Rüya yorumu

Çin burçlarının uyumluluğu

Pin
Send
Share
Send
Send


Çin burçlarının uyumluluğu, geleneksel Zodyak'tan daha az ilginç değildir. Evet, Doğu burçlarının işaretlerini sık sık kullanmıyoruz, özelliklerinin daha azını biliyoruz, ancak bu onların üzerimizdeki etkisini göstermediği anlamına gelmiyor. Bu nedenle, Çin takviminde kendiniz için ideal ortağı nasıl bulacağınızı öğrenelim.

Uyumluluğunuzu neden incelemelisiniz?

Bir ilişkiye girdiğimizde, partnerimizi kesinlikle tanımıyoruz, davranışını, karakterini doğru anlamıyoruz. Bu, birçok zorluk, yanlış anlaşılma, kavga yaratır, hatta ayrılıklarla dolu olabilir ...

Neyse ki, tüm insanların belirtilere göre (geleneksel olarak, Doğu burçlarında olduğu gibi) bölünmesi var. Her işaret, diğerlerinden farklı bir şey olan kendine özgü kişilik özelliklerine sahiptir.

Kendi zodyak hakkında bilgi edindikten sonra, her şeyden önce kendini daha iyi anlamayı öğreneceksin. Ayrıca, işaretlerin hangi temsilcilerle en uyumlu ve ümit verici ilişkiler kurduğunuzu anlayacaksınız. Kelimenin tam anlamıyla, durumun yaklaşık gelişmesini tahmin edebileceksiniz.

Tabii ki, sizi sadece burcun işaretine bakmaya teşvik etmiyorum! Muhtemelen, bunun hiçbir şekilde bir ortak arayışındaki belirleyici faktör olamayacağını açıklamaya gerek yoktur. Sadece bu bilgiyi ek olarak düşünün.

Ayrıca Doğu burçlarında hayvanların uyum tablosuna bakınız.

Çin burç uyumluluk işaretleri

Doğu astrolojisinde burçta, dünyayı gördüğünüz yıla odaklanarak özel bir işaret belirlenir. Sonra, çeşitli canlılarla ilişkilendirerek yılı veriyorum ve diğer işaretlerin çevresindeki kişilikleri ile uyumluluğu ortaya koyuyorum.

Sıçan

(Bin dokuz yüz on iki ve ötesi: yirmi dördüncü, otuz altıncı, kırk sekizinci, altmışinci, yetmiş ikinci, seksen dördüncü, doksan altı, iki bin ve sekizinci)

Sıçan, iş konularında aşk ilişkileri kurmakta olan ikinci Rat ile “temas noktalarını” zahmetsizce seçer. Ayrıca, Dragons, Snakes ve Monkeys'a dikkat etmelisin.

Tabeladaki adam Tiger kızıyla iyi geçinir: ortaklar birbirlerini uyumlu bir şekilde tamamlar.

Tavşanlar ve Atlar tandemleri arzu edilmez: Doğu burçlarında, yıllarca işaretlerin uyumu ile, belirlenen canlılar, Sıçanların tamamen zıddıdır. Ve sonra, onların bir anlayışa ulaşmaları neredeyse imkansızdır.

boğa

(Bin, dokuz yüz on üç, yirmi beşinci, otuz yedinci, kırk dokuzuncu, altmış birinci, yetmiş üçüncü, seksen beşinci, doksan yedinci, iki bin dokuz).

Boğalar kendi işaretlerini kabul etmiyorlar ve nadiren Dragon, Kaplan, At ve Köpek ile uyumlu ittifaklar yaratıyorlar.

Bulls'a uygun pazarlık edilemeyen adaylardan Rooster'ı Snake ile adlandırabilirsiniz. Maymun güvenilir bir arkadaş olur ve mükemmel bir iş ortağı Tavşan'dan çıkar. Sıçan ile başarılı bir ikilinin gerçek kurulması gerçektir, ancak yalnızca Bull'un mizacını engellemesi şartıyla.

kaplan

(Bin, dokuz yüz dördüncü, yirmi altıncı, otuz sekizinci, elli, altmış ikinci, yetmiş dördüncü, seksen altmış, doksan sekizinci, iki bin on).

Bazen yanlışlıkla Tigger'ın kendi işaretinin olduğuna inanıyorlar. Birkaç kaplan ve yeterince ortak olmasına rağmen, ancak bu nedenle birbirleriyle yarışmaya başlarlar. Başarısız olanlar arasında Yılanlar, Boğalar, Domuzlar veya Maymunlar ile yaratılmış çiftler var.

Tigra, Köpek, Koyun ve Ejder ile olumlu bir ilişki kuruyor ve bir aşk olarak çok arkadaş canlısı ve iş yapıyor. Atla yüksek evlilik olasılığı mevcuttur, ancak ortakların iş sorunlarını birlikte çözmemeleri önerilir.

tavşan

(Bin, dokuz yüz elli, yirmi yedinci, otuz dokuzuncu, elli birinci, altmış üçüncü, yetmiş beşinci, seksen yedinci, doksan dokuzuncu, iki bin ve on birinci).

İki Tavşan mükemmel bir aile birliği oluşturur veya güvenilir iş ortakları haline gelir. Genel olarak Tavşan, Horoz ve Ejderha ile Sıçan hariç, Çin burçlarındaki diğer tüm işaretlerle temas ettirilebilir.

Ejderha

(1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024)

İkinci ejderha ile ejderha ideal iş ortaklarıdır. Bazen güçlü bir aile yaratırlar, ancak sadece farklı mizaçlar altında. Dragon için ikinci potansiyel eş Rat. Ve yine de Horses, Monkeys veya Snakes'e daha yakından bakmaya değer.

Fakat Horoz, Koyun, Köpek veya Domuzdan sakınmalısınız.

yılan

(Bin dokuz yüz on yedinci ve daha fazlası: yirmi dokuzuncu, kırk birinci, elli üçüncü, altmış beşinci, yetmiş yedinci, seksen dokuzuncu, iki bin birinci, iki bin ve on üçüncü).

İki Yılan kesinlikle uyumlu bir tandem oluşturur. Bu nedenle, bu çiftin başarılı olduğu, aşk hayatında ve iş etkileşiminde olduğu kabul edilir. Başarılı ortaklar: Aşık yılanlar aynı zamanda Tavşan ve Koyun'dur.

Boğa ile Ejderha ve Sıçan Yılanı sadece iş ilişkilerini sürdürebilecektir: Bu durumda güçlü bir evlilik pek mümkün değildir. Ayrıca aşağıdaki işaretlerle yakın temastan sakının: Kaplanlar, Maymunlar, Köpekler, Domuzlar veya Atlar.

At

(1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026)

Bir yaşam ortağı rolü için en kabul edilebilir aday ikinci At'tır. Onunla, uzun romantik bir ilişki yaşamak için bir aile oluşturmak, ayrıca iş yapmak gerçekten mümkün. Ayrıca Kaplanlar, Koyunlar, Köpekler, Domuzlar ve Horozlar aşık oldular.

At sıklıkla Sıçanlar ile dostça ilişkiler kurar. Ancak uygun olmayan adaylar: Tavşanlar ve Yılanlar. Bu tür çiftler genellikle mutsuzdur.

Koyun (Keçi)

(bin dokuz yüz on dokuz, otuz birinci, kırk üçüncü, elli beşinci, altmış yedinci, yetmiş dokuz, doksan birinci, iki bin üçüncü, iki bin on beşinci)

Keçiler, marka temsilcileriyle uyumlu, pozitif ilişkiler kurmayı başarırlar. Evlenmek ya da ortak bir iş geliştirmek isteyip istemedikleri önemli değildir. Koyunlar, Rabbits, Snakes, Horses ve Pigs'le aile yaşamının sevincini öğrenebilecekler.

Sıçan bir aile, aşk şeyleri oluşturmak için uygun değildir, ancak genellikle iyi bir iş ortağı, iyi bir yoldaş bırakır. Doğu astrolojisi, Bulls ve Dragons ile etkileşimi terk etmeyi önerir.

maymun

(Bin, dokuz yüz yirmi, otuz saniye, kırk dördüncü, elli altıncı, altmış sekizinci, seksen, doksan ikinci, iki bin dördüncü, iki bin on altıncı).

Gerçekten iyi beklentiler elde etmek için ikinci Maymun'la işbirliği yaparak, aile meselelerinde, işçilerde olduğu gibi. Doğru, bunun için, her iki ortağın da farklılıkların ortaya çıkmasını önlemek için yeterince ısrarcı olması gerekecektir.

Doğu burç, bir domuz ve bir ejderha belirtisi bulur ve maymun için son derece elverişsizdir. Diğer işaretlerde de her şey yolunda gitmiyor: birinci ve ikinci katılımcıların başarısı, ikilinin kendileri üzerinde çalışmaya çabalamaları ve ihmallere karşı mücadele etmelerinden etkileniyor.

horoz

(Bin dokuz yüz yirmi birinci ve sonraki: otuz üçüncü, kırk beşinci, elli yedinci, altmış dokuzuncu, seksen birinci, doksan üçüncü, iki bin beşinci, iki bin on yedinci)

Bir Rooster iyidir, fakat iki artık böyle değildir. Her ne kadar aynı işaretli bireyler arasında ve gerçekten karşılıklı yarar yaratan iş ilişkileri (gerçekten güçlü bir aile) yaratmalarına rağmen, ancak yalnızca birbirleriyle bir toplantıya gitmeyi öğrenirlerse, kendi egoizmlerini azaltıyorlarsa.

Boğalar, Atlar ve Domuzlar ile de uygun uyumluluk gözlenir. Köpekler ve Sıçanlar ile ilgili olarak, bir aile yarattıkları ancak iş ortakları olmadıkları gösteriliyor. Ejderha, Horozdan sakınması gereken kişidir.

Köpek

(Bin dokuz yüz yirmi saniye ve daha fazlası: otuz dördüncü, kırk altıncı, elli sekizinci, yedinci, seksen ikinci, doksan dördüncü, iki bin altıncı, iki bin onsekizinci).

Vakaların çoğunda, iki Köpek arasında mükemmel bir anlayış elde etti. Her zamanki gibi, bu herhangi bir biçimde (aşk, iş vb.) İlişkiler kurmak için yeterlidir.

Burcun kabul edilebilir diğer işaretleri arasında, astrologlar Sıçan, Tigress ve Atlar olarak adlandırılır. Ancak, Bulls, Dragons ve Snakes ile yakın etkileşimlerden kaçınmaları şiddetle tavsiye edilir.

Yaban domuzu

(Bin dokuz yüz yirmi üçüncü ve ötesi: otuz beşinci, kırk yedinci, elli dokuzuncu, yetmiş birinci, seksen üçüncü, doksan beşinci, iki bin yedinci, iki bin on dokuzuncu).

İşareti, aşk ve iş ilişkileri kurmak için en uygun olanıdır. İki domuz arasında gerçekten güçlü, güvenilir ve kalıcı bir birliği garanti eden mutlak bir anlayış ve güven elde edilir.

Buna ek olarak, Doğu Burçlar Domuzu için uygun adaylardan da adlandırılabilir: Boğalar, Koyunlar, Sıçanlar, Atlar ve Yabani Kuşlar. Bu durumda, Maymunlar, Yılanlar ve Ejderhalar ile herhangi bir etkileşimi bırakmak arzu edilir.

Astrologların bilgilerini dinlemek güzel olurdu, ama elbette yalnızca ona güvenmeyin. Ne de olsa, ortakların burçların göstergelerine göre birbirlerine uymadıkları iddia edilen birçok mutlu sendika örneği var.

Ve sonunda, her zamanki gibi, video:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send