Rüya yorumu

2009 - Bir burçta hayvanın yılı

Pin
Send
Share
Send
Send


2009 hakkında daha fazla bilgi edinmek için makaleyi okuyun - ne tür bir hayvan, hangi öğelere ait ve bu dönemde doğan insanların karakterlerinin özellikleri nelerdir.

Genel özellikler

Dünya'nın elementleri tarafından korunan boğa, çok ayık ve hesaplayıcı bir kişidir. Sadece kendisine fayda sağlayan şeylerle meşgul. Aynı zamanda görevini kusursuz bir şekilde yerine getiriyor, onun için çok değil, etkili bir şekilde çalışması önemlidir.

Gerçekleri konuşuyor, gözlerine bakıyor ve ifadelerde utanmıyor. Bir görüşü açıkça ifade etmek, kelimeleri almaktan, bir kişiyi rahatsız etmemeye çalışmaktan daha kolaydır. Kural olarak, onun fikrini dinlerler çünkü boş bir şey söylemediğini bilirler.

Monoton çalışmalara katılmak için yorulma belirtisi olmadan uzun süre çalışabilen kalıcı. Bu nedenle, sık sık iş yerindeki rutine güveniyor - yalnızca sıkıcı şeyleri kusursuzca yapabiliyor.

Temel değerleri istikrar ve güvenlik duygusudur. Tasarruf olması, geleceğe güvenmesi ve kimseye güvenmemesi önemlidir. Bu nedenle çok çalışacak, tasarruf edecek, artıracak ve yatırım yapacak. Bu konularda yanılmamak için finansal okuryazarlık konusunda uzman olduğunuzdan emin olun.

Bir erkek

Dünya Boğa yılında doğan adam çok ciddi bir insandır. Daima odaklanmış, iş gibi, sürekli bir şeyle meşgul ve dikkatini dağıtmaktan hoşlanmıyor. Bu nedenle, biraz sıkıcı görünebilir, ancak başkalarının görüşleriyle ilgilenmiyor, amaçlarına ve hedeflerine odaklanıyor.

Karakterinin özellikleri, mizaç ve davranışları:

 1. Sorumlu bir şekilde sorumluluklarını yerine getirerek çalışmayı ve iyi bir şekilde çalışmayı seviyor. Ancak sık sık kendi sınırlarını korumayı unutuyor, bu yüzden yapmaması gereken bir sürü görev alıyor. Ama iyi çalışıyor.
 2. Duyguların yanıp sönmesine eğilimli değil. Kısıtlamayla, kural olarak davranır. Her kelimeyi ve eylemi dikkatlice kontrol eder. Aynı zamanda dürüst ve kimseyi aldatmaya çalışmıyorum. Kişisel deneyimlerini başkalarına dökmeden, bu şekilde yaşaması daha kolay.
 3. Düz ve her zaman ne düşündüğünü söyler. Kurnazlık mümkün değil. Ancak, bir kimsenin zarar verme arzusundan değil, iyi niyetlerden yaptığını bilerek asla kırılmaz.
 4. Müdür ve nadiren görüşlerini değiştirir. Karakterinde esneklik yoktur, bu yüzden dış koşullar dramatik ve beklenmedik şekilde değişmeye başladığında yaşaması zor olabilir.
 5. Kadınlar nadiren çekici bulurlar. Çok sessiz, mütevazı, utangaç, bu yüzden kız sürekli inisiyatifi ellerinde tutmalı ve hoşuna giden birkaç insan var.
 6. Kadınlara nasıl bakılacağını, ne de öğrenmeye istekli olduğunu bilmiyor. Niyetlerini doğrudan dile getirmesi, bir cevap alacak ve özlem ve sonsuz beklentileri sevmeden yaşamaya devam etmesi kolaylaşır.
 7. Düğün ile sıkılaştırılmayacak, çünkü aile ve ciddi bir ilişki üzerine odaklanıyor. Seçilen kişinin de aynı şekilde hayata baktığını anlarsa, onu çok hızlı bir şekilde kayıt ofisine götürecektir.
 8. Sadık ve sadık bir koca olur, bencil değildir ve ondan hiçbir şey talep etmez, beklemez. Hiçbir şey istememek yerine, onu büyük miktarda sevgi ve özenle kuşatır. Fakat eğer bir kadın ona küçümseyen ve saygısız davranırsa, çabucak yerine koyabilir.

Bir kadın

Burçtaki toprak Bull ile olan kız oldukça makul ve zeki bir insandır, bu yüzden anlamsız bir genç bayan izlenimi yaratmaz. Akıllarıyla uyum içinde yaşıyorlar ve asla şüpheli maceralara katılmayacaklar.

Onun hakkında daha fazlası:

 1. Ayağa kalkar ve gerçekte yaşar. İllüzyonları barındırmaz, hayal etmez ve hayal etmez, fakat herhangi bir dış koşul ve değişime duyarlı tepki göstermez. Esnek, uyarlayabilen, bu nedenle başarıya ulaşır.
 2. Hırslı ve hırs dolu. "Herkes gibi" istikrarlı bir yaşamın ona uyması pek mümkün değil. Kendisi için yüksek hedefler belirleyecek ve onlara ulaşacağından emin olacak. Fakat baştan sona geçmez, başkalarına kişisel çıkar uğruna zarar verir.
 3. Meslektaşları arasında, zor iş için öne çıkıyor. Patronlar iyi durumda. Fakat aynı zamanda ekipte ona iyi davranıyorlar, hiç kimse başarısını alt etmiyor ve sarsmıyor.
 4. Sınırlarını savunamayan, zayıf, paçavra, mırıltı gibi görünmek yanıltıcı olabilir. Ancak bu izlenim doğru değil. Gerekli olduğunda, ona ulaşmak için her şeyi yapacak.
 5. Erkekler ondan hoşlanıyor çünkü çekici ve kadınsı. Bir ilişkide oldukça yavaş ama akıllıca davranır. Onunla kavga etmek neredeyse imkansız, pazarlık yapabilir ve uzlaşmalar bulabilir. Neredeyse mükemmel bir eş ve anne olabilir.
 6. Toplumda onurla tutar. Kraliyet duruşunda ve yüksek çenede hemen fark edilebilir.
 7. İnsanlarla ilişkilerde çok iyi davrandım. Harika bir yoldaş: dinleyebilir, asla kesemez, kısıtlayabilir ve özenli. Onunla konuşmak bir zevktir. Çok fazla sohbet etmeyin.
 8. Bir ailede, sadık bir eş olur, asla değişmez, aldatmaz ve ihanet etmez. Büyük dost firmalarda gürültülü eğlence ve eğlence olmadan sessiz ve ölçülü bir yaşam tercih ediyor.
 9. Her zaman kurtarmaya gelecek ve ilgisizce yapacak, karşılığında hiçbir şey beklemeyecek.

Pin
Send
Share
Send
Send