Rüya yorumu

Erotik rüyalar: neden hayal ediyorlar ve ne anlama geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Erotik hayallerin yaşamdaki cinsel ilişkilerin eksikliğinin yalnızca doğrudan bir sonucu olduğundan eminseniz, muhtemelen sizi büyük ölçüde hayal kırıklığına uğratırız. Sonuçta, çoğu durumda gece rüyasındaki seksin tamamen farklı bir anlamı olduğu ortaya çıkıyor. Erotik rüyalar sana ne söyleyecektir - bu makaleden öğren.

Erotica ne hayal edebilir

Derhal insan insanının sadece bilinci değil, bilinçdışı arzuların, güdülerin ve korkuların temsil ettiği büyük bir rezervuarı da kontrol ettiğini söylemek gerekir. Ve uykuya dalma sürecinde, bilinç pasif bir aşamaya girer, ama aynı zamanda, bilinçsiz kısım her zaman ve herhangi bir zamanda aktif kalır.

Bilinçdışı kısım herhangi bir mantık kanununa tabi değildir ve nadiren kendini gösterir, kural olarak, doğrudan kişiyle konuşmaya meyilli değildir. Ve bize bazı mesajlar gönderirse, şifrelenmiş bir biçimde - semboller kullanarak yapar. Bu nedenle rüyalar tam anlamıyla yorumlanmamalıdır.

Çoğu insan, rüyalarda görülen her şeyi yanlışlıkla dürüstçe algılamaya alışkındır. Örneğin, bir yabancıyla bir rüya seksinde gördünüz - bu, kocasının yanı sıra, başka bir sevgili aramanın zamanı geldi demektir. Ya da eski kocanız veya patronunuz hakkında erotik fantezilerin varlığında kendinizi yakalarsanız, o zaman kalbinizde onunla fırtınalı bir aşk gecesi hayal edersiniz.

Gerçekte, her şeyin olduğu durum her zaman böyle değildir. Bu nedenle, gece hayallerinin temel yasalarını ve özünü anlarsanız, gerçek anlamlarını kolayca belirleyebilirsiniz.

Erotik rüya - ne sinyal veriyor?

Popüler inanışın aksine, erotik rüyalar ortaya çıkması, özellikle fırtınalı bir doruğa eşlik ediyorlarsa, samimi yaşamın başlangıcı değil, bunun yerine bedenin fiziksel hazırlığı anlamına gelir. Bu, vücudun hormonal olarak etkisiz hale getirmeye hazır olduğu ve bu bilgiyi bilincinize taşıdığı anlamına gelir.

Bu yüzden erotik rüyalar sıklıkla hamile kadınları görüyor. Aynı zamanda alt kattan bir komşuyla ya da eski bir erkek arkadaşıyla yakın bir ilişki kurmayı hayal etmeleri pek mümkün değildir - sadece bu tür rüyalar yardımı ile kadının bedeni hormonal değişimlere verdiği cevabı gösterir.

Dikkat! Hayaller yoluyla, bilinçaltı zihniniz size gerçek hayatta doğru anlamadığınız veya doğru anlayamadığınız bazı önemli bilgileri aktarmaya çalışıyor.

Bazı durumlarda, erotik gece rüyasının yardımı ile, bilinçaltı kadına bir zamanlar karşı cinsin bazı üyeleriyle olan ilişkiyi psikolojik olarak çözemediğini belirtir.

Örneğin, bir rüyada, meslektaşınız size gerçeküstü bir zevk getirebilir, ancak bu onunla gerçekte sevişmeniz için bir işaret değildir. Daha muhtemel seçenek, bazı belirsizlikler, bir tür yaşam durumunun sonuna kadar yaşanmadığı, yine de bazı önemli görevleri çözmeye devam ettiğinizdir. Beyin sürekli olarak bu bilgiyi işlemekle meşgul.

Başka bir seçenek de, bir gece rüyasında bir insanın gerçek hayatta nasıl yaptığının tam tersi davranmasıdır. Örneğin, beyaz ve kabarık bir “tavşanı” olan yatakta bir kız aniden saldırgan ve baskın bir tutkulu dişi aslana dönüşür.

Bu durumda - endişelenmek için acele etmeyin. Büyük olasılıkla, kendi içinde, çok güçlü bir enerji potansiyeline sahip ve gerçek hayatta olmasa da rüyada dağılmaya çalışan, çok fazla bildirilmemiş saldırganlığın içinde biriktiniz.

Duygusal arka plan

Rüyalarda, bilinçsiz kişi onunla semboller, duygular ve ayrıca duygu ve duygular kullanarak iletişim kurar. Bu yüzden bu kadar önemli, gece görüşünü analiz etmek ve içinde hangi duyguların temel olduğunu anlamak için uyanmak.

Sıklıkla, cinsel tatmin maskesinin arkasındaki erotik rüyalar tamamen farklı duygular gizler - şüpheler, utanç, suçluluk, endişe ve diğerleri. Aynı zamanda, bilinçaltımız, deneyimle bağlantılı bir olayı bir tür “taramayı” gerçekleştirir ve bunun sonucu olarak bunu rüyamda görürüz.

Gerçekte hangi durumu yarattığınızı ve uzun bir süre boyunca rüyada yaşanan duyguları sürdürdüğünüzü analiz etmeye çalışın. Bunlar bir rüyada görülen sevdiklerinizle ilgili şeyler olabilir.

Örneğin, sevgilinizin yer aldığı erotik bir sahne gördünüz, ancak gerçekte gördüklerinin temeli tüm erotik deneyimlerde değil, ilişkinizde uzun süredir çözülmemiş bir problemdir.

Hayalleri yorumlayan psikanaliz uzmanları, müşterilerinin uyanıştan hemen sonra yaşadıkları duygu ve hislere dayanarak, rüyalar hakkındaki çalışma bilgilerini daima kullanırlar. Hatta kendi hayallerini keşfetmek isteyen müşterisine bile görev veriyorlar, sürekli günlük tutuyorlar.

Gece görüşü grafikleri, tecrübeli deneyimlerle, yani ertesi sabah sahip olduğunuz “tat” ile kaydedilir. Ne de olsa, her gece rüyalar değişebilir ve duygular genellikle saplantılı bir şekilde tekrarlanır ve kendiniz ve yaratmaya zarar vermeyen değişiklikler hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.

Başkasının derisinde

Gece rüyasında kendinizin erkek imajını “denemek” durumunda, günlük yaşamda, sık sık önemli kararlar almak ve kadınlık için tipik olmayan diğer eylemler yapmak gibi başkalarının bölgelerine girmeyi denemeniz olasıdır.

Ama aynı zamanda uykunun yorumlanmasının ikinci bir versiyonu da var - bir çiftin içindeki kız lider konumda ve kesinlikle erkeğin çıkarlarını göz önünde bulundurmuyor. O zaman bu rüya, eşcinsel eşinin ne kadar nahoş hissettiğini anlamasına yardımcı olacak.

Kötü deneyim

Rüyada yatakta fiyaskoda hayatta kalmak - bir kişinin yakın yaşamından ve hayatının diğer alanlarından memnun olmadığının bir işareti - kariyer pozisyonu, ücretler. Aynı zamanda hayalinizdeki hayal kırıklığını hissettiğinizde, bu kişiyle olan ilişkinizi kabul etmekle yanıldığınızı hissediyorsunuzdur. Şimdi sizin için olumsuz duyguların ana kaynağının ne olduğunu ve bunu nasıl ortadan kaldıracağınızı anlamak için yaşamınızın kapsamlı bir analizini yapmanız gerekir.

Cinsiyetinizin bir temsilcisi ile seks

Bir kızla seks yapmanın rüyası, kesinlikle aynı cinsiyetten aşkı keşfetmek için yukarıdan bir işaret olarak görülmemelidir. Büyük olasılıkla, bu şekilde bilinçdışı sadece kendinize yeterince dikkat etmediğinizi gösterir - güzellik salonunu daha sık ziyaret edin, kozmetik prosedürler ve alışveriş ile kendinizi şımartın.

Yine de, bir seçenek olarak - sevdiklerinizin ilgisini çekmezsiniz. Sadece ilk ve ikinci yöntemleri kullanarak hayalinizi analiz edin ve onun arkasında hangi sorunu sakladığını anlayacaksınız.

Hayallerin erotik şifresinin özellikleri

Psikoloji uzmanı olan Natalya Rogacheva, gece hayallerinizi doğru bir şekilde deşifre etmek için erotik rüyalardaki en yaygın imgeler hakkında bilgi edinmenizi sağlar:

 • Eski cinsel partnerinizi erotik bir rüyada gördünüz - onunla hiçbir iş yapmamış olabilirsiniz veya hala ona karşı sevgi ve şefkatiniz var.
 • Senin için kötü biriyle seks, hayatının iç protestosunun bir ifadesidir.
 • Erotik bir rüyada, tecavüze uğradın mı? Böylece, bilinçaltı zihniniz hayatınızdan bir şey (veya birini) atma arzusu göstermeye çalışıyor.
 • Arkadaşınızla yakın ilişki - bu kişinin kişisel özelliklerinden etkilendiğinizi gösterir. Sevgilinizin bu tür özelliklerle donatılmasını çok istersiniz.

İlginç bir gerçek! Eğer midenizde uyursanız, o zaman ciğerler daha az havalanır - cinsel ilişkide analojiyle. Vücut bu erotik rüyaya cevap verebilir.

 • Toplumsal cinsiyet: Bu hayal sayesinde, beden yaşamınızdaki her şeyin iyi olmadığını ve sürekli olarak rahatsızlıkla karşı karşıya olduğunuzu gösterir (mutlaka samimi değil).
 • Ünlü biriyle seks yapmak - gizlice ünlü olmayı hayal etmeniz oldukça olası. Ve eşinizin yeterince baştan çıkarıcı olmadığını görmeniz mümkündür.
 • Bir rüyada görmek için karısına ihanet eden bir erkek, gerçek bir ihanete işaret etmez. Ancak rüya, cinsiyetin onun tarafından yalnızca medeni bir borç olarak algılandığını gösteriyor. Ve burada eş zaten düşünmeli.
 • Cinsel ilişki bir tür kabusla bitiyor mu? Bu, sizin içinizde, gerçek hayatta uymaya zorlandığınız insanın (örneğin patronunuz) intikam alma arzusunun uykusuz olduğu anlamına gelir.
 • Mastürbasyonun olduğu erotik rüya, özgüveninin düşük olduğunu gösterir. Muhtemelen, vücudunuz sizden hoşlanmıyor ve siz onu diğer insanlara açmaya hazır değilsiniz.
 • Bir ensest rüyası - belki de iç çemberinizden birinden hoşlanmazsınız ya da intikam almak istersiniz. Bununla birlikte, ikinci bir yorum olabilir: böyle alışılmadık bir yöntemle, sevgilinizden yardım ve hassasiyet almaya çalışıyorsunuz.
 • Bir rüyada, sevişen genç bir çift izleyin: Çoğu durumda, böyle bir rüya, hayatınızda yeni bir şey arayışı olduğunu gösterir.

Erotik hayallerin tedavisi, diğer şeylerin yanı sıra kişiliğinizi ve gerçekte neye sahip olamayacağınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olacak çok ilginç ve etkileyici bir aktivitedir. Sonuç olarak, ilginç bir tematik video izleyerek erotik rüyalar hakkındaki bilginizi destekleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send