Rüya yorumu

Bağımsızlık tacı nasıl kaldırılır: araziler ve dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Bekarlığın tacı nasıl kaldırılır ve evde yapılabilir mi? Yollar var, ama önce yalnızlığınızın sebebinin tam olarak sihirli lanetin içinde olduğundan emin olmalısınız. Kötü iftiradan kurtulmak ve kişisel yaşamınızda mutluluk bulmak için kanıtlanmış yöntemleri paylaşıyoruz.

Simge ve Eşarp Duaları

Bu töreni yapmak için, azalan ayı bekleyin. Bu dönemde, ay enerjisinin bir insanı gereksiz, gereksiz, kötü ve olumsuz olan her şeyden kurtarmayı amaçlamasıydı.

Törenden bir hafta önce açlık gözlemlenmelidir: Alkol, et, süt ürünleri içmeyin, sigara içmeyin ve fiziksel olarak uzak durmayın. Hazır olduğunuzda mağazaya gidip bir mendil alın.

Akşamları gün batımına kadar bekleyin. Masada otur, üstüne atkı koy, simgeyi üstüne koy. Mumları yak, rahatla ve duanın sözlerini üç kez oku:

Bundan sonra, bir süre sessizce oturun, mumlar yanana kadar bekleyin. Vücudunuzun nasıl sakin, rahat, korkuların uzaklaştığını hissedin. Ardından simgeyi bir mendille sarın ve yastığın altına yerleştirin.

Üç gece için, conspired icon başınızın altında olmalıdır. Kimsenin ona dokunmadığından emin olun: örneğin, annenizi odanızı temizlememesi konusunda uyarın. Uyku yalnız olmalı.

Üç gün sonra, simge yastığın altından kaldırılabilir ve daima yanınızda bir fular bulundurmalısınız. Birkaç ay içinde sevginizle tanışacaksınız. Ve evlendiğiniz anda, eşarp yakılabilir veya atılabilir.

Kilisede bekarlığın tacı nasıl kaldırılır

Tanrıya inanç en iyi yardımcıdır. Düzenli olarak kiliseye katılırsanız, Tanrı'nın emirlerini yerine getirirseniz ve Yüksek Kuvvetlerin yardımına inanırsanız, bekarlığın tepesini kolayca çıkarabilirsiniz.

Ne yapmalı:

 • Bütün gece hizmet veren ve ayinlerin kiliselerde yapıldığı büyük bir kilise tatilini bekleyin
 • Tatilden önceki gün cemaat ayini geçmeniz gerekir. Ondan sonra, ölen yakınlarının, akrabalarının ve arkadaşlarının geri kalanına Mass siparişi ver. Kendiniz için sağlık için kırk dakika sipariş etmeniz gerekiyor
 • Ertesi gün tapınağı ziyaret edin ve 12 simgenin yakınında dua edin. Aziz'in hangi görüntüsünün yaklaşacağını seçmek için kendi sezginize güvenmelisiniz. Ruhun kendisi doğru yönü söyleyecektir. Her ikona bir mum koyun, duaları okuyun ve içtenlikle yardım isteyin.

Kutsal suyu çevirin. Eve geldiğinde, dairenin her köşesine onu spreyle. Sabah kırk gün boyunca az miktarda su yudumlayın ve duaları okuyun.

Halkın bezelye komploları

Bu töreni gerçekleştirmek için on iki avuç bezelyeye ihtiyacınız olacak. Mağazada satın alın ve eve giderken, zihinsel olarak komplo sözlerini söyleyin:

Eve geldiğinizde, yazılan bezelyeleri doğal bir torbaya dökün. Bir iplik alın, bir iğne çekin ve tek bir bezelyein uyanamaması için bir delik dikin. Bir torba bezelye sonra tenha bir yerde temizlemek için. Onu orada kimsenin bulamadığından emin olun.

On iki gün boyunca kemer sıkma gözlemleyin: hızlı, alkolden uzak durun, kötü sözler ve düşünceler, fiziksel yakınlık. Kadınların ev işleri, el sanatları ve yaratıcılık için mümkün olduğu kadar fazla zaman harcayın. Eğer çalışamıyorsan - tatile çık.

Bu süre zarfında, bedeniniz ve ruhunuz temizlenir. Töreni tamamlamak için, bir bıçak alın ve akşamın geç saatlerinde 13. günde kavşağa ulaşacaksınız. Keskin bir bıçakla bezelye torbasını keser ve bezelye yere dökerek aşağıdaki arsaları okuyabilirsiniz:

Her şeyi yaptıktan sonra derhal eve git, bir bardak saf su iç ve yat.

Bekarlığın tepesinin işaretleri ve ondan nasıl kurtulacağınızla ilgili bir video izleyin:

Bekarlığın tacı belirtileri

Bir tür ritüel yapmadan önce, kişisel hayatınızdaki sorunların nedeninin bekarlığın tahtında olduğundan emin olmalısınız. Belirlenebileceği işaretler var.

Bunlar aşağıdaki gibidir:

 1. Kuşkusuz kızın güzel, zeki ve çekici olduğu, ancak nedense hiçbir erkek onun yanında durmadığı.
 2. Sürekli yalnızlık korkusunu hissedersin, o sürekli beynin alt korteksinde yerleşik olarak seni takip eder. Yalnız yaşlılık düşünceleri neredeyse her gün akla geliyor.
 3. Sık görülen ruh hali değişiklikleri: depresyon dönemleri öfori ile değiştirilir, sakin ve huzurlu bir durum yoktur
 4. Eğer evleniyorsanız, sık sık yapabilirsiniz ve evliliklerden biri üç yıldan fazla sürmez. Ya eşler ölür - bu en zor lanettir
 5. Çocuğunuz olamaz. Sık sık düşük, bebekler bebeklik döneminde ölürler veya hiç gebe kalmazsınız.
 6. Eğer bir ilişki içindeyseniz, sürekli "taraf" çekerek, ihanet düşünceleri sürekli takip edilir.
 7. Cinsiyete karşı sağlıksız tutum: ya sevginin fiziksel yönüne tam bir isteksizlik ya da tam tersine, vücudun diğer tüm ihtiyaçlarını gölgeleyen aşırı arzu
 8. Erkeklerle tanışıyor, çıkıyor, ama bir şey sürekli bozuluyor. İletişim ilk toplantıdan sonra durur veya tamamen iptal edilir.

Yukarıdaki nedenlerin tümü rasyonel olarak açıklanabilir - sağlık sorunlarınız olabilir veya bilinçaltında bazı tutumlar karışabilir. Bu nedenle, bir psikoterapiste gittiğinizden emin olun - belki de "bekarlık tacı" nı kaldırabilir ve büyülü ayinler yapmaz.

Eğer bir uzman yardım etmezse, o zaman zaten inancın gücüne güvenebilirsiniz. Duaları, komploları oku, ayin ve törenler yap. Er ya da geç, onlardan biri işe yarayacak ve kişisel yaşamınızda mutluluk bulacaksınız.

Videoyu izle: All new 2016, 2017 Thairung Transformer 2 - Thai Hummer on a Hilux (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send