Rüya yorumu

Kötü bir rüya görürseniz ne yapmalı: öneriler

Pin
Send
Share
Send
Send


Kötü bir rüyanız varsa ve yaşanan olumsuz duygular hakkında unutmak imkansızsa ne yapmalı? Kabus için endişelenmeyi bırakacağınız, doğrulanmış önerileri paylaşıyoruz.

Halk yolu

Kötü bir rüyadan endişe etmemenin en kolay yolu, kafanızı yastığınızdan kaldırırken hemen unutmaktır. Ama olumsuz duygulardan kurtulmak o kadar kolay değilse ne yapmalı? Bilge atalarımızın kanıtlanmış "tariflerini" paylaşıyoruz.

Kötü bir rüyayı unutmanın popüler yolları:

 1. Hayalini kurduğunu kimseye söyleme. Bir işaret var: bir kabusun komplolarını bir arkadaşınızla veya bir başkasıyla paylaşırsanız, sorunlardan kaçınılamaz. Rüya ya gerçek olacak ya da başka bir talihsizlik yaşayacaksın
 2. Hemen uyan, tuvalete git. Suyu açın ve musluğa şunları söyleyin: "Suyun olduğu yer, uyuyun!". Bu basit arsa üç kez telaffuz edilmelidir. Ardından nefes alın ve normal sabah işlerine devam edin.
 3. Eğer henüz yükselmediyseniz, başınızı yastığından kaldırmadan, pencere camına bakın ve üç kez tekrarlayın: "Gecenin olduğu yerde, rüya oraya gider, aydan sonra ayrıldı, şafakta öldü"
 4. Önceki manipülasyonlar işe yaramadıysa ve acı veren duygular sizi rahatsız etmeye devam ederse, su ve tuz içeren bir ritüel yardımcı olacaktır. Suyu tuzlayın, onun üzerine bir komplo söyleyin: "Rüya unutulmaya başladığında tuz çözüldü." Komplo sıvısını toprağa, pencereden çıkarın veya tuvaleti yıkayın.
 5. Zaman kalırsa, bir kalem ve kağıt alın, rüyayı tam olarak tanımlayın. Bize olumsuz duygularından bahset, hepsini iz bırakmadan at. O zaman kağıdı yak - ateş tüm kötü hatıraları yok edecek
 6. Kabuslar size sık sık işkence ediyorsa yatağın yanına büyük, ağır bir taş koyun. Kötü bir rüya tekrardan vurulduysa, sabahları, elinize bir parke taşı atın ve: “Böylece kabus bu taşa çarptı” dedi.

Ve en önemlisi: düşüncelerinizi kontrol edin. Tecrübeli kabusun hatıralarının bir kez daha kaplandığını hissettiğinde, onları zorla olumlu ifadelere dönüştürecektir. İyi ve neşeli bir şey hatırlamaya çalışın.

Kademeli olarak, kabus düşüncelerinin bilinçaltı aklınıza girmesine izin verilmemesini öğreneceksiniz. O zaman rüyalar sadece hafif ve hoş olacak.

Neden kabus görüyorsun?

Bir ilaç gibi, yukarıdaki yöntemler sadece belirtiyi ortadan kaldırır. Sorunun nedenini çözmezseniz - kabuslar, tekrar tekrar geri geleceklerdir. Morpheus aleminde neden korkuların size geldiğini belirlemeye çalışın.

Kötü düşlerin sebepleri şöyle olabilir:

 • Gerçek hayatta, bir dizi ciddi sorun ve sıkıntıyla karşı karşıya kalırsınız. Bir rüyadaki bilinçaltı olumsuz duyguları salıverir: kaygı, endişe, korku ve yorgunluk, onları zihni rahatsız eden görüntülere dönüştürür. Tüm zorlukları çözer çözmez korkunç rüyalar derhal sona erecek.
 • Sen hastasın ya da bazı kronik hastalıklar kötüleşti. İyileşir iyileşmez, neden ortadan kalkacak ve rüyalar sakinleşecek.
 • Sen hastasın, ama henüz bilmiyorsun. Hayallerin yardımıyla, bilinçaltı bir alarm sinyali gönderir. Vücudun kabustan sonra yaşadığı rahatsızlığın nerede olduğunu hatırlamaya çalışın. Büyük olasılıkla, hastalıklı organ orada bulunur.
 • Bazen kabuslar, yatmadan önce sıkı yerseniz hayal edin. Aynı etki alkolden sonra, narkotik maddelerin veya güçlü ilaçların kullanımından sonra da ortaya çıkabilir.

Sebebi ortadan kaldırmaz çıkarmaz kabuslar sona erecek.

Kötü rüyalar ne zaman hastalık rüyasını görür?

Freud bile hayalleri inceliyor, onların bir habercisi olabileceğini keşfetti. Bilinçaltı zihin böylece kişiyi uyarır: bir sağlık problemi, dikkat etmeniz gerekiyor.

Aşağıdaki durumlarda dikkat edin:

 1. Bir rüyada bir tür canavar, seri katil, manyaktan kaçarsanız veya başka bir tehditten kaçmaya çalışırsanız, kalbinizi kontrol etmeniz gerekir. Bu rüya kalp-damar hastalıkları hakkında konuşuyor.
 2. Eğer bir rüyada boğuluyorsanız, karbon monoksit zehirlenmesinden nefes alamaz veya acı çekemezsiniz, ciğerlerinizi kontrol edin - her şey onlarla iyi değil
 3. Bir bataklık, insan veya hayvanın çürüyen cesetlerini hayal ediyorsanız, koku ve hoş olmayan kokuları hissedersiniz, karaciğer ile ilgili problemler hakkında konuşabilir.
 4. Ateşin olduğu rüyalar: örneğin, bir yangından kaçmaya çalışıyorsunuz, sindirim sistemi hastalıklarından bahsediyorsunuz
 5. Bir rüyada karanlık sokaklarda kaybolursanız ya da labirentten çıkış yolu arıyorsanız, gerçek hayatta depresyonun eşiğindesiniz demektir. Böyle bir rüya derin psikolojik sorunlardan bahseder.

Kötü bir hayaliniz varsa ne yapmanız gerektiği ile ilgili bir video izleyin:

Kötü bir rüya hiçbir şey ifade etmediğinde?

Bütün hayallere anlam verilmesi gerekmez. Bu nedenle, hayallerin korkuları hakkında endişelenmeye değmediğini anlamak için aşağıdaki bilgileri inceleyin.

Kötü bir rüya bir şey ifade etmediğinde:

 • Azalan ayın hayalini kuruyordum. Bu dönemde, ay enerjisi, bireyin hayatından gereksiz, nahoş, gereksiz olan her şeyi dışarı atmayı hedeflemektedir. Bir rüyada, bilinçaltı zihniniz yalnızca birikmiş olumsuzluktan serbest bırakılır. Bunun gerçek hayatta olmadığını görün ve kabusu unutun
 • Bazen kabuslar dolunayda rüya görürler. Öyleyse hayallerin de önem vermesi gerekmez - bunlar sadece bilinçaltın oyunları, içsel korkuların, komplekslerin ve sorunların serbest bırakılmasıdır.
 • 29. ay uykusu boş, çok tatsız olabilse de, asla gerçekleşmeyecek. Böyle bir gecede, kötü rüyalar hemen hemen her insana gelir, fakat bunların hiçbiri hatırlamaz.

Gece görüşünüzün ay enerjisiyle çınladığı günleri hatırlayın ve uyanır uyanmaz kabusu unutmaya çalışın. Endişe, sadece korkunç rüyalar tekrar tekrar tekrarlandığında geçerlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send