucu olmadan, amaçsız yaşam tarzınızı yansıtır. Samimi yakınlık, güzel bir insana sportmenlik dışı bir ilgi gösterdiğinde ve güçlü bir çift yaratarak yakın olma arzusunu ifade ettiğinde cinsel aktivite iyidir.

Yuri Longo

Bir kadının rüyasındaki babasının sarhoş hali, onun iç deneyimlerinde, komplekslerinde ve sevdiklerine açık olan sorunlarında çok tıkandığını gösteriyor. Rahatsız kişisel yaşam, bir aileye sahip olma isteksizliği - tüm bunlar, yavruları için parlak bir gelecek görmek isteyen ebeveynlerin olumsuz ruh halini etkiler.

Olumlu bir yorumlama, hayalperest için bir rüyasını taşır; ebeveyninin genç adamla içtiği, yüksek sesle gülerek ve konuşurken, bu, el ve kalp için değerli bir adayla toplantı yapmanın habercisi. Tanıdıklarınızdaki büyük rol umutsuzca size mutluluklar dileyen akrabalar tarafından oynanabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send