Rüya yorumu

Zodyak Yangın Belirtileri: Ayırt Edici Özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Astrolojide, tüm takımyıldızların 4 elemente (veya ilkelere) bölünmesi vardır. Toplam, Dünya, Hava, Su ve Ateş Burçlarını ayırt eder. Bu yazıda, ikinci kategorinin ayrıntılı bir açıklamasını sunuyoruz.

Öğenizi neden bilmek zorundasınız?

Bu bilgi, doğum haritasındaki (burç) oldukça güçlü bir konuma sahip olan kişilerin% 80'i için faydalı olacaktır. Takımyıldızların her biri 4 elementten birine dahil edilmiştir (yukarıda listelenmiştir).

Burçta, çoğunlukla 1 ila 3 element hareket eder, ancak Güneş işareti elementi (yani, Zodyak'ın işareti) en önemlisidir. Bu, bireyin hayati enerjisinin ana ayarını gösteren kişi olması nedeniyledir. Birçok bireysel özelliği anlatır.

Yangın Elemanları: Belirgin Özellikler

Toplumdaki yangın işaretlerini tanımlamak o kadar zor değil: alışılmadık derecede canlılar, yanan gözlerle, her şeyi yeni görüyorlar, çılgınca bir duygu yükü yayıyorlar. Amacını inatla kanıtlayan aktif olarak el hareketi yapan birini gördünüz mü? Büyük olasılıkla, Ateş Trigon'un bir temsilcisi var.

Bu kategori büyük bir canlılık, mizaç, sünebilirlik, yaratıcılık ile karakterizedir. Ateşli şahsiyetler, doğuştan gelen atılganlıklarından ve sabırsızlıklarından dolayı “bilgi alma” gibi uzun bir gösteriye katlanamazlar.

Ayrıca kendilerine sınırsız inançları, güçleri, tükenmez iyimserlikleri ve herkesin dikkatinin merkezinde olma sevgisi ile de ayırt edilirler. Yay burcu, Leo ve Koç her zaman ve her yerde lider pozisyonda olmayı severler, haklı olduklarına inandırıcıdırlar.

Ateş takımyıldızları çok şehvetli ve seksi.

Bu tür insanları birkaç kelimeyle tanımlamak isteseydiniz, sıcak bir cümle iyi bir cümle olurdu. Olanaklara derhal tepki veriyorlar, büyük bir hayal gücü, canlı bir zihin var. Doğru, karar verme eğilimindedirler (ve sonuçlar) her zaman iyi düşünülmezler.

Kural olarak, Ateş elementinin insanları hayatta şanslı. Ancak, bazen Bayan Fortune, onlardan uzaklaşarak onlara çeşitli davalar gönderiyor. Burçtaki Ateş İşaretleri özür dilemeye dayanamaz, çünkü içtenlikle her zaman haklı olduklarına inanırlar, kendi görüşlerini tek doğru olarak görürler. Genellikle sıcak mizaç ve doğruluk onlara karşı oynar.

Bu üçlünün kendine has bir özelliği var - kendini feda etmeye sınır veren fikirlerine, işine, ortaklarına bağlılık yaratıyor ve koruyor. Temsilcileri cesur, cesur, cesur.

Ayırt edici iş faaliyetlerinden dolayı, kariyerlerinde başarı elde ederler, ancak manevi değerleri de ihmal etmezler. Yaptıkları iş onlara gerçek bir memnuniyet duygusu verir, çalışmalarının sonuçlarıyla gurur duymalarını sağlar ve elbette halkın tanınmasını bekler.

Ateş elementinin erdemleri: kararlılık, dinamizm, girişkenlik, canlılık, iyimserlik, cesaret, enerji, aktivite, çekicilik.

eksikliklerSabırsızlık, emir aşkı, yüzeysellik, kibir, inatçılık, saldırganlık, sıcak öfke, flört aşkı.

Yangın burç işaretleri özelliği

Ateş unsuru üç takımyıldız tarafından oluşturulmuştur:

 • Leo;
 • Koç;
 • Yay.

Ayrıca, işaretlerin her biri hakkında daha fazla bilgi bulmayı öneriyorum.

 1. Yay. Umutsuzca yeni şeyler, duygular ve izlenimler için çabalayan bir arayıcı ve gezgin olarak hareket ediyor. Doğası ile neşeli bir eğilim ve iyi bir sağlık ile donatılmış - bunlar onun ayırt edici özellikleri. Ancak, diğerleri ile sıkça çelişen şeyler nedeniyle çok basittir. Bu nitelikle savaşmak faydasızdır: Doğruyu söyleme arzusu Yay burcunda doğar, çünkü daima hakikat, dindarlık ve ilkeleri için savaşırlar.
 2. Koç. Trigonun en inatçı ve iddialı temsilcisidir. Koç frank, amaçlı, aktif, diğer insanlar tarafından sık sık rahatsız olmasına rağmen. Uzun zamandır sinirlenmeye alışkın olmadıkları için hakaretten hızla kurtuldukları doğru. Komuta ve kontrol bir akıl olmadan, kendileri için böyle bir ilişki izin verilmez. Eğer Koç kendisi için bir hedef belirlerse - en fazla, genellikle "yere yakılarak" elde edilmesi için düzenlenir.
 3. Aslan burcu. Hırslı ve asil, gururlu ve bağımsız. Kural olarak, bütün Aslanlar bencildir, çevreleri ve kendileri için çok fazla talepte bulunurlar. Leo, hayatta başarıya ulaşmak, iyi bir refah sahibi olmak için hayati öneme sahiptir. Gerekirse, bunun için günlerce çalışmaya hazır. Kendinizi zor bir görev haline getirmiş olmak - yerine getirmek için her şeyi yapacaktır. Aslanlar büyük liderlerdir, başkalarını yeni başarılara teşvik eden ve motive eden liderlerdir.

Yangın işaretleri hakkında ilginç bilgiler

Ateşin ne? Hadi bulalım.

 • Koç - En ateşli ateş, ölümsüz, yorulmaz olarak kabul edilir.
 • Aslan burcu - sabit, sabit yanan bir ateşle ilişkili, çok dürtüsel olmayan, sert ve ölçülmüş.
 • Yay - değişken ateş, yıldırım, yıldırım. Tahmin edilemez şekilde parlama eğilimindedir, ama aynı zamanda hızla serinler ve ölürler.

Astrologlar, Zodyak'taki en sıcak unsurların temsilcilerinin serin ve ferah yerlerde yaşamasını tavsiye ediyor. İdeal olarak, konutta açık bir şömine varsa, bunun yanında alev dillerinin tefekkürinin tadını çıkarabilirsiniz.

Soğuk odalar da, tercihen açık havada çalışmak için daha uygundur. Hava eksikliği olan kapalı alanlarda uzun süre kalarak, yangın bastırılmaya ve söndürülmeye başlanır.

Tanımlanan öğe semender'i sembolize ediyor - ateşli öz, Ateşin ruhu.

Elemental Uyumluluk Genel Bakış

Öğeler arasındaki uyumluluk farklıdır. Ateş ve diğer elementlerin neler alacağını bulalım.

 • Ateşle Ateş. Mükemmel uyumluluk, böyle insanların birbirleriyle iyi geçinmeleri kolaydır, mükemmel bir karşılıklı anlayışa sahiptirler. Hiçbir zaman birlikte sıkılmazlar ve ortak hobilerin veya ortak işlerin varlığı sayesinde birbirlerine daha fazla ilgi gösterirler.
 • Hava ile ateş. Burada orta uyumluluk hakkında konuşabilirsiniz. Bu ittifakta, büyük etki Hava'dadır, çünkü yalnızca Ateş enerjisini söndürür. Bu nedenle, ilişkiler genellikle Air'in ihtiyaç duyduğu sürece devam eder.
 • Su ile ateş. Çok zayıf uyumluluktan bahsediyoruz. Bu iki kişilik birbirinden çok farklıdır ve Su birkaç dakika içinde alevleri söndürebilir.
 • Dünya ile ateş. Suda olduğu gibi uyumluluk ortalama, belirsiz olacaktır. Dünya aynı zamanda alevleri de söndürür, ancak kendisine ihtiyacı vardır ve bu nedenle ilişki oldukça iyi gelişebilir.

Gördüğünüz gibi, yanan bireyler arasında kendi öğelerinin temsilcileriyle en iyi uyumluluk. Tabii ki, kişi yalnızca bu göstergeye güvenememektedir - kurallara birçok mutlu istisna örneği vardır.

Sonunda

Bunu özetleyebilirsiniz:

 • Ateş elementi, muhtemelen tüm Burçlardaki en parlak, eksantrik ve göz alıcıdır.
 • Temsilcileri aktivite, sabırsızlık, duygusallık, idealizm ile ayırt edilir, dikkatlerini sever, haklı olduklarından emin olurlar.
 • Diğer takımyıldızlarla farklı bir şekilde birleşmiş: Birisi canlılık ve etkinliklerine hayran olurken, diğerleri ise tam anlamıyla lastik ve rahatsızlık duyuyor.

Sonuç olarak, tematik bir video öneriyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send