Rüya yorumu

Rüya kitabının elindeki kuş ne anlama geliyor - yorumlamanın özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Çoğu ulusun deyimindeki elindeki kuş genellikle küçük bir kuş, baştankara veya serçe, bir bezelye ve haşhaş tohumu arasındaki bir şeyin yararlılığı ve besinsel değeri bakımından bir yaratık olarak kabul edilir. Ancak bir rüyada farklı olur. Tüm atasözleri ve sözler bir kuşun olası boyutunu dikkate almaz.

Elindeki bir kuş, dövüş horozu, sıradan bir tavuk, kaz, kuğu, muhteşem bir ateş kuşu veya şahin şahin olabilir. Genel anlam aynı kalır - bir rüyadaki ellerinizdeki bir kuş, tam olarak neye sahip olduğunuzu, neye değer verdiğinizi, büyük şanstan dolayı neye sahip olduğunuzu ve bırakmamayı tercih ettiğinizi gösterir. Bir kuşun hayallerini, önde gelen rüya kitaplarının elinde bul.

Ortak anlamlar

 • Kuşların genel olarak rüyalar dokusundaki önemi, rüyalar, arzulardır. Kuşu ellerinizde tutun, ona dokunun, vurun, besleyin - hayalinize dokunun, isteklerinizi yerine getirin. Bu nedenle, eldeki kuş, bir rüyanın gerçekleşmesi, iyi şanslar demektir. Bir rüyanın gerçekleşmesi için ortak bir anlamı yoktur, çünkü biri aile ve çocuklar hakkında hayaller kurar, biri Ibiza'da bir tatil hakkında, biri kendi başarılı işini kurmak ister. Bir rüyada ellerinizde ne tür bir kuş gördüğünle, kendi arzularını kısmen çözebilirsin. Bazen yararlı olur. Ama avucunuzun içinde güvenle oturan küçük bir kuşu okşarsanız ve ardından beklenmedik şekilde boynunu katlarsanız, kendi tutarsızlığınızı, kendi hayalinizi, zulmünü, her şeyden önce - kendinize doğru vazgeçme isteğinizi gösterir. Aile inşasında ve özellikle çocukların doğumunda beklemelisin Boynunu kendi mutluluğunla kırmaya hazırsan, o zaman etrafındakiler ne olacak? Kendinizi mutsuz bir evliliğe mahkum etmeyin.
 • Elindeki muhteşem firebird genellikle parlak bir takıntı olarak ortaya çıkıyor. Bir rüyayı hedeflediniz, ona gittiniz, engellerin üstesinden gelindi ve güzel kuş tüylerinin parlak ışığına hayranlıkla bakınca, ancak elinize aldığınızda, genellikle bir Wraith, hologram veya ustalıkla üretilmiş bir oyuncak kovaladığınızdan emin olun.
 • Elinizde Araç taşıyıcı - önemli haberleri almak için. Haberlerin sizin için özel bir önemi olabilir. Bir rüyada kuşun ellerinizden çıkmasına izin vermezseniz, haberler en iyi şekilde gizli tutulur.
 • Seabird, martı, karabatak - uzaktan acı haberler. Deniz kuşlarının ikinci anlamı, uzun mesafeli uçuşlar, tam özgürlük, denizle ilgili çalışmalar ve havacılıktır.
 • Mevsiminde göçmen kuşlar - seyahat için bir davetiye. Malibu'da araba kullanamazsanız bile, en azından banliyölere veya en yakın şehre gitmeye çalışın. İçinde bulunmadığınız yabancı yerleri seçin.
 • Sinek kuşu, küçük, parlak bir kuş - pahalı bir hediye.
 • Papağan - ilginç insanlar ve muhtemelen dost gezginler bulduğunuz için şanslısınız. Gagayı tıklamayın ve yeni arkadaşlar tarafından avlanan bisikletleri çok fazla inanmayın İyi huylu bir dulavratotu gibi görünüyorsa, kesinlikle hile olacaktır.
 • Baştankara - Kötü bir pazarlık ve çok üzgünsün, durumu tekrarlamak istiyorsun. Ne yazık ki, tekrar edemezsiniz, şu anda olanlardan memnun olabilirsiniz.
 • Ellerinizdeki kümes hayvanları en çok düşüncelerinizin aile ve ev rahatlığına odaklandığı anlamına gelir. Hiç bir şekilde devasa devlete karşı değilsiniz, ancak domuz ticareti yaparak, ekmek pişirerek veya kilim satarak zenginleşmeyi tercih edersiniz. Sevdiğin şeyi yapmak için kendini rahatsız etme.
 • Rüyadaki bir kuş size zarar vermeye çalışırsa, gagalamak iyi değildir. Ama seni avuç içinde saran kuş, finans açısından ciddi bir başarıya karar veriyor.
 • Kuş yemek yemeyi reddetmezse ve zevkle yerse - bu iyi şansın en iyi belirtilerinden biridir. Kuşları bir rüyada beslemek daima kendini mutlu etmek anlamına gelir.
 • Civcivlerin ellerinde tutun - özgüveniniz çok maliyetli olabilir ve başkalarına ve sevdiklerinize sorun yaşatabilir - hemen ve siz - sonra.
 • Elinde yumurta - aptallık, acele. Yorum, yumurta taşımak için bir kap, sepet, paket kullanmanın daha uygun olduğu gerçeğine dayanmaktadır. Kırılgan yuvarlak eşyaları elinizde taşımak son derece elverişsiz ve risklidir.
 • Ellerinde bir penguen tut - harika bir mizah anlayışın var. Bir penguenle saygılı bir şekilde konuşursanız, Linus Torvald'ın hayranları ile çok fazla zaman geçirmeniz muhtemeldir.
 • Kurgusal ya da saçma kuş, devekuşu, pelikan, flamingo - garip bir durumdasınız, ancak olağandışı koşullardan, Harikalar Diyarı'ndaki Alice gibi bir zevkiniz var.

Yetkili rüya kitaplarının yorumlanması

 • İngiliz rüyası kitabında, kendi elinizde, bir parmağınızın üzerinde oturan bir kuşu görmenin büyük şans getirdiğini söylüyor. Serçeler, memeler, küçük kuşlar - finansal başarıya. Şahinleri, gyrfalcons, kuşları tuzağa düşürmek - askeri yeteneklere, kariyer gelişimine. Bir kuş değiş tokuş ederse sizinle bir göz atıyor ve iletişim kurmayı umursamıyorsa, karşılıklı sempati ve merak temelinde iyi dostça ilişkiler kurmak bir arkadaşın yardımınadır.
 • Rüya Miller, bir kuşa vurmanın büyük bir başarı olduğuna inanıyor. Ancak hayal edilen kuşu öldürmek - ciddi ve büyük ölçekli felaketlere - açlık, kasırga, elementlerin şiddeti.
 • Freud'un rüya yorumu, endişe ve eski yükümlülüklerden kurtulmak gibi, bir kuşu elinden alan bir kişiyi ele alıyor. Kuşları serbest bırak - serbest bırakılacak. Yabani bir kuş ve kafesi yakalamak - yeni düşünceler, eğilimler aramak, maksimum rahatlıkla yerleşmeye çalışın.

Sonuç

Bir rüyadaki çoğu kuşun pozitif değerleri vardır. Kuşu dikkatlice elinizde tutmak son derece olumlu bir işarettir. Uygulamalı bir hayata sahip olan canlı bir rüyayı görmek, sizi gerçek hayatta memnun etmek, nadir görülen bir mutluluktur. Kaçırmayın. Bir süre elinizde olan kuş, sizin tılsımınız olacak ve şansın devam etmesini, şansın artmasını sağlayacaktır. Parlak şeridi bozabilecek tek şey övünmek, kıskanç dilleri kıskanç insanlar ya da haksız yere zulmetmek. Kendine iyi bak ve mutluluğunu dikkatle koru.

Pin
Send
Share
Send
Send