Rüya yorumu

Haftanın gününe göre bir adamı hayal ettim - hayallerin değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Adam haftanın günlerinde ne hayal ediyor? Bu sorunun cevabını almak için popüler rüya kitaplarının yorumuna geçelim.

Pazartesi

Haftanın ilk günü parlak güneş enerjisi ile doludur. Bu dönemde sezgilerin hayaller üzerinde büyük bir etkisi vardır: Öngörü yeteneğiniz "açıktır" ve gerçek durumunuzu görmenizi sağlar.

Bu nedenle, olayların bir rüyada nasıl geliştiğini unutmayın - büyük olasılıkla gerçek hayatta ortaya çıkacaklardır.

Bir erkek Pazartesi günü bir rüya kitabında rüya görürse ne anlama gelir:

 • Seni hayal eden genç adam aşık ya da sürekli seni düşünüyor. Buluşmak istiyor, romantik bir tarihe davet edilmesini bekle
 • Rüyada bir erkek arkadaşla ilişkiniz yoksa, o zaman ona bakmalısınız. Arkadaşın olabilir, sevgi ve mutluluk verebilir.

Salı

Salı günü hayal edilen rüyalar, genellikle kötü bir şeyi ön plana çıkarır. Tehlike, aldatma veya ihanet uyarısı olabilir.

Rüya kitabı ne diyor:

 • Bir erkekle ilişkiniz varsa, onun hatası nedeniyle kavgalar başlayabilir. İhaneti veya sevdiğin yalanları öğreneceksin
 • Eğer henüz birlikte değilseniz, o zaman uyanık olmalısınız: bu genç adam size karşı ciddi değil. Seni kendi bencil amaçları için kullanabilir, bu yüzden uyanık ol
 • Bir erkekle birlikte kabus görüyorsanız, gerçek hayatta dikkatini kızdıran ve olumlu duygular uyandırmayan saplantılı bir hayranın peşinden koşacağınızı söyleyebiliriz.

Salı günkü rüyalar aynı zamanda bir partnerle olan yakınlıktan, memnuniyetsizliğinden veya sahtekârlığından bahsedebilir.

Çarşamba

Adam Çarşamba günü hayal ettiyse, çok fazla önem verme. Böyle bir rüya "boş", yani sadece unutabilirsiniz.

Bunun istisnası, öğleden sonra bir erkekle ilgili bir rüya gördüğünüzde, bu hayırlı bir işaret. Böyle bir rüya, uzun ve mutlu bir ilişkiye yol açabilecek genç bir adamla kolay ve keyifli bir tanışma sözü verir.

Perşembe

Rüya kitapları ne diyor:

 • Perşembe günü düşler çoğu zaman geleceği yansıtmaz, ancak geçmişle ilgili bir şeyler anlatır. Bu, rüyada bir çıkış yolu bulan manevi deneyimlerinizin sonucudur. Grafiği analiz ettikten sonra, geçmişte ne gibi hatalar yaptığını anlayabilirsiniz.
 • Çok yorgun uyuya kalırsanız, rüya boş olacak ve anlamdan mahrum, değerini deşifre etmeye çalışmak buna değmez.
 • Genç bir adamın yüzünü tüm ayrıntılarıyla görmeyi başardıysanız, gerçek hayattaki ilişkinizde bir kriz dönemi olacağı anlamına gelir. Üstesinden gelinmesi zor olan birçok koşul ortaya çıkmaktadır.

Bazı kaynaklar, problemli bir durumda gerçek hayatta rüya gören birinden yardım alabileceğinizi ve destek alabileceğinizi gösterir. Ancak sadece arkadaşça bir şekilde, bunun romantik bir nedeni yoktur.

Cuma

Cuma, peygamberlik hayallerin zamanıdır. Bu nedenle, hayal edilen her şeyi en küçük ayrıntılara kadar hatırlamak istenir. Hayalin kurgusunun gerçek hayatta somutlaştırılması çok muhtemeldir.

Rüya kitaplarının bazı öngörüleri:

 • Bir erkeğin görüntüsü çok parlak, açıksa, en küçük ayrıntıda hatırlayabilirsiniz, bu gerçek hayatta bu kişinin sizin için güçlü duyguları olduğu anlamına gelir.
 • Eğer bir rüyada birlikte vakit geçirirseniz: öpüş, sarıl, yürü veya seviş, aynı şey gerçek hayatta olacak.

Cumartesi

Cumartesi günü, Satürn rüyalar üzerinde büyük bir etkisidir - inanılmaz güçlü bir negatif enerjiye sahip bir gezegen. Bu nedenle çok olumsuz, tuhaf, hatta korkutucu bir şey hayal edebilirsiniz.

Ancak üzülmeyin: kabuslar, korkularınızın yalnızca bir yansımasıdır, bilinçaltı aklın uyku yoluyla salıvermeye çalıştığı olumsuz duyguları deneyimleyin.

Bu nedenle, Cumartesi gününün rüyalar gerçek olmuyor, yalnızca bazı içsel engellerin sizi ilişkiler kurmanızı önlediğini anlamaya yardımcı oluyorlar. Gerçek hayatta, hayal kurmuş adamla her şey oldukça iyi gidebilir.

Pazar

Pazar günü bir insanın seni hayal etmesi durumunda, yakında onunla gerçek hayatta tanışacaksın. Bazı rüya kitaplarında başka tahminler de vardır:

 • Hayalperest erkek çok yakında gerçek hayatta hatırlatacak: ara, yaz ya da buluşmaya davet et.
 • Eğer bir rüyasında sana kırdıysa ya da kötü bir şey yaptıysa, gerçek hayatta bir hediye ya da hoş bir sürpriz beklemelisin.
 • Rüyada söylediği her şeyi hatırla - belki bunun gibi bir şey yakında duyulur

Hayallerin haftanın gününe göre değeri

Hayallerinizi, kitapların yardımı olmadan yorumlayabilirsiniz. Bunu yapmak için basit kuralları kullanın:

 1. Peygamberlik rüyalar pazartesi, perşembe günleri rüya görür. Pazar gerçek olabilir, ancak parlak ve pozitiflerse
 2. Salı gününün rüyalar, gün boyunca yaşanan duyguları yansıtıyor. Bu, bilinçaltındaki düşüncelerinizin, sorunlarınızın ve duygularınızın bir yansımasıdır.
 3. Çarşamba rüyalar boş, onlara hiç önem verme.
 4. Cuma, hayallerin kişisel yaşamlarında gelecekteki olaylar hakkında bir şeyler söyleyebilecekleri bir zamandır.
 5. Perşembe günkü rüyalar nasıl devam etmeniz gerektiği konusunda öneride bulunacak. Bilinçaltı, bazı önemli problemleri çözmesi için cevabı isteyecektir.
 6. Gün boyunca uyursanız, rüya görmek yorumlanamaz. Hiçbir şey tahmin etmeyecekler
 7. Cumartesi rüyalar, özellikle önemli değil. Sabahları hayal ettikleri takdirde onları çözmeye değer.
 8. Geceleri uyanıp hayalinizi hatırladıysanız, hatırlamanız gerekir. Yüksek olasılıkla o gerçek olacak

Rüya her zaman tam anlamıyla almaya değmez. Bazen gece görüşünde şifrelenmiş bir mesaj, anlaşılması gereken önemli bir anlam taşır. Yalnızca belirli görüntüleri değil, duygularınızı ve hislerinizi de analiz edin. Kendinizi dinlemeye çalışın ve bilinçaltınızda bu tür resimlerin tam olarak neden ortaya çıktığını anlayacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send