Rüya yorumu

Eldeki şans çizgisi: kod çözme ile fotoğraf

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir insanın kolunda şans çizgisi varsa, bu çok hayırlı bir işarettir. Şans tüm işleri ve girişimlerinde çok şanslı olacak. Bu çizgiyi avucunuzun içinde doğru şekilde nasıl çözeceğinizi konuşalım.

Avuç içinde mutluluk hattı - güneşli işareti

El falı açısından, bir insana her konuda büyük şans ve şans vaat eden birkaç satır vardır. Bunlardan en yaygın olanı - dikey olarak avuç içinden geçen Güneş çizgisi: yüzük parmağından bileğe.

Bu işaretin özellikleri:

 • Buna Güneş'in çizgisi denir, ancak farklı kültürlerde isim değişebilir. Palmistler, Apollo'nun bir özelliği, yetenek ya da başarı, mutluluk ya da iyi şanslar çizgisi olarak nitelendirdiler.
 • Belirgin ve açık oldukça nadirdir, ancak avucunuzun üzerinde Güneş'in zayıf bir çizgisi olsa bile, şanslısınız. "Güneş işareti" nin bir ipucu bile birçok yönden bir insanın şanslı olacağını söylüyor
 • Çizgi ne kadar uzunsa, derinliği o kadar artar ve daha belirgin hale gelirse, hedeflerine ulaşmak için daha az çaba gerekir. Hiç orada değilse, sadece kendi eylem ve çabalarına güvenmek daha iyidir.

Nadir durum, diğer çizgilerle bağlanan güneş çizgisinin bir yıldız oluşturmasıdır. Bu, bir insanın sadece şanslı değil, aynı zamanda mutluluğu bulacağını fark eden çok sayıda yeteneğe sahip olduğu anlamına gelir.

Kader çizgisi başarıyı gösterdiğinde

Bir kişinin ne kadar şanslı olduğunu anlamak için, onun kader çizgisini veya Satürn'ün özelliğini de keşfedebilirsiniz. Bileğin ortasından işaret parmağı ile orta parmak arasındaki boşluğa kadar uzanır.

Deşifre nasıl:

 • Satır, işaret parmağına ulaştığında, kişinin parayla bağlantılı her şeyde çok şanslı olduğu anlamına gelir. Maddi refahı kolayca elde eder ve finansal problemleri kolayca çözer.
 • Sonunda çizgi çatallarsa, kişi toplumda yüksek bir pozisyon işgal etmek için her şansı vardır. Bu mükemmel bir menajer, yönetici. İnsanları arkasına götürebilir ve bazı yararlı işler yaratabilir.
 • Satürn çizgisi doğrudan büyük bir şans göstermez. Ancak, eğer doğru hedefler koyarsa, kişinin kolayca ve acısız bir şekilde başarabileceğini söylüyor.

Bu fotoğrafı tüm avuç içi çizgilerinin kodunu çözerek inceleyin ve ardından kendiniz için tahminin ne olduğunu belirlemeye çalışın:

Ayrıca, avcılar, bir kişinin sağlığını ve başarısını karakterize etmeyi sağlayan ana özellik olarak Merkür özelliğini değerlendirir. Çift ise, endişelenecek bir şey yok. Bir insan sadece güçlü bir bağışıklığa değil, aynı zamanda yaşamın tüm alanlarında başarılı olma şansına sahiptir. Böyle bir işaret gerçek şanslıların avucunda.

Avuç içi diğer başarı belirtileri

Bazı avukatlar, gerçekten başarılı bir kişinin elini tanımanın ilk bakışta zor olduğuna inanıyor. Hayatta ne kadar başarılı olduğunu anlamak için genel olarak bütün çizgileri analiz etmek gerekir.

Başarı hakkında konuşabilecek işaretler:

 • Yaşam çizgisi yukarı dallanırsa, bu olumlu bir işarettir. Bir insanın hayatında, kelimenin tam anlamıyla kuyruğundan şansını yakalamasını sağlayan bazı durumlar vardır.
 • Zihin çizgisi işaret parmağına doğru gidiyorsa, başarının öncelikli olarak kişisel yaşamında bir kişiyi beklediği anlamına gelir. Sevgisini kolayca karşılar, mutlu ve uyumlu bir ilişki kurabilir. Bu işaret aynı zamanda yüksek derecede hayati bir enerji olduğunu gösterir.

Ana hatları geçen küçük hatlara da dikkat etmek önemlidir. Yaşam yolunda bekleyen engelleri anlatabilirler:

 • Şanslı çizgide kendine özgü adacıkları oluşturan küçük çizgiler varsa, bu, yaşamın uygun aşamasında bir kişinin ellerini düşüreceği anlamına gelir. Depresyona girebilir, yaşama arzusunu kaybedebilir ve başarıya ulaşabilir.
 • Kafesler, yaşamın belli bir aşamasında, bir kişinin uzun süren siyah bir şerit geleceğini söylüyor. Sorunlar ve sıkıntılar sürekli bir akışta aşağı inecek ve bunlara direnmek zor olacak. Tüm gücü toplamak ve başa çıkmak zorunda kalacağız, çünkü yardım beklememiz mümkün değil.
 • Haç bir başka olumsuz işarettir. Bir insanın ortamında, başarısını ve gelişmesini engelleyen, ilerlemesine izin vermediğini belirten kişilikleri olduğuna işaret eder. Bunlar canlılık kazandıran gerçek enerjik vampirler. Kurtulmaları, çevreyi daha olumlu hale getirmeleri gerekiyor
 • Avuç içi ben karmik borç hakkında konuşur. Bir insan tamamen yaşayana ve onları yerine getirinceye kadar, başarı hakkında konuşmaya gerek yoktur. Amacını ve görevini anlamak önemlidir

Olumlu işaretler şöyle görünebilir:

 • Kareler bir insanın çok rasyonel olduğunu söylüyor, sade bir şekilde hayata bakıyor. İyi gelişmiş bir orantı hissine sahip olduğu için hayatını olumsuz yönde etkileyebilecek spontan eylemler yapmaz.
 • Yuvarlak veya oval çizgiler, geliştirilecek olan yeteneklerin varlığını gösterir. Yaratıcılık alanında başarıya ulaşılabilir. Eğer doğuştan gelen hediyeyi farketmezseniz, şans bırakacaktır.
 • Üçgen, bir kişinin hayatına güçlü müşterileri gönderen çok güçlü bir koruyucu meleğe sahip olduğunu söylüyor. Yardım kaderi her zaman dışarıdan, diğer güçlü insanlardan gelecek
 • Yıldız, bir insanın çok çaba harcamadan zengin olma şansının her olduğunu gösterir. İyi para getirecek ve daha fazla gelişme için fırsatlar sağlayacak, sevdiği bir işi kolayca bulacak.

Elinizde şans çizgisi yoksa, bu, Kader'in yardımını ummamanız gerektiği anlamına gelmez. Sadece hedeflere ulaşmak için diğerlerinden biraz daha fazla denemek zorunda kalacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send